|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.2.2011 21:35:09   
Brana
ja sam samo dala ideju naravno da takav ne postojiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.2.2011 22:10:40   
Kvini
IZVORNA PORUKA: bebać

Ja ovo ne znam što je Dora napisalauser posted image a voljela bi da mogu....ja sve odradim sama,i onda njega napadam kako on ništa ne čini,ne radi...nabrojim šta sam ja sve uradila...a on prstom nije mrdnuo...i tako izbije svadjauser posted image

i non stop isto,i non stop se svadjamo oko istih stvariuser posted image

jednostavno ne znam iskulirat,ili ostavit nešto 'pa nek se kiseli'...neću ni ja...nemam taktike i ne znam slagati(možda malouser posted image )



Identicna situacija i kod mene. Sad je jos i djavo dosao po svoje - otpadose mi ledja vec par dana. Svi kucni poslovi i beba koja je otezala... user posted image  Kad se propisno izderem i naljutim, on malo dodje sebi pa kaze, sta treba uraditi?

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.2.2011 11:10:51   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: cici78

BNM, sinoc sam se pozalila mami (eto dokle je doslo, nisam vise mogla da cutim) i ona mi kaze "ajmo ti i ja malo veceras u setnju". Kad sam mu to rekla on zapanjen kaze "znaci tako???"...ne razumem pitanje, pa zar ne mogu sa rodjenom majkom da prosetam sat vremena. Ja se oblacim i krecem a on ce meni "e sad cu i ja tako da izmisljam setnje, videces..bla, bla." Samo sam izasla iz stana, vratila sam se za sat i po. Danas je malo smirenija situacija, mozda je malo "stavio prst na celo".


Super,ali imam utisak da se navikavaju i mutiraju brzinom svjetlosti. Ko korov-cim izmisle novi pesticid,evo ga-dziklja kao da nije nista ni koristeno(u nasim slucajevimaa- i dalje bleje u neki monitor ili ekran) Ja sam mom juce rekla da bi meni odlazak u bolnicu bio odmor


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
16.2.2011 1:33:27   
cici78
BNM user posted image  To sa bolnicom sam i ja rekla mm-u i snaslo me je svasta - vanmatericna. Kad su me operisali, ja se probudila iz anestezije, vidim sve je dobro proslo i mislim se "e sad cu bar malo da se odmorim". Eto kad na takve najgore stvari (bolnicu) covek pomisli zbog umora i lenjog muza. Pihhh, ma odvratni su (cast pojedincima)

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
16.2.2011 10:59:33   
Anoniman
Ne vaspitavam svog dragog , on se u nekim stvarima prilagodi meni a u nekim ja njemu  user posted image


(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.5.2011 1:56:22   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brana

Evo saveti:
Ponedeljak:usisava,pere sudove,cisti kupatilo
Utorak:kuva rucak,cisti prasinu i opet pere sudove
Sreda:pravi dorucak,pere sudje i cisti kupatilo
Cetvrtak:usisava,pere prozore i kuva rucak
Petak:sve ovo plus pravljenje dezerta za veceru
Za vikend odmara sa zenom i detetom i izvodi porodicu na izlet negde u prirodu...
A naravno za svaki dan se podrazumeva da bude uvece odmoran za krevet i mazenje sa zenom......
Ako ovo izdrzi vaspitanje je uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



moj radi sve ovo osim sto ne kuva. a kupatilo ne cistimo ovako cesto...

pere sudove svaki dan, on baca djubre, usisava i cuva i hrani bebu kad ja ne mogu

samo moji ekskluzivni poslovi su kuvanje i kupanje bebe a djubre ne pipam. on unosi hranu iz kola u kucu, i to sam prestala da radim

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.5.2011 2:06:28   
liliana
Jel ovo što je Brana pisala - neki film naučne fantastike?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.5.2011 8:09:29   
jelena038
bicu iskrena.

ako ima toliko stvari koje biste kod njih menjale, u sta ste se, onda zaljubile?


moj je nesavrsen, osim kacenja zavesa, usisivaca i kupatila ne pipa nista. ali svira gitaru i provaljuje toliko da, sto se mene tice, do kraja zivota ne mora nista drugo da radi.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.5.2011 22:33:12   
vukosava
Ja mislim da je ovo degradirajuca tema. Nisu oni deca ni kucici da se vaspitavaju. To su njihovi roditelji radili. A nase je bilo da biramo i da znamo u sta se upustamo. Ja sam sa mojim muzem zivela 4 godine pre vencanja tako da sam skotnala skroz u sta se upustam.

