|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
27.11.2014 13:58:01   
Peace*
Pa, ozbiljno. Ja sve pokušavam da nađem taj nered u svom stanu, i nema ga, a nisam neka što non stop trči u krug i sprema. user posted image
Igračke sklanjam uveče.
Garderoba je ili u ormanu, ili u prljavom vešu ili na štriku (malko po spavaćoj sobi user posted image , ali nta vrata su uvek zatvorena, pa ne vidim.

Ne znam, nema nereda. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
27.11.2014 15:19:05   
soni

IZVORNA PORUKA: Peace*

Šta je ustvari nered, žene?
Razbacane igračke po meni nisu nered.
Bojice i papiri na stolu - nisu.
Jastuci na garnituri ne stoje pod konac - pa ne stoje uvek.

Šta je ustvari nered?


Imam prijateljicu ima trogodisnjeg sina...kod nje nikad ovo sto si napisala neces zateci...verovatno radprema kad se najavim user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
27.11.2014 15:31:21   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Peace*

Šta je ustvari nered, žene?
Razbacane igračke po meni nisu nered.
Bojice i papiri na stolu - nisu.
Jastuci na garnituri ne stoje pod konac - pa ne stoje uvek.

Šta je ustvari nered?

user posted image user posted image Bravo,isto razmisljamo.Ne mogu da shvatim zene kojima su igracke nered.Ne volim kad odem kod ljudi koji imaju decu a nigde ni jedne igracke.A zaova mi pre neki dan isprica slucaj svoje rodjake koja decije igracke redja na policama i ne daje nista detetu,zaova kaze da dete samo sedi i ne igra se uopste igracakama.Kada su zaovina deca trazila igracke rekla je da se njima ne igra tj.nisu za igru user posted image user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
27.11.2014 17:30:28   
Mala Elena
Peace , ne znam kako je kod tebe ali kod mene ima nenormalno puno prasine , ako vidim nesto prasnjavo , meni je vec neuredno .
A razbacane igracke , ne mogu da kazem da mi ne smeta. Svremena na vreme ih skupljam u krevetac ili stolicu za hranjenje. Ali daleko od toga da jon ne bih dala da se igra, to su vec gluposti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 0:04:23   
vikiveki
Ja sam ovih dana izludela od posla na poslu,pa kući ništa posebno nisam stigla da raspremam,preokupirana sam poslom

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 9:27:10   
Peace*
Ja ću vam iskreno reći, kod nas se usisava 1x nedeljno: nedeljom. Tad mm usisava od poda do plafona sve. Tada prebrišemo prašinu, podove, riba se kuhinja, kupatilo.
Ako kod mene hoćete da dođete u zaista čisto, to je nedelja popodne. Posle toga nema ništa od sterilisanja.

Kuhinja se briše češće, prosto, ima mrvica, šporet se zaprlja, pa smrdi kad upališ ringlu, a oduzima 2min vremena, te mi nije teško, nekad ga brišem i svaki dan.

Kupatilo po potrebi, nekad brišem wc šolju svaki dan (eh kada bi se ti dečaci skoncentrisali da pogode wc šolju! user posted image ), nekada ne.

Podove prebrišem još jednom negde sredinom nedelje (sreda ili četvrtak).

Prašinu vidim samo na TV i tom elementu na kom stoji TV (pošto je tamne boje), sve ostalo mi je natur bukva, i tu se ne vidi (što ne znači da je nema, ali ne dajem ni 5 para na to).

Dakle, ne, ne živimo u extremno čistim uslovima, niti to želim.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 9:30:21   
Klarita
Tasho user posted image sve kao i ja, sve...sem decaka, imam jednog ali od 35 letauser posted image ovaj mali jos pisori pelene i daaaaaaaaaa, vratih se na uredi...moram cesce da usisavam jer K dosta mrvi razbacuje neke silne papirice sitne...

< Poruku je uredio Klarita -- 28.11.2014 9:31:15 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 9:31:53   
Lu
Ja potpuno isto čistim kuću kao ti Tashauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 9:43:16   
Modessty
nama je sve bilo manje više uredno i čisto kad je bio samo Danilo. On nije mrvio, nije rasipao vodu i sok po podu, nije prljao ni svoje ruke - takvo je dete
e od kad Nikola puzi i hoda i otkriva šta sve ima u stanu, više nam nije čisto! On prosipa sok jer se igra sa flašicom, nije mu problem da rukama umazanim u ono što trnutno jede pipne i krevet i sto i igračke i pod i nas....
lepo ga mi zovemo Nikolzila i štetočina user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 11:05:03   
emicaa
Evo upravo sam sredila stan i biće takav još pola sata dok T ne ustane ali bitno je da je njoj zanimljivo a mama će sredjivati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 13:15:43   
Peace*
Kod mene je nered u 3-4 fioke. Sve što ne znam gde da turim (od sitnica), trpam tu. Onda 1x godišnje ispraznim, pobacam i sl.
Sve krupno ima svoje mesto.
I špajz sredim 1x godišnje jer i tu trpam, trpam (na one gornje police).
Tako da, ja ustvari nemam pojma šta je ovde tema. user posted image
Da li izgleda kao u katalogu? Ne! Ali nije nered.

I da, baš mi je drago što još neki kao ja spremaju generalno samo 1x nedeljno, jer sve što ovde čitam je da se podovi brišu 2x dnevno, pa sam pomislila da sam štrokava.

