|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:27:19   
dunja RR
Super Mod, hvala! UZeću onda vreću i ćebe, da ne razmišljam. Ćebe mogu u jednoj sobi, a vreća neka mu bude u krevecu, ionako ga stalno šetamo.
Mod, ta vreća je kada se zakopča 40 cm široka, tako su mi rekli u Beby textilu. A toliko su široke i S nogice u položaju u kojem su. Baby textil se ponudio da mi sašije i širu ako želim, DA li da im kažem da naprave malo širu ili nema potrebe šta mislite? Da li ćemu biti toplije ako je uža (mada je knap, a on još i raste) ili to nema veze?

A i kaiševe skidamo nadam se za mesec i po-dva, možda malo jače. Mogu do tada da koristim ćebe,a kasnije vreću, pa da mi ne šiju širu?

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.9.2014 9:28:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:30:05   
Modessty

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da nisu male te vrece,ja imam takve,dobila,cak 3kom sad za bebu,ali to je bas cebe,nema tu neke slobode da se okrece dete..i urola se glava skroz...to mi se ne svidja..bolje one koje idu do ramena!
DUnja,imam i ja jungle malo cebence,ali mislim da se vise isplati i da je bolje ovo iz jyska!


nije mala. Ima različitih veličina i možeš da je sklopiš kako hoćeš a i da je koristiš kao prekrivač. Danilu i dan danas ako pokriješ stopala on se vrti i diže noge da se otkrije. Ovako ukopčaš po sredini a dole i otvoreno pa može da radi šta oće! Moja deca inače ne trpe da budu pokrivana sve dok se ne uspavaju. Tako ja NIkoli prostrem ovu vreću ispod, da na njoj leži i kad se uspava samo prikopčam. On i nema pojma da je odjednom u vreći user posted image Diže noge tokom noći u vis, okreće se s jedne strane na drugu, čak se dešava da u snu onako sedne i samo se prebaci na drugu stranu. Vreća ne mrda! Noge slobodne, nema zapetljavanja i plakanja!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:30:42   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da nisu male te vrece,ja imam takve,dobila,cak 3kom sad za bebu,ali to je bas cebe,nema tu neke slobode da se okrece dete..i urola se glava skroz...to mi se ne svidja..bolje one koje idu do ramena!



Jao bre Von šta mi radiš, a taman sam se bila odlučila user posted image
Plaši me sada ovo sa glavom što napisa, jel nije opasno, mislim zbog disanja??


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:31:04   
Mala Elena
I ja mislim isto kao Trca .Njemu su sad noge u jednom polozaju ,treba ti samo cebence preko , nema ni potrebe da ga stavljas u vrecu .To cebe iz jyska imam ja samo belo i pre-toplo je! Imam i neko sa trakicama na kraju, tanje je dosta, kostalo je na akciji 375 din, pre oko mesec dana , 100% poliester , premekano, odrzava se na 30C . Slikacu i njega ako te zanima tako duze , ono je tanko a toplo!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:31:32   
Modessty
ako možeš da dobiješ veću od one standardne to je još bolje! I ćebence će da ti znači da imaš. Meni ko i curama jedino jorgan nikad nije trebao. Eno koristimo ga ko prostirku za igrnaje na podu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:31:46   
dunja RR
Mod, a kako ide oko glave, jel slobodna??

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:31:48   
vonavoj
user posted image user posted image to jeste,noge su slobodne,a ja volim sto su mojoj noge umotaneuser posted image
samo da ne nazebuuser posted image ..a ona inace hoda u svojoj vreci,iako je duza 20cm!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:32:51   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ako možeš da dobiješ veću od one standardne to je još bolje!


Mogu, ponudili se da sašiju koliku god želim. Da im kažem da bude onda malko šira a i duža?? Ili dužinu da ne diram?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:33:00   
Peace*
Ja ti rekoh da mi se ne sviđa u varijanti vreće. user posted image Eto, Von potvrdila. user posted image

Ali, uzmi to ćebe, biće ti zgodno za šetnje tokom zime, u kolicima.

Pitanje je samo dal ćeš dokupiti i klasičnu vreću. I ćebe. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:33:18   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da nisu male te vrece,ja imam takve,dobila,cak 3kom sad za bebu,ali to je bas cebe,nema tu neke slobode da se okrece dete..i urola se glava skroz...to mi se ne svidja..bolje one koje idu do ramena!



Jao bre Von šta mi radiš, a taman sam se bila odlučila user posted image
Plaši me sada ovo sa glavom što napisa, jel nije opasno, mislim zbog disanja??


user posted image user posted image ja ne znam drugacije da uvijem to cebe-vrecu! osim da ide oko glave! neka mod slika user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:33:20   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da nisu male te vrece,ja imam takve,dobila,cak 3kom sad za bebu,ali to je bas cebe,nema tu neke slobode da se okrece dete..i urola se glava skroz...to mi se ne svidja..bolje one koje idu do ramena!



Jao bre Von šta mi radiš, a taman sam se bila odlučila user posted image
Plaši me sada ovo sa glavom što napisa, jel nije opasno, mislim zbog disanja??




Nije opasno imam ja to .user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:33:42   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

a ona inace hoda u svojoj vreci,iako je duza 20cm!


user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:35:04   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ti rekoh da mi se ne sviđa u varijanti vreće. user posted image Eto, Von potvrdila. user posted image

Ali, uzmi to ćebe, biće ti zgodno za šetnje tokom zime, u kolicima.

