|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
15.10.2018 15:17:42   
Ana RR
Smeško, ja sam bik/jarac i potpuno te razumem user posted image ja bih isterala svoje pa makar crkla. I svašta bih napisala u grupi.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
15.10.2018 23:54:40   
smeško
Poslala sam vaspitačici sms i zamolila je za pomoć pošto sam besna. Kontradiktorno, ali ajde. Dobih odgovor da će pronaći da ne brinem. A mm odmah obrlate da je M nije ni odneo u vrtić. Dva put ništa je ništa, crva nije ni bilo.user posted image Samo da mi kažu da je nisam ni spakovala i mislim da bih počela i paru da ispuštam. Nadam se da će naći bar jednu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
18.10.2018 17:37:11   
vocicana
Joj boze kakve gluposti.
Mi smo imali ovakvu situaciju skoro.
D je ok trazi nosu i sve to, ali se desio dan da je popiskivao non stop, sve je popisao, racunam da su dve laganije trenerkice dosta za presvlaku jedan duksic, carapice i dva para gacica.
Isa mm za dete ja radila drugu, dete dolazi kuci u donjem delu pizame NECIJE vel bar 8 ako dobro procenjujem. A pizamica, prljava od cega ne znam onoliko, ka stalno je bilo to i to danas. Ok, ali bar mu gacice obucite kako treba da stoje, ne naopako itd. Mada stvarno ne mog nista da kazem, jer su mu dobre vaspitacice i stvarno primecujem promene u ponasanju i svemu i mnogo sam secna zbog toga. Mada sto Anci kaze i ja bi isterala do kraja te sitnice, jer sve to sto njima nije nista nekome je svakog meseca malo udarac na budzet, da izvinete jebi ga.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
24.10.2018 0:56:32   
Dora89
Voci, u tvojoj situaciji smatram da su vaspitačice postupile ok. I ja sam par puta bila u takvim situacijama. Svakom detetu dođe takav dan, možda se prehladi, možda popije puno sokića, možda dobije proliv, možda se inati itd. Naravno da ne možeš pola kofera da spakuješ za vrtić. A one nisu htele da te smaraju da dolaziš ranije, nego su se snašle.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
24.10.2018 8:39:14   
IvanaSK RR
Smesko, sta se desilo sa jastucnicom?
Voci, mozda nije bilo dovoljno garderobe u vasem rancu ili su slucajno zamenile ranac, svasta se desava. I maca je skoro dosla u atlet majici koja nije njena. Vaspitacice kazu da je to vrticka majica.. Posle sam pitala i odnela par stvarcica u vrtic da budu "vrticke"..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
24.10.2018 16:18:59   
Maraj
Moje dete danas doslo kuci sa peticom na ruci user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
24.10.2018 16:43:44   
pari
Bravo za dete Maraj! 😊

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
24.10.2018 17:06:44   
Dora89
Bravo! I moje dete je pokupilo jednom tuđu majicu.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
24.10.2018 17:36:06   
Duškić
Super, Maraj.Moje za sad Ok vaspitacice, ja danas genije rance zaboravila u stan tako da bili bez rezervne garderobe.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
25.10.2018 12:23:13   
Dora89
Baš malopre na chat temi na podforumu Beba IvanaSK je spomenula da ide na čajanku u vrtiću za roditelje i vaspitače, a ja sam odgovorila da volim ta dešavanja koja se organizuju u vrtiću. Uskoro će biti predavanje za roditelje o vaspitnim stilovima, jedva čekam! Jel'' volite i vi takva dešavanja?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 11:22:20   
Maraj
Kako reagujete na grupne pozive na rodjendan...
Na viber grupi mama poziva sve iz vrticke grupe na rodjendan. Oni inace idu tek 3 meseca u vrtic...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 11:28:12   
dunja RR
Maraj, ja ga odvedem kada je zdrav i kada nemamo ništa drugo u planu. Nije to nešto često, ali odvedem, i bude mu lepo, voli da ode, a ja sam već rekla roditeljima da mi ne pravimo rođendan u igraonici, i stvarno su svi ok, niko ne gleda na to ko je koga zvao.
Oni koji prave u igraonici, uvek zovu celu grupu, i na viberu a sačeka nas i pozivnica u ormariću.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 11:36:45   
Sanjica26 RR
Vodim je iskljucivo ako je zdrava i ako zeli. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 11:41:58   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Maraj

