|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 2:22:50   
dunja RR
Ja bih recimo OVAKVU uzela, takva nam je i ogradica i posteljina komplet. E sada, ljudi će mi sašiti u dimenziji koju želim, javili. Izmerila sam mu nogice sa kaiševima, u položaju u kojem su, širina - 40 cm. Kolika mi onda treba širina vreće? I dužina kolika da bude ako je on sada oko 65 dugačak? On nosi još mesec i po do dva i po ove kaiševe (znači negde do decembra, moguće i malo duže). Ne znam da li da sačekam da skine pa onda da uzmem vreću? Kada bi otprilike nju trebala da počnem da koristim, obzirom na T? Za sada imamo jorgan, još nisam kupila nijedno ćebe. Ne znam da li da uzmem sada neko ćebence pa da kasnije uzmem vreću, kada skine kaiševe ...ili da odmah uzmem i ćebe i vreću.
Imamo debele pamučne prekrivače, i imamo Kikebu omot za kolica, za šetnju.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.9.2014 2:25:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 5:18:17   
Ana RR
Suzi, iz mog iskustva, jorgan ti neće trebati. Ja sam koristila ćebence, frotir ili vreću. Jorgan mi nekako nije odgovarao, kao da nisam mogla lepo da ga pokrijem. Vreću sam uglavvnom kupovala dosta veću, imali smo predivnu meku kao ćebence koja je imala rukave i nju sam najviše volela. Imala sam i one kao jorgan, bez rukava, kupljene u aksi, skroz su ok. Mislim da ti je još rano, nije valjda tamo toliko hladno? Mada, one su jako praktične, ja sam mu leti oblačila one tanke pamučne, a ispod mu obučem samo bodić, i ne razmišljam da li je otkriven. Naravno, kada je baš toplo, nisam ga ni pokrivala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 8:16:47   
Anoniman
drkristal, mi smo prvo dobili neku koja je bila debela, imala je nogavice i rukave i nikaku je nije htela. onda smo dobili jednu mekanu i tanku, bez rukava i nogavica i bila je super.
na vrecama bi trebalo da pise za koje je temperature sobe, ne mora vreca biti previse debela da bi bila topla.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 378
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 8:30:37   
Peace*
Dunjči, koliko vidim, ova vreća je ćebe-vreća. Ja to nisam ljubila. Nekako im se rukice izgube, ne znam da ti objasnim. Ja najviše volim klasične vrće, KLIK, čak je jedna imala i rukave, pa sam ih skinula, moji vole da su im ruke slobodne.
Jorgan - isti stav kao Ana. Nismo koristili, iz istog razloga ne kupujem komplet posteljine jer je meni navlaka za jorgan višak.
Imaju frotir za leto, pa imaju neku ćebad iz Ikee (ona mekana ćebad), pa imaju onu Dormeo ćebad (ne nalazim sliku, bila su plava i roza), i Marko ima vreću.
Meni je Marko već dve nedelje u vreći. U stanu je zima, posebno zadnjih par dana (da, da, Ana, ovde je bogami zahladnelo).

Ovo otprilike dimenzije standardnih vreća, znam da tebi ne igra zbog kajševa, ali možda nešto zaključiš iz toga - ne znam:


IZVORNA PORUKA: Anoniman


To je Markova vreća, veličina 1.
dužina 88cm
ramena širina 28cm
pazuh širina 40cm
noge širina 49cm

Lukina je veličina 4
dužina 107cm
ramena širina 32cm
pazuh širina 44cm
noge širina 56cm



I ne znam dal si videla ovo:




IZVORNA PORUKA: Tash

U Mrvici šiju po narudžbi, da znaš. Jesi ti beše iz NS? user posted image

Ova velika je 1060din. Debela, jorgan vreća.





_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 8:37:47   
mirkam
Ja sam jos u dilemi koju da kupim.M se non-stop prevrce i okrece pa kontam da bi mu "lakse" bilo u onoj sa nogavicama i rukavima user posted image Ma kod nas i nema neki izbor (ili je jos uvijek rano za to) mislim sto se tice materijala, debljine. Moracu malo da se posvetim trazenju ovih dana. I ja kontam da ga ne pokrivam kad ga stavim u vrecu? Jel vi dodatno pokrivate?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 8:39:35   
Peace*
Zavisi kako ti je u stanu.

Recimo, sada mi je M samo u vreći.
Prošla zima nije bila jaka, ali prethodnih zima, temp u stanu je imela baš da se spusti, čak i ispod 15 stepeni. Tada prebacim i ćebe preko vreće.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 8:43:51   
Trcosava
Eh Dunja, sto ljudi, sto ćudi i želja.
Evo Ana je imala to sa rukavima i nogavicama, qq muke sam imala da je uspavam. Ona kao i njen taaaja, samo mrda nogama. Kad je u vreći, ja je stegnem da ne može da mrda user posted image dok se ne uspava. Onda nek mlati do mile volje. I onda meni to nije nikako bilo upotrebljivo.
E sad za debljinu sam ja totalni aut, jer nama je ovde hladno, pa se pokriva i vrećom i jorganom. Jorganom doduše i leti i zimi user posted image , zimi smo pojačamo dodatno sa vrećom. Mada već godinu dana ne spava u vreći, zimi samo čarapice joj obujem jer gura nogice napolje.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 8:50:39   
Mala Elena
Dunja, mi imamo vrecu koja ima prostor za noge i ruke i zakacke ali ona ne voli kad je ogranicena , pa joj to retko i u setnji kopcam .
Duzina 110 , sirina 80 cm kad je rasirena .E sad ako je njemu sirina 65 a nosi kaisice jos mesec ipo. ..bolje kupi cebence neko (ja imam dva ocuvana kad je mm bio beba, takva vise ne prave a predivna su i topla za zimu) .Ili kupi vrecu u ovoj mojoj sirini pa ga jedno vreme koristi kao jorgan .
..

