|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimnica
21.5.2015 14:10:59   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Zimnica
21.5.2015 14:24:49   
Misha i Ljisha
Jess ti uopste nisi gotova vidi se da ti bebeci mozak od trudnoce. Porodices se u doba kad nece biti svezeg voca i povrca i bebac ce trebati da rucka nesto domace i onda ces da lupas glavu sta ces da stavljas u kasice. Ja bih na tvom mestu sada vec uveliko pripremala male paketice za bebece kasice koje ces praviti. Znaci paketice od po 100 grama iseckanog voca i povrcauser posted image . Informisi se se o uvodjenju cvrste hrane bebama. i racunaj na to da dojenje uopste nije lagano heheheh...Cak naprotiv jako je tesko.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Zimnica
21.5.2015 14:30:37   
mama krava
Ljisho!!!user posted image user posted image

Svaka ti je ka Njegoševa!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Zimnica
21.5.2015 14:30:51   
Maraj
Opa m&lj pravo zboris. Nije mi to palo na pamet
Kad to pocinje da se uvodi posle 6.meseca jer da? To ce biti april sl.godine

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Zimnica
21.5.2015 14:33:14   
Misha i Ljisha
Ja sam pocela sa uvodjenjem kad je D imala 4 i po meseca. Znaci nismo uspele samo dojenje do sestog jer je u cetvrtom mesecu jako slabo dobila na kilazi svega 150g. I savetovala nam dr tad da krenemo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Zimnica
21.5.2015 14:36:48   
Maraj
Aha pa predlog ti je odličan a ja se toga nisam setila.
Sta da stavljamo u zamrzivač? Ni jess ni ja nemamo iskustva sa time

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Zimnica
21.5.2015 14:37:25   
jess021
MiLj, aman zeno nisam je jos ni rodila, a da spremam povrce za nju.
U pravu si ti za moj mozak, jest vala bebeci, primecujem ja to svaki dan, ali ne mogu stvarno da stvaljam u zamzrzivac hranu za dete koje mi je jos u stomaku, pa da stoji u zamrzivacu godinu dana.
Uostalom, ako sve bude kako treba, ona ce na sledece prolece imati 6 meseci tako da bice povrca opet, a ako nam bude trebalo ranije, eto nas na Cenejuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Zimnica
21.5.2015 14:39:34   
mila83
ja planiram jagode u zamrzivac,a i dzem od njih da kuvam.Pa visnje kad dodju na red user posted image
i mene zanima taj sokic od koprive user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Zimnica
21.5.2015 14:40:59   
Anoniman
Jess imaju i kupovne kasice, znam da ce me mnogi lincovati, ali moja Una je nesto jela domace, nesto kupovno , i nista joj ne fali, svakako prvo pocinjes sa pahuljicama, do maja ce biti voca... A i voce iz zamrzivaca i povrce ne znam ni koliki % vitamina imauser posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 684
   RE: Zimnica
21.5.2015 15:05:22   
Maraj
Ja skoro cuh da je neko voce i povrce bolje iz zamrzivača .... tako npr da je paradaiz zdraviji kad se ukuva. Ko bi rekao.... tako da ja sad kuvam paradaiz za npr ostavljanje u flase

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Zimnica
21.5.2015 15:14:36   
jess021
Um, ja te necu lincovati, apsolutno se slazem sa tobom.
Maraj, paradajz je jedna od vrsta povrca (ili voca), koje sto vise termicki obradjujes sve je zdraviji, otpusta sve vise kalijuma.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Zimnica
21.5.2015 15:38:22   
mila83
Odlican tekst

preporucujem, o vitaminima u vocu i povrcu, sta moze da se sacuva i kako..a ima svasta jos o hrani

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Zimnica
21.5.2015 15:50:59   
mama krava
Hvala Mila user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Zimnica
22.5.2015 7:59:35   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: jess021

MiLj, aman zeno nisam je jos ni rodila, a da spremam povrce za nju.
U pravu si ti za moj mozak, jest vala bebeci, primecujem ja to svaki dan, ali ne mogu stvarno da stvaljam u zamzrzivac hranu za dete koje mi je jos u stomaku, pa da stoji u zamrzivacu godinu dana.
Uostalom, ako sve bude kako treba, ona ce na sledece prolece imati 6 meseci tako da bice povrca opet, a ako nam bude trebalo ranije, eto nas na Cenejuser posted image

