|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAZIRANO PICE..
22.1.2014 21:16:42   
dunja RR
Ja nisam popila nijedan veštački sok tokom trudnoće. Isklučivo voda, ceđeni sokovi i ponekad domaći sirup, ali i to retko. Od sveki sam skoro dobila sirup od naše dunje iz dvorišta, nekoliko flaša. Šta reći "dunja" je zakon user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.1.2014 23:14:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: GAZIRANO PICE..
22.1.2014 21:45:49   
New Mom
Ja sam vec pisala. U prvoj nisam uopste pila kolu (koju sam mogla po min. 2l dnevno) dok mi dr nije rekao da to zbog kofeina moze da pomogne kod povremenih bolova koji se jave.
U drugoj zbog mucnina do neke 26./27.nedelje nisam mogla a posle sam povremeno uzimala koju casu.
Sad prvih 17./18.nedelja nisam mogla ni da je vidim a onda sam pocela da pijem po casu dve dnevno. Prija mi gazirano. Al sam dosla do frapatnog zakljucka - izgleda je ovaj moj kasalj povezan sa tim. Kad popijem kolu (ili kafu) imam nenormalne napade kaslja. I tako nedeljama a tek sam pre dan dva uocila tu povezanost.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Kvrgi)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: GAZIRANO PICE..
22.1.2014 23:11:34   
degu

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nisam popila nijedan veštački sok tokom trudnoće. Isklučivo voda


Ja jedino da dodam još i kiselu vodu koju pijem možda i previše, ovu mivelu sa Mg al mi baš prija i super mi je, nemam grčeve, zatvor, glavobolje, ništa. I planiram da do kraja trudnoće ne pijem sokove jer su puni šećera. Ceđeno voće da user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: GAZIRANO PICE..
22.1.2014 23:24:59   
pocahontas
koliko samo ja uzivam u koka koli kad sam trudna...inace je ne pijem skoro uopste, ali zato bih kad sam trudna mogla da zivim na njoj...kontrolisem se i pijem vodu, sok ni cedjen, jedem sveze voce.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: GAZIRANO PICE..
19.9.2014 23:13:53   
wivern
Ja pijem kiselu vodu i pijem coca-colu kad mi se pripije. Nekad mi bas prija gazirano posle jela, kao da mi smanji gorusicu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: GAZIRANO PICE..
19.9.2014 23:17:46   
branki*
da l sam pisala ovdeuser posted image
volim gazirano sve,ali izbegavam zbog celulita i secera,pijem ga sad u trudnoci,da me mine zelja.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: GAZIRANO PICE..
19.9.2014 23:18:59   
bubulence
moje glavno pice je spricer od vode, znaci pola kisela, pola obicna voda user posted image . koka kolu sam prvi put u zivotu probala u prvoj trudnoci i posle toga jos par puta ali me muci kiselina od nje.
mi npr kupimo 2l gaziranog soka i zna da nam stoji i po 5-6 meseci. niko ni od drustva ne pije.
od gaziranog trosimo pivo (mm pije kada ima neka utakmica) i eto kiselu vodu...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: GAZIRANO PICE..
19.9.2014 23:24:14   
madre

IZVORNA PORUKA: bubulence
mi npr kupimo 2l gaziranog soka i zna da nam stoji i po 5-6 meseci. niko ni od drustva ne pije.


gde vam stoji, majke ti?user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: GAZIRANO PICE..
19.9.2014 23:38:59   
Mala Elena
Pa nisam za, ali otpijem malo iz krigle mm, on bas cesto pije...ja nekad mivelu slabo gaziranu i coctu , ona mi ne stvara gorusicu ...user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 0:13:39   
mati
U prvoj trudnoci po 2L dnevno i to sam se navukla na crveni klaker, samo mi je to odg posto kiselu vodu nisam podnosila. sada. sam imala takve mucnine da sam propila kiselu vodu a i po koje pivce...
Zato pamtim dan kad sam prestala da dojim Matiju. mm kupio CCcolu za njega i dok se vratio s posla ja omandala flasu. Toliko sam se zazelela. A posle me iskidalo grlo..