Pitanje je samo dal ćeš dokupiti i klasičnu vreću. I ćebe. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

A kako bre to veliko ćebe da smestim u kolica, ništa mi bre nije jasno user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:35:09   
Trcosava
user posted image

Lele ispade nauka o vreći i ćebićima user posted image

Obrni - okreni, ja ostajem pri mom stavu. Samo ćebe, nepotrebna je vreća.

Kad se skinu kaišići, ako baš krene da se otkriva i rola u smislu 'živela sloboda' lako ćeš uzeti normalnu vreću.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:35:12   
Sanjica26 RR
Dunjice sad cu da uslikam, pa cu na face da ti postavim. Dobili smo na poklon jos jedno cebence njihovo, ali mi se cini da je losiji kvalitet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:35:12   
Modessty
ma nek bude duža i šira. Duže ćeš je koristiti. Mnogo je zgodna i za spavanje u kolicima.

Von dečaci ne trpe vrućinu. MOji se ospu kad im je vruće. A nogice su im i u sred zime tople iako su otkrivene. Mi se čudimo i dalje tome, mm i ja, ali tako je.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:36:39   
Modessty

IZVORNA PORUKA: vonavoj


user posted image user posted image ja ne znam drugacije da uvijem to cebe-vrecu! osim da ide oko glave! neka mod slika user posted image


oću, al mora čekate do večeras. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:37:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ti rekoh da mi se ne sviđa u varijanti vreće. user posted image Eto, Von potvrdila. user posted image

Ali, uzmi to ćebe, biće ti zgodno za šetnje tokom zime, u kolicima.

Pitanje je samo dal ćeš dokupiti i klasičnu vreću. I ćebe. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

A kako bre to veliko ćebe da smestim u kolica, ništa mi bre nije jasno user posted image


Staviš sa svih strana ćebe - i ispod i okolo i preko user posted image

Mi smo naše na kvadrat presavijali, pa ga okrenemo na romb poziciju, pa ćoškove preko Ane i oko i ispod - nema da mrdne


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:37:31   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

user posted image

Lele ispade nauka o vreći i ćebićima user posted image



Lele, vala baš user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:40:15   
vonavoj
evo iskoristila sam Tikinu bebu,jbt,kao da ima 10meseci,kolika je..a uzela sam najmanju vrecu,a imam tri
user posted image

beba je dzin,da znate! ima sigurno 80cm!

< Poruku je uredio vonavoj -- 24.9.2014 9:41:05 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:40:28   
Modessty

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

user posted image

Lele ispade nauka o vreći i ćebićima user posted image



Lele, vala baš user posted image


user posted image user posted image user posted image
e jes vala čitava nauka!
Dunjci kupi ti i vrećicu i ćebe. Tu nema greške! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:42:52   
Modessty
eto i gde tu ima mesta da se uvije oko glave molim te?! user posted image
mada je mi sad kad smo veliki (čitavih 12 meseci ej!) koristimo baš kao vreću, da mu ruke budu slobodne

naša vreća je veća od ove na slici!

< Poruku je uredio Modessty RR -- 24.9.2014 9:43:36 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:44:38   
vonavoj
user posted image user posted image ovo je najmanja,a beba veeeeeeelika! pa se bojim da glava kod beba ostane unutra,slikacu kad budemo izvodili Tamaru iz bolnice,spremila sam ga,mrzi me da ga vadim i slikam,ta je veca!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:46:54   
Peace*

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ti rekoh da mi se ne sviđa u varijanti vreće. user posted image Eto, Von potvrdila. user posted image

Ali, uzmi to ćebe, biće ti zgodno za šetnje tokom zime, u kolicima.

Pitanje je samo dal ćeš dokupiti i klasičnu vreću. I ćebe. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

A kako bre to veliko ćebe da smestim u kolica, ništa mi bre nije jasno user posted image


Idi Dunja bestraga, blesava si skroz. user posted image

KLIK za kolica, za kad idete kod nekoga autom, za dnevno spavanje, pa možda i noćno ako je miran kad spava. Možda tvoje iskustvo bude da je i vreća ok.

Kad to sve testiraš, onda ćeš da odlučiš dal ti treba klasična vreća (od ramena) KLIK, i u međuvremenu ćeš zaključiti i koje širine treba da bude deo sa nogicama.

A nakon svega ćeš i zaključiti dal ti treba veliko ćebe, ja bih svakako uzela, jer, trebaće ti jednom, a malo ćeš morati nekada oprati, pa ti treba rezervno.

Eto, ja bih za sada uzela ono što sam pisala da volim kao ćebe al ne kao džak (što se Voninoj bebi umota oko glave, a Mod se kune u njega user posted image ).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Vreca za spavanje
24.9.2014 9:54:06   
mali_mis
Super sad bar znam kako izgleda ona vreca-cebe sto von okaci slicku, ipak nije to za ovo moje cudo, ma koliko meni bila slatka.
Neko spomenuo Mrvicu, blizu mi je, pa cu do njih da svratim za novu vrecu.
Mislila sam da mu moja mama sasije vrecu, al ko ce nju docekati da se smisli, proci ce barem 5 zima user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

neplodnost
dana medo

policisticni jajnici ,miomi i zatrudnjivanje

(80%)

(20%)


Ukupan broj glasova: 54

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here