|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontracepcija
8.12.2011 12:58:09   
madre
kasno je za saveteuser posted image imala sam prvi nezasticen odnos posle porodjaja pre neko vece i to bas 10ak dana po prestanku uzimanja pilula, ali ja sam ih pila svega mesec dana... da li vam to nesto znaci? jos plus moji ciklusi su neredovni, ali da su mi redovni mislim da bih utrefila ovulaciju. nista sad samo cekam... mislim da su male sanse, ali kako god bude dobro jeuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 8.12.2011 13:00:32 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kontracepcija
8.12.2011 23:00:25   
jovicaa
i mi smo imali jedan jedini nezasticen odnos.... ako od toga zatrudnim ... mislim nema smisla... ali evo vec mi je tu negde oko 24 dana od prestanka pijenja pilula... ja obicno u ovo vreme vec gorim od hormona zbog menstruacije koja usledi ubrzo, a sad apsolutno nistaauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kontracepcija
8.12.2011 23:11:22   
jabudic
Cekaj, ti si, Jovice, prestala da koristis pilule? Ja sam u pauzi izmedju trudnoca jedno vrijeme koristila pilule, pa sam prestala, kad sam postala sigurna da mi nece napraviti bebu kad on hoce (on je htio kad je prva beba imala 4-5m). Posle toga smo stalno imali nezasticene odnose, i nista, dok nismo stvarno pozeljeli da napravimo bebu. Tada iz prve user posted image

Ove pilulice su zakon. Posle porodjaja su mi menstruacije tajale i po 7-8 dana, a sad 3.dan skoro gotovo. Meni je samo frka da je ne zaboravim popiti, ali nabavila sam aplikaciju za tel PillReminder, tako, nema brige user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kontracepcija
8.12.2011 23:30:09   
madre
jovice, uskoro ti stize odgovor na tvoje aktuelno pitanje: da li druga beba ili neuser posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Kontracepcija
8.12.2011 23:45:40   
jovicaa
haahahha, stvarno je skoro nemoguce da sam trudna....user posted image  

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Kontracepcija
8.12.2011 23:48:16   
madre
videcemo, videcemouser posted image
a i sta bi nam falilouser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Kontracepcija
8.12.2011 23:52:38   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: madre

videcemo, videcemouser posted image
a i sta bi nam falilouser posted image


pa mozda bih i volela... ali prosto neverujem da jesam, tehnicki neizvodljivo.
juce sam premotavala neke slike sa porodjaja i mozak me je zaboleouser posted image mislim da bih umrla na sledecem ozb... i sad vise necu off


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Kontracepcija
8.12.2011 23:54:43   
Alexis79
madre bravo user posted image  za entuzijazam i lepe misli.

Bice jos bebaca user posted image (dobro mozda ,ali bice user posted image )

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Kontracepcija
9.12.2011 11:19:03   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Bebilina
Nije, nije te slagala, bas je jednostavno. Posle ti na ultra zvuku proveri matericu, mozda ti taj ciklus bude obilniji i duze potraje (meni jeste) i to je to.
E sad jos da vidim kako ide sa trudnocom posle spirale i ako nema sumnje da je napravila problem, onda je skroz ok. user posted image

Samo da potvrdim da spirala ne utice na plodnost. Mesec dana po odstranjivanju sam zatrudnela user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Kontracepcija
10.12.2011 18:19:03   
nenuska12
Koje pilule za kontracepciju koristite? Skroz sam neupucena u to. Porodila sam se pre mesec dana, da znam za buduce

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Kontracepcija
10.12.2011 19:21:03   
Alexis79
Vama koje samovoljno koristite kontracepciju u vidu pilula lilula se divim.
Ja evo pijem tek prvu kutiju u vidu priprema za Vto i dusu ispovracah.A muka mi je preko celog dana da hocu da crknem.
Vise i ne znam sa cim da ih pijem tj, ne pijem

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu nenuska12)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Kontracepcija
10.12.2011 20:57:49   
jabudic
Nenuska, ja sam koristila Yasmin, ali mi nije nesto bas prijao, pa me je dr prebacila na Jeanine. Sad, posle porodjaja opet njega koristim.
Alexis, sto ti je tako muka? Koje koristis? Meni je super, kao bonboncice da pijem user posted image Pitaj dr da ti promjeni, da ti da neke druge?