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 0:53:36   
Mala Elena
Ccolu ne valja piti sto zbog secera , sto zbog toga sto reze zeludac ,a prolazi u jetru . Cesto kazu da je opasna-eksperiment je radjen sa svinjskom dzigericom .Stavi se uvece u casu cole i sutra ujutro je nema.user posted image
Drugo, ima i kofein u sebi pa je ne valja mnogo piti u trudnoci, jedino smanjiti kafu i cajeve .user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 1:03:58   
Klarita
Ja sam u trudnoci sa K pila kokakolu na litre i litre, nista mi nije bio veci gust nego hladna koka kola, i inace je pijem. U trudnoci sa N sam je bas bas izbegavala, jer nisam ni osecala potrebu, pa kao da probam bez nje. I bez problema bilo. Evo zadnjih par dana mi se opet javila strahovita zelja za koka kolom...a, nisam trudna, danas mi je 1.dan ciklusa. Ma moje obozavanje koka kole znaju svi meni bliski ljudi, pa tako gde sam ja gost uvek ima hladne kokakole ili se trci u prodavnicu po njuuser posted image

Meni nije ulazila u jetru, malo mi je ostetila slezinu, ali ja se ne sekiram, jer bez slezine cu zivim bar jos ovoliko. Ha, a kako nestane dzigerica? Stvarno? user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 1:06:47   
Žapkić
Ja obozavam gazirana pića, ponajviše Koka-Kolu i Šveps. A pijem isključivo kiselu vodu-Knjaz. Ovo je baš "super" za moje bubrege prepune "građevinskog materijala", ali...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 6:55:44   
mali_mis
Meni je sveps dobar samo kad imam kijavicu, bas mi prija. Ovako mi je mnogo gorak.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 7:21:21   
serpica
I ja volim gazirano,ne pijem cesto ali kad pijem odu 2l za cas user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 7:22:18   
Torbica
Sveps i Sprite me najvise osveze. Colu posle rostilja ili neke jace hrane. Izbegavam, ali nekad sebi dozvolim izlete, pa ljudi smo!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 8:10:17   
mirkam
I mene Sveps najbolje osvjezi, za Colom i slicnim ukusima bas i nisam luda, al nije da ne popijem.
U trudnoci nisam popila ni kapi gaziranog, ali sam zato pila 2l limunade dnevno. Na svu srecu nisam imala gorusicu, a limunada mi je bas prijala.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 8:21:07   
bubulence

IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: bubulence
mi npr kupimo 2l gaziranog soka i zna da nam stoji i po 5-6 meseci. niko ni od drustva ne pije.


gde vam stoji, majke ti?user posted image



u ostavi user posted image . hoces adresu user posted image ??? i sada imamo 2 flase koka kole, stoje od Eminog rodjendana

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 14:48:36   
anita
Ja od gaziranih pica pijem kiselu vodi i ponekad neki gazirani sok,ali veoma retko.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 14:54:03   
Mala Elena
Ja sad da sestriom pijem cocktu i uzivam .Stvarno lagan sok bez kiseline, kako mm zna sta ja volim . user posted image
Volim cak i "šveps " moram da priznam, sve vrste.. .user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 14:55:05   
Anoniman
Preuser posted image i u user posted image nisam pila, samo uz pizzu koka-klu, kiselu vodu ne volim, ali sada mi se zna da poopijem 2l sama za dan, i to me uzasno nervirauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 15:03:54   
branki*
e,da,kokta mi je omiljeno gazirano user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 15:14:43   
emicaa
Mmm kola i fanta shokata user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: GAZIRANO PICE..
20.9.2014 15:21:54   
amelia
Ja sam BOLESNA sto se tice gaziranih pica po ceo dan ih pijem na dan po litar dva cak retko pijem vodu i drugo uhh bas bih zelela da ih izbacim al ne umem zavisna sam postala..strah me da nemma problema sa zatrudnjivanem bas zbog gaziranih pica user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: GAZIRANO PICE..
9.11.2014 0:08:22   
Chipsy
A jel smeju da se piju Mivela i Donat? Ja sam cula da ne valja ni previse minerala i vitamna unositi, tj. i visak moze biti stetan?

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here