|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
21.10.2013 11:22:22   
Anoniman
madre, ja M stavljam kad zaspi. ispocetka se, cim se probudi, bunila i trazila da je skinem, a sad se privikla. verovatno cu uskoro moci i da je pakujem pre nego sto zaspi. isto to smo prosli i prosle godine. a prve vrece koje smo probali su imale nogavice i uopste nam nisu odgovare. Kao i Trca, i mi uzimamo veeeelike vrece, pa ni ne oseti da je nesto sputava. a spava mnogo mirnije nego kad se po celu noc borimo sa cebetom.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 351
   RE: Vreca za spavanje
22.10.2013 1:04:25   
pocahontas
nije joj knap, ali nije ni prevelika, ima mozda 20ak cm lufta...valjda ce prestati, mada me tesi da kad pocnu za stalno da greju joj nece ni trebati jer kod nas u stanu bude kao u furuni, vrecu i koristimo samo za ovaj prelazni period, ali eto proletos nije bilo problema a sadaaa...ne buni se ona dok je stavljam u dzak, kontam da je ovo neka faza, skontala je kako to da uradi pa joj je sad zanimljivo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 0:59:41   
dunja RR
Razmišljam ... zbog Pavlika, uzela bih možda ovakvu sa nogavicama (link dole, Azra postavila), jer ne znam da li u običnu vreću, bez nogavica, može da stane ovaj položaj savijenih nogica kako mu stoje zbog Pavlika?

user posted image

Koliko su široke obične vreće, da li ima prostora za ovaj položaj nogica?
IZVORNA PORUKA: Azra_

Tema će uskoro postati aktivna! user posted image Moj nema šanse da uđe u vreću. Moraće ona sa nogavicama ( http://opremazabebe.co.rs/ ). Ima li neko ovakvu? Meni samo deluje da su ovi materijali na slikama predebeli. Kod nas je i u sred zime ok temperatura, bilo bi mu prevruće u tome.


< Poruku je uredio dunja RR -- 6.9.2014 1:00:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 1:02:23   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: ksena

madre, ja M stavljam kad zaspi. ispocetka se, cim se probudi, bunila i trazila da je skinem, a sad se privikla. verovatno cu uskoro moci i da je pakujem pre nego sto zaspi. isto to smo prosli i prosle godine. a prve vrece koje smo probali su imale nogavice i uopste nam nisu odgovare. Kao i Trca, i mi uzimamo veeeelike vrece, pa ni ne oseti da je nesto sputava. a spava mnogo mirnije nego kad se po celu noc borimo sa cebetom.


Gde ste uzimale, ako ste u Srbiji uzimale?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 1:15:02   
Sanchy
Ja sam uzela u C&A,takodje malo vecu,bez nogavica,mislim da je bolje bez nogavica sta znam cini mi se komotnije tako,uzela sam velicinu 110 prosle godine kada je nosio 92 i bice mu dobra i ove godine ..e sad sto se sirine tice nisam sigurna ali to mozes uvek da premeris na licu mesta..inace imamo i vrecu koju smo dobili od moje sestre i koja je dole rasparana jer je njenom klincu tako vise odgovarala a i mi je tako koristimo sto mi se cini isto ok..on nema nista protiv vrece,sam je ujutru otkopca i izadje iz nje..koristimo vrece od nekog sestog meseca i mnogo je bolje jer se oni generalno ne pokrivaju tj.zbace sa sebe bilo kakvo cebence

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 7:32:27   
mali_mis
Ja sam prosle godine uzela u aksi, sad mu je vec sigurno mala, ali mozda joj dno rasecem, ako nije uzana. Ove godine, mama prica da ce probati da mu sasije.
Ako ni to ne uspe, odo i ja u c&a tamo ima bas slatkih.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 7:36:29   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: ksena

madre, ja M stavljam kad zaspi. ispocetka se, cim se probudi, bunila i trazila da je skinem, a sad se privikla. verovatno cu uskoro moci i da je pakujem pre nego sto zaspi. isto to smo prosli i prosle godine. a prve vrece koje smo probali su imale nogavice i uopste nam nisu odgovare. Kao i Trca, i mi uzimamo veeeelike vrece, pa ni ne oset_i da je nesto sputava. a spava mnogo mirnije nego kad se po celu noc borimo sa cebetom.


Gde ste uzimale, ako ste u Srbiji uzimale?



Dunjči ja sam uzimala u Imago centru. U nekom od butika. I znam da su mi bile smešno jeftine. Ooogromna, bila oko 1400 din onomad. Ovde ne znam da li sam jednu kupila. Prvu mi sestra poslala ili kupila, drugu sam možda ovde ja i ta zadnja je iz BG. Ana se toliko navikla na nju, da je jednom sa vrećom iz kreveta ustajala i u vreći dolazila do dnevne sobe (kad mi mama bila, mi spavali u dnevnoj) popne se na naš krevet i tek kad se uvali kod nas je skine user posted image

Tek sad vidim ovo gore da hoćeš sa nogavicama. Ani sam i to uzimala, ovde. Imalo je i rukave, baš debelo za zimu, jer se otkrivala mnogo, a ove vreće su bez rukava i iskreno nikako nisam mogla da je uspavam u tome. Valjda je navikla na one da mlati nogama. Ali ja sam je na rukama uspavljivala jako dugo, skoro do 3 godine (greška koju ću se truditi da sipravim ovaj putuser posted image ). Meni su sve te sa vrećom bile nekako dovoljno široke.

