|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.5.2011 17:53:00   
Ana RR
Pa podloga je 80cm, znači 20cm duža od širine kreveca. Taman.Te nogice se spuste i ne dozvoljavaju da podloga sklizne.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.5.2011 17:54:59   
vukosava
ja imam ovo
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
3.5.2011 19:25:39   
zmajeva
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa podloga je 80cm, znači 20cm duža od širine kreveca. Taman.Te nogice se spuste i ne dozvoljavaju da podloga sklizne.



Al' sam glupa! user posted image Hvala Ana! user posted image


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.5.2011 16:50:11   
srna001
Ja sam prvi put kupila komodicu sa mekom podlogom koja se navlači na nju jer tada nije bilo ovih tvrdih podloga koje idu na krevetac.I vrlo brzo sam počela bebu da presvlačim na krevetu jer mi je bilo jako nezgodno kada bi on ležao bočno u odnosu na mene.I sada imam išjas kao uspomenu na te dane.Kada se moja sestra porodila mi smo joj kupili podlogu koja ide na krevetac i lično sam se uverila da je to sjajno rešenje.Pored kreveca stoji komodica koja služi kao ormar i za odlaganje svih stvari koje su neophodne prilikom presvlačenja bebe kako ne bi ste došli u situaciju da se rastežete po sobi ili ostavlajte bebu samu na pultu(što je jako opasno!)Ona je do 18 meseci presvlačila ćerku na njoj.Toplo je preporučujem.Komodice su skupe.Kadica unutra ne služi ničemu.Ko nije u prilici da kupi komodicu može pored kreveca da stavi bilo kakvu policu ili nižu komodu, podjednako dobro će vršiti posao.Jedina mana tih podloga na krevecu jeste što vam ona ne dozvoljava da spustite stranu kreveca jer bi u tom slučaju podloga bila pod uglom i beba bi klizala ka vama.Ali Bože moj ne mora se ta strana ni spuštati.

Videla sam još jedno sjajno rešenje u Simpu se prodaje polica(daska oivičena sa tri strane) koja se može staviti na bilo koju komodu i tako se dobija neophodna dubina kako bi presvalčili bebu okrenutu nogicama ka vama.Ićiću za koji dan da pogledam koliko koštaju pa ću vas obavestiti ali mi je prijateljica rekla da nisu skupe oko 2 000 din

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.5.2011 16:54:31   
Mala Loojka
Ja sam dzabe kupovala komodu, jer presvukla sam ga tu svega par puta, a u toj kadici okupala takodje par puta samo. Ubrzo smo morali da kupimo vecu kadicu... A za stvarcice jedva da ima mesta... Da sam odma znala da sam kupila neki ormaric...

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.5.2011 16:54:38   
srna001
Evo ovako to izgleda
user posted image

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.5.2011 16:56:29   
jelenadunja
Mi smo kupili kad se D rodila,nisam je koristila 2 meseca,i sad mi stoji,bukvalno nova user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.5.2011 16:58:04   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Mi smo kupili kad se D rodila,nisam je koristila 2 meseca,i sad mi stoji,bukvalno nova user posted image

Pa da, kao i meni... I sad moram da kupim ormaric, a ne znam gde cu sa njom... Nauka za sledeci putuser posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.5.2011 16:59:17   
jelenadunja
bas......sreca samo sto sam komodu dobila,i imam je i dalje za njene stvari,mada mi postaje mala....user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.5.2011 17:02:15   
Mala Loojka
Ne znam kolika je tvoja, ali moja ima tri fijoke velike i onaj deo za slaganje... I nema sanse sve da mi stane... nesto kod nas u ormaru drzim user posted image

A ja nisam dobila, ja sam pare bacilauser posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.5.2011 17:04:02   
jelenadunja
moja ima samo fioke,5 komada

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.5.2011 18:34:59   
Trbica
http://www.amazon.co.uk/Cosatto-Squeeki-Clean-Zoodle-Changer/dp/B003ZUXXKQ/ref=sr_1_13?s=baby&ie=UTF8&qid=1305736280&sr=1-13

Ja imam ovakvu slicnu komodu za presvlacenje i odusevljena sam! I dalje je koristim. Ispod ima i kadica za kupanje novorodjancadi koju sam koristila do treceg meseca. Bebi mozes prici sa koje god strane a i visina je podesiva. Proizvodjac je Neonato.

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 17:12:05   
Anoniman
evo kako izgleda nasa komoda koju smo sami pravili

user posted image

i podloga za presvlacenje

user posted image

(odgovor članu Trbica)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 17:40:33   
*boka*
Prelepo Macaki! Komoda je fantasticno ispala, a podloga je kao medic!