user posted image ako se ne varam ti bi trebalo pocetkom oktobra da se porodis ne? ehhehe... Nemam pojma al znam da smo mi mame vrlo opterecene sta nam deca jedu mogu ti reci. Videces uostalom. I super sto si optimista da necete nista ruckati do pola godine ehhehe.. Moja D se rodila u januaru i ja sam imala srece kad smo poceli da ruckamo svega je bilo u basti. ali eto vidim snajku rodio se Nikolica bas u oktobru i zena je kupovala kasice. A sta ja znam moja D nije ni volela kupovne kasice nimalo. Samo vocne.Tako kad smo negde isli ili sam uzimala te vocne sa sobom da nosim ili sam ja pravila pa nosila sa sobom. Al ja bih rekla svekrvi il mami neka one napakuju kojecega user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Zimnica
22.5.2015 8:08:30   
degu
ja sam jos u trudnoci pravila paketice user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Zimnica
22.5.2015 9:53:31   
mila83
I ja sam ostavljala paketice, od viska glava ne boli user posted image bolje da ne treba nego posle da mi je zao sto nisam ostavila. Moja T je krajem februara usla u 6.mesec i tada smo poceli sa kasicama.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Zimnica
22.5.2015 11:08:01   
nata11
Jel neko pravio sirup od zove? Ja berem neki dan od nedelje. Jel stavite konzervans ili zamrznete sirup?

_____________________________





(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Zimnica
22.5.2015 11:21:56   
jess021
MiLj, ma to sam rekla onako da ce posle 6. meseca da krene sa povrcem. Nemam ti ja pojma o tome, ali necu stavljati sad povrce u zamrzivac definitivno, nesto cemo valjda vce jestiuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Zimnica
22.5.2015 11:42:27   
degu

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel neko pravio sirup od zove? Ja berem neki dan od nedelje. Jel stavite konzervans ili zamrznete sirup?



Ja planiram da ga zamrznem ovaj put :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Zimnica
22.5.2015 11:47:53   
World

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jess ti uopste nisi gotova vidi se da ti bebeci mozak od trudnoce. Porodices se u doba kad nece biti svezeg voca i povrca i bebac ce trebati da rucka nesto domace i onda ces da lupas glavu sta ces da stavljas u kasice. Ja bih na tvom mestu sada vec uveliko pripremala male paketice za bebece kasice koje ces praviti. Znaci paketice od po 100 grama iseckanog voca i povrcauser posted image . Informisi se se o uvodjenju cvrste hrane bebama. i racunaj na to da dojenje uopste nije lagano heheheh...Cak naprotiv jako je tesko.



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Zimnica
22.5.2015 11:48:41   
Misha i Ljisha
Ja nemam toliki zamrzivac da sve stavljam u njega user posted image tako da sam ja u duplu meru stavila pola konzervansa i mislim da bi trebalo da drzi. Prosle godine sam sve pravila bez konzervansa i sve SVE mi je propalo. Bez obzira sto sam ja za kompote i dzemove odradila pasterizaciju i sve po Pe Esu sto se kaze a na kraju nista nismo imali a ubila se od posla. Tako da ove godine ce konzervans da radiuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Zimnica
22.5.2015 11:55:09   
lesica

IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: nata11

Jel neko pravio sirup od zove? Ja berem neki dan od nedelje. Jel stavite konzervans ili zamrznete sirup?



Ja planiram da ga zamrznem ovaj put :)


Ja ne zamrzavam, a konzervans nikako ni u sta ne stavljam.

Btw, imamo temu Sta ostavljate u zamrzivacu? pa vas molim da se tamo nastavi prica.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Zimnica
22.5.2015 12:34:20   
Maraj
E ja i mama pravile sirup od zove. Ne stavljamo konzervans al se popije odma. Nista ono da stoji za zimu.... al tetka mm kad napravi sirup svaku flasu dobro zatvori i zapecati je voskom . Onako nad svecom i stvarno joj drzi. Ja probala prosle godine nesto mi nije islo. Mozda nije bila dobra sveca.... uglavnom njoj tako sok izdrzi i ne pokvari se

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Zimnica
8.6.2015 9:58:16   
Ana RR
Ja sam prošlog leta pravila sok od zove, bio je odličan. Marku se baš dopao. Sad ne mogu da nađem po kom receptu sam pravila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Zimnica
17.6.2015 13:56:39   
jess021
Da li je neko nekad pravi nesto od crne ribizle?
Nama je ove godine druga berba, pa ce ih biti vise. Prosle godine sam skuvala par teglica dzema.
Sad bi radije neko slatko, da se sto manje termicki obradjuju, jer su stvarno pune gvozdja i vitamina C.
Mogla bi neki sok, ali ove godine sve pravim u stanu, pa da ne bude bas sve plavouser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here