|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2013
13.3.2013 21:53:57   
Anoniman
Mesto Afitos-to vam je pored Kalitee,znaci na pocetku prsta, Isli smo i do paljura,nije daleko. Mi smo za sobu (nas dvoje) pre mesec dana platili 670e. All incluziv,tri obroka,pice pored bazena za dz ceo dan ... Znam da je cena porasla ,posto je ranije uvek jeftinije,ali nije mnogo. I to smo mi uplatili za kraj jula,pocetak avgusta kad je najskuplje. Za decu je besplatno do 11 ili 12 god,ne znam tacno,jos nemam decu user posted image ... Mi smo uplatili preko agencije Lunalux iz Krusevca,a ima tu ponudu po istoj ceni i Koofer- agencija iz nisa. Prevoz je vas. Ako nekom treba kontakt telefon od tih agencija,mogu da nadjem. Ne znam da li smem ovde da ih pisem user posted image
Mi smo bili pretprosle godine,a prosle smo svratili na par dana kod rodjaka. Svercovali smo se. Bili smo na Lefkadi,pa smo u povratku svratili da ih vidimo i ostali nekoliko dana i bilo nam je fiiino user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Letovanje 2013
14.3.2013 18:45:53   
viking
Kako sada stvari stoje, mi ćemo verovatno 7 dana Pelion, 7 dana Skiatos.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Letovanje 2013
15.3.2013 23:37:41   
Suncicabg
Jel zna neko neku agenciju iz Beograda koja ima paket aranzmane na 7 nocenja za Grcku? Uopste ne mogu da nadjem, a samo toliko mogu da idem user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Letovanje 2013
16.3.2013 9:51:58   
MASHKA

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Jel zna neko neku agenciju iz Beograda koja ima paket aranzmane na 7 nocenja za Grcku? Uopste ne mogu da nadjem, a samo toliko mogu da idem user posted image

Suncice onda rezerviši preko booking. com, ja odavno sve preko njih rezervišem ...nisam luda da dajem još para agenciji a mogu da stavim koliko kod dana hoću, 7, 8...user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Letovanje 2013
16.3.2013 10:10:48   
Figaro88
Mi nikako da odemo do agencije da rezervisemo,a na 2min od stana nam je.Odlucili smo se za Becice ili Budvu,posto idemo kolima svejedno nam je.Idemo sa bratom i njegovim sinom pa ce biti bas veselouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Letovanje 2013
16.3.2013 10:23:06   
pandina
JA sam u totalnom rastrojstvu oko mora. Prosle godine nismo isli jer sam se u maju porodila.
Voditi bebu ili ne pitanje je sad?

Auto nam nema klimu - kako ce podneti?
Autobusom - kako ce tako mali putovati?
Sklon je ekcemu, jako oset_ljiva koza - kako ce podneti tako mali promenu klime?
Odmor sa bebom - da li je to odmor?
Da ga cuva baka, da idemo sami - kako cemo izdrzati bez njega i on bez nas?

user posted image user posted image user posted image user posted image

Znam da ima tema Sa detetom na duzi put ili tako nesto slicno, ali ne smem ni da pocnem da citam user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Letovanje 2013
16.3.2013 16:32:18   
jovicaa
samo opusteno pandina, aleksandar je imao 7-8 meseci kada smo prvi put isli na more sa njim, ladom nivom bez klime. putovali smo zajedno sa pauzama 14 h! sve je bilo ok. samo sto vam preporucujem putovanje nocu, beba ce spavati skoro sve vreme... bilo nam je super, mnogo bolje spavaju na moru, zbog promene klime. promena klime ce jako puno da mu znaci za imunitet, ja bih ga svakako vodila.
a odmor ili umor? pa i kod kuce brines po ceo dan o njemu, ovako ce samo i tebi i njemu biti zanimljivije, ako volis more. ako imate finansijskih mogucnosti svakako da, idite... a to sto kola nemaju klimu, pa sta? ranije nije ni postojala klima a svi smo putovali na more...
a opcija da vi idete a on ne, to mi je jako bzv, iskreno.... tako su mm-a ostavili kod kuce kada je imao sest meseci a njegovi mama, tata i stariji brat su otisli na more, tugauser posted image


< Poruku je uredio jovicaa -- 16.3.2013 16:33:09 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Letovanje 2013.
16.3.2013 16:40:53   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Torbica

Zene, meni nikad nije smetalo da idem sa bebama svukuda. Cerka mi je bila 4 meseca kad smo nas dve busom isle NS-Budva jer nam je tajo bio sa firmom tamo 7 dana, naravno, mi zapucale za njim. E onda je cerka bila 11 meseci kad smo isli u Egipat, pre mog povratka na posao, Sharm el Sheik. To je bio april a onda smo te godine u septembru isli u Tursku u Marmaris, naravno sve ovo avionom. Pa onda na prolece, ja u prvom trimestru sa sinom a cerka 2 godine ponovo Egipat, Hurgada. Pa onda Grcka sa njih dvoje, Sarti kolima, sin od 5 meseci a cerka 3 godine i iste te godine u septembru Toroni kolima. Pa smo mm i ja zbrisali kad sam bila 5-i mesec sa trecim detetom u Dubai, sami. baka cuvala klince, gledali smo se preko Skype-a svaki dan. I sad u septembru, sa bebom od dva meseca i ovo dvoje Tasos, kolima. I taj trend se nastavlja. Putovanja, jeeeee!!!user posted image