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 10:20:40   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Peace*

Zavisi kako ti je u stanu.

Recimo, sada mi je M samo u vreći.
Prošla zima nije bila jaka, ali prethodnih zima, temp u stanu je imela baš da se spusti, čak i ispod 15 stepeni. Tada prebacim i ćebe preko vreće.

u stanu je bas toplo,mi dok nije dosao M jedva da smo i palili klimu kad je najhladnije bilo napolju.Meni vreća i treba da ga nevin pokrivala jer nema svrhe,bude pokriven pet sekundi.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 10:27:32   
Mala Elena
I kod nas zna da bude hladno, ali ona niti voli da se pokriva niti da bude u vreci user posted image ja ne znam sta cu . U vrecu je stavljam kad je nunam u rukama a hladno u stanu. ..

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 10:37:12   
Bibilib
Kao bebica spavao je u vrecu a sada sto kazes ne voli ni da se pokrije....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 15:13:07   
Peace*

IZVORNA PORUKA: mirkam


IZVORNA PORUKA: Peace*

Zavisi kako ti je u stanu.

Recimo, sada mi je M samo u vreći.
Prošla zima nije bila jaka, ali prethodnih zima, temp u stanu je imela baš da se spusti, čak i ispod 15 stepeni. Tada prebacim i ćebe preko vreće.

u stanu je bas toplo,mi dok nije dosao M jedva da smo i palili klimu kad je najhladnije bilo napolju.Meni vreća i treba da ga nevin pokrivala jer nema svrhe,bude pokriven pet sekundi.


Onda nemoj pokrivati.
Videćeš sama. Zavisi i od deteta.
Meni je recimo stariji zimogrožljiviji od mlađeg, mnogo.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 15:30:24   
mati
Jao mi imamo nekoliko tih vrecica, tj za sve uzraste, ali slaba vajda Mata nece a ni Mitu ne stavljamo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 18:09:07   
Žapkić
Ja moram da nađem veću vreću za ovu zimu. Ova joj je dobra po dužini, ali je počela da s ecepa negde po sredini. Sad nešto razmišljam -tako je bilo i sa prošlom vrećom...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 18:49:09   
Sanchy
Kada ga prebacim u krevet necu moci vise da ga stavljam u vrecu,pasce kad bude ustajao...imam jednu koja je dole rasivena i ta je ok a ovu drugu zao mi da rasivam a ovako mi nicemu nece sluzitiuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 18:52:57   
Jole84
Mi imamo nekoliko vreća, sveki je šila za mm kad je bio mali i od predivnog su pamuka, onog starog jakog. A super očuvane. Ponekad ih koristimo ali mi je nezgodno zbog noćnog presvlačenja kad joj izvlačim nogice, a da se ne probudi user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 18:54:11   
superm
Vrece za spavanje su zakon! Moja deca se otkrivaju nocu, bez vrece bi bili prehladjeni non stop. Imamo i dve koje su sivene tako da imaju prolaz za noge user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 19:20:28   
Mala Elena
Ova dva moja sto imam, Jole, su "Oskar"-iz Ohridskog tekstilnog kombinata. Pretopla su...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 19:39:47   
Jole84
Bitno da su topla i da nema otkrivanja noću user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Vreca za spavanje
23.9.2014 19:54:45   
Ivanka 75
Jedva cekam ladnije vreme pa da I uskoci u svemirsko odelo user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 0:56:37   
dunja RR
Ana, Tasho, Trco, hvala vam puno, sve sam iščitala! Hm, onda ću bataliti ovu što sam mislila, pogledaću sada tu Mrvicu. A jorgan sam već kupila, tj. dobila u kompletu, i pokrivam ga sada sa njim. Jedino njega za sada nije uspeo da zbaci sa sebe. A koristim ga jer još nisam uzela ćebence. Znači da uzmem i vreću i ćebe. Gde da gledam ćebiće?



< Poruku je uredio dunja RR -- 24.9.2014 1:13:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 0:58:49   
Sanchy
Mi smo sve cebice kupili u Aksi,i evo nakon dve godine nista im ne faliuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 1:07:00   
dunja RR
A šta mislite, da li ove vreće mogu da prate položaj Savinih nogu /zbog kaiševa, i da li su tople? KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 1:08:15   
dunja RR
Sanchy, jel mi možeš dati neki link, da znam kakve da gledam? Uzimaću sve online, nema šanse sada da idem do tamo, sanjim, bez kola :(

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 1:11:39   
mati
IZVORNA PORUKA: dunja RR

A šta mislite, da li ove vreće mogu da prate položaj Savinih nogu /zbog kaiševa, i da li su tople? KLIK

Dunjci ja mislim da ne bi... i mislim da je nogicama toplije kad su zajedno...
Ja sam vidjala u Aksi da imaju.
Najbolje bi bilo da pozajmis od nekod pa da probas...


< Poruku je uredio mati -- 24.9.2014 1:12:34 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Ena
kolmerka

Da li Vam se svidja zensko ime Ena ?

Da (59%)

Ne (41%)


Ukupan broj glasova: 163

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here