|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2011 22:43:15   
klara01
i mi cemo praviti komodu, mm mi je predao tu odgovornost, da ja izaberem dimenzije i dezen. e ovako,opet da vas pitam za savet pre nego odlucim -ja sam htela da komoda ima tockice, jer planiram da na nju stavim kadicu (onu vecu) i tu kupamo bebu, s tim sto bih kad je kupamo povukla na sredinu sobe zbog eventualnog prskanja (mislite li da je izvodljivo da se na onim malim tockicima gura komoda puna stvari?) i da bude niza od standardnih jer mislim da dok se kupa bice tesko drzati tako visoko bebu koja ima vise od 8 kg; takodje bih na njoj koristila onaj tvrdi pult za presvlacenje-e sad na njima su uzdignute one duze stranice, sto znaci kada presvlacite bebu morate da stanete ne ispred komode vec sa strane kako bi beba bila ispred vas,nemoguce je presvuci je ako ste bocno od bebe,ili gresim? moram o tome da vodim racuna jer nam je raspored u sobi takav da bi sa jedne strane komode bio krevetac a sa druge pec pa je moguce prici samo spreda. Iskusne mame pomoc mi treba!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2011 23:28:50   
Anoniman
mi smo takodje uzeli tvrdi pult koji ide na krevetac, ali smo sa njega skinuli one nozice i onda ga stavili na komodu. nekako mi je onaj mekani izgledao previse mekan, kao da ce brzo da propadne. e sad, vidim da zene stoje ispred komode, ali meni se nekako  nezgodno da presvlacim bebu dok lezi bocno, tako da cu ja da stojim sa strane.
sto se tice kadice, hoce li da ide direktno na plocu, odozgo? bojim se da ti to ne bude previse visoko...

(odgovor članu klara01)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
19.7.2011 23:42:35   
klara01
pa zato i mislim da je napravimo da bude niza nego sto jeste kod onih sto se kupuju. niza a sira kako bih imala mesta za stvarcice, da se ne svede komoda na dve fioke. ne znam dal su prakticnije fioke ili police?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
20.7.2011 0:05:22   
cani
Mi isto imamo onu tvrdu podlogu,sa nogicama,koja se stavi na krevetac.I meni je za sada super,skoro da je uopste i ne skidam sa kreveca.Par puta sam ga kod mojih prepovijala na krevetu i dobila sam grbu,to mi je stvarno mucenje.

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
20.7.2011 0:13:12   
Anoniman
klaro, mislim da su ti prakticnije fioke. ako ce vec biti sira neces u slucaju polica lako doci do onoga sto je pozadi. ako razumes sta hocu da kazem. sta fali i ako budu ispale dve fioke, vece? 

(odgovor članu cani)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
20.7.2011 0:44:34   
klara01
"Plasim se" dal ce moci da se stoji ispred ako je fioka otvorena,tacnije kad iz nje nesto uzimas,a u drugom slucaju vrata su otvorena i nesmetamo stojis i uzimas stvarcice iz ormarica. A s druge strane opet mi se vise svidjaju fioke. Bas komplikujem stvari,sori sto vas bacam na razmisljanje ,valjda ce mi neka iskusna mama reci prednosti i mane komodica,a da to nije "bez one male kadice,kratko se koristi",to sam vec eliminisala. Inace na cemu vi planirate da kupate bebu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
20.7.2011 9:36:29   
Anoniman
bas iz tog razloga smo se mi odlucili za fioke. ja cu da stojim sa strane komode i samo jednom rukom otvorim prvu fioku i uzmem sta mi treba. pri tom je bolje da ima samo jednu rucicu za otvaranje, ne dve, jer ti je onda teze da otvaras, ne mozes jednom rukom. user posted image
sto se kadice tice, mi planiramo da je stavimo na sto kad kupamo bebu ili na masinu za ves. masina nam je tik uz kabinu, tako da samo prebacim tus u kadicu i napunim je, nema nosanja vode po kuci. kupili smo onu koja moze na stalak, ali stalak nismo uzeli. videcemo kako cemo se snaci, pa ako nam ovako bude nezgodno, uvek mozemo da ga dokupimo.

