|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 15:03:35   
Sonreir
Hvala na odgovoru, sve je kako sam i mislila ali nisam bila sigurna. Moj vec spava u velikom krevetu, ali sto vise mesta u krevetu, to vise i prostora da se pobegne u neki kraj gde nema pokrivaca user posted image Sve sam probala, i ono cebe u koje ga umotas sa drukerima pa ga smotam kao palacinku, i veliko cebe, i malo, i veliki jorgan, i mali, i stavljala sam jorgan po duzini, sada sam pocela i po sirini (da kada se okrece uvek ostane jos pokrivaca) i od svega je uspeo da pobegne... sada nemam vise ideja user posted image Obucicu mu skafander i ostaviti ga otkrivenog user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 16:02:05   
cockic
hvala znaci narucuje se i stigne na adresu ok user posted image lepi su dezeni

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 16:21:53   
Anoniman
user posted image za vreće!

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 18:57:11   
Shishica
Gae, odakle si narucila? Na linku koji si dala je druga cena pa mi nije jasno.. Bas je super dzak!

A sad sam shvatila.... nista user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 13.10.2012 19:05:55 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 19:00:52   
boba 11

IZVORNA PORUKA: Modessty

Ja razmišljam kako da mu od dve dunjice koje imamo napravim vrećicu ali tako da dole gde su nogice budu samo dugmetanca. Nema šanse da spava cele noći sa pokrivenim stopalima. Tako da sad mama i ja mozgamo kako to da izvedemo. A ideju nam je dala dunjica koju smo koristili prošle zime. Ima rajsferšlus dužinom tela a dole su samo drikeri, tako da je mogao da gurne nogice kroz rupe.
Evo noćas smo se borili sa tim otkrivanjem. I još se gospodin buni i viče iz sveg glasa kako neće da se pokrije!

Kao kad se sije nesto novo oparas sa strana sastavis lice i ledja ,isto i unutrasnji deo ostavis jednu rupu dovoljnu da mozes sve okrenuti naopako,kad prevrnes na lice ubacis fatelin iz dunjice i zasijes tu rupu.Naravno pre svega iskrojis onako kakav oblik zelisuser posted image Nadam se da sam ti pomogla.Rupice i dugmice mozes i naknadno usiti

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 23:03:04   
Anoniman
Oprala sam vreću, kad se osuši slikaću je sa i bez modela pa ću da postavim slike.

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 23:09:43   
madre
ja sam se prilicno zeznula sa vrecomuser posted image
rekla sam zeni da je bogi visok 92 cm u nadi da ona zna koja velicina bi nam najbolje odgovarala. poslala nam je dvojku, duzina je oko 94cm! danas sam je bogiju pokazala i bio je bas ushicen dok sam ga stavljala u nju, ali se na kraju strasno unervozio, jer je vreca malaaaauser posted image
inace je bas lepa i kvalitetnauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 13.10.2012 23:10:08 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 23:13:29   
Anoniman
Pa traži da zameniš.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 23:40:45   
madre
aha, nisam znala da moze, posto mi je sila po porudzbini, ali cu pokusati.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Vreca za spavanje
13.10.2012 23:42:24   
Anoniman
Pa pitaj, ko zna, možda ti izađu u susret. Podmiti ih šećerom u kocki. user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 260
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 0:23:10   
Anoniman
Ako ti je šila dimenziju koja je standardna (dvojka), kontam da može da se zameni.

Inače, mislim da retko koje dete zaspe u vreći. Koliko ja znam, većina mama decu stavlja u vreće kada već spavaju. user posted image Ja sam uvek, dok je Luka bio mlađi, govorila "Slušaj! Kad zaspeš, staviću te u džak! Ako se probudiš, ne silazi sa kreveta! Ili me viči, ili se prvo otkopčaj, izađi pa onda hodaj.", večito me bilo strah da će se zaleteti kroz kuhinju i slomiti vrat. Inače, ja sam bila od one dece koja trče u džaku veoma vešto. Vidim da i Marku dobro ide. user posted image

Drago mi je da vam se vreće sviđaju. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 1:09:51   
Ivanka 75
Da nije vreće ja bih spavala samo 1min noću, toliko joj treba da se otkrije!
Našla sam u Aksi vreću, br 10 Baby Hit proizvođač, 115cm duga (za žabu od 95cm), i odlična je, cena 1018 din.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 18:01:28   
Sonreir
Tash, Gae, ajde neka neka slika svoju vrecu i stavite dimenzije posto je meni user posted image da kupim vrecu koja je ravna od gore do dole user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 18:25:12   
Snelle
Meni je žao što svoje dete nisam na vreme naučila na vreću, jer sada nema šanse da joj je stavim. Ona bi poludela, jer mora noge po celu noć da bacaka na sve strane user posted image tako da ja moram 100 puta da se budim da je pokrivam. Sa drugim detetom ću biti pametnija!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 20:02:31   
Sonreir
Snelle, mozda sam i ja pogresila kao i ti sto se tice navikavanja na vrecu, velika je mogucnost da se i ja zaje.em pa da kupim vrecu i da ovaj moj nece u nju user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 21:09:34   
boba 11
probajte te sa nogavicama i naravno kad ucvrste san,ili prosecite rupe za nogice kao ja mojima.user posted image Moze da se pomera a ima carape pa se ne smrzne

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 21:11:02   
boba 11

IZVORNA PORUKA: Sonreir

Tash, Gae, ajde neka neka slika svoju vrecu i stavite dimenzije posto je meni user posted image da kupim vrecu koja je ravna od gore do dole user posted image

Vrece se siju u obliku trougla dole se sire da bi deca mogla da se okrecu i pomeraju noge

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 21:19:45   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sonreir

Tash, Gae, ajde neka neka slika svoju vrecu i stavite dimenzije posto je meni user posted image da kupim vrecu koja je ravna od gore do dole user posted image


Danas nemam snage sa slikanje i traženje kabla i sve ali sutra čim dođem sa posla dobiješ i sliku, ispod pazuha je 44 (u ramenima još malo uža) a po dnu 70.

(odgovor članu Sonreir)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 21:54:33   
Anoniman
I naša vreća je gore uska a pri dnu široka, kao slovo A. Isto iz Mrvice.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Vreca za spavanje
15.10.2012 22:15:04   
Anoniman
user posted image

user posted image

Ignoriši nered, upala sam u "mrzi me" fazu.

To je Markova vreća, veličina 1.
dužina 88cm
ramena širina 28cm
pazuh širina 40cm
noge širina 49cm

Lukina je veličina 4
dužina 107cm
ramena širina 32cm
pazuh širina 44cm
noge širina 56cm

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: Vreca za spavanje
16.10.2012 14:01:30   
Anoniman
Jos nisam dobila vrecu , ovi nesposobnjakovici su je skoro izgubili , kazu doci ce sutra user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Vreca za spavanje
16.10.2012 14:03:18   
Anoniman
Peške bi je do sad doneli...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: Vreca za spavanje
16.10.2012 14:04:16   
Anoniman
to sam im i predlozila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Vreca za spavanje
16.10.2012 14:28:49   
Sonreir
Meni se opticki ucinilo da su ravne na dole, znam kako treba da izgledaju i da su dole sire, samo mi se ucinilo sa slike da su ravne. Hvala, Tash, sada sa znanjem krecem u nabavku user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Vreca za spavanje
16.10.2012 14:49:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

Jos nisam dobila vrecu , ovi nesposobnjakovici su je skoro izgubili , kazu doci ce sutra user posted image


Strašno!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here