|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
25.10.2015 19:56:20   
Anoniman
Amelia, Isidora je u pravu bolje uzmite komodu bez kadice, i vecu kadicu posebno, jer kazu da te komode koje imaju kadicu i brzo propadnu, i brzo se prerastu, jer se ipak ta kadica kvasi, a komoda je drvena...

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 326
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
25.10.2015 20:18:40   
amelia
Znaci nista moj bebac jos malo pa 60 cm je dugacak ako je ta cadica tolika nema smisla da je kupujem znaci samo komodu bolje videcemo sutra imamo nameru da razgledamo

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
25.10.2015 22:44:08   
choopa choops
Jja imam komodu sa kadicom, i ona je bukvalno samo za prvi mjesec user posted image

Samo što naša komoda nije od drveta nego medijapana, i evo je super i dan danas. Brevi je proizvođač.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
25.10.2015 23:24:23   
dijana1*
Meni su te komode sa kadicom skroz bezveze. Samo zauzima prostor a iskoristivost 10 %.
Bolje kupiti neku pravu komodu ili ormaric za bebine stvari.
a bebu kupati u banjici.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
1.11.2015 19:15:56   
Animsaj9
Slazem se sa tobom dijana...skroz nepraktično

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.11.2015 13:15:09   
Animsaj9
user posted image evo i nase komode

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.11.2015 14:15:21   
madre
anim, skroz je slatkauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.11.2015 14:26:46   
jess021
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Meni su te komode sa kadicom skroz bezveze. Samo zauzima prostor a iskoristivost 10 %.
Bolje kupiti neku pravu komodu ili ormaric za bebine stvari.
a bebu kupati u banjici.

Apsolutno, mi smo pravili kod stolara dve komode, a kadicu smo kupili onu veliku i bas smo zadovoljni.
To izgleda ovako.
user posted image
Inace, ona presvlaka za podlogu za presvlacenje je sr..., skupila se posle jednog pranja i sad ne sluzi nicemu.

< Poruku je uredio jess021 -- 3.11.2015 14:31:01 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.11.2015 16:07:55   
Maraj
Jess super ti je komoda. A podloga meni sad stoji na stolu u dnevnoj sobi posto tu najvise boravimo - tu se i presvlacimo user posted image
ja nisam uzela tu presvlaku za dasku....isto sam stavila peskiric preko samo malo veci ...nesto kao peskir za plazu pa sam ga podvukla ispod daske

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.11.2015 21:18:33   
dijana1*
Anim, Jess e to mi je ok.
Ja cu sutra verovatno nacrtati sta zelim a mm ce mi napraviti. Odnesem crtez i iseku mi plocu po meri a mm zna da spoji. Jednostavno. Em sto ispadne tri puta jeftinije em sto to sto meni treba nema da se kupi. Meni treba uza a visa komoda zbog prostora a i
volim vise sa policama nego fioke.
Maraj negde sam vec pisala podloga bude najmanje tamo gde je mama u trudnoci zamislilauser posted image i da i ja uvek stavljam cist peskircic ili pelenu.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.11.2015 21:25:07   
adulence
Jess i meni se malo skupila navlaka ali moze da se navuce na podlogu,posle svakog pranja je rastegnem i zakacim i fino sgoji,isto sam uzela u aksi onu belu frotirsku..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
4.11.2015 17:21:28   
Animsaj9
Hvala .. I nama se svidja user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
4.11.2015 20:04:23   
jess021

IZVORNA PORUKA: adulence

Jess i meni se malo skupila navlaka ali moze da se navuce na podlogu,posle svakog pranja je rastegnem i zakacim i fino sgoji,isto sam uzela u aksi onu belu frotirsku..

Onda sam ja moju verovatno otkuvala, jer nema trika da je navucem na podlogu.user posted image
Ja bas max koristim tu podlogu na komodi, nekad je presvucem u krevecu ili na ugaonoj u dnevnoj, ali najlakse mi na podlozi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
4.11.2015 21:45:36   
madre

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


volim vise sa policama nego fioke.


ja sam se uvek pitala zasto se pravi sa fiokama, a ne policamauser posted image meni su fioke totalno neprakticne...
ja imam u spavacoj sobi komodu sa fiokama, koja je deo naseg namestaja, prilicno slicna ovim namenjenim za bebe, tako da cu nju koristiti, samo cu dokupiti podlogu....

