|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
24.11.2015 11:27:38   
adulence
Maraj meni R isto prducka prilicno a samo siki...mislim da nema veze sa ad

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
24.11.2015 12:59:49   
bebilule
Nema mi avatara nigdje user posted image .
Ovaj moj jos spava, stigla sam i do grada otici. Najeo se valjda mukica. M ne prducka vec prdi. Toliko da sobu provjetravam svako malo user posted image .
E da, od aptamila je flasica nemasna, samo je vodom speres. Mislim da cu probati neko drugo. Dok vidim kako ce reagovati na.120, mislim da li ce biti miran malo duze.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
24.11.2015 15:34:30   
Maraj
Pa da...ja se zapanjih kad sam presla na Hipp combiotic kad sam videla kako je flasica masna. Od Aptamila ko vodu da je pio. Njemu nije odgovaralo. Za nedelju dana je dobio 10g sa Aptamilom a sad sa Hipp-om od 250-410g

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
24.11.2015 16:18:50   
Anoniman
E sada imam jedno pitanje, mi se dohranjujemo, po neki 10-20ml popije dodatno, u porodilistu je dobijala hipp, i sada vidim da sam uzela hipp 1 organic, kakav je razlika izmedju nega i tog combiotica...?user posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
24.11.2015 16:53:34   
Maraj
Combiotic ima probiotske kulture u sebi. Meni je pedijatrica rekla da uzmem njega jer su L rano krenuli grcevi a combiotic je zbog probiotika bolji za grceve tj za creva

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
24.11.2015 16:54:46   
Anoniman
Hvala Maraj, eto ako nam bude trebala druga kutija da kombinujemo da znam koje da uzmem :*

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
25.11.2015 13:10:44   
Zemunka85
UM zar ti nisi U samo dojila? Nesto poprilicno dugo? Secam se da ste mi kada sam ja pocinjala uzor bile ti i Bojanica7. Posle sam te presisala user posted image . A nju bas dugo nisam videla, posle je probala i tandem. Zasto sad dohrana? To mi dodje kao izdaja, nista od uzora user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
25.11.2015 13:15:16   
Anoniman
Jesam 19 meseciuser posted image i sada planiram Boze zdravlja, nego zbog revizije, i stresa sto je U bolesna a ja u bolnici, me bilo strah da ne bude gladna, i da nemam mleka, pa joj malo dodam, i oni su u porodilistu, mada uglavnom sisa na zahtev kada god pozeli...

(odgovor članu Zemunka85)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
26.11.2015 9:24:52   
bebilule
Juce stanje vec bolje. Povecala sam nocne i jutarnje obroke na 120, a dnevne ma 100. To mu taman. Razmak je odmah bio oko 4 sata. Dan smo proveli bez placa i sa vise sna. Koja sam ja koza sto mu odmah ne dadoh vise.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
26.11.2015 9:26:41   
jess021
Bebilule, nemoj da se sekiras. I mi pravimo greska sa L, ali sta da radis, nisu strasne.
Sto kaze mm dok sve naucimo krenuce na fax.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
26.10.2016 9:01:53   
Anck Su Nmaun
V pije po 210ml 3-4 puta na dan.
E mene sad interesuje mame kojima beba ima i jedan nocni obrok, jel istu kolicinu popiju i nocu?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
26.10.2016 9:49:40   
IvanaSK RR
Moja beba pije izmedju 100 ml i 150ml,ali vise od tri, četiri puta dnevno. Mada, i dalje bljucka katastrofalno.
Nocu popije oko 100-130 ml.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
26.10.2016 9:51:56   
Anck Su Nmaun
Kako bre vise od tri cetri puta? Ja jedva uglavim i ovo ?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
26.10.2016 10:31:38   
Sanjalicaaa
Ika pije ujutru i uveče 240ml mleka. I mogao bi još. Noću se budi oko dva, ali tada mu uvek smanjim, tipa dam mu 150ml. Samo da se zadovolji.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 26.10.2016 10:32:08 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
26.10.2016 10:36:21   
isidora88
flasicu nece preko dana, nocu pije jednom do dva puta po 180ml

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
30.8.2018 7:48:04   
Misha i Ljisha
Moj P je smanjio kolicinu mleka. sa 180 ml smo smanjili na 100 110. Prodje i 4h izmedju flasice on se ne dere da je gladan, ja kao ajd da mu dam sigurno je gladan on opet popije tako malo. I bljucka i kad popije tako malo.

Usput smo menjali dohranu sa pronutra na comfort. ODmah je prihvatio ali i to je smanjio. Da li ja sad da racunam posto se ne dere da je gladan da mu je to dosta ili treba da se brinem. Sutra idemo kod dr pa cu pitati naravno. Ali da li se to ovde nekom desavalo?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
30.8.2018 8:41:47   
milicicak
Ljiso, ja sam nasla Ovo pa mi je to neka smernica kojom se vodim. Otprilike tako racunaju i doktori u Tirsovoj
Inace, deca koja se hrane na flasicu piju vise mleka nego sto im treba zato sto ne mogu sama da regulisu kolicinu.
Drzi se user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 30.8.2018 8:43:32 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
30.8.2018 9:03:53   
Misha i Ljisha
Milicicak tako racuna i nasa patronazna. Svejedno malo pije. Plus nema 8 obroka. Ima 5 ili 6 .

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
30.8.2018 10:43:27   
IvanaSK RR
Moja su deca uvek pila manjs nego sto pise.
Od kada je smanjio? Da li ste se merili od tada? Ako lepo napreduje mozda mu tako i odgovara.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
30.8.2018 13:16:40   
Misha i Ljisha
Evo sad je proslo 4.5h izmedju obroka. Sad cemo videti kolliko ce popiti.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
8.9.2018 17:31:00   
milicicak
Imam pitanje za mame cija deca jedu na flasicu. Koliko varira kolicina mleka koju vasa deca popiju u toku dana i koliko se razlikuje od obroka do obroka?V ujutru moze da posisa i 130ml a preko dana mu je nekad dovoljno i 50ml... Na flasicu bi mog mleka popio koliko mu sipam, ad mleka nikad preko 60ml i to jedva. Jede na 2-2,5 sata preko dana, nocu na 3. U principu mu dnevni unos mleka varira oko 50-80ml. On popije vise od preporucenog dnevnog minimuma, al sam ja definitivno previse opterecena mililitrima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
8.9.2018 21:53:24   
vonavoj
Nesto mi to malo. Ja sam primetila da uvek mora da prodje 3h da bi bolje jeo..moj je pio 120ml posle 10 dana,posle 1.5 meseci 150ml..i sad sa 3 isto. Kad bi ponudila ranije mrljavio bi..iako je kao plakao,mislila gladan.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
8.9.2018 21:54:40   
vonavoj
Mili,ne vidim koliko bebac ima..ali nemoj davati na manje razmake od 3h.ako je samo na flasici.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
8.9.2018 22:00:54   
Maslacak15
Ma nije malo von, Vuk je mali napunio tek mesec dana, osim toga rodio se malo ranije i sa samo 2,5 kg ili nesto manje. Super je napredovao, sad ima skoro 3,5 pisala je Mili juce. Bice to sve superuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Broj i količina obroka na flašicu
8.9.2018 22:02:22   
IvanaSK RR
Bebac ima mesec dana. Ako popije preporucenu dnevnu mililitrazu otprilike i lepo napreduje, ne brini se Milicicak

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here