< Poruku je uredio Peace* -- 28.11.2014 13:17:01 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 13:22:14   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Peace*


I da, baš mi je drago što još neki kao ja spremaju generalno samo 1x nedeljno, jer sve što ovde čitam je da se podovi brišu 2x dnevno, pa sam pomislila da sam štrokava.


Isti slucaj, a ja sam jos kod kuce, tj ne radim!!! Ali nema sanse...em ne volim, em me mrzi, em ga zas*ru odma'!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 14:54:59   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ću vam iskreno reći, kod nas se usisava 1x nedeljno: nedeljom. Tad mm usisava od poda do plafona sve. Tada prebrišemo prašinu, podove, riba se kuhinja, kupatilo.
Ako kod mene hoćete da dođete u zaista čisto, to je nedelja popodne. Posle toga nema ništa od sterilisanja.

Kuhinja se briše češće, prosto, ima mrvica, šporet se zaprlja, pa smrdi kad upališ ringlu, a oduzima 2min vremena, te mi nije teško, nekad ga brišem i svaki dan.

Kupatilo po potrebi, nekad brišem wc šolju svaki dan (eh kada bi se ti dečaci skoncentrisali da pogode wc šolju! user posted image ), nekada ne.

Podove prebrišem još jednom negde sredinom nedelje (sreda ili četvrtak).

Prašinu vidim samo na TV i tom elementu na kom stoji TV (pošto je tamne boje), sve ostalo mi je natur bukva, i tu se ne vidi (što ne znači da je nema, ali ne dajem ni 5 para na to).

Dakle, ne, ne živimo u extremno čistim uslovima, niti to želim.





Ja cistim prasinu dva puta nedeljno, usisavam nekada svaki drugi dan (mm izvede E u drugu prostoriju ili napolje, a vec se navikla pa zadnja dva dana usisavam bez problema), sporet svaki dan, sudovi isto, podovi svaki drugi, kupatilo isto.
I uvek mi nesto nesredjeno - mozda neoprane plisane igracke ili neopeglane stvari.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
28.11.2014 15:32:05   
choopa choops
E ja jedino što radim je usisavam češće. Zato sam i kupila prije nekoliko običan, mali, lagani usisivač, samo ga uključim i časkom usisam. Do sada sam imala onaj na vodu i Roombu, i i jedno i drugo su *ovno da oprostite. Prvi dok napunim, pa se teglim sa njim kroz kuću,pa da ga očistim treba mi pola sata, a Roomba, ne može na shaggy tepihe,, vrti se tamo vamo, nervira me. A ovaj, ma milina, usisam istresem posudu i mirna Bosna. Jer moji mnoooogo mrve po podovima.

A što se tiče prašine...to zavisi dosta i gdje živite. Recimo moja kuća je pored puta i na samoj krivini, i koje god auto da prođe nanese prašinu, tako da bi je trebaločistiti svaki 2dan. Jednom smo recimo bili u BG-u u jednoj garsonjeri na Dorćolu isto pored puta, tu je baš baš bilo dosta prašine. Dok recimo tamo gdje smo mi živjeli na Senjaku, jedna mala uličica, ma mogao si 10 dana da ne brišeš i bilo bi kao novo.

Kako vam igračke stanu u hraanilicu? Pa ja malo malo pa sklonim na donji sprat kuće igračke (zapravo češće ih MM odnese kad se iznervira), jer ih imaju stvarno previše, to je pakao. A smatram svojom greškom što ih nisam naučila da vrate igračke na mjesto nakon igranja. Uglavnom ih razbacaju po cijeloj kući.

Ne znam, nama je kuća u haosu, ali ne opterećujem se previše user posted image

Edit: a ovo za podove, to ako prebrišem jednom u 10 dana dobro je user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 28.11.2014 15:33:13 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
31.10.2016 20:51:38   
Animsaj9
Trudim se da bude , jako me nervira kad je nesto neuredno , ili kad neko sredjuje kad ce gosti doci , trudim se da odrzavam stalno cisto

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
31.10.2016 20:54:36   
suzi kju
Ja svaki dan čistim, ribam, čisto je, jedino budu razbacane igračke, al to je normalno user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
31.10.2016 20:55:56   
Khaleesi
Kod mwne se uveknsredjuje mada deca za 5 min sve razbacaju....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
31.10.2016 20:58:50   
Anck Su Nmaun
Da
Ucim i decu da sklanjaju za sobom
Mozew da se desui nered ako se tog trenutka nesto igraju ali posle sve pokupe. Ja takodje ne trpim nered i kod mene mora biti sve na svom mestu!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
31.10.2016 21:56:46   
emicaa
sve je cisto samo u Dorinoj sobi vlada opsti haos ali bar mi ne zabacuje dnevnu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
31.10.2016 22:56:44   
choopa choops
Ne postižem, a i ne sekiram se mnogo. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
1.11.2016 1:50:24   
degu

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ne postižem, a i ne sekiram se mnogo. user posted image


Isto , bitno mi je samo da nije prljavo, ali ne morasve biti na svom mestu

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
1.11.2016 6:38:08   
isidora88
Naravno da ne, volela bih da mi je uvek sve sredjeno, ali ne stizem

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
1.11.2016 22:13:42   
wivern
Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha user posted image user posted image , jasta!

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
1.11.2016 22:27:24   
lesica
Wiv, potpisaću te user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
2.11.2016 10:02:57   
mali_mis
Ne, kod mene kao da je bomba pala user posted image
Sredim sobu i igracke da izbacim negativnu energiju, i ajmo ponovo da pravimo haos user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here