|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2012 19:42:22   
boba 11
Ja imam sa nogavicama ali posto je velika nismo je koristili do pre mesec dana vec one obicne siroke,pisala sam da sam im prosekla rupe jer su vec kratke .Sad mi cerka spava u ovoj sa nogavicama i rukavima i super je cak je nesto i tanja od one obicne pa se vise ni ne otkriva (moram je jos i pokriti jer je kod nas nocu hladno).Cini mi se da sad mirnije spava.Cak cu poceti i da pravim te sa nogavicama jer vidim da ih nema toliko na internetu bar ja nisam nasla a moze lepo da se zaradi.user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Vreca za spavanje
12.12.2012 17:57:13   
boba 11
Evo prvi dzak je gotov
user posted image
user posted image
user posted image
Drugi ce biti jos bolji,a ovaj mislim da ce biti udomljen kod malog slatkog bebirona-mog kumicauser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 12:19:24   
Bebilina
Bobo bas je lep dzak user posted image

Mi smo prerasli onu 0-6m pa sad imamo dve 6-12 i jednu novu 0-24. Ova poslednja je Merino kids i postavljena je vunom iznutra, a spolja je organski pamuk. Uzela sam klasicnu debljinu za 18-25st posto nam je toplo. Imaju i jorgan vrece za ispod 18st. Sve imaju i otvor za kaiseve pa kad putujemo nocu, a on spava lagano upada u sediste bez uznemiravanja i onda opet pravac u krevet. Isto i sa sedistem za kolica- super ce mi doci posle korpe i to izjutra kad ne stignem da ga obucem za skolu. Samo ga ubacim, vezem, kecelja preko, jaknica gore i niko ne zna da smo jos u pidzami user posted image
E isti takav vreca-skafander sam uzela ali dnevnu varijantu. Ima druge rukave, kapuljacu, isti otvor za kais i njega planski koristimo kad idemo kolima danju. Jako fin izum, udobniji od skafandera sa nogavicama user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 13:10:42   
liliana
Mi smo kupili novu vreću u Aksi. Vel. br. 4, a dužina je oko 115cm. Ima i većih i manjih. Super je. Naša je narandžasta, sa Tweety-jem i Tina je fascinirana. A pretopla je-ne moram uošte da joj stavljam ćebence preko. Cena je 1.250din.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 17:08:12   
Ivanka 75
Ja ne mogu da nađem vreću sa rukavima user posted image Znate li gde ih ima?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 18:14:15   
boba 11
kod meneuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 22:26:16   
Zemunka85
Aaaaaa je l se vreca koristi kod decice koja se vrte, ili je bebanama hladno nocu? Ja mog bepca pokrivam jorgancicem, ona spava na stomacicu, tako da ne mrdne. Ima 22 stepena. Treba li nam vreca?

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 22:38:22   
Figaro88
Mi smo koristili zato sto se mnogo vrtela i non stop odkrivala,a u njoj je mnogo mirnije spavala.Nisam znala da imaju vrece i za veliku decu,moram da potrazim ili da kazem tetki da mi kupi u Aksi,Andrea se redovno odkriva,plasim se da joj ne bude hladno...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 22:42:13   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja ne mogu da nađem vreću sa rukavima user posted image Znate li gde ih ima?


Ima u c&a ali već dugo nema velikih brojeva, ja sam tražila za Marka. Kupili smo mu u Aksi onu kao jorgan, baš je topla i otkako je u vreći mnogo mirnije spava.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 23:28:13   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja ne mogu da nađem vreću sa rukavima user posted image Znate li gde ih ima?


Ima u c&a ali već dugo nema velikih brojeva, ja sam tražila za Marka. Kupili smo mu u Aksi onu kao jorgan, baš je topla i otkako je u vreći mnogo mirnije spava.



