|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 20:53:54   
Maraj
I meni je taj poklon za vaspitacice bezvezan predlog. Samo cekam 8.mart i tu prepisku. Zanimljivo mi je to da su uvek u toj prepisci aktuelne iste mame. Mi ostali-cutimo i citamo....
Uskoro nam.je radionica u vrticu koja ce se sastojati od toga da ukrasimo sobu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 21:47:39   
dunja RR
Maraj, ali to je kao i u zivotu zar ne? Meni to nista cudno nije, i ja sam u onoj grupi sto isprati i ne komentarise. Ako treba da se kupi nesto za sobu, itd. ucestvujem i to je to. Ispratim pozive za rodjuse, dodjem gde mozemo ali nemam ni vremena ni potrebe da se oglasavam. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 21:52:49   
dunja RR
E da, dobro je sto se u nasoj grupi pisu konkretne stvari i nema tu puno pisanija. Ali tu su neke 2 mame koje se bas nadmecu koja ce prva da objavi novu vest, kao da dzuze i cekaju u nekom cosku da vaspitacice nalepe neko obavestenje na vrata sobe, pa brze bolje slikaju i lepe na viber, u svako doba dana. Ali neka, hvala im, jer npr mm nista od toga ne vidi na vratima kada on vodi S😂

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 21:53:26   
smeško
Maraj, tako si me slatko nasmejala da sam se rasanila.user posted image

Dunja,user posted image

I mi imamo viber grupu, u kojoj sam ja pitala za jastučnice i iznervirali su me. Toliko. Nešto smo se, kao, obaveštavali za vreme izleta gde se nalaze, kada stižu i sl. I tu su me smorili koliko su proganjali vaspitačice. user posted image

Anči, od jastučnica sam našla jednu, drugu lepšu ne. Pita me jedna mama u toj viber grupi da li sam ih potpisala (napisala ime i prezime deteta na njima). Odgovorim da nisam jer mi je bilo žao da ih žvrljam. I ona mi odgovori u stilu e pa sada neka ti bude još više žao. I ja pobesnim. user posted image Mislim, čemu ispisivanje kada se to posle dva, tri pranja skine. A da je neko hteo da vrati, vratio bi je. Nije mogla tek tako da ,,dobije noge'''' iz ormarića u njihovoj sobi.

Inače, mi ne skupljamo ništa. I to mi je potpuno u redu. Posebno u privatnim vrtićima ne očekujem da im ja posebno plaćam materijal za rad. Takođe, ja sam ona čija deca ne veruju u D. Mraza user posted image , pa mi to ništa ne znači da im organizujemo bilo šta slično. Vaspitačicama do sada nismo kupovali poklone bilo kojim povodom, osim kada su deca prerastala grupu. Kada je rođendan nekome od moje dece kupimo neku sitnicu za svako dete i neki sokić, keks, kafu za vaspitačice, jer častimo. To je to.

< Poruku je uredio smeško -- 4.12.2018 21:54:27 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:00:27   
Sanjica26 RR
Nasa vrticka viber grupa je jako pristojna. Samo sluzi za obavestenja kad su rodjendani i svi se pozivaju i kad su neka desavanja u vrticu. Uglavnom kad su predstave.
Skoro se jedna majka dosetila posto drzi prodavnicu plastike da kupimo deci kantice sa lopaticama za dvoriste. Kostalo je 100 dinara. Svi smo kupili deci.

Inace u ostalim grupama se ne oglasavam. Utisane su mi grupe.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:04:52   
jess021
I ja ne mogu da pozalim na moju viber grupu tj. grupe. Uglavnom su samo obavestenja. 
Vidim po postovima da za rodjendane i sl nosite hranu tipa sokovi, keks, cokolade 
Da li je samo u NS strogo zabranjeno donosenje bilo kakve hrane?!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:05:51   
jess021
Smesko, ovde su uglavnom price za  drzavni vrtic, u privatnom ni ja ne bih davala novac za materijal za rad.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:08:56   
Rosita
Ja volim nasu viber grupu. Nemam zamerki.
Secam se jednom da je koleginica komentarisala kako u njihovoj grupi roditelji znaju da se javljaju u fazonu "pozdrav iz Milana" 😂. Sa sve slikom.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:09:57   
Rosita
Jess, kod nas moze plazma i sok od jabuke. To je sve.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:11:50   
lesica
Jess, i u Bg-u je sada strogo zabranjeno.
Tj. Malo ću da se ogradim, jer je moguće da u nekim državnim vrtićima i dalje može da prođe donošenje tipa krem bananice i sokića koji deca ponesu kući kada drugari časte,ali u našem vrtiću ni to ne može. Dakle, nikakva hrana ni za proslediti dalje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:16:27   
smeško
Jess, ni kod nas se u vrtić ne nose hrana ni piće. Mi smo za M odneli balone, one velike sa gumicom. Sok i ostalo smo odneli vaspitačicama. Nama ništa ne traže za materijal, ali ja im s posla često nosim upotrebljen papir da crtaju sa druge strane. A često im nosimo i čitave riseve papira iz knjižare.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:19:52   
milicicak
Kod nas je do skoro moglo da se donese bilo sta, ne znam da li su nesto menjali od septembra.
Mi kupujemo materijal, tj dajemo djacki dinar pa onda jedna mama u dogovoru sa vaspitacicama kupuje sta treba. Jelku i ukrase uglavnom prave sami sa vaspitacicama.
Vaspitacicama kupujemo poklone za 8. mart i to je to.
Za viber grupu stvarno nemam zamerke, kace se slike sa dogadjanja u vrticu, pozivnice za rodjendan i aktivnosti koje bi mogle da zanimaju decu i takve stvari. Ne komentarisem dok nemam sta da kazem ali stvarno nema gnjavatora i rasprave do u nedogled


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:22:07   
Ana RR
Ja sam zaboravila da kažem da mi nismo ni imali viber grupu u vrtiću user posted image privatni vrtić pa sva obaveštenja dobijemo direktno od vlasnice.

