|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li psujete?
12.3.2015 10:02:55   
isidora88
psujem kad vozim, jos kad padne kisa i kad sam sama u kolima, psujem kao kocijasuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li psujete?
12.3.2015 10:56:35   
mila83
Jao Isidora ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li psujete?
12.3.2015 15:37:56   
Adriana83
Ja voooolim da psujem! user posted image Ali od kad su se deca rodila,cenzurisem psovke.Koristim one fine,kao sto su idi u persun,misa mu poljubim ili jednostavno kazem piiiip.Ali kad mi izleti,kao kad mi je krevet pao na nogu,mislim da i komsije pocrvene od stida...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li psujete?
12.3.2015 15:44:01   
Kata90
Dauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li psujete?
28.5.2015 11:23:29   
tekilica
Da, ali ne pred detetom. Ne ni na poslu. Kad razmislim, moje psovke nisu ceste,a nisu ni ozbiljne, obicno ih izgovaram u sali, ne u svadji.

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li psujete?
28.5.2015 11:27:46   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Adriana83

Ja voooolim da psujem! user posted image Ali od kad su se deca rodila,cenzurisem psovke.Koristim one fine,kao sto su idi u persun,misa mu poljubim ili jednostavno kazem piiiip.Ali kad mi izleti,kao kad mi je krevet pao na nogu,mislim da i komsije pocrvene od stida...

hahahah

i ja isto...mm je počeo da se čudi i da mi se smeje...kao o fazonu...odakle ti ti izrazi...idi u peršum, majku mu božju i sl...

ali zato na poslu...kao kočijaš...i posle kad dodjem kući ja sam cooool!user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li psujete?
28.5.2015 11:29:43   
bubulence
uglavnom ne.... osim jbg i boli me uvo.... ali ni to ne izgovaram pred E...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li psujete?
28.5.2015 11:31:07   
jabudic
Samo kad mi nešto ispada nekoliko puta zaredom, onda kažem: "Ma idi u PM!" user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li psujete?
28.5.2015 11:58:40   
jekiki
Kad sam kod kuce i sa ljudima koje poznajem od pamtiveka psujem samo tako, a inae se kontrolisem i trudim se da budem fina user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li psujete?
28.5.2015 12:05:58   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jabudic

Samo kad mi nešto ispada nekoliko puta zaredom, onda kažem: "Ma idi u PM!" user posted image


mnogo si mi fina user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li psujete?
28.5.2015 13:14:46   
emicaa
Ideš u kur.. u p.m i jbg mi izleti da i ne skontam ali od kad je T prije par dana ponovila kuac kontrolišem se user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li psujete?
28.5.2015 13:26:00   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: jabudic

Samo kad mi nešto ispada nekoliko puta zaredom, onda kažem: "Ma idi u PM!" user posted image


mnogo si mi fina user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li psujete?
4.11.2016 17:19:21   
suzi kju
Hmm da,kad vozim,kad mi zagori ili iskipi rucak user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li psujete?
4.11.2016 17:31:00   
Animsaj9
uuu da bas umem, nekad se i sama iznenadim da li sam to ja izvovorila

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li psujete?
4.11.2016 20:09:29   
choopa choops
Daaaa user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li psujete?
4.11.2016 21:07:48   
Ed83
Trudim se da ne psujem, najcesce mi uspeva, ali ponekad kad vozim sama, kad me niko ne cujeuser posted image , eeee onda nadoknadim sveuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li psujete?
5.11.2016 8:26:19   
vocicana
Vrlo! Mnogo! Narocito kada sam sama, jer mom muzu to strasno smeta, ali kada ima opravdanja, raspalim sve po redu. O voznji necu da govorim, msm da sam jedan solidan zenski vozac, ali sto ima degenerika u saobracaju, kada vidim da drze telefon u ruci i voze, znate gde bi im taj tel......user posted image

< Poruku je uredio vocicana RR -- 5.11.2016 12:12:16 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li psujete?
5.11.2016 9:44:12   
IvanaSK RR
Da, da, osim što se trudim da se kontrolisem pred sinom :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li psujete?
5.11.2016 9:58:16   
Sanjica26 RR
Skoro nikad ne psujem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li psujete?
5.11.2016 15:52:55   
Divnica
Psujem,mnogo sam nervozna i psujem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li psujete?
5.11.2016 21:21:41   
Anck Su Nmaun
Da kad sam nervozna i kad vozim jer je taaako mnogo njih dobilo vozacku na lepe oci, strasno. Mada me onda deca opominju user posted image

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li psujete?
8.7.2017 23:51:39   
veselicaa
Kada se bas,bas iznerviram ali ne pred decom.Dobro mozda mi se omaklo par putauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li psujete?
8.7.2017 23:56:01   
bubulence
Vesi ne mogu da te zamislim da psujes.
Kod nas u kuci je psovanje strogo zabranjeno

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li psujete?
8.7.2017 23:58:33   
veselicaa
A jel mozes da zamislis mog muza kako preturi orman dok nadje sebi odecuuser posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li psujete?
9.7.2017 0:00:31   
bubulence
Mmmmm evo zamisljam ga user posted image . Znaci nema nista na sebi user posted image !?!?!?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here