|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 18:56:55   
soni
pise u temi saveti i recepti a mi samo ogovaramo nase m user posted image

ima li neka pametnica ovde??? savete i recepte rado primam ????

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 18:57:59   
Nina...
Najbolji savet i recept ti je da ako ne mozes protiv njega, ti mu se pridruzi user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 19:09:54   
soni
sad cu i ja soni da uzmem tj ovaj drugi dzojstik i da krenem sa vezbanjem user posted image ... igra covek igrice pa sto ne bi igrala i ja.. to kazu smiruje zivce.. i da pocecu da gledam transformerse i takve filmice ili one akcije gde jedan baja poubija sve..i pustim mozak na pasu... ovako uz svaku dramu ja se iskukam ,opteretim, pocinejm sa analizama.... sto mi to treba ...
od danas novi list user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 19:16:34   
Nina...
user posted image user posted image  eee daa, lepo to zvuci u teoriji, malo teze u praksi. I ja bih volela da mogu tako, ali ne mogu.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 19:18:56   
soni
ja cu da probam user posted image .. zablentacim se u igrice i kazem a treba kuca da se sredjuje , ma posle cu samo jos jednu user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 19:20:27   
Nina...
Kako je nasim muskima dobro u zivotu coveceeee aaaa zavidim im.user posted image  

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 20:02:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja mislim da je ovo degradirajuca tema. Nisu oni deca ni kucici da se vaspitavaju. To su njihovi roditelji radili. A nase je bilo da biramo i da znamo u sta se upustamo. Ja sam sa mojim muzem zivela 4 godine pre vencanja tako da sam skotnala skroz u sta se upuštam.

user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 20:25:43   
Anoniman
Što ste takvi bukvalisti, naravno da nisu kučićiuser posted image Mislim da je poenta ove teme bila kako da se žena izbori sa nekim manama svog muža, i da li mogu da se poprave stvari tipa bacanja čarapa pored kreveta, i tome slično.
Ok, sve je to super, upoznati se najbolje moguće pre braka, živeti zajedno, pa se onda uzeti, zasnovati porodicu...a mi koje smo se na prečac udale, možda premlade, možda i ne...mi nemamo prava da učestvujemo na forumuuser posted image Ako je tema već otvorena, to znači da nismo sve iste, i da nismo sve živele 5 godina sa momkom pre nego što smo se udale. I nije važno da li je to ispravno ili ne, ne vidim zašto bi ova tema bila bezveze, i ako nekom jeste, najlakše je ne učestvovatiuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 20:27:25   
Nina...
Nedjo, u pravu si. Ja sam licno ovu temu shvatila kao zez, naopako jos da ih mi vaspitavamo...da ne kazem DRESIRAMO. Samo opusteno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 20:32:48   
Lu
Jao Nedjo zašto se vrijeđaš naravno da svi možemo iznositi svoje mišljenje i ja upravo uradih to!
Ja svog nemam namjeru prevaspitavati, mogu mu ukazati na neke pogreške kao i on meni, razgovarati o tome... ali da on mene vaspitava ili ja njega ne dolazi u obzir u mom braku!
Vaspitanje-naredba, ja to tako vidimuser posted image

Ako je ova tema zezanje onda je to druga priča, onda ću ja svom mm lijepo da zviznem a on treba da zna šta da radi user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 20:35:41   
Anoniman
Pa zezanje je, ispisale smo deset strana glupostiuser posted image
Nisam se uvredila Lu, naravno, ali sam danas tri puta na forumu pročitala to - znaš u šta se upuštaš kad se udaješ.
Meni je u braku sad super, al' da sam znala u šta se upuštam-ne da nisam, nego nisam imala pojma. I opet odvajam pojam brak, i brak+dete, drukčije je.
I nećem više da oftopikujem, obećavamuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
26.7.2011 20:42:33   
Lu
E pa to znašuštaseupuštaš je druga priča...čini mi se da sam ja nekad davno otvorila neku temu o braku i očekivanjima, možda je nađem pa da tamo opletemouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
28.8.2011 13:46:11   
bebać

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Pa zezanje je, ispisale smo deset strana glupostiuser posted image
Nisam se uvredila Lu, naravno, ali sam danas tri puta na forumu pročitala to - znaš u šta se upuštaš kad se udaješ.
Meni je u braku sad super, al' da sam znala u šta se upuštam-ne da nisam, nego nisam imala pojma. I opet odvajam pojam brak, i brak+dete, drukčije je.
I nećem više da oftopikujem, obećavamuser posted image



Slažem se Nedjo, i kod mene je ista situacija, šta sam mogla da znam posle 15 danauser posted image jedino da vidim jel lud, i jel se drogira, ništa višeuser posted image

A opet sve na isto dodje, i one koje su se zabavljale x godina kao i ja ova od x dana, opet se sve žalimo na skoro isto(one koje se ne žale, ne mora da znači da se nemaju na šta žaliti, nego su izabrale da šute i ne pričaju o tome)

A što se tiče teme, mislim da će se više postići kuliranjem i neobraćanjem pažnje nego da im ukazuješ, sugerišeš, nabacuješ taktiku, i šta ti ja znam.

