|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 17:02:52   
mila83
Moji klinci kao bebe nikako nisu prihvatili vrecu za spavanje.A izgleda nece ni Teodora.Bas imamo dobru,pamucnu,bez rukava,mnogo je prijatna..ali ne vredi...jos cemo probati...
Ana13, Trebalo bi da ih ima u svakoj radnji sa decijom garderobom.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 17:34:02   
lesica
Vreća je zakon!
Da se ponovim, Lenka je nije htela, ali se nije ni otkrivala nešto. Crle je u vreći od starta, što onoj tankoj tankoj pamučnoj letos, sada u debljoj, a za onaj minus ima i ultra debelu.

Ana13, imaš ove na fcb-u KLIK koji prave i prodaju te vreće sa nogavicama.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 18:51:51   
mila83
Les,ove vrece sto si postavila deluju super !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 18:52:25   
wivern
Anci mislila sam da bude duza, kao sto kaze Choopa. Nama je dzak sila sveki user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Vreca za spavanje
26.10.2015 19:16:14   
amdn
vrece za spavanje su super stvar, miimali dok je J bio mali i stvarno je radila posao, on se inace otkriva i sad al je veliki za vrecu :)
Lesi ove vrece sto si serovala link su odlicne jos imaju i za nogice :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Vreca za spavanje
27.10.2015 8:39:47   
degu
ni meni T nije htela, al evo sad je bez problema prihvatila. Baš je zakon, mnogo sam opuštenija od kad spava u vreći. ranije se otkrije ili krene da se okreće, pa se uplete u ćebe, pa kmeči svaki čas, tako da vreću obožavamo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Vreca za spavanje
27.10.2015 16:39:00   
branki*
ja pocela boku da stavljam u dzak od prosle nedelje kako ono hladno bilo.za sad je ok,sta znam.vrti se isto i sa dzakom i bez dzaka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Vreca za spavanje
27.10.2015 16:44:39   
choopa choops
amdn ja moje od 5g i 7g stavljam u vrećeuser posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Vreca za spavanje
28.10.2015 22:28:29   
evat
Cao! Znam da je bilo davno, ali jel moguce da jos moze da se naruci jedna takva divna vreca za spavanje? Molim te napisi i cenu! Unapred hvala!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Vreca za spavanje
29.10.2015 6:45:25   
branki*
Znam da je mojoj drugarici svekrva sasila dve vrece za spavanje,ko zna da sije i ima masinu,nije mu to problem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu evat)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Vreca za spavanje
29.10.2015 18:51:16   
Mariya
Ja sam prvu vreću za L pozajmila od drugarice, i onda sam po njoj šila ostale. Za leto tanke, za zimu debele.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Vreca za spavanje
14.12.2015 21:09:01   
*milica*
POcela sam da stavljam Vuleta u vrecu za spavanje jer se mnogo otkriva nocu.
Nonstop nogicama radi....


_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Vreca za spavanje
14.12.2015 21:41:38   
dijana1*
Kosti sam kupila vrecu za spavanje, stalno se nocu otkriva i budi. Otkada je u vreci bolje spava a i meni glava mirna da mu nije hladno.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Vreca za spavanje
14.12.2015 23:41:06   
bojana92
Danilu sam obalcila vrecu za spavanje,uvek se bunio kad bih je obukao.Filipu isto oblacim,jer bas voli da se otkriva.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Vreca za spavanje
15.12.2015 7:48:10   
tekilica
Ma vreca za spavanje je car svih vreca! Odlicna je! Jos mi je draze sto je moja Neda voli i sama oblaci :) Doduse, sama je i svlaci, ali retko. Mora, mora, jeste da je njima vrucina, pa se otkrivaju...ali, sta zna dete sta je hladno :)? Mirna mi glava sa vrecom za spavanje :)

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Vreca za spavanje
15.12.2015 13:07:13   
bojana92
Zakon su vrece za spavanje,Sinoc sam je obukla Filipu,jutros se budim on se izvukao iz vrece.Skroz ce zakopca vreca,ima samo dva otvora za ruke,jedan je usiven a drugi se kopca.On otkopcao vrecu i izvukao se,a kako pojma nemam.user posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Vreca za spavanje
4.11.2016 16:09:38   
Animsaj9
Vrece su prava stvar mi imamo 4 pamucnu , frotirsku , pamucnu punjenu , i plisanu punjenu .
Za sva godisnja doba . Mirno spava i on i ja .
Jos malo moracemo frotirsku kupiti vecu

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Vreca za spavanje
4.11.2016 16:16:06   
suzi kju
Ja nemam,nikad nisam kupila. Htela ali me pokolebale sestre i snajka i ja odustala.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Vreca za spavanje
4.11.2016 16:19:32   
Animsaj9
Sto Suzi to ti je najbolji izum ja ne znam moj D bi bio uvek otkriven

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Vreca za spavanje
4.11.2016 16:21:34   
choopa choops
Moji je nose i dan danas user posted image

Kad sam bila u Bugarskoj, našla sam ogromne, sa dugim rukavima i evo još stanu u njih (L ima 8g, a M6g). Oni su u posebnoj sobi i tamo je bas hladno, pa sam puno mirnija kad imaju vreće. Mala je sa nama, pa mi je nju lako i da pokrijem, ali za njih bi se baš brinula da nije vreća.

Možda kome je jako toplo u stanu vrće i ne trebaju, ali nama su must have user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Vreca za spavanje
4.11.2016 16:23:21   
suzi kju
Kod mene u stanu je pretoplo tako da nam nebi ni trebale ja msm .
Gotovo sad,mislim da sada nebi ni prihvatile.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Vreca za spavanje
4.11.2016 16:25:33   
Animsaj9
Choopo nama je toplo svuda u kuci , ali kad spavas uvek je hladno bar meni moram biti pokrivena , pa tako gledam i njega

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Vreca za spavanje
5.11.2016 17:31:28   
amelia
Ja se ovih dana kanim da kupim vrecu ali ne znam da li ce sedeti u njoj. Po ceo noc se otkriva razbacuje postelju u ne smiruje se dok ne trne sve sa sebe i kad je uspavan. Ne znam kako cemo progurati zimu.user posted image


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Vreca za spavanje
5.11.2016 17:41:28   
Maraj
Memi su ove vrece najbolji izum. L stavljam u sva godisnja doba da spava u vreci. Sto rece animsaj imam ih od svih materijala. Ja sam u sobi u kojoj L i ja spavamo ugasila grejanje. Prijatno je za spavanje. Tako da mi je L u dzaku. On se toliko tumba u toku noci , da nema vrece on bi mi spavao otkriven stalno.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Vreca za spavanje
16.8.2017 18:40:16   
krin 40
Najbolji izum za bebeuser posted image Imamo laganu letnju od frotira i već nas čeka zimska oprana i spakovana.Ušuškana bebica,nema otkrivanja,milina.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here