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 6.9.2014 7:40:43 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 7:51:15   
vonavoj
Dunja,pre mislim da ce odgovarati vreca bez nogavica,ali uzmi vecu,one su gore u principu sve uske,moja je nosila velicinu 110 sa godinu dana..i prosle godine sa 2 godine je istu nosila! Meni je sestra iz LIDLa donela 2kom,jednu malu i tu veliku!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 8:06:00   
vonavoj
A tanju varijantu je imala POM POM
Imaju sigurno i deblje varijante,odlicna je! Dugo je koristila! SLobodno uzmi 20cm duzu..MOja zna sad i da hoda u njoj,sad joj je baba sasila letnju!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 9:25:56   
Trcosava
Von ne znam za koji period joj treba. Iz Lidla su tanke - mislim da ta jedna jedina (ako sam uopšte uzela) je bila ili iz Lidla ili ih Hofera/Aldija. Ali to je uglavnom isti kvalitet.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 9:30:35   
Mala Elena
Ja sam prvu vrecu za spavanje dobila na poklon i mnogo mi se dopala. Mekana, ljubicasta, sa aplikacijom nekih medica .user posted image
U njoj je izasla iz bolnice + nosiljka , a dosta je i sada koristimo. Nosiljku je davno prerasla a vrecica je duga, cini mi se jos pola metra duza od E.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 9:38:04   
doktorkakristal
ja sam imala neku bas debelu Dora je vristala cim je stavim u nju,obzirom kako nemirno spava i stalno je otkrivena moracu da uzmem opet neku da probam ne znam dal da uzmem tu sa nogavicama user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 11:16:05   
Didy
Sofija i dalje spava u vreći. Ako je pokrijem, celu noć se bori i rve dok se skroz ne otkrije. Ona i leti spava u tankoj vreći, sašivenoj od plahte. Imam ih od rođenja, pa do veličine br 8 u svim debljinama. Prvo ih je sve Stefan koristio, a sad ona i stavljaću je u vreću dok god se bude otkrivala. Stefan je negde s tri i po počeo sam da se pokriva u toku noći, ali ona neće još skoro postati toliko samostalna. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 11:53:49   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Von ne znam za koji period joj treba. Iz Lidla su tanke - mislim da ta jedna jedina (ako sam uopšte uzela) je bila ili iz Lidla ili ih Hofera/Aldija. Ali to je uglavnom isti kvalitet.

ne,ne..ova iz lidla je debela bas..ako nadjem sliku,postavicu je!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 12:09:59   
Mala Elena
Doktorka, tu sa nogavicama imam ja- Kikebu , ali ona se vodi kao cebence za kolica. Nisam je skoro stavljala u nju ali posto ima ogranicenje brzo se preraste. Bolje neku bez ali da bude duza da je lepo iznosa. user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 14:32:53   
vonavoj
user posted image
mocice i ove godine..110cm je..znaci 3 zime!user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 14:48:57   
degu
A koju veličinu vreće trebamo Dunja i ja da uzmemo? Da li je br 2 prevelika? Kontam bolje da je veća i komotnija, a sad nemam pojma kolika je ta user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 15:18:15   
Trcosava
Zar to ne ide po centimetrima? Može ona da bude koliko hoćeš duga, bitno je oko rukica i oko vrata jer su neke mame se žalile da im se uvuku skroz u vreću.

Von hahaha joj izvinjavam se, kod nas je mlogo 'ladno i nama to tanko user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 15:46:24   
degu
pa šta znam, ja ove što sam gledala imaju neki brojevi 2,4, 6... verovatno po godinama, a to sam i mislila da li mogu celi da se zavuku u vreću ako je velika user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 15:47:07   
vonavoj
Haha,Trco..nije valjda toliko hladno! Ja je stavim u vrecu i jorgan!
Degu,ja sam T ovu od 110 nosila kad je imala 80cm. Samo da je gore uska!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 15:49:03   
vonavoj
Mozes 2ku. To ces imati i za sledecu godinu..mada vecina malih je po cm..onda 92.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 16:07:26   
degu
Hvala user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Vreca za spavanje
6.9.2014 16:34:41   
Mala Elena
Degu, ako vec ne kupujes preko internet prodavnice , pogledaj odokativno, neka bude kao sto su ti vec rekli oko 110 cm. Ova moja deblja ima prostor za rukice ali nije kao na prethodnoj slici u vidu bratelica nego se gornji deo savija u stranu i kopca oko ruku. Kikebu je mnogo slatka i na lepak je pa se kaci oko bebinog struka, tako da kada smo u setnji komotno je izvadim iz kolica sa njom i ne brinem da ce vetar da je produva.user posted image U toku dana sam je pre ostavljala u njoj da pajki.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Vreca za spavanje
7.9.2014 10:36:58   
New Mom
Videla sam na sajtu Kikebu da imaju vrece u 4 velicine- od 60cm do 120cm.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 2:16:35   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Haha,Trco..nije valjda toliko hladno! Ja je stavim u vrecu i jorgan!
Degu,ja sam T ovu od 110 nosila kad je imala 80cm. Samo da je gore uska!


Von znači prvo u vreću pa preko jorgan?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here