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
4.11.2015 21:58:28   
jess021
Ja imam jednu sa fiokama i jednu sa policama. Fioke su bas duboke i meni su skroz prakticne.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
4.11.2015 22:38:37   
madre
kada otvaram fioku sve stvari, ako su popakovane do zadnje strane fioke se mrdanjem fioke pomere i nekako istamburaju, a ako su popakovane do prednje strane fioke onda ne vidim sta je u njoj spakovanouser posted image valjda sam dobro objasnila?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
4.4.2016 12:42:02   
marinic
meni je komodicu za presvlacenje i ormar napravio brat i to mi je ujedno i najlepsi poklon, dimenzije sam sama birala,
ima i fiokice klasicne i sa strane za carapice i kozmetiku, sa ljubavlju je i napravljena a ujedno je i velika tako da sad ce i
bata koji uskoro stize moci da koristi, delice ormaricuser posted image

(odgovor članu ZVONČICA)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
4.4.2016 14:43:49   
Sanjalicaaa
Dosadna sam vise sa onim "nama su u skolici za roditelje rekli..." user posted image I za ovu komodu su nam savetovali da ne uzimamo jer nije prakticna, a kad beba pocne da se okrece ume da bude i opasna. Zato je nismo ni uzeli. Ali, pretpostavljam da je za ledja spas. Ja dete presvlacim na krevetu i kicma ce mi stradati.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
4.4.2016 14:53:41   
IvanaSK RR
Sanjalice, mislim da podlogu mozes da stavis na krevetac.
Animsaj, stvarno je slatka :)

< Poruku je uredio IvanaSK -- 4.4.2016 14:54:15 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
4.4.2016 19:44:04   
nikiteki
Animsaj9 komodica je super

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 14:03:58   
pngpme
Ja sam odustala od komode, mi bismo je isto pravili da nam se iole uklopi u prostor, ali opet ne bi bilo srećno rješenje nikako. Beba će biti sa nama u sobi, soba je jako mala, imamo drugu, nije jednosoban stan, mogli bismo da je stavimo u svoju sobu, ali odlučili smo da bude sa nama i ne ide nikako. Moglo bi nešto da se improvizuje, a da stavim krevetac u jednu sobu, a komodu u drugu nije mi nikako praktično. Nadam se da ćemo preživjeti prematanje na krevetu, iako znam da bole leđa ludački, imala sam iskustvo sa presvlačenjem beba. Ne znam da li da kupim samo onu gumu, pa da je ponekad stavim na neku višu površinu i da tu presvlačim bebu...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 14:12:54   
eca89
Png, imaš onu podlogu koja se montira na krevetac, ja se je imala, ne zauzima prostor, a extra je, najviše zbog kičme, mene je baš boljela!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 14:21:31   
eca89
Png, imaš onu podlogu što se montira na krevetac, ja sam je imala, mnogo mi je pomogla, jer me je kičma baš boljela, a ne zauzima prostor!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 14:42:55   
Mala Elena
Pngpme, nisam ni znala da postoji ta guma.
Ja nemam tu podlogu. Ali koristila bi mi ona mekana bar da je stavim na masinu da osusim bebu u peskir posle kupanja. Za sada stavljam debelo cebence pa onda peskir preko...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: komoda i podloga za presvalecenje
25.5.2016 14:52:46   
pngpme
Ubija me forum ovih dana. Otkucam nešto i samo me izbaci. Već treći put pokušavam da napišem post. Sve se plašim da će odjednom da se pojave 3 ista. :)

Eca, dala si mi sjajnu ideju! Hvala i svaka čast! Ja sam gledala taj nastavak na prenosivom ili običnom krevecu, ali nigdje nije bio da se kupi posebno. Napraviće mi muž onda to umjesto komode, samo podlogu koja će da stoji na krevecu, na to ću da stavim onu gumetinu kupovnu i odlično! Inače sam pogrbljena, sad kad je krenuo period trudnoća i beba ima da se urnišem skroz.

Mala Elena, ja mislim na onu mekanu, gumenu stvar koja se stavi na komodu ili sa njom dođe, ima rubove sa strane više kako se beba ne bi prevrnula, nije to nikakav novitet nego ja to zovem guma. One su inače veoma nekvalitetne i jako skupe, samo ta gumenjača Made in China košta 30 do 40 eura kod nas, mada je kod nas inače sve za bebe nerealno skupo.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here