|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 10:20:51   
doktorkakristal
sredjeno tek da nije prljavo redovno usisano i obrsana prasina,ali loma uvek D sve razbacuje i sve dira jede nesto pa umaze namestaj ,sto,pipa kuhinjske elemnete njeni prstici svugde,ali je po meni to normalno kad imas malo dete ne moze sve da blista

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 10:22:23   
Trcosava
ahahahahaha Klaritaaaaa ahahahahahahahahaahahahh jaooooj
Eno mi ga zid išaran - što čokoladnim rukama, što flomasterima, što voštanim bojama. Sad će tu negde da dođu ormani i Tv pa se neće toliko videti ahahahahahahaha jaoj kako se sad slatko ismejah user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 10:23:38   
soni
user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 10:30:22   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Klarita

Mislim se, mame ti ga spopatrljim...ali ne mogu bas


user posted image
Sama sam u kancelariji a smejem se kao blesava, mislice ljudi okolo da sam poludela user posted image
ne, nije i kuca uvek sredjena izmedju ostalog zato sto ne zelim da zivim u muzeju i kuci za pokazivanje... meni je nekako neprijatno u stanovima i kucama gde je svaka stvar na svom mestu i sve blista i sve je cisto, osecam se kao da cu nekom da pokvarim taj trud i rad time sto cu da spustim casu na sto ili ce ini buba da pomeri neku igracku... sta znam, mozda sam i blesava...
u kuhinji je uvek haos, sem nocu jer pred spavanje sredim sudove... vesa imam tonu za peganje uvek ali stoji u korpi pa nije tako strasno, srecom u nasu spavacu sobu niko ne ulazi pa kad nam dodju nenajavljeni gosti sav krs strpam tamo, ormane u tu svrhu ne koristim u njima ionako nema mesta user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 10:33:04   
big mum
Kad moja djeca dobiju inspiracijuuser posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 10:42:43   
Buba Mira
Kad smo već kod zidova i farbanja...
Crko slikomat...user posted image

< Poruku je uredio Buba Mira -- 25.11.2014 10:47:04 >

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 10:50:40   
Buba Mira
user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 10:50:42   
Mala Elena
Ahahaaah ismejah se! user posted image
Pa sto mora da blista ? ( tesim se, ali bolesna sam od toga) Deca imaju inspiraciju za lom i divljanje ali kada treba da se spakuju igracke e onda im se prispava u sekundi! Ja za sada samo skupljam igracke user posted image trenutno mi je lom u stanu jer sam sinoc bila nemocna ali cim mi mala zaspi razletecu se i nema zime! user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 10:57:28   
Buba Mira
user posted image

Evo ga... user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 11:00:32   
Buba Mira
Ovo je, doduše, kod moje mame u stanu. Moja mama je manijak za čistoću, ali je i manijak za uspomene na unuku.
Nina ima svoj zid u svojoj sobi, svaki put kad dodje docrta nešto i taj zid se ne kreči. Ne švrlja nigde, ali zato kad dodje kod babe - atelje u malom. user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 11:02:28   
Modessty
user posted image user posted image
kidam se od smeha! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 11:14:19   
Buba Mira
Moja mama je preterano pedantna. Preterano. Kod nje se svaki dan moglo jesti s poda. To je meni oduvek smetalo, a najviše kada dodje kod nas u goste, pa se ni ne vidimo ljudski jer ona odmah krene da čisti i riba. Koliko puta se i sporečkamo, jer bi ona generalno ribala sve svaki vikend, pomerala ugaonu, ormare, sve. Takva je. Zato je često slažem da sam oprala zavese baš te nedelje, ali avaj, uvek me provali. user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 11:16:04   
wivern
Pa to mi je zivotni moto, a krpa najbolja prijateljica.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 12:02:59   
choopa choops
Ne i ne tiče me se! user posted image Ja kad bih rintala svaki dan, ne bih imala vremena za ostale stvari kojih ne želim da se odreknem.
user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 25.11.2014 12:03:40 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 12:10:39   
soni
Jaoo big mum