Kupila sam i ja tu kao jorgan ali nekako uska pri dnu, nije kao one prethodne, široka, da može da se razbaca po krevetu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 23:29:11   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: boba 11

kod meneuser posted image


Može Bobo jedna za mene, vapim za njom user posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Vreca za spavanje
13.12.2012 23:51:34   
Azra_
Ja se razmišljam o ovom potezu. Do sad nismo probali. Ovvaj luduje noču, pa je uzalud pokrivati ga. Pošto je noću dosta toplo, uzela bih možda one tanje, bez rukava. Ima li neko one PomPom. Videla sam u aksi, kao plišane su, ne mnogo debele, a široke?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Vreca za spavanje
14.12.2012 0:01:31   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Azra_

Ja se razmišljam o ovom potezu. Do sad nismo probali. Ovvaj luduje noču, pa je uzalud pokrivati ga. Pošto je noću dosta toplo, uzela bih možda one tanje, bez rukava. Ima li neko one PomPom. Videla sam u aksi, kao plišane su, ne mnogo debele, a široke?


Iva od početka spava u vreći i već je naviknuta, ali baš baš nemirno spava pa je vreća za nju zakon.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Vreca za spavanje
2.2.2013 16:04:14   
Ivanka 75
Kooonačno da postavim sliku Ive u vreći koju joj je sašila naša Ringerajka boba11 user posted image
Iz stila spavanja se vidi da je vreća došla kod prave devojčice a mami olakšala spavanje user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Vreca za spavanje
2.2.2013 17:08:41   
Sanchy
Ja sam pre par dana kupila u C&A bez rukava vrecu bas lepu,,danas mi se osusila pa cemo probati mada pitanje je hoce li hteti ali stvarno svaku noc se otkrije ,nije bas da nam je u kuci hladno ali ipak...inace 1700 din,nije skupa...bar mislim da nijeuser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Vreca za spavanje
2.2.2013 18:29:41   
sneza24
Ja sam kupila za L vreću za spavanje i onako je kao tanje ćebence.Platila sam je 1100 din.
Neznam da li treba da je pokrivam kad spava u njoj.Noću nam je temperatura oko 21-22 stepena.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Vreca za spavanje
3.2.2013 8:24:53   
boba 11
Ivanka i ona se otkopcava kao i ovo moje derleuser posted image
ps bas spava za medalju

< Poruku je uredio boba 11 -- 3.2.2013 8:25:16 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Vreca za spavanje
2.6.2013 14:24:07   
LORELAY1
Vrece su definitivno zakon! Ja sad svim drugaricama kad dobiju decu kupujem dzak za spavanje. Prvo me cudno gledaju, al posle par meseci im sve bude jasno :) Moj sin nije hteo da ga oblaci dok se uspavljuje, ali ga ja nekako obucem u snu, polako, pa mogu mirno da spavam. Nas dzak je imao rajsferslus napred po sredini i nije mu smetao iako spava na stomaku.

_____________________________

http://joksijoy.blogspot.com/

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 10:28:34   
jole82
Bez dzaka nista...koliko se vrti i o krece...
T obozava dzak...uvece kad se oblacimo za spavanjac...i kad joj kazem "a saaadaaa...ubacujemo nonice u super dzak" a ona crce dete od smehauser posted image
I hit joj je ujutru kad se probudi..posto je sad u fazi da dize nogice ka plafonu....uhvati dzak negde u visini kolena i ljulja se levo desno user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 10:40:10   
mati
imamo tri velicine. Ali su koriscene samo dok ih je probao i dok ga nije prosla volja...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 10:43:23   
Anoniman
koristite vrece i leti? mi smo prestali kad je pocelo toplo vreme, a mnogo sam volela kad je vidim u onoj njenoj ovcijoj kozi ujutro.user posted image

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 321
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 10:44:33   
minnica
Nam je to bilo jako zgodno dok je M bila beba, zbog presvlačenja i to. Imali smo letnje pamučne. Zimi već nije htela u džak. Evo i za bebca smo spremili, pa ćemo videti kako će on reagovati.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 10:46:16   
jole82
Ovde je i dalje smor vreme kseno...
a kad je bas toplo imam jednu tanku pamucnu bez rukava..pa samo bodic i vreca...
Doduse videcemo kad upekne zveda i ovde user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 10:47:06   
vikiveki
Jao blago vama, ja moje ni jedno nisam uspela da uhvatim da spavaju u vrećiuser posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Vreca za spavanje
10.6.2013 10:48:04   
Olga75
ni moja nikad nije htela u vrecu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here