Sad u školi imamo grupu, uglavnom poneko pita za domaći.

Smeško, ne mogu da verujem. Pa zar je nekome toliko stalo do tuđe jastučnice? Strašno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.12.2018 22:40:32   
smeško
Mislim da nije, ali kada je već kod njih nema vraćanja. I igračke jedva vrate, pa se vaspitačice izvinjavaju što su im to uopšte i tražile.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
21.1.2019 10:15:08   
bojana_f
Dragi roditelji, Skoro smo se doselili na NBGD, prekoputa YU biznis centra. S obzirom na doba godine u državni vrtić ne možemo upisati dete. Trebala bi mi preporuka za neki privatni vrtić u okolini. Sve je lepo kada odete i čujete priču, ali bih volela da čujem Vaša iskustva. Sin ima 3,5 godine i do marta bi morao da krene. Hvala!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
22.1.2019 21:02:30   
Sanjalicaaa
I mi smo se skoro presrlilina Novi Beograd. Mislili smo da necemo dobiti vrtic, toliko su nas naplasili svi da su guzve, medjutim mi predali i posle mesec dana su nas zvali.Bas smo ovih dana zavrsili sa privikavanjem. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bojana_f)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.2.2019 9:11:56   
Maraj
Posah u razgovorima mama, pa da nastavim
Dakle ta vaspitacica ni ne izadje da pozdravi L i tog ko ga dovede. Ujutru su svi u zajednickoj prostoriji. Sve grupe. Dok se deca ne skupe. Ona je ili u nekom cosku ili u prostoriji pored(kao jutros) . L se njoj obraduje. A ona nece ni da ga pozdravi. Jutris je bila u toj prostoriji pored i mm je video da kada je vudela da je L dosao , posle mesec i po dana, sva se "nadula" kako on kaze. Nekako je hladna. Ja isto radim sa decom...mi se grlimo, pozdravljamo ujutru. A ona, ma nece ni da ga pozdravi. Ne znam ....

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.2.2019 9:14:20   
Maraj
Zasto pisem....L nije bio od sredine decembra...ocekujem da kada je sad posle mesec i po dosao, pridje njemu/roditelju...da vidi sta se desilo, gde je bio, kako je....
Ona sva mracna...
Ma pojavila se nije...mm zvao domara da vidi da li je sve ok. Da li smo izmirili sve sto smo trebali...a nje nema... nece da se pojavi
Pomisljam i da ne reaguhe tako zato sto je "raspust" pa je manje dece...spajaju se 2 grupe...pojima nemam...al stalno imam neku"muku" sa njom...

< Poruku je uredio Maraj -- 4.2.2019 9:17:06 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.2.2019 9:15:45   
IvanaSK RR
Maraj, a jel se on nesto zali na vaspitacicu?
Mi stvarno nismo imali takvih situacija, ni sa sinom ni sada sa macom. Sve vaspitacice su uvek bile fine i ljubazne. Neke manje, neke vise, ali sve normalno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.2.2019 9:18:11   
Maraj
Ma ne ivana on se nikad ni na sta ne zali. On voli da ide zbog dece.
Al bas razmisljam o tebi. Ja cu s njom ocito imati muku ko ti sa tvojom tj od sina uciteljicomuser posted image
Videle ste ga na rr Deda Mrazu. On voli decu. Bas je drustven. I sad koliko nije isao...bas mu je falilo drustvo...


< Poruku je uredio Maraj -- 4.2.2019 9:19:29 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.2.2019 9:35:25   
IvanaSK RR
Jel ona takva i prema drugoj deci?
Cuti, bolje da je vaspitacica u pitanju nego uciteljica user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.2.2019 9:39:57   
Maraj
Pa ne znam to. Prema nama je mracna. Ne znam....pisala sam da kada L dodje kasnije u vrtic, pa su deca vec u svojoj prostoriji, ona sedi za katedrom natrontana u 3 jakne sa prekrstenim rukama kao da je -30° . L joj mase sav ozaren, ona ma ni da ga pogleda. A da ustane i pozdravi...o tome ni da komentarisem...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.2.2019 9:49:50   
IvanaSK RR
Svašta. Očigledno je takva osoba. Ne znam kako neko takav uopšte moze da radi sa decom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.2.2019 9:59:28   
vonavoj
Maraj,trazi da razgovaras sa glavnom vaspitacicom..ali slaba vajda,imamo i mi jednu takvu,pred penzijom je,nista ne radi,sve joj mrsko...jadna ta deca.A o spajanju i raspustu necu da komentaarisem,nase leti imaju 1.5mesec slobodno,i zimi 2 nedelje,a tokom godibe imaju "slobidne dane",a rade od pola 8 do pola 1, i id pola 11 do pola 4..ma. Nije lako sa decom,ali odradi i to malo sto radis.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.2.2019 10:09:58   
Maraj
Pa pišem vam zato sto mi nije svejedno, da dovedem dete, a da tamo neko "koluta očima " zato sto sam ga dovela...
Verujem da toga nema u privatnim vrticima...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here