|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko je ukupno trajao vas porodjaj?
15.11.2013 9:23:34   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy

drugi porođaj 20 minuta (od bušenja vodenjaka 1 minutuser posted image ).


Ćuti ti, mogla si da zakasniš na sopstveni porođaj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koliko je ukupno trajao vas porodjaj?
15.11.2013 9:56:26   
Tiziana
Srna, kad sam se ja poradjala drugi put,samnom je cekala na klistir i trecerotka koja je cupkala sve vreme,ali nije bila u nekim bolovima,koliko se secam.Ona je pre mene isla ono klistir,kupanje,ctg,ja odmah za njom,i secam se taman sto sam usla u box i sela na krevet da primim epidural,cula sam plac bebe i babice vicu porodila se trecerotka....znaci to je bilo ekspresno,mozda za 20min..

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koliko je ukupno trajao vas porodjaj?
15.11.2013 11:02:44   
Tiziana
A drugi put si pretpostavljam isla pravo u box :-)

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koliko je ukupno trajao vas porodjaj?
17.11.2013 23:54:23   
srna001
Hvala Ticiana, utešila si me!user posted image Oba puta sam prošla istu proceduru, pregled, prijem, garderoba, klistir, tuširanje i box, i oba puta su mi prokidali vodenjak s tim što prvi put nisam imala bolove i bila je indukcija a drugi put sam došla sa bolovima i prošla bez dodavanja lekova.
IZVORNA PORUKA: Tiziana

A drugi put si pretpostavljam isla pravo u box :-)


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koliko je ukupno trajao vas porodjaj?
5.12.2013 9:32:22   
M@rty
Evo mog iskustva. Negde oko 11 ujutru sam osetila prve kontrakcije, ali nista strasno, bile su slicne svakodnevnim koje su mi se desavale, tako da nisam ni mislila da je pocelo, vec oko pola 12 kontrakcije su bile jace, ali izdrzljive, e tad sam vec razmisljala da krenem u bolnicu. Tamo sam stigla u 10 do 12, i cim sam usla prokrvarila sam, zatim su me pregledali i ustanovili da nema vremena za klistiranje, jer sam bila otvorena 9 prstiju, odmah sam prebacena u salu gde su mi probusili vodenjak, to je bilo oko 12h, vec u 12 i 15 moje user posted image je stiglo na svet. Tako da moj porodjaj je trajao svega 15 min.user posted image


_____________________________

...ti si moja snaga, ti si sve u mom zivotu...
02.05.2010. M&V

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koliko je ukupno trajao vas porodjaj?
5.12.2013 14:02:33   
Didy

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Didy

drugi porođaj 20 minuta (od bušenja vodenjaka 1 minutuser posted image ).


Ćuti ti, mogla si da zakasniš na sopstveni porođaj user posted image


Zamalo. user posted image Da nemam tako žilave veodenjake, sigurno bih se porodila u autu, jer čim su mi probušili vodenjak, Sofija je bukvalno iskliznula sama.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko je ukupno trajao vas porodjaj?
5.12.2013 14:45:47   
sneza24
Ako računam od prve kontrakcije prvi porođaj je trajao 26,5 sati.
Drugi 21 sat.
Prvi put od prijema do porođaja je prošlo 15,5 sati i to su bili veoma jaki bolovi, neizdrživi.
Drugi put od prijema do porođaja je prošlo 4 sata.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko je ukupno trajao vas porodjaj?
5.12.2013 14:56:47   
mamica 91
Mene su spustili u radjaonu bez ijedne kontrakcije i bila samo 1cm otvorena (bila im guzva na odelu, a ja vec prenela preko termina) upalili drip oko 17 a porodila se u 6i5 ujutro.. znaci nekih 13 sati... nadam se da ce drugi biti bar upola kraci..

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here