|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 10:53:54   
Tiziana
Moji oboje hoce od pocetka.imam ih od raznih materijala za razlicite vremenske uslove. 'Veliko' dete je sad preraslo vrece,ali mi i dalje trazi da mu kupimo da spava u njoj.
I meni bi bilo lakse kad bi nasla tako veliku vrecu jer kad god ga nocu pogledam,on je otkriven.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 11:07:38   
jole82
Tizi sigurno moze da se sasije velika vreca...ako deckonja bas insistira user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 14:39:21   
rajkica
dok smo koristili vrecu za spavanje nije htjela nikako spavati

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 15:05:05   
Tiziana
NAravno!

Ma ja sve mislim sad ce vrucine,ne treba mu sad,a on svaki put kad vidi Dunju u vreci vice hoce i on vrecu..Ali ako ove temperature potraju,dobice i on,makar sasivenu..

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 15:16:11   
tanjicak79
Moji su kao male bebe spavali u vrećama bez rukava. Imam dve frotirne i jednu pamučnu. Vuk je hteo, ali kad su došle prve vrućine prestala sam da mu je oblačim za spavanje, a kad je stigla jesen više nije hteo da čuje za vreću (tad je već ustajao u krevetiću). A ni Petri već duže vreme ne oblačim vrećicu. Imam jednu baš laganu pamučnu i baš bih mogla da probam da joj je obučem večeras. Javljam sutra kako je prošlo.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Vreca za spavanje
13.9.2013 1:20:02   
Azra_
Tema će uskoro postati aktivna! user posted image Moj nema šanse da uđe u vreću. Moraće ona sa nogavicama ( http://opremazabebe.co.rs/ ). Ima li neko ovakvu? Meni samo deluje da su ovi materijali na slikama predebeli. Kod nas je i u sred zime ok temperatura, bilo bi mu prevruće u tome.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Vreca za spavanje
13.9.2013 3:39:44   
Bebilina
Sin sutira cebe i jorgan, pa sam ga sinoc vratila u vrecu. Celog leta je spavao nepokriven, u bodiju i preko ako treba dodam ako je hladno jos jedan sloj ili umesto bodija samo tanak zeka. Trenutno mu je u sobi 22 stepena, spava, ne buni se.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Vreca za spavanje
13.9.2013 8:54:30   
little_one
Mi smo vec aktivirali zimsku vrecu za spavanje...nije ona predebela ali je topla...bez rukava je i njoj samo obucem bodic kratkih rukava i uvucem je u vrecu....ne buni se....user posted image za onog ko izmisli vrecu za spavanje

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Vreca za spavanje
13.9.2013 12:39:46   
bea83
I mi aktivirali našu zimsku, debljine je onako onih letnjih jorgana, nije predebela.A do pre dve,tri nedelje smo koristili letnju, duplu pamučnu. Mi bez vreće ne znamo da spavamo user posted image  Jedva par noći smo bili bez vreće i to ono kad je bilo baš 40 stepeni

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Vreca za spavanje
13.9.2013 22:32:35   
Ivanka 75
Ja cu večeras, po svoj prilici da aktiviram zimsku, I. ionako pocepala ovu frotirsku noćas... user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Vreca za spavanje
13.9.2013 23:20:32   
Azra_
Ja obučem detetu onu pidžamicu iz jednog dela, to je super, ne izvlači se, a preko ga pokrijem. On očajno spava, o pokrivanju da ne govorim. Trebaće nam hitno neka vreća, ne debela jer je i zimi toplo. Sami se grejemo i ne štedimo. Ja mogu sve da podnesem samo ne hladnoću.user posted image Obzirom da se on baš razbaca dok spava i ne podnosi da su mu noge sputane, ne znam da li da pokušavam uopšte sa običnom vrećom, ili izmišljam nešto sa nogavicama. Muž mi je dao ideju! Obučem mu jednodelnu pidžamu, a preko toga dvodelnu, to mu bude kao prekrivač.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Vreca za spavanje
14.9.2013 0:06:33   
jovicaa
aleksu je sveki napravila dzak sa prorezima za stopala, tako da je mogao i da potrci u njemuuser posted image bio je jako sladak i smesan.. jedva cekam da pocnemo ponovo da ga furamo, ako ga nije prerastao

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Vreca za spavanje
14.9.2013 0:07:25   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Moji oboje hoce od pocetka.imam ih od raznih materijala za razlicite vremenske uslove. 'Veliko' dete je sad preraslo vrece,ali mi i dalje trazi da mu kupimo da spava u njoj.
I meni bi bilo lakse kad bi nasla tako veliku vrecu jer kad god ga nocu pogledam,on je otkriven.

