|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
17.12.2019 18:48:41   
veselicaa
Branki taman pramenovi dok ne odlucis,posle možeš lako ili u plavuše ili u tamniju boju da se farbas.

< Poruku je uredio veselica RR -- 17.12.2019 18:49:43 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Frizura - II dio
17.12.2019 20:21:53   
mama Jo
Branki, zar ti nisi sad plava skroz?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Frizura - II dio
17.12.2019 21:33:54   
branki*
Nisam,mama jo,bila sam ceo život, sad imam blagi prelaz.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 6:58:28   
lepic
Meni se dopada plavusica, bas mislim da ti lepo stoji.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 15:43:16   
branki*
lepic..je l ti mene zezas po temama?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 17:17:46   
Ana RR
Mislim da lepic nije shvatio da je nagradna igra gotova user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 17:37:39   
veselicaa
Ima jos nagradnih user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 17:40:09   
emicaa


IZVORNA PORUKA: branki*

lepic..je l ti mene zezas po temama?


Joj Branki,smijem se ko luda 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 17:46:31   
veselicaa
Ja citala jutros,razmisljam dal zna Branki.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 19:01:30   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ima jos nagradnih user posted image user posted image


E blago nama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 19:22:42   
mama Jo
Ana, u kojoj fazi je tvoja frizura sad? Letos si pricala da je pustas, pa nikako da se naviknes (ne mogu da se setim posle da li si pisala nesto).

A, branki, kad si stavila sliku u onu drugu temu ucini mi se da si plava skroz, nisam obratila paznju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 19:55:52   
vonavoj
Da li je neko radio keratin? Kakva su iskustva? Moja sestra je uradila,ali je smedja..za sad je super..ali ja sam plava,blajhana ne znam kako to ide.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 20:08:29   
emicaa
Von mislis na ispravljanje kose?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 20:19:12   
veselicaa
Mislim da ne moze na plavu kosu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 20:19:40   
vonavoj
Da😁

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 20:22:48   
Ana RR
Von, koliko ja znam može na plavu kosu bez problema. Keratin obnavlja dlaku i čak se preporučuje blajhanoj, oštećenoj kosi. Sećam se da je viking radila, stavljala je slike.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 20:41:01   
branki*
Pa, bas mi se cini😊Moze keratin na plavu farbanu kosu, da. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 20:44:29   
vonavoj
Moja sestra je danas radila.user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 21:06:40   
emicaa
Von moze,meni cak frizerka preporucila ali na kraju nisam uradila.Moja kosa je bjela,ne znam sta nije stvaljano na nju.ona kaze da bi mi malo oporavilo kosu,to mi je rekla nakon sto me spalila 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 21:11:40   
vonavoj
Hahahhaha,spalila kosu. Ja cu probati kad pocnem da radim,valjda je necu zeznuti..i ja sam shvatila da to hrani kosu i ne treba je onda ni fenirati ni peglati.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 21:14:46   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ana, u kojoj fazi je tvoja frizura sad? Letos si pricala da je pustas, pa nikako da se naviknes (ne mogu da se setim posle da li si pisala nesto).



Mama Jo, trenutno je ovakva tj sad je porasla, 24og idem na šišanje

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 21:18:24   
mama Jo
Gledala sam video one poznate infuenserke 🙄 kad je radila keratin. Njena kosa je nefarbana i jako dugacka, do dupeta skoro... stvarno joj je, nakon teretmana, kosa izgledala predivno: sjajna, ravna kao daska... pokazivala je posle i videe kad sama kod kuce opere i samo osusi, isto tako joj izgleda. Feniranje uopste nije potrebno.
Verovatno treba ici kod nekog proverenog, mislim sigurno. U svim salonima sad rade sve, svi su profi sminkeri, vrhunski frizeri i ostalo....zato mislim kod proverenog.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 21:19:37   
emicaa
Von ma nista,samo operes i osusis.Pd njih dobijes sampon i balzam i tako odrzavas.A spalila da,prosle godine u novembru.dva pramena su najgore prosla i jos su osteceni.Zato cu u ponedeljak poszeno skratiti da i oni nestanu jer ostatak kose mi je bas zdrav iako je ova boja



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 21:29:18   
mama Jo
Ana, bas ti je super frizura! A boja mi je jos lepsa user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Frizura - II dio
18.12.2019 21:30:58   
Ana RR
Mama Jo, to nisam ja ( to je moja shauma hahaha) user posted image takva mi je frizura a fotka je sa neta user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Staklene iskre made by Janja
„Ali naša igra staklenih perli sjedinjuje u sebi sva tri principa: nauku, obožavanje lepog i meditaciju. Tako bi jedan p...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here