Meni je m nedavno rekao 'Jel ja tebe šta kritikujem i jel šta zahtjevam?..a ja se zamisli i šutim(stvarno on nije taj da šta broji, traži...naravno neću ja to njemu da priznam, a onda kaže on meni ' E menoj ni ti meni, pošteno'..i šta da mu čovek radiuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
29.8.2011 22:52:07   
World
Procitah sta ste sve pisale i vidim da vecina recenica sadrzi 'on meni (ne)pomaze' ili 'on meni (ne)pere sudje' itd. Smatram da dvoje ljudi kad pocne da zivi zajedno ne radi za ono drugo nego valjda za sebe... Gdje pise da je zena duzna da radi to i to ili muskarac... Znaci, ja ne kuvam NJEMU nego nama (kad stignemuser posted image ), ili ne usisava on meni niti pomaze meni, nego valjda brate usisava zato sto zivi tu, logicno? Mm obavlja sve isto sto i ja (nesto mozda malo vise), osim sto ne zna da kuva, ali nije problem posto ja volim. Ako nemamo rucak, kupimo nesto. Ako smo oboje na poslu, vratimo se kuci, oboje obavljamo ono sto treba. Bilo koje od nas ako ostane kod kuce, a ono drugo je na poslu, obavi sve sto treba. I kakva je mudrost?
A recept za to nemam, valjda moraju oboje biti normalni, savjesni i obzirni....

Bas me zivo zanima kako bi se muskarci izjasnili na temu 'kako vaspitati zenu', ko zna sta njima sve smeta... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
29.8.2011 22:56:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: World

Bas me zivo zanima kako bi se muskarci izjasnili na temu 'kako vaspitati zenu', ko zna sta njima sve smeta... user posted image

Oni to rade po kratkom postupku, bez puno filozofiranja odmah zamjene drugomuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
29.8.2011 23:03:02   
World

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: World

Bas me zivo zanima kako bi se muskarci izjasnili na temu 'kako vaspitati zenu', ko zna sta njima sve smeta... user posted image

Oni to rade po kratkom postupku, bez puno filozofiranja odmah zamjene drugomuser posted image


Hm... mi smo pametnije malo, pa kad vidis da jedan ne valja, sto da se zeznes i drugi put...user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
29.8.2011 23:06:19   
Lu
Pa ne znam, onda nam je zagarantovano "vaspitanje" do kraja života, možda je bolje riskirati, možda nam se posreći user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 9:04:59   
cicimummy
Ja sam sa mojim dragim u ljubavnim odnosima oko 6 meseci. Takvih problema nemam.Moja svekrva je to odradila umesto mene. Pre naseg zajednickog zivota dugo je ziveo sam tako da mu ni kuvanje,ni ribanje toaleta,ni ukljucivanje masine nisu strani. Naravno neke stvari sam ja preuzela,red je bio,ali je on uvek tu kao moja drugarica domacica :) Otkad sam trudna ves sredjuje on,usisava,a s obzirom na to da sam ja student pripremanje hrane je preuzeo na sebe. Slazem se da se na pocetku sve stvari postavljaju i kako odradmio tad tako ce nam biti zauvek. U mojoj glavi je to trudnicko prenemaganje dozvoljeno i ispravno :) A i ako preteramo uvek mozemo hormone da okrivimo :) Ja u sali znam da kazem RENTIRAO SI MOJU MATERICU NA 9 MESECI,IMAS U PLANU U BUDUCNOSTI DA JE RENTIRAS IZVOLI PLATI :) Salu na stranu samo dogovor i kompromisi :) Nista bolje :) Ljub

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 9:18:59   
Anoniman
Čitam i tako user posted image Ja mog muža NE vaspitavam, udala sam se za čoveka kad mu je bilo 30 godina, šta tad može da se prevaspita?! Ali da malko manipulišem njim-to da user posted image Recimo tri dana ponavljam da treba usisati-on ništa. A ja lepo Miši keks ili hleb u ruke: idi sine gledaj crtani u sobi user posted image I on tako lepo namrvi, da mm spopadne muka kad vidi tolike mrve!!! Ne radi rerna nedelju dana kako treba... Ja prestala da kuvam-kao ne rade ni ringle user posted image Majstor je došao sledeći dan user posted image I tako to!