U pravu je Jelena, sta vredi sad kukati, kad smo dobro znale kakvi su. Smatram da ako vec imaju preko 20 godina, nema tu mnogo neke popravke.

Ipak, ako ste trazile pravu Balkansku muskarcinu, nerad u kuci je ono sto uz to ide, pusenje, kladionice, gledane fudbala, pijenje piva, to je nekako u sklopu tog macho imidza. Ne mora sve zajedno moze i ponesto... user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.5.2011 22:41:41   
sandrina 85
user posted image user posted image user posted image ju kakva tema user posted image .. nisam ni znala da postoji user posted image

Pa 'vako.. moj muz je totalno ne savrsen (kao i ja) sada se slazemo OK, a posto smo se zabavljali nepunu godinu dana pre braka bili smo u totalnoj frci kad smo zakoracili u zajednicki zivot...
Iskreno, svadjali smo se kao pas i macka jedno vreme, e onda smo poceli da kontamo jedno drugo, da se svako koriguje pomalo, i uspeli smo da se , takoreci, upoznamo i lepo zivimo zajednicki zivot...

P.S. od kucnih poslova hoce da izbaci smece user posted image i jednom-dvaput mi je oprao sudove... ali sam sto posto sigurna da bi mi u nevolji uvek pomogao i sve uradio, to mi je dovoljno...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
14.5.2011 23:10:28   
Brana
IZVORNA PORUKA: liliana

Jel ovo što je Brana pisala - neki film naučne fantastike?

nisam ja opisivala mog muza nego sam se salila,to nemaju ni filmovi naucne fantastikeuser posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 11:42:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja mislim da je ovo degradirajuca tema. Nisu oni deca ni kucici da se vaspitavaju. To su njihovi roditelji radili. A nase je bilo da biramo i da znamo u sta se upustamo.

user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 12:09:34   
jelena038
IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja mislim da je ovo degradirajuca tema. Nisu oni deca ni kucici da se vaspitavaju. To su njihovi roditelji radili. A nase je bilo da biramo i da znamo u sta se upustamo. Ja sam sa mojim muzem zivela 4 godine pre vencanja tako da sam skotnala skroz u sta se upustam.

U pravu je Jelena, sta vredi sad kukati, kad smo dobro znale kakvi su. Smatram da ako vec imaju preko 20 godina, nema tu mnogo neke popravke.

Ipak, ako ste trazile pravu Balkansku muskarcinu, nerad u kuci je ono sto uz to ide, pusenje, kladionice, gledane fudbala, pijenje piva, to je nekako u sklopu tog macho imidza. Ne mora sve zajedno moze i ponesto... user posted image
vala, bas!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 12:24:56   
snješka

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja mislim da je ovo degradirajuca tema. Nisu oni deca ni kucici da se vaspitavaju. To su njihovi roditelji radili. A nase je bilo da biramo i da znamo u sta se upustamo. Ja sam sa mojim muzem zivela 4 godine pre vencanja tako da sam skotnala skroz u sta se upustam.

U pravu je Jelena, sta vredi sad kukati, kad smo dobro znale kakvi su. Smatram da ako vec imaju preko 20 godina, nema tu mnogo neke popravke.

Ipak, ako ste trazile pravu Balkansku muskarcinu, nerad u kuci je ono sto uz to ide, pusenje, kladionice, gledane fudbala, pijenje piva, to je nekako u sklopu tog macho imidza. Ne mora sve zajedno moze i ponesto... user posted image
vala, bas!



Apsolutno se slažem. Onakvi su kakvim su ih napravili u djetinjstvu uz blagu doradu koju su napravila životna iskustva tokom života i mi tu ne možemo ništa promijeniti. Možda da koriguju neke svoje osobine, ali nije to nešto mnogo ni drastično.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 12:42:04   
Brana
Ja mislim da je ova tema vise otvorena i namenjena da se salimo a ne ozbiljno da pricamo o ne savrsenosti svojih muzeva,pre svega nisu oni kolaci ili torte pa da pisemo recepte niti su deca da ih vaspitamo,ne savrseni su isto koliko i mi, ja sam shvatila ovu tema kao salu koja se iznosi kroz davanje svojih misljenja o generalnim osobinama nasih muskih...user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 12:47:20   
jelena038
"nesavrsenost" se pise spojeno. 