< Poruku je uredio Macaki -- 20.7.2011 9:37:00 >

(odgovor članu klara01)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
29.8.2011 14:43:26   
Blagoslovena
Šta mislite o ovim novim kanticamauser posted image za kupanje...

http://youtu.be/vbrNt24eHVQ

< Poruku je uredio Blagoslovena -- 29.8.2011 14:44:59 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
29.8.2011 15:22:52   
vonavoj
dobra fora sa ovim kadicama...kao da je beba u stomakuuser posted image ali mislim da ne moze bas da se lepo okupa!user posted image

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
29.8.2011 15:49:42   
Vika
Ja sam i pre poroda odlučila da ne kupujem bebi komodu, jer je kadica mala pa ne bi trajala dugo, te sam kupila podlogu. I nju sam koristila deset_ak puta neposredno po rođenjeu bebe, jer sam navikla da sve to radim na krevetu gde imam mesta da razbacam kozmetiku i ostale potrepštine. I danas ga presvlačim na krevetu, mada je sada borba a ne presvlačenje

< Poruku je uredio Vika -- 29.8.2011 15:50:06 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 21:35:30   
vonavoj
evo je i moja komodica..delo dede i meneuser posted image
user posted image
user posted image
ovo je deo za podlogu,a skroz desno za kremiceuser posted image
user posted image
i police!! to nam je ipak bilo jednostavnije!user posted image user posted image
a nalepicemo stikereuser posted image


< Poruku je uredio vonavoj -- 21.9.2011 21:36:32 >

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 21:36:54   
Vika
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 21:37:32   
isidora88
vonavoj preslatko izgleda,bas mi se svidjauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 21:39:26   
Anoniman
Super je! user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 21:40:01   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image
sve u skladu sa mogucnostima,a da bude prakticno!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 21:44:32   
Didy
Von, baš je lepo!user posted image
Ja sam dobila drugu komodicu od sestre i sad sam shvatila da mi je odlično došla. Jedna komodica mi je na spratu u Sofijinoj sobi, a druga mi je u prizemlju. Pola stvari mi je gore, pola dole, tako da mi je zgodno da je presvučem i gore noću, a i kad smo dole tokom dana. Za sada spava u korpi od kolica preko dana jer mi je žao da je nosim na sprat u sobu da bude sama, a planiram da raširim putni krevetac (imamo i dušek za njega) u sobu u prizemlju, pa nek tu spava danju. To mi je neka ideja...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 21:47:25   
vonavoj
super sto si dobila komodicu,pa sta bi sa svim stvarima..a moja je bas prostrana,ima dosta mesta,a i pravljena je po mojoj meri,mislim visiniuser posted image
i ja cu kasnije kupiti prenosivi krevetac,(trebace mi i za put,kod sestre)i beba ce biti samnom u dnevnom boravku,da je ne vucem uvek u sobu,odlicna stvar..a posle ce nam biti kao ogradica!user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 22:14:07   
PoisonEve
Von, super je!!!user posted image Bas ti zavidim mi ne bismo imali ni gde da je stavimo

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 22:49:03   
zivka
Von user posted image bas mi se svidja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 22:54:33   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image user posted image drage moje,drago mi je da vam se svidja!
ja sam jako srecnauser posted image user posted image da mi dodje mm i da je obrise,da je smestimo u sobu,i polako da perem stvari i redjam!user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 22:57:48   
zivka
Dobro da mozes da cekas! Ja bi to vec obrisala i poslagala sta mogu user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
21.9.2011 22:58:30   
Didy
IZVORNA PORUKA: vonavoj

user posted image user posted image user posted image user posted image drage moje,drago mi je da vam se svidja!
ja sam jako srecnauser posted image user posted image da mi dodje mm i da je obrise,da je smestimo u sobu,i polako da perem stvari i redjam!user posted image



Pa i nije ti ni previše rano.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
22.9.2011 8:07:43   
oxy7
user posted image user posted image  Von, baš je slatka, dobri ste majstori!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
22.9.2011 9:09:58   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image opasni majstori!
obrisala bi je ja sinoc,ali me je boleo stomak,malko sam preterala..pa reko da sacekam mmuser posted image

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
22.9.2011 9:13:44   
dacca
Von user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here