|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimnica
23.8.2017 13:44:21   
degu
Joj a ja sam sad pravila, malu kolicinu od 3kg sljiva, meni to nije zimnica nego u frizider da stavim,nemam ostavu. Pekmez mi je ispao fantastican, razmisljam da uzmem jos sljiva, ocistim i stavim u zