|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAZIRANO PICE..
12.12.2009 21:18:42   
jacagoga
Hvala devojke na info user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: GAZIRANO PICE..
12.12.2009 21:20:12   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: jacagoga

Hvala devojke na info user posted image user posted image


off t., potpis ti je presladak.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: GAZIRANO PICE..
12.12.2009 22:56:17   
LillyT
Kinina ima u malim kolicinama, vise se izbegava sveps zbog toga sto je gaziran. A vec je receno da su gazirana pica uzasna za jetru. Mada, meni kokakola ponekada prija, pogotovo kada mi padne pritisak (u poslednje 3 nedelje se to bas cesto dogadja). Posle dva gutljaja mi uvek bude lakse.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: GAZIRANO PICE..
23.12.2009 15:15:27   
Anck Su Nmaun
Sokovi i inace uopste nisu zdravi... ma ni domaci.... a o gaziranom ni govora ni ovako a pogotovo u trudnoci ! !

I uvek se preporucuje  da bilo kakav sok zamenite vodom, a ne obratno, jer sok nemoze da nadomesti vodu koja je potrebna organizmu!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: GAZIRANO PICE..
12.4.2010 12:02:44   
mejvis
Jao a meni se sada pred kraj trudnoće tako piju gazirani sokovi...neznam šta mi je!
Nikada ih nisam volela, a i znam da su nezdravi....ali nemogu da vam opišem tu čežnjuuser posted image
Čašu na dan, ali moram....
Još pogotovo iz limenke, to mi je posebno zadovoljsto...
A pre neki dan mi se pio šveps, i to onaj gadni, tonik!!!
Nikada u životu ne bih pomislila da tako ne mogu da se obuzdam.....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: GAZIRANO PICE..
16.4.2010 14:29:39   
Pilence81
Ja sam citavu trudnocu pila Fantu,Colu i Sprajt i hvala bogu nista mi ne fali,ni meni ni bebici.Gazirano je samo po sebi stetno al joj gore je u trudnoci sebi uskratiti neka zadovoljstva koja nisu bas stetna kao cigare na primer.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: GAZIRANO PICE..
22.4.2010 20:53:45   
Netke
Ja sam pre desetak dana bila u bolnici u Belgiji, laserska intervencija zbog viska plodove vode i podela posteljice (nosim jednojajcane blizance) i za rucak su mi doneli u sobu flasicu koka kole uz jelo :-)
rekla bih da treba da se svede na minimum i da nije strasno ako se ponekad popije nesto gazirano. Ja gledam da to ipak bude gazirana voda sa limunom cisto da mi utoli zelju za gaziranim:-)

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: GAZIRANO PICE..
19.11.2010 9:39:05   
Barbarica
Ja pijem kokakolu bar litar nedeljno... Sta cu kad moram, navikla sam da posle nekog tezeg rucka popijem casu iste...

Vodu prezirem, pijem je tek tek, maaaaaalcice...

I Bogu hvala sve je ok, ne fali mi nista...

A i moja keva je sa sve tri pila kokakolu i sta sve ne, i sta nama fali... Nista... Osim sto obozavamo kokakolu user posted image

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: GAZIRANO PICE..
19.11.2010 9:53:20   
Crvenkapa85
ja samo tucem po kiseloj vodi.....obicnu ne pijem godinama

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: GAZIRANO PICE..
28.12.2010 17:33:00   
mirjanica
ja sam krijuci pocela da pijem kolu, toliko mi prija kao nikada u zivotu! Suzdrzavala sam se mesec dana i sada kao sve necu, ma samo danas pola case, a strah me da mi ne predje u naviku! Uh, kako mi prijauser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: GAZIRANO PICE..
28.12.2010 18:42:51   
Brana
Ja ne smem da pijem gazirano zbog pevanja odmah mi se upali grlo ali volim nekada krisom da cugnem Coca Colu!user posted image

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: GAZIRANO PICE..
9.1.2011 19:07:51   
strahinja11
A meni doktorka rekla da maksimalno izbegavam gazirano, cim sam ostala u drugom stanjuuser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: GAZIRANO PICE..
9.1.2011 19:17:19   
isidora88
celu trudnocu nisam pila nista gazirano jer mi nije prijalo a sada kad dojim me uhvatila nenormalna zelja za koka kolom i juce sam popila pola case user posted image user posted image
smem li da pijem kolu dok dojim,ponekad i pomalo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: GAZIRANO PICE..
9.1.2011 19:19:04   
Anoniman
Meni je patronozna rekla da ne pijem gazirano.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: GAZIRANO PICE..
9.1.2011 19:24:09   
minna

IZVORNA PORUKA: isidora88

celu trudnocu nisam pila nista gazirano jer mi nije prijalo a sada kad dojim me uhvatila nenormalna zelja za koka kolom i juce sam popila pola case user posted image user posted image
smem li da pijem kolu dok dojim,ponekad i pomalo user posted image


Ni ja u trudnoci nisam pila, nisam ni smela zbog g.dijabetesa, ali ne bih pila i da ga nisam imala.
Ne pijem ni sad dok dojim, ustvari 2 puta sam popila casu coca cole, da me mine zelja

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: GAZIRANO PICE..
9.1.2011 19:24:42   
strahinja11
Nemam pojma... mada kapiram da kad dojis dete nema nikakve veze da li pijes gazirano ili ne...
pogledaj jos malo po netu, ali opusti se... nece ti nista biti od jedne case dnevnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: GAZIRANO PICE..
9.1.2011 19:26:17   
isidora88
ne bih ja svaki dan pila ali bas kad me uhvati ludilo onda bih malo gucnula user posted image
mene strah da on ne dobije grceve

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: GAZIRANO PICE..
9.1.2011 19:26:33   
zoća
koka kola ima kofeina tako da beba onda lošije spava iz tog razloga se ne preporučuje

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: GAZIRANO PICE..
9.1.2011 19:29:45   
Maryna1
I ja ne bi pila dok dojim, zbog grceva kod bebice!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: GAZIRANO PICE..
9.1.2011 19:35:34   
krixtina
Nama u bolnici rekli da od sokova samo prirodni sokovi se smeju,a gazirana kisela voda je dozvoljena,posto to nema vestacke arome,zasladjivace,boje...

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: GAZIRANO PICE..
10.1.2011 0:38:48   
mati
Ja sam pre par dana popila casu fante... I tako zazalila... Cele noci je Matiju bolela pupa a ja sam samoj sebi sve po spisku psovala jer nisam mogla da se suzdrzim. Inace ne pijem gazirano, kis vodu nikako ne mogu, a tih dana nista nisam menjala u ishrani tako da bas sumnjam da je od soka.user posted image

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: GAZIRANO PICE..
10.1.2011 8:10:20   
mejvis
Ja popijem ponekad kokakolu, kafu 2-3 na dan, ponekad čašu vina i dojim već 9 meseci a ništa mu ne smeta....

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: GAZIRANO PICE..
10.1.2011 8:36:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

ja samo tucem po kiseloj vodi.....obicnu ne pijem godinama

...I ja isto... ali nikako Knjaz... ne odgovara mi njegova aroma i onolika nabijenost sa CO2!
Odgovara mi voda Vrnjci, Heba i Odmenska... njih uglavnom i pijemuser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: GAZIRANO PICE..
1.2.2011 19:45:37   
gabrijelaaa
u trudnoci i ovoj i prethodnoj sam imala jako veliku zelju za gaziranim...ali kontrolisem se...jednom nedeljno sebi ispunim zelju pa popijem 2/3 case...user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: GAZIRANO PICE..
24.3.2011 9:38:51   
nencydrew
Popijem baš kad me uhvati želja, inače pazimuser posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here