(odgovor članu cicimummy)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 9:20:43   
Anoniman
Nina, pa ti njega dresiraš! user posted image   Čekam da napišeš da si mu uskratila i vodu dok ne nauči da šeni! user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 31.8.2011 9:21:05 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 9:29:00   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Apropo-curila nam česma u kuhinji, treba menjati slavinu... On naravno ne reaguje. A ja udarila na njegovu slabu tačku: auuu, znaš kakav će nam račun za vodu stići za ovaj mesec?! Pa voda neprestano curi već nekoliko dana!!! Ih, kako sad dihtuje samo da vidiš user posted image
Vidi, probala ja da se svađam, ali ne pali,pa odlučila da budem pametnija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 9:32:13   
minavb
IZVORNA PORUKA: n i n a

Čitam i tako user posted image Ja mog muža NE vaspitavam, udala sam se za čoveka kad mu je bilo 30 godina, šta tad može da se prevaspita?! Ali da malko manipulišem njim-to da user posted image Recimo tri dana ponavljam da treba usisati-on ništa. A ja lepo Miši keks ili hleb u ruke: idi sine gledaj crtani u sobi user posted image I on tako lepo namrvi, da mm spopadne muka kad vidi tolike mrve!!! Ne radi rerna nedelju dana kako treba... Ja prestala da kuvam-kao ne rade ni ringle user posted image Majstor je došao sledeći dan user posted image I tako to!

Ja za mog kad mu je bilo 39, sta misli skako je meni?user posted image I ne trudim se. Obzirom na to da od kad ga znam radi dva posla i ide na specijalizacije, magistrature i slicno, da bi nama obezbedio lovu, mislim da nema potrebe da ga prevaspitavam. Ima par sitnica za korekciju, ali to ce Vanja da sredi. Skoro mu je zvacnuo jedan skupi kais, i od tad ih uredno vraca tamo gde treba da stoje.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 9:36:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: n i n a

Čitam i tako user posted image Ja mog muža NE vaspitavam, udala sam se za čoveka kad mu je bilo 30 godina, šta tad može da se prevaspita?! Ali da malko manipulišem njim-to da user posted image Recimo tri dana ponavljam da treba usisati-on ništa. A ja lepo Miši keks ili hleb u ruke: idi sine gledaj crtani u sobi user posted image I on tako lepo namrvi, da mm spopadne muka kad vidi tolike mrve!!! Ne radi rerna nedelju dana kako treba... Ja prestala da kuvam-kao ne rade ni ringle user posted image Majstor je došao sledeći dan user posted image I tako to!

Ja za mog kad mu je bilo 39, sta misli skako je meni?user posted image I ne trudim se. Obzirom na to da od kad ga znam radi dva posla i ide na specijalizacije, magistrature i slicno, da bi nama obezbedio lovu, mislim da nema potrebe da ga prevaspitavam. Ima par sitnica za korekciju, ali to ce Vanja da sredi. Skoro mu je zvacnuo jedan skupi kais, i od tad ih uredno vraca tamo gde treba da stoje.


zvacnuo jedan skupi kais


Jel mozemo decu da naucimo da zvaknu i carape user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 9:46:08   
bebać

IZVORNA PORUKA: cicimummy

Ja sam sa mojim dragim u ljubavnim odnosima oko 6 meseci. Takvih problema nemam.Moja svekrva je to odradila umesto mene. Pre naseg zajednickog zivota dugo je ziveo sam tako da mu ni kuvanje,ni ribanje toaleta,ni ukljucivanje masine nisu strani. Naravno neke stvari sam ja preuzela,red je bio,ali je on uvek tu kao moja drugarica domacica :) Otkad sam trudna ves sredjuje on,usisava,a s obzirom na to da sam ja student pripremanje hrane je preuzeo na sebe. Slazem se da se na pocetku sve stvari postavljaju i kako odradmio tad tako ce nam biti zauvek. U mojoj glavi je to trudnicko prenemaganje dozvoljeno i ispravno :) A i ako preteramo uvek mozemo hormone da okrivimo :) Ja u sali znam da kazem RENTIRAO SI MOJU MATERICU NA 9 MESECI,IMAS U PLANU U BUDUCNOSTI DA JE RENTIRAS IZVOLI PLATI :) Salu na stranu samo dogovor i kompromisi :) Nista bolje :) Ljub


ovo ne mora da unači uopšte...i moj je na početku kačao veš i brisao lustere, sada neće usput smeća da ponese, neće da skloni iza sebe kad jedeuser posted image

Zašto? Jer se navikao da sam ja brzo ostala kući sa bebom kad sam se porodila i bila sam 3,5god, pa što bi on pomagao kad radi, a ja sam svejedno kući, i tako mic po mic ubezobrazio se.

Naravno ne mora da znači, sve je od osobe do osobe, ali sa muškarcima ne možeš biti siguran i donijeti konačno pravilo.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 10:07:53   
minavb
IZVORNA PORUKA: MaliMis
Jel mozemo decu da naucimo da zvaknu i carape user posted image

To bas i ne mora, smrducka.user posted image Mishonjo, kais je Hugo B, zato se i tako brzo prevaspitao.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here