joj dusa kako slatkouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Vreca za spavanje
14.9.2013 0:30:54   
Azra_

IZVORNA PORUKA: jovicaa

aleksu je sveki napravila dzak sa prorezima za stopala, tako da je mogao i da potrci u njemuuser posted image bio je jako sladak i smesan.. jedva cekam da pocnemo ponovo da ga furamo, ako ga nije prerastao


Daj recept, da ne kažem mustru! Ja ne znam da šijem, ali ideja bi dobrodošla da odnesem nekom da mi sašije. Meni baš ne pada na pamet neka kreacija...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Vreca za spavanje
14.9.2013 12:36:14   
jovicaa
hej, ja ne sijem isto... ali u sustini kroj je kao za bilo koji drugi taj decji dzak... mi smo napravili od nekog onako lepog mekanog toplog cebeta, malo tanjeg. i dole je samo napravila od ivica ka sredini 2 proreza tacno da mogu stopala da prodju, i mora malo duzi da bude da bi dete moglo da hoda u njemu. nama je bio odlican za celu zimu, ispod pidzama dugih rukava i nogavica i super, posto se on stalno otkrivao.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Vreca za spavanje
14.9.2013 12:36:45   
jovicaa
uslikacu ga ako zelis... pa mozete pokazati sliku.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Vreca za spavanje
15.9.2013 13:20:05   
Azra_
Ako ti nije cimanje i kad imaš vremena, može... Čisto da pokažem krojaču ako rešimo da šijemo...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Vreca za spavanje
15.9.2013 21:30:53   
Ivanka 75
Astronaut u vreći pred spavanje u komplet izdanju user posted image
user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Vreca za spavanje
15.9.2013 21:33:45   
New Mom
Hahahahahauser posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Vreca za spavanje
15.9.2013 21:37:18   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: New Mom

Hahahahahauser posted image user posted image


Astronaut u odelu, UGG čizmice, naočari za svemir, "tegla" na glavi i idemooooooo user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Vreca za spavanje
20.10.2013 23:51:04   
pocahontas
moja beba se vec nekoliko puta sama izvukla iz dzaka za spavanje i ja sam u prilicnom soku, nisam uopste to ocekivala i, iskreno, nervira me, jer sam do sada, kad je stavim u dzak, bila spokojna da ce biti pokrivena...uopste mi nije jasno kako to uspe, dzak ima po dve kopce sa svake strane gore i zip sa strane...
jel neko imao sl. iskustvo i kako ste to resili?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Vreca za spavanje
21.10.2013 9:15:32   
little_one
Vrtljiva mala....da joj nije prevelik dzak pa da joj to olaksava posao...nama se to nije desilo...doduse ovo moje cudo spava tako mirno nocu, par puta promijeni polozaj al ne pada joj na pamet da se bakce sa vrecom...treba spavati user posted image


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Vreca za spavanje
21.10.2013 10:46:26   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: pocahontas

moja beba se vec nekoliko puta sama izvukla iz dzaka za spavanje i ja sam u prilicnom soku, nisam uopste to ocekivala i, iskreno, nervira me, jer sam do sada, kad je stavim u dzak, bila spokojna da ce biti pokrivena...uopste mi nije jasno kako to uspe, dzak ima po dve kopce sa svake strane gore i zip sa strane...
jel neko imao sl. iskustvo i kako ste to resili?


Ovo podebljano je razlog. Jel uvek imala takav džak? Ako joj je knap, možda nogicama odgurne dole i kopče se otkopčaju? Ani sam uvek uzimala ogromne džakove, ali nikad nije izlazila (do neke 3. godine - tada već sama zna da otkopča rajsferšlus user posted image ). Ni jedan nije imao kopču gore, već su bili zašiveni i šlic sa prednje strane. Desilo se i čak da je u vreći hodala, ali izlazila (niti u toku spavanja) nijeuser posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Vreca za spavanje
21.10.2013 11:03:09   
madre
ja sam bogiju kupila vrecu, ali nikada nije prespavao u njoj... prvo ga je nerviralo dok pokusavam da ga stavim u nju, ali ja nisam ni forsirala, jer sam se plasila da kada se probudi ne krene sam da silazi sa kraveta i ne padne. kupila sam je tek prosle godine, mozda bi, da smo krenuli ranije da je koristimo, bilo uspesnije.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Vreca za spavanje
21.10.2013 11:04:28   
madre
tek sad vidim ovu ivankinu, sa nogavicama... to je vec druga stvaruser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here