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 12:52:55   
Brana
IZVORNA PORUKA: jelena038

"nesavrsenost" se pise spojeno. 

jeco zaobidji meuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 12:54:42   
jelena038
ja sam shvatila da se zalazes za vaspitavanja, pa reko, da dam svoj skomni doprinos. a vec sam zaobisla interpunkciju, ne brini user posted image nisam bas toliko dokona user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 13:01:54   
Brana
IZVORNA PORUKA: jelena038

ja sam shvatila da se zalazes za vaspitavanja, pa reko, da dam svoj skomni doprinos. a vec sam zaobisla interpunkciju, ne brini user posted image nisam bas toliko dokona user posted image

ne zanima me sta ti mislis samo me jednostavno zaobidji, ja sam takodje fakultetski obrazovana i ne treba mi tvoja ispravka.user posted image I da jesam pogresila to je moja stvar, moja NESAVRSENOST!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 13:04:01   
jelena038
ucis, ucis, to mi se vec svidja.. user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
15.5.2011 16:31:31   
Anoniman
Ma ne mora nista da mi cisti...za sad sve stizem sama...Ne voli "zenske" posloveuser posted image ...I ne mora da ih radi, dok mi pomoc zaista ne bude potrebna.
Ali zato nema uvreda, samara, ogranicavanja...Kad god sam ga nesto zamolila da uradi-uradio je. Zivimo lep zivot. U stvari ja zivim lep zivot sa covekom kojem ne pada na pamet da usisava i riba kupatilo dok mu to neko ne nagovesti. I sta???Treba da ga dresiram???user posted image user posted image user posted image
Vuko, Vuko, lepo ja rekoh da si ti mudro celjadeuser posted image
P.S. Opet ga ne bih menjala ni za sta. Moj je..the Mishko Nesavrseni...

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
23.6.2011 0:44:39   
sanika
mene su pre udaje jedni savetovali - nemoj da se brukas, pokazi da sve znas, da si sposobna..a drugi mi govorili - zasve govori 'pa ja to ne znam' i sl.. :))) mislim da su ovi drugi u pravu :D

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
23.7.2011 11:54:30   
soni
ja za sada nemam problema..tj ne moram da pocnem sa prevaspitavanjem... mm za sada u svemu ucestvuje i nije mu tesko..naravno neke stvari ne vidi sam pa moram malo da ga usmerim ali nije lenj... bebicu nemam jos ali se nadam da ce i tada biti uz mene..
mm radi puno, pa ne bih ni zelela da budem ona kenkava zenica i trudnica i da njega izrabljujem da bi meni bilo po volji... sve sto mogu sama jai uradim i ne mogu da cekam.. znam da ce mi to mozda zasmetati nekad ..ali za sada je sve ok

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu sanika)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 14:55:52   
Inica
hm.. pa jesmo znali kakvi su nashi mm.. donekle.. Jer jedno je dok zhivite odvojeno, a sasvim drugo kad pochnete zajedno.. Na pochetku je sve bajno i sjajno..uglavnom.. I druga je pricha kada zhena ne radi, tj nema obaveze van kucje, i naravno da tad i ne ochekuje mnogo od svog muzha.. Ali kad oboje rade, plus dete, tu se opet ochekuje da zhena brine i o kucji, sprema ruchak, vodi brigu o detetu, itd..
Mm hocje da odradi neshto kad mu ja to kazhem.. Ali me nervira shto ponekad ne ume sam da se seti, a vidi da je kucja u haosu, ili shta vecj.. Za kucjne popravke i tako to je antitalenat, pa ga i ne cimam.. Ali smara me shto stalno JA moram biti pokretach svega, dal je rech o nekoj kupovini, opremanju kucje, ili necheg drugog.. Da se ja ne setim, nishta ne bi menjali sto godina user posted image njemu nishta nije neophodno.. Da se on pita peglala bi vesh na podu user posted image hehe.. Sad ga ocrni user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 18:19:49   
Nina...
Jao pa ja sam zaboravila ovu temu user posted image

< Poruku je uredio Nina... -- 26.7.2011 18:22:33 >

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here