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Kontracepcija
21.12.2011 11:20:08   
Anoniman
Ja cu da poludim. Pijem Qlaira tablete vec mesec dana (danas mi je poslednja) i sve vreme krvarim. Pocela sam ih piti prvi dan ciklusa i krvarenje je bilo oskudno do 22dc, a onda sam dobila pravi ciklus sa ugruscima iako se ove tablete piju 28 dana bez prestanka i trebala sam dobiti tek po prestanku pijenja kutijeuser posted image . Imam dobrog ginekologa i on kaze da je to normalno zato sto imam cistu, ali mene vec ubija u pojam. Plasim se da se ne nastavi i naredna dva meseca koliko treba da ih pijem, jer ja nemam krvi na bacanje. Toliko je necu imati. Ja sam ga pitala da predjem na neke druge tablete, ali on mi kaze da ne, jer su mi hormoni u redu i nece da ih forsira sa jacim tabletama. Takodje kaze da ovo krvarenje ne smeta, sem sto je neprijatno. Meni svejedno nije po volji!!!!!
Ima li nekoga ko je imao ovakvo iskustvo?user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 363
   RE: Kontracepcija
21.12.2011 14:05:56   
madre
andromeda, ja sam pila yasmin, krvarila ceo ciklus, 2 dana posto sam popila kutiju dobijem menstruaciju i nisam nastavljala da pijem! a nervozu da ne pominjem! sad sam superuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Kontracepcija
21.12.2011 14:17:14   
PoisonEve
Ljdi kada su kondomi ovoliko poslupeli? Durex pak. od 3 kom. preko 200dinuser posted image Znaci, kontracepcija atak na nas novcanik, a apstinencija atak na nas mozakuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Kontracepcija
21.12.2011 14:30:06   
madre
zato je tu romeduser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Kontracepcija
22.12.2011 0:20:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

andromeda, ja sam pila yasmin, krvarila ceo ciklus, 2 dana posto sam popila kutiju dobijem menstruaciju i nisam nastavljala da pijem! a nervozu da ne pominjem! sad sam superuser posted image

Hvala madre na odgovoruuser posted image  Ja cu videti kako ce dalje biti, jer cistu moram resiti.user posted image  Nadam se samo da mi nece trebati transfuzija.user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 367
   RE: Kontracepcija
22.12.2011 1:16:28   
madre
a je l obilno i da li je sveza (crvena) krv-mislim na to vanmenstrualno krvarenje? ako je tako, ja bih promenila ili pilule ili ginekologa!
meni je islo bas oskudno i onako tamna krv (kao sam kraj menstruacije)...

< Poruku je uredio madre -- 22.12.2011 1:18:32 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Kontracepcija
22.12.2011 1:33:05   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: jabudic

Alexis, sto ti je tako muka? Koje koristis? Meni je super, kao bonboncice da pijem user posted image Pitaj dr da ti promjeni, da ti da neke druge?

Microgyne sam popila jednu kutiju i bilo je uzas zivi.
Sad su mi promenili  i rekli da uzmem Yasmin.U nedelju pocinjem da pijem.Bice valjda bolje.
Ma to jos jedan ciklus pijem pa cu izdrzati.

Nego u prvom ciklusu u kom sam pila kontracepciju dobila sam nesto ranije vec 22 dc i trajalo mi je 7 dana.Inace dobijam ha 26-27 dana i traje mi 4-5 dana maksimalno.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Kontracepcija
22.12.2011 1:39:54   
liliana
Hej, Alex, znala sam da ču te ovde naći!!!user posted image Kako si? Jel prošla muka?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Kontracepcija
22.12.2011 8:53:22   
minavb
IZVORNA PORUKA: Alexis79

IZVORNA PORUKA: jabudic

Alexis, sto ti je tako muka? Koje koristis? Meni je super, kao bonboncice da pijem user posted image Pitaj dr da ti promjeni, da ti da neke druge?

Microgyne sam popila jednu kutiju i bilo je uzas zivi.


I ja sam jednom pila to smeće. Lice mi je bilo užasno, nekako sam natekla, a o raspoloženju da ne prićam. Nikad više. Coitus interuptus je za mene najbolje rešenje.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Kontracepcija
22.12.2011 13:54:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

a je l obilno i da li je sveza (crvena) krv-mislim na to vanmenstrualno krvarenje? ako je tako, ja bih promenila ili pilule ili ginekologa!
meni je islo bas oskudno i onako tamna krv (kao sam kraj menstruacije)...

Sutra sam zakazala gin. Danas mi je pored obilnog krvarenja ispalo nesto opnasto, sivo, opne velicine dva oraha. Mislim da je to opna ciste ili nijeuser posted image  Nemam pojmauser posted image  Poprilicno sam uplasena, ali videcu sutra sta je, pa javljamuser posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 372
   RE: Kontracepcija
22.12.2011 13:58:05   
Olga75
a gde je cista i kakva je ? u uterusu ili na jajnicma ? to je nesto ogromno ispalo user posted image



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Kontracepcija
22.12.2011 13:58:05   
jabudic

IZVORNA PORUKA: minavb
Coitus interuptus je za mene najbolje rešenje.



I za mene dok sam imala 1 dijete, pa mi pomisao na drugo, ako se, eto, slucajno desi, i nije bila strasna, a sada, kada je fond popunjen, e nema vise zezanja user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Kontracepcija
22.12.2011 13:59:36   
jabudic
A zna li neko, od vas iskusnih, postoje li neke pilule od kojih libido ne pada do te mjere da kontracepcija uopste nije ni potrebna?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Kuhinja
suzyyy

Kakvu hranu vam preferiraju deca?

Kako kaze doktor (21%)

Stara dobra bakina (42%)

Ne slusam nikog (38%)


Ukupan broj glasova: 24

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here