|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 12:44:10   
cicimummy
Potrudicu se ja da potraje duze :) Mi smo zene :D Sve umemo :D

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
31.8.2011 21:50:24   
Alexis79
Eh zene kakva tema.

Mm je ima 39 god kad smo poceli da zivimo zajedno i tacno sam znala u sta se "upustam".
Zabavljali smo se dve godine pre toga i videla sam i gde i kako zivi.
Da ,neke stvari je promenio ,ali da ga vaspitavam to nikad nisam ni probala.
Jos nisam izgorela po glavi   user posted image sto bi rekla jedna moja rodjaka .

Meni bi iskreno bilo i  ponizavajuce i za mene i za njega da ga ja tu nesto vaspitavam kako i sta treba ili ne treba.
Pa nije on debil.On je formirana licnost.
Te gluposti oko podele poslova mi nikad nece biti jasne u bilo kakvoj zajednici.
Kad ko moze ,ima vremena i hoce uradi to i to.
Ko je koga jos silom naterao na nesto.

A sto se tice onog osetljivog dela i trudnoce...pa normalno je valjda da malo vise budemo pazene i mazene,ali ni to ne treba zloupotrebljavati.
Imam takvu jednu u mom okruzenje koja se ponasala kao da joj je pi*ka zlatna i da nosi malog kralja.Pa se prenemagala 9 meseci ,a mogla je volu rep da iscupa.A on je idiot padao na to.
Mnogo me to nerviralo .



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
1.9.2011 9:50:39   
cicimummy
Slazem se sa Alexis u potpunosti.asno je vaspitavati vec formiranog muskarca,sa svojim navikama i nacinom zivota.Treba se medjusobno uklopiti.Zar bi mi volele da nas neko prevaspitava?! Ali posluziti se nekad zenskim trikovima nije zabranjeno :D Cak je mallo i potrebno :D Bolje se osecamo :D

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.9.2011 12:41:29   
jance
sta radite kad se vas muz posvadja sa nekim drugim muskim cija zena je vasa dobra prijateljica? sad sam u takvoj situaciji, sinoc se mm posvadjao sa nasim dobrim porodicnim prijateljima, iskreno, moze da bude : tresla se gora-rodio se mis, pa danas kad dodje kuci nece ni obracati paznju na to, a opet moze i da bude da su se krvnicki posvadjali pa da smo ih zauvek izgubili za prijatelje... ja sam stvarno ok sa njihovim zenama (radi se o 2 coveka) i cujemo se redovno, nije da smo sada najbolje al eto, jedne od malo u ovom gradu sa kojima se razumem..
ne znam dal da ih ja nazovem ipak i ponasam se ko da se nista ne desava il da sacekam da vidim kako ce se situacija odvijati i da ne radim nista iza ledja mm dok se problem ne iskristalise...

iskreno mm je u pravu, al je od onih koji jaako lako buknu pa budu glasni i prakticno se svadjaju, i zato smo u zadje vreme u problemu sa nekoliko ljudi. jednostavno ne zna da iskomun icira sta mu se ne svidja na lep nacin primeren odraslim ljudima. sinoc sam mu to i ja rekla, al se onda nadurio i na mene jer ga ne razumem, sto nije tacno. potpuno ga razumem i u pravu je, al jednostavno ne prenese poruku kako treba u startu pa se onda posvadja...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.9.2011 13:02:26   
Brana
Ako je bio u pravu,nema potrebe da osecas grizu savesti,drugo,ako razlog svadje nije ozbiljan,nema potrebe da se prekida prijateljstvo,a trece,ti se nisi posvadjala sa njihovim zenama,tako da ne bi trebalo da se one ljute na tebe,to je bilo izmedju njih...A po meni je bolje da covek kaze iskreno sta misli kao tvoj muz,nego da ti se smesi,a iza ledja prica svasta..


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.9.2011 13:07:15   
World
uvijek budi solidarna sa svojim muzem, pa makar i kad nije u pravu.... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.9.2011 13:08:09   
Brana
IZVORNA PORUKA: World

uvijek budi solidarna sa svojim muzem, pa makar i kad nije u pravu.... user posted image

bravo!


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
12.9.2011 14:09:13   
jance
pa da, slazem se i sa time da se nismo mi posvadjale, oni su, tako da nebi trebalo da bude problema, al sam sada onako u blago neprijatnoj situaciji..
mm je i inace osoba sto na umu-to na drumu, zato ga i volim, sto kod njega uvek znas na cemu si, al nekim ljudima to kanda ne prija pa tako reaguju. u svakom slucaju kad malko sagledas situaciju onako iz najneutralnijeg moguceg gledista, shvatas da je covek u pravu i zato sam mu sinoc na kraju i rekla da sta god uradi, ja cu ga podrzati..
jedino mi je vec postalo malko zamorno da se on svadja sa ljudima svako malo....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
9.6.2018 21:10:55   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: World

uvijek budi solidarna sa svojim muzem, pa makar i kad nije u pravu.... user posted image

bravo!



