|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:58:13   
Nensi*
Ima tema slike sa UZ

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:58:42   
visibaba
Dobro dosla Ssanja! Moja bebica je sa 6 nedelja i 4 dana bila velicine 7,3mm!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 11:59:58   
ssanja
drage moje pa wi ste swe trudnice....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:00:25   
visibaba
Ciro menjaj doktora, pa ne treba toliko put da ides na UZ

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:01:56   
ssanja
pogledala sam slike sa UZ hwala....ej super je owde ima swega i swacega...user posted image

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:03:24   
ciro
promijenila sam ga pi... mu materina i to kad sam dobila bo;ove u 1 pisle ponoci nije se udostojio da dodje nego me smjestio u bolnicu...ni sledeci dan nije dosao da me obidje ni da mi vidi nalaze...ja zadrta ocu privatno...sreca pa sam nasla normalnu dre u bolnicu...ima srece u nesreci...

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:03:28   
ssanja
xej a koja dewojka od was mi je najbliza sto se tice trudnoce mislim na fazu.....

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:04:53   
Anoniman
Tako sam  se ja odusevila kad sam zatrudnela pa kad sam otkrila Ringeraju

(odgovor članu ssanja)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:07:16   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: ssanja

xej a koja dewojka od was mi je najbliza sto se tice trudnoce mislim na fazu.....


Imas temu trudnice prvo tromesecje tu smo sve blizu jedna druge...a da znam tu smo ja i Shishica... obe smo 6-7 nedelja

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.9.2009 12:08:01 >

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:08:27   
ssanja
jao super bas mi je drago...nego dewojke kako se osecate....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:09:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ssanja

drage moje pa wi ste swe trudnice....user posted image


Ja nisam! user posted image

Sanja, imaš u vrhu stranice Google search. Tamo kucaj Spisak RR trudnica - tamo na prvoj stranici imaš spisak svih naših trudnica na forumu! Sem toga imaš temu Trudnice - prvo tromesečje (pa posle i drugo i treće - sve su odvojene teme), pa ćeš tamo brzo naći sagovornike! user posted image

(odgovor članu ssanja)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:13:26   
ssanja
hwala tasha..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:15:10   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: ssanja

drage moje pa wi ste swe trudnice....user posted image


Nisam ni ja user posted image a tako bih volela...

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
16.9.2009 12:16:49   
Anoniman
Lepo ali nervozni. Ja sve ovo pisem sa posla tako da sam uzasno nervozna kada radim...
U stvari, meni je super fizicki ali NERVOZA ME UBI

A ti ssanja?

(odgovor članu ssanja)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
20.10.2009 18:48:20   
joe
Pozzz svim buducim mamama ... mi smo prvi UZ radili sa 6 nedelja i 5 dana i velicina ploda je bila 6 mm. Obzirom da svoju trudnocu pratim i na raznim web stranicama, ocekivala sam neki mm vishe ... ali bitno je da postoji srcana radnja i fakat da se sve bebice razlicito razvijaju... tako da ne treba brinuti mnogo. Drugi pregled nam je zakazan kada budemo u 13oj nedelji ... sada smo 9-ta ... ne mogu da iscekaaaammmm

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
20.10.2009 18:52:21   
LillyT
Dobro dosla Joe user posted image user posted image user posted image user posted image

Imas temu vezanu za prvo tromesecje, tamo nas bas ima, pa svrati
I upisi se u RR trudnice (sve ti je ovo na forumu Trudnoca)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu joe)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
20.10.2009 18:57:43   
Ana RR
Joe dobro nam došla user posted image

Trudnice - prvo tromesečje (1. - 18. nedelja) KLIK

Spisak RR mama KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu joe)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
20.10.2009 19:00:23   
joe
hehheh hvala na linkovima ...vec sam bila u odustajanju ... napusta me strpljenje zadnjih dana :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
3.3.2010 16:37:30   
Anoniman
Kad sam bila 6 nedelja, uradjen je prvi ultrazvuk i beba je bila 5,5 mm za sta mi je dr rekla da to odgovara trudnoci od 5 nedelja i 2-3 dana. Juce sam bila zbog krvarenja opet (8 nedelja i 1 dan) i rekla mi je da je beba 1,5 cm sto odgovara starosti od 6 nedelja i 2 dana. Da li je neka imala slicno iskustvo? Dr mi kaze da za sada ne brine jer se vidi razvoj, ali da dodjem za 2 nedelje i da onda moramo cuti srce (sto sad nismo culi). Da li da brinem?

(odgovor članu joe)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
3.3.2010 20:54:09   
Snelle
Ksena, oni turdnoću računaju na osnovu poslednje menstruacije, a tebi je ovulacija bila možda kasnije nego po njihovoj računici, tj. zatrudnela si kasnije. Nemoj da se brineš, nemaš razloga!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
3.3.2010 22:02:52   
Anoniman
to i ja sebi govorim, ali iskreno jedva cekam da za dve nedelje odem i cujem bebino srce. mislim da se do tad necu smiriti potpuno, pogotovo sto sam imala neka mala krvarenja, ali tesim se i time sto su ih mnoge imale pa sad, bogu hvala, imaju zivu i zdravu decicu.user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
3.3.2010 22:04:44   
Anoniman
E, sad stavih kursor na svoje ime i videh da po ovom beba i treba da je toliko dugacka (15 mm) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
3.3.2010 22:13:56   
anci 81
Nemoj da brines.
Ja sam prvi put isla na UZ sa 6 ned.+4 dana i beba je bila 6.4mm.
Koliko sam razumela tvoja je 5.5mm? I nije neka razlika...
A i to je sve individualno,svaka beba se razvija za sebe i svojim tempom.
Kao sto ni svi ljudi nisu iste visine,tezine...
Uzivaj!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
3.3.2010 22:36:33   
Anoniman
da, toliko je bila, sad sa 8 nedelja je 15 mm sto odgovara nedeljama po ovom forumu, ali mi je dr rekla da kasni sa razvojem (mozda po necem drugom, ne samo po velicini) i da se jos ne cuje srce. Da pitam kad ste prvi put cule srce svoje bebe ili to pripada nekoj drugoj temi?

(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
5.12.2010 11:23:27   
mirjanica
devojke, ja sam juce bila na uz, ulazim tek u 7. nedelju a beba je 4mm i cuju se otkucaji srca?! Po ovome sto sam procitala, beba je bas mala iako mi je dr rekla da je to normalna velicina za 7. nedelju?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here