|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 8:59:08   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dunja, mi imamo OVO
Cisto da vidis zbog nogica (slika je od pre skoro 2 godine)


Videla Ivančice, baš mi se dopalo, gledala sam i ranije dok sam čitala temu, nego me plaši, ja mislim da ta varijanta ne može da prati položaj njegovih nogica, one su skroz raširene, pod uglom od 90st,

A da ti neko sašije vreću? Ova nasa je šivena (naša draga RR Boba 11)


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:00:43   
vonavoj
Dunja,i ja imam za T OVO cebe,lagano,a toplo,i kad se pokrije popreko,urola dok se okrece,ne bude otkrivena!
nema veze sto je za veliki krevet,videces koliko malo mesta zauzima,a toplo!

< Poruku je uredio vonavoj -- 24.9.2014 9:01:39 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:00:52   
dunja RR
Trcka, da ga pokrivam bih ja, zato mi čudno kako da smestim ćebe od 2m u krevetac, jedino da ga zgužvam, ušuškam skroz?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:01:32   
Modessty
Dunja one što si gore stavljala su super! Natročito ako dete ne voli da su mu sputane nogice ili iz drugih razloga ne možeš da koristiš ove sa nogicama. Maj deca ne vole da su im pokrivena stopala! Mi imamo dve dunjice koje su kao OVA. I super su zgodne dugo dugo vremena, jer su im nogice slobodne i unutar vrećice a mogu i da izbace stopala van ako žele. Takođe može da se npravi da ima kao rukaviće kad se onako preko ramena ukopča a može da bude i obična vreća. Kad se skroz raskopča onda je samo prekrivač. Kažem ti mi smo je baš koristili za Dnaila a sad i za Nikolu.
Danilo je sad već veliki pa je zimus od babe i dede dobio pravu vreću za spavanje koja ima rajferšlus takav da može da se otvara i gore i dole. Tako on obavezno izbaci nogice van.

< Poruku je uredio Modessty RR -- 24.9.2014 9:02:43 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:02:39   
dunja RR
Von, ovo je ona glatka varijanta, ali mislim da je Trcka za takvo nešto rekla da se ućeba posle pranja, ako ne grešim?

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,i ja imam za T OVO cebe,lagano,a toplo,i kad se pokrije popreko,urola dok se okrece,ne bude otkrivena!
nema veze sto je za veliki krevet,videces koliko malo mesta zauzima,a toplo!



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:03:03   
Peace*
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tasho, napiši pls na koju si onda vreću mislila da je ok, jel ove KLIK (ako nije, daj mi link pls, pogubila sam se user posted image


Ovo mico, ali kao ćebe, ne kao vreća (iz mog iskustva KLIK


Mislim da je Trća u pravu. U Mrvici su meni šili za Luku veliku vreću za 1000din. Kontam da ladno možeš sa njima da se dogovoriš da ti sašiju kako god želiš.
Ili pak, kupi ćebe, pa vidi hoće li se otkrivati, ali ja bih onda uzela veliko ćebe, te dimenzije što je Trća rekla. Jer, ako je hladno u stanu, presavićeš, ako je toplije, višak smotaš u dno krevetića kod nogu.
A, ako se ispostavi da se otkriva, skloniš i za koju godinu će služiti.

< Poruku je uredio Peace* -- 24.9.2014 9:06:02 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:03:28   
Modessty
imamo i to ćebe. Koristimo ga od prošle godine i nije se ućebalo. Verovatno zavisi od proizvođača

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:04:10   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tasho, napiši pls na koju si onda vreću mislila da je ok, jel ove KLIK (ako nije, daj mi link pls, pogubila sam se user posted image


Ovo mico, ali kao ćebe, ne kao vreća (iz mog iskustva KLIK


Mislim da je Trća u pravu. U Mrvici su meni šili za Luku veliku vreću za 1000din. Kontam da ladno možeš sa njima da se dogovoriš da ti sašiju kako god želiš.
Ili pak, kupi ćebe, pa vidi hoće li se otkrivati, ali ja bih onda uzela veliko ćebe, te dimenzije što je Trća rekla. Jer, ako je hladno u stanu, presavićeš, ako je toplije, višak smotaš u dno krevetića kod nogu.


isto mislimo user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:06:30   
dunja RR
Jaoooo, da li znate da sam se potpunoooo pogubila, verovatno mi se smejeteuser posted image

Mod, na koje gore što sam stavljala tačno misliš?

I ne mogu da ukapiram, kako iz ove KLIK mogu da izbace stopala? Ti si zadovoljna sa njom?

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Dunja one što si gore stavljala su super! Natročito ako dete ne voli da su mu sputane nogice ili iz drugih razloga ne možeš da koristiš ove sa nogicama. Maj deca ne vole da su im pokrivena stopala! Mi imamo dve dunjice koje su kao OVA. I super su zgodne dugo dugo vremena, jer su im nogice slobodne i unutar vrećice a mogu i da izbace stopala van ako žele. Takođe može da se npravi da ima kao rukaviće kad se onako preko ramena ukopča a može da bude i obična vreća. Kad se skroz raskopča onda je samo prekrivač. Kažem ti mi smo je baš koristili za Dnaila a sad i za Nikolu.
Danilo je sad već veliki pa je zimus od babe i dede dobio pravu vreću za spavanje koja ima rajferšlus takav da može da se otvara i gore i dole. Tako on obavezno izbaci nogice van.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:06:39   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Trcka, da ga pokrivam bih ja, zato mi čudno kako da smestim ćebe od 2m u krevetac, jedino da ga zgužvam, ušuškam skroz?