Pandina, ovo je sve bez klime! I nikome nista nije falilo.
A mm i ja smo isli sami proslog februara, cerka mi je bila skoro 4 god a sin 14 meseci, na 9 nocenja smo zbrisali i caskali svaki dan preko skype-a. Bebu nikad ne bih ostavila, a doduse, moji su zbog sike vezani za mene pa to ni ne bi bilo moguce. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Letovanje 2013.
16.3.2013 16:50:39   
maksmin
Torbice svaka cast!!! Mm i ja dosta putujemo, i voleli bi da imamo decicu i da ih vukljamo sa nama, ne bi mi bilo uopste tesko!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Letovanje 2013.
16.3.2013 17:16:25   
jovicaa
kod nas ista prica, obozavamo putovanja... da imamo para putovali bi stalno..
e sad jos nismo isprobali sa dvoje dece, ali boze zdravlja juna cemo i tu avanturu doziveti. vec smo rezervisaliuser posted image
inace sa aleksom smo isli i u sokobanju kada je imao 10 meseci, vec sam pisala... autobusom, nista mu nije falilo. cak je i osvojio soko grad sa 10 meseci, bio je definitivno jedina beba goreuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Letovanje 2013.
16.3.2013 17:27:38   
Figaro88
I ja bi isla stalno negde.Mi smo prvi put putovali sa Andreom kada je imala mesec ipo,ceo put je prespavalauser posted image Prosle godine nismo isli nigde zato sto sam ja imala koksaki i bilo mi je bas lose,leto 2011 Andrea je bila bolesna non stop,bili smo u bolnici,haos,pa i ja razmisljam kako ce ona i Vuk,dva deteta od po tri i po godine izdrzati put,vec zamisljam tuce,svadje,vristanjeuser posted image
Pandina kao sto neko rece najbolje je putovati nocu,tm i ti vozite na smenu,tad je i prijatnije pa vam klima i ne treba a i bebac spava.Mi stalno idemo nocu na more,i kad smo ja i brat bili mali,i busom smo isli,krenemo oko 8-9 uvece i tamo smo do ujutru sa par zaustavljanja,klopom....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Letovanje 2013.
17.3.2013 10:45:17   
pandina
user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Letovanje 2013.
17.3.2013 14:23:19   
Torbica

IZVORNA PORUKA: maksmin

Torbice svaka cast!!! Mm i ja dosta putujemo, i voleli bi da imamo decicu i da ih vukljamo sa nama, ne bi mi bilo uopste tesko!!!


Bice, bice, sigurna sam! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Letovanje 2013.
22.3.2013 15:27:47   
branki*
ovog leta-kalitea,hotel sa 4 zvezdice,pun pansion,mm izabrao.ja to uvek sve prepustim njemu,on je u stanju da to detaljise,analizira...je li letovao neko tamo?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Letovanje 2013.
1.4.2013 19:17:48   
nata11
Ja nisam bila u Kalitei ali taj deo planiramo ovog leta jos uvek neznamo tacno a verovatno necemo ni znati dok ne krenemo jer samo sednemo u auto i idemo. Citam na netu da je zivahno mesto.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Letovanje 2013.
1.4.2013 19:26:25   
serpica
Kalitea je superuser posted image
ja sam uvek uplacivala pocetkom februara kad je mnogo jeftinije i isla na mesta gde inace ne bih mogla nikad da si priustim.Tako sam recimo prosle godine bila Tunisu za 700 e za 10 dana a predprosle u Tursku za 1100e 14 dana,sve je ALL +Avio prevoz+takse fenomenalno smo se proveli,agencija Fun travel iz nisa,ovog septembra malo blize,Nei pori,kolima,najam apartmana 150e+osiguranje za celu porodicu ako bog dauser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Letovanje 2013.
1.4.2013 19:33:38   
nata11
Serpice ja obozavam nei pori. Mirno je, vecinom idu ljudi sa manjom decom. Tamo smo isli 3 puta voda je prelepa. To je bas povoljno u kom terminu idete?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Letovanje 2013.
1.4.2013 20:46:12   
branki*
nama su prijatelji bas nahvalili nei poriuser posted image
mi idemo oko 17.juna,13 nocenja imamo.nasim autom,pa videcemo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Letovanje 2013.
1.4.2013 20:52:05   
nata11
Branki daj ime hotela da prelistam

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Letovanje 2013.
1.4.2013 20:53:03   
branki*
ammon zeususer posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Letovanje 2013.
1.4.2013 20:54:43   
nata11
Serpice sad vidim da si napisala kada ides user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Letovanje 2013.
1.4.2013 20:59:28   
nata11
Lepo Branki uzivaces user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Letovanje 2013.
11.4.2013 10:53:20   
marince1
Neznma da li sam se pohvalila,tezervisan hotel u Kusadasiju,idemo kolima pa cemo da svracamo usput,na tamo verovatno 1 noc u Aleksandropolis,a otuda jedno 2 noci u Stavrosu.
Dunja ce tad da ima godinu a David skoro 4

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Letovanje 2013.
11.4.2013 13:22:09   
dunja RR

Super Marinče, lep provod! user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Letovanje 2013.
11.4.2013 13:56:52   
viking
Marinče avanturista! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here