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 17:55:22   
Anoniman
hehe, moja mama kaze da je podloga prava momacka. user posted image sta da radimo, ako bude bila ksenija nadam se da nece da zameri.  user posted image

(odgovor članu *boka*)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 18:10:48   
Ana RR
Komoda je odlična user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 19:40:27   
Anoniman
komoda je vrlo prakticna, jer su fioke ogromne. ne biste verovale sta mi je sve unutra stalo. 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 19:48:19   
Ana RR
Najbolje je praviti po meri a vaša je baš dobro odrađena. Prelepa je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 19:49:47   
smeskicTB
draga, pre-preslatka vam je komodica!user posted image
i odlicno ste je osmislili!
vidim da su duboke fioke..mi u stanu imamo jednu komodu sa dve tako duboke..i sta nam sve stane..
koje su tacno dimenzije? i da li ste izradu placali, koliko vas je izasla? ima li razlike u ceni kada se kupuje?
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 20:02:06   
Anoniman
hvala vam user posted image
komoda je radjena po nasoj meri i zelji, malo je niza nego sto su kupovne jer sam ja mala zena. user posted image
dimenzije su 50x80 (isto kao sto su dimenzije podloge za presvlacenje) x85 (to je visina, ali nozice mogu da se podesavaju).
stvarno su velike fioke prakticne, ja sam u prvu spakovala pelene, bebi kozmetiku i ostalo. . u drugu stvarcice za bebu koje cemo sad koristiti, i bas je puno stalo. a u trecu prekrivace, cebence, posteljinice, vrece za spavanje, jaknice. . . ono sto necemo bas svakodnevno koristiti.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 20:06:11   
smeskicTB
fenomenalno! mislim da je bolje uzeti ili napraviti komodicu koja ce i kasnije da sluzi..u nekom trenutku mozda nece biti dovoljno velika, ali barem za sezonske stavri ce biti dovoljna..
zaista treba obratiti jer su neke male, plitke fioke..
Macaki, prelepo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
17.7.2011 22:00:43   
Anoniman
meni nisu odgovarale komode koje imaju gore ormaric, a dole 3 male fiocice, jer mi je zgodno da kad presvlacim bebu samo rukom otvorim prvu fioku i uzmem sta god mi treba (pomadu, pelene..). ovako bih morala da nadjem neko mestu, neku policu gde bi mi te stvarcice stajale. 

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.7.2011 1:21:25   
Anoniman
Ja sam mislila da komoda sluzi samo za presvlacenje i za tih par stvarcica koje su za to potrebne, pelene, neka pidzama, kreme i ostale mazalice oni cesljici i gazice i cuda. Nesto nisam planirala da tu drzim decije stvari. I meni prave, nije mi se dopala ni jedna , ali sam trazila manju, jer mi verovatno nece dugo trebati. Mocicu na nju da stavim podlogu za presvlacenje za slucaj da se ona na krevetcu pokaze kao neprakticna.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.7.2011 1:35:36   
choopa choops
Ja i dalje drzim Matijine stvari u komodi (sezonske naravno user posted image , ostatak smo odnijeli kod babe), iako sam odavno prestala da koristim onu podlogu za presvlacenje.  I iz najgornje fioke sam izbacila kadicu (kod babe user posted image )Nasa je ovakva, samo sto je ovaj dio za presvlacenje zeleni user posted image
user posted image

L je dobila novi ormar za svoje stvari, jer je komoda bila prvo njena, a sad je ustupila burazeru user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: komoda i podloga za presvlacenje
18.7.2011 9:26:20   
Anoniman
pa komodica moze da posluzi za prvo vreme da u njoj stoji bebina garderobica i ostale stvarcice, ali definitivno nije dovoljna. nasa beba vec ima previse stvari, a koliko ce tek dobiti kad se rodi... znaci, ne gine nam garderober, koji cemo isto da pravimo po nasoj zelji i meri. a ovde moze da stane sve ono sto trenutno koristimo, pa nam je zgodno da nam uvek bude pri ruci, npr sezonske stvari. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Preterivanje ili ne?
Mishica 77

Shta mislite, u kojoj meri mame preteruju i uvelichavaju mogucnosti, uspehe i napredovanje svojih beba i dece?

Dosta (64%)

Malo (15%)

Nikako. Glupost! (2%)

Nisam obracala/o paznju (18%)


Ukupan broj glasova: 799

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here