Kako reagujete na grupne pozive na rodjendan...
Na viber grupi mama poziva sve iz vrticke grupe na rodjendan. Oni inace idu tek 3 meseca u vrtic...

Prve godine vrtića je zvala sve drugare i išla na svaki rođendan gde su je pozvali a već sledeće nije zvala sve.
Tako je bilo i u školi. Sad zove one sa kojim se druži i ide kod njih.


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 11:43:06   
smeško
I ja vodim ako su zdravi i raspolozeni. Ako su iole prehladjeni ne idu, jer su posle igraonice jos bolesniji.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 11:56:43   
Ana RR
Smeško, šta je bilo sa jastučnicom na kraju? Da li je vraćena?

Maraj, moj Marko nije išao u vrtić u tom periodu ali ja recimo nisam za to da se zove cela grupa. Mi zovemo samo drugare sa kojima se druži pogotovo što često rođendan slavimo u našem dvorištu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 12:11:33   
IvanaSK RR
Ako je hteo da ide, vodila sam ga.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 12:15:30   
jess021
L je rodjena 05.10. i tad smo negde i slavili ali nismo zvali nikog iz vrtica jer je tad isla mozda dve nedelje. A do sad smo dobili jednu pozivnicu ali nismo isli.
Nisam pametna😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 13:21:09   
Misha i Ljisha
Ja zovem samo onog s kim se D druzi. Pa na Ceneju je bilo njih 32 u grupi. Covece zamisli celu grupu plus rodbina. 50 dece. I vise. Znaci uzmem sliku i pitam ranije dok je bila mala ako zna kako se drugar zove onda zovemo te drugare. Ako ne zna nikom nista. Isto i sad. Samo s kim se druzi. Iako ih sad u grupi ima samo 17. I ne idwmo na sve rodjendane iako vidim da je to trend

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 13:48:37   
Rosita
Kod nas svi zovu sve. Mi smo jedne godine birane, jedne sve. Od 28 došlo mu je 25. Druži se sa svima, mada ima omiljene. On bi i dalje sve, ali mi ne verujemo da ćemo više tako. Inače, dodje po mojoj proceni do 15 dece iz grupe.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 13:49:54   
Rosita
Zapravo, 20 ili 21 je bilo. Pobrkala sam sa nekima iz vrtićs koji nisu iz grupe.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 13:51:44   
Maraj
Pa i ja se nadjoh zbunjena jutros. Nisam znala da to tako funkcionise, da se pozivnica prosledi svima u viber grupi....
Lepo je da se svi druze, ali L ne zna imena vise od pola dece iz njegove grupe. A ide eto 3 meseca u vrtic.Znaci ne druzi se sa svima...
Inace, vidim u viber grupi svi odusevljeni, svi dolaze, meni to sve nekako usiljeno...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 13:57:46   
Olga75
Naravno da je usiljeno ali treba svima pružiti šansu zar ne user posted image
Sva deca vole te rođendane a ja mislim pa nek uživaju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 14:05:36   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Olga75

Naravno da je usiljeno ali treba svima pružiti šansu zar ne user posted image
Sva deca vole te rođendane a ja mislim pa nek uživaju

Slažem se.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
3.12.2018 14:16:16   
Tiziana
Sad po novom, ako delis pozivnice svi moraju da dobiju da neko dete ne bi bilo izolovano.Ako neces sve, onda posaljes sms roditelju i pozoves. Nama su svi dolazili i moji su isli kad god smo mogli. Sad kako su u skoli drasticno je opao broj rodjendana. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here