Eto, tako je 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
9.6.2018 21:44:40   
Duškić
He, kako dobra tema.
Tezak je to posao, puno zivaca ali mogu se promeniti neke stvari.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
9.6.2018 22:13:52   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: World

uvijek budi solidarna sa svojim muzem, pa makar i kad nije u pravu.... user posted image

bravo!



Eto, tako je 😊

Solidarna pred drugima ili kad smo sami?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
9.6.2018 22:20:07   
mama Jo
Pred drugima obavezno user posted image
A kada smo sami isto, ali onda je dozvoljeno da ipak uradis po svom, slozis se sa njim naravno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 6:56:29   
Misha i Ljisha
joj sto ja to ne mogu, vecito kontriram user posted image doduse pred drugima pustim da ne pravim scene heheeh..I da ne znam kako se vaspitava muz, i dalje je vaspitan onako kako ga majka vaspitala user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 7:57:07   
MimaKos
Pred drugima sve ok, gnusam se scena i slicnih situacija, ali kad smo sami kazem sve sto mislim, vrlo jasno i bez ustezanja, sve sto precutis kasnije sw teze ispravlja..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 9:02:45   
IvanaSK RR
Pa to i ja kažem. U redu je pred drugima, al mi ne pada na pamet da klimam glavom i ćutim i kad smo sami.
Mada ja znam da iznesem mišljenje i kad smo u drustvu. Ne treba praviti scene, al ne znam sto ne bih mogla imati razlicito mišljenje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 9:12:21   
Duškić

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pa to i ja kažem. U redu je pred drugima, al mi ne pada na pamet da klimam glavom i ćutim i kad smo sami.
Mada ja znam da iznesem mišljenje i kad smo u drustvu. Ne treba praviti scene, al ne znam sto ne bih mogla imati razlicito mišljenje.



Upravo tako

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 23:03:02   
MimaKos
Za razlicito misljenje naravno, ali mislila sam vise na ono kad se poreckaju pa naprave scenu, pa se napravi ona glupa situacija jer nikom ne bude prijatno.. neke stvari se raspravljaju u cetiri oka..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 23:06:35   
mama Jo
Pa da kada su ozbiljne teme u pitanju user posted image
Ja imam srecu sto ni mm ni ja nismo ,,raspravljackog" temperamenta i stvarno se vrlo lako i lepo dogovorimo cak i kada su nam misljenja suprotna. Kompromis.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 23:11:01   
MimaKos
Ma nisu ozbiljne teme nego su neki parovi takvi, oko tacne se zakace da sve puca, isposvadjaju se svojski pa se smoris skroz..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 23:12:12   
jess021
Ja potpisujem post od Alexis sa pocetka strane.
Nemam ja tu sta da vaspitavam, a mislim da one zene koje to hoce i misle da ce se nesto promeniti kad se vencaju, kad dodje dete, prvo, drugo....samo se zanose.
Iako ima i suprotno da su neke zene muskarca skroz uzela pod svoje pa ovaj jadnicak ne sme ni da bekneuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 23:12:46   
mama Jo
Joj jeste, prisustvovala sam par puta... to bas zna da bude neugodno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
10.6.2018 23:17:35   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: jess021

Ja potpisujem post od Alexis sa pocetka strane.
Nemam ja tu sta da vaspitavam, a mislim da one zene koje to hoce i misle da ce se nesto promeniti kad se vencaju, kad dodje dete, prvo, drugo....samo se zanose.
Iako ima i suprotno da su neke zene muskarca skroz uzela pod svoje pa ovaj jadnicak ne sme ni da bekneuser posted image

Sve to stoji ali vecina ide dokle im dozvolis, narocito u pocetku kad se postavljaju granice.. A i moraju da se promene, kad krenes sa nekim da delis zivot, koliko god da si izgradjen kao licnost, mora da dodje do nekih promena.. a ima stvarno zena koje su kao mame, mozda jos i gore od mame svojim muzevima user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
11.6.2018 1:28:15   
amelia

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

joj sto ja to ne mogu, vecito kontriram user posted image doduse pred drugima pustim da ne pravim scene heheeh..I da ne znam kako se vaspitava muz, i dalje je vaspitan onako kako ga majka vaspitala user posted image

Jesam li ja ovo pisala user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
11.6.2018 10:16:28   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ja potpisujem post od Alexis sa pocetka strane.
Nemam ja tu sta da vaspitavam, a mislim da one zene koje to hoce i misle da ce se nesto promeniti kad se vencaju, kad dodje dete, prvo, drugo....samo se zanose.
Iako ima i suprotno da su neke zene muskarca skroz uzela pod svoje pa ovaj jadnicak ne sme ni da bekneuser posted image


Slažem se. Vrlo dobro znam kakva je osoba mm i za koga sam se udala. I ne bih ga menjala čak ni za Klunija user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
11.6.2018 10:29:33   
nata11
Ana ja Klunija ne bih nikako, omatorio mnogo user posted image


_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here