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 12:27:24   
Klarita
Big Mum, sram te bilo sto deci improvizujes sator, sram te bilo sto susis ves u dnevnoj sobi, a u socijalno cemo da te prijavimo sto je Strahinja izmazan i neoucen dovoljnouser posted image user posted image user posted image

Buba Miro, meni je to preslatko i tako valja i ja sam u tom fazonu (uspomena i to) a, i moja majka kako udje tako krene da rasciscava, pere sudove, pegla user posted image ko zna , mozda i mi budemo takve jednog danauser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 12:32:02   
branki*

IZVORNA PORUKA: Klarita

a, i moja majka kako udje tako krene da rasciscava, pere sudove, pegla user posted image ko zna , mozda i mi budemo takve jednog danauser posted image

klari,ja mu dodjem ko tvoja majkauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 12:46:43   
Klarita
Pa, izvoli u goste, draga moja user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 12:47:51   
branki*
sad cu ja malo da pospremim,ne briniuser posted image user posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 13:16:42   
minnica

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Moja mama je preterano pedantna. Preterano. Kod nje se svaki dan moglo jesti s poda. To je meni oduvek smetalo, a najviše kada dodje kod nas u goste, pa se ni ne vidimo ljudski jer ona odmah krene da čisti i riba. Koliko puta se i sporečkamo, jer bi ona generalno ribala sve svaki vikend, pomerala ugaonu, ormare, sve. Takva je. Zato je često slažem da sam oprala zavese baš te nedelje, ali avaj, uvek me provali. user posted image


E ovakva je i moja mama. Sve isto! Ne volim ni ja kad mi je kuća krš, ali sam se pomirila da ne može biti super sređena sa decom, niti mi takva treba. Nikad nije prljavo, a to što ima razbacanih stvari posvuda, od toga se niko neće razboleti. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 13:36:29   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita

Big Mum, sram te bilo sto deci improvizujes sator, sram te bilo sto susis ves u dnevnoj sobi, a u socijalno cemo da te prijavimo sto je Strahinja izmazan i neoucen dovoljnouser posted image user posted image user posted image




Ne sušim veš ono je nastavak šatora ,malo bolje pogledaj imaš 3.stolicu ona služi kao oslonacuser posted image

A šta kažete na ovo aaaa-ćete me prijavite socijalnom

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 14:01:20   
choopa choops
user posted image user posted image user posted image
Odlično!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 14:08:59   
Klarita
Lele lele lele leeleeeeeeeeee, mm bi se razveo od meneuser posted image on je alegican i na plastelinuser posted image moram da mu pokazem tvoje slike...da ne misli da smo cerka nam i ja "najgora deca"user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 14:40:12   
Misha i Ljisha
evo kunem vam se mozete doci a da se ne slogirateuser posted image

ovu narukvicu samo sutnete onako nogom ako vam smeta, na bojice malko pripazite da se ne okliznete, lopte isto sutnete, poklopac i metalnu kutiju od nes kafe ne gledajte, i tako...standard user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
25.11.2014 15:06:19   
Peace*
Kod nas je ugavnom nered na trpezarijskom stolu, ali tu sam uvela neku staklenu činiju, i sad je taj nered naguran u nju. Iza stola (do radijatora / zida) stoje polegnuti koferi (ne vidi se user posted image ). Ono što me izbezumljuje štrik u trpezariji, ali ne znam gde bih drugde sa njim. Ako dolazi neko ko baš ne treba da gleda naše gaće, odguram ga u spavaću i zatvorim vrata. user posted image U dnevnoj sobi se ona kutija za novine koristi za "Tu pobacaj, stižu gosti". U spavaćoj sobi ja gomilam pantalone na prozor, a mm na noćni orman. Ne bude to baš hrpa, ali recimo meni tu uvek stoji bar dva para pantalona i mm stoji trenerka.
Ono što me od svega najviše nervira je tona jakni u prelaznim vremenskim dobima koje vise u predsoblju.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here