Aaaaa e pa to je druga pesma! Onda komotno možeš da uzmeš to veliko. Sa jedne strane zavučeš ispod dušeka, da ne vuče, a sa druge strane ušuškaš, tj toliko naboraš. I koliko god da se okreće, neće se otkriti.

E sad o ćebanju - za ovo Belis koje si postavila nisam sigurna da li će da se ućeba, ono Feren će se ućebati. Super je meko i nežno do prvog pranja. Onda nekako izgubi tu mekoću.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:08:21   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Von, ovo je ona glatka varijanta, ali mislim da je Trcka za takvo nešto rekla da se ućeba posle pranja, ako ne grešim?

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,i ja imam za T OVO cebe,lagano,a toplo,i kad se pokrije popreko,urola dok se okrece,ne bude otkrivena!
nema veze sto je za veliki krevet,videces koliko malo mesta zauzima,a toplo!



jok,moja se nije ucebalo,i dalje je mekano bas...a imam ga vec dve godine!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:08:46   
Peace*

IZVORNA PORUKA: dunja RR



I ne mogu da ukapiram, kako iz ove KLIK mogu da izbace stopala? Ti si zadovoljna sa njom?




Pa dole je otvoreno.

Meni neće da otvori link tog što se (ne)ućeba. user posted image


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:08:57   
Mala Elena
Ne otvara mi sliku od Von, mozda je isto kao moje, glatko je tj nezno na dodir . Cak sam ga iskuvavala i nije miu nista ! Slikacu ti posle Dunja!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:09:55   
dunja RR
Znači, ja sam mislila da uzmem i ćeve i vreću, čisto da razjasnim :)
Ali da li mi trebaju oba, ili da uzmem samo vreću kao ovu KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:09:55   
vonavoj
zasto nece da mi otvori cebeuser posted image user posted image
sad cu da slikam moje!

< Poruku je uredio vonavoj -- 24.9.2014 9:11:24 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:11:05   
Sanjica26 RR
Dunjice mi koristimo jungle cebence. Koristila je Teodora. Evo i sad Sofija. Kupili smo dva komada i T je zadrzala jedno. Zadrzalo je mekocu posle milionitog pranja. Prezadovoljna sam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:14:02   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: dunja RR



I ne mogu da ukapiram, kako iz ove KLIK mogu da izbace stopala? Ti si zadovoljna sa njom?




Pa dole je otvoreno.



Aaaa, ja lujka, ne znam zašto sam pomislila da se i dole kopča


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:15:45   
Trcosava
Von mislim da je do jysk-a. Videla sam ime ćebeta u adres baru pa sam potražila. I odgovorila. Dakle za to ne znam da li se ućeba. Kad odete na jysk ukucate samo ime i izbaciće.

U svako slučaju. Dunja, ako uzimaš ovo ćebe skoro sam 100% sigurna da ti ne treba i vreća. Anu sam tako pokrivala (po onom sistemu gore) kad je bila i veća. Skuvaće se jadničak i pod ćebetom i u vreći.

Kažem, ovde je druga pesma, ovde sam Anu dok je bila beba i u vreću i pod jorgan. Pa ona kad izbaci rukice, a one hladne. Eto toliko je hladno kod nas.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:16:09   
Peace*

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: dunja RR



I ne mogu da ukapiram, kako iz ove KLIK mogu da izbace stopala? Ti si zadovoljna sa njom?




Pa dole je otvoreno.



Aaaa, ja lujka, ne znam zašto sam pomislila da se i dole kopča



Pa možda ima koji driker, ne sećam se više, ali može da progura nogice.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:17:05   
vonavoj
evo opet da probam!
Ovo je slika mog
user posted image

LINK CEBE

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:18:13   
dunja RR
Sanjice, jel ovo imate? KLIK
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dunjice mi koristimo jungle cebence. Koristila je Teodora. Evo i sad Sofija. Kupili smo dva komada i T je zadrzala jedno. Zadrzalo je mekocu posle milionitog pranja. Prezadovoljna sam.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:20:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Von mislim da je do jysk-a.


Do njih je, jer je radio link u prvom trenutku kada je Von objavila.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:21:14   
Modessty
po sredini je rajsferšlus (jel ga napisa kako treba?), a sa donje i gornje strane drikeri. Tako da možeš da je ukopčaš kako ti god padne na pamet! Ima više kombinacija i mogućnosti, a dovoljno je široka da mu neće smetati ni kad nosi kaiševe. Ja sam vrlo vrlo zadovoljna ovim vrećicama. Rekoh imam dve. Jedna je cela od pliša (valjda je pliš ono mekano?!). Druga je s jedne strane pliš sa druge pamuk. Ekstra su stvarno! I koristili smo je do druge godine.

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:24:18   
vonavoj
Da nisu male te vrece,ja imam takve,dobila,cak 3kom sad za bebu,ali to je bas cebe,nema tu neke slobode da se okrece dete..i urola se glava skroz...to mi se ne svidja..bolje one koje idu do ramena!
DUnja,imam i ja jungle malo cebence,ali mislim da se vise isplati i da je bolje ovo iz jyska!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:24:46   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

po sredini je rajsferšlus (jel ga napisa kako treba?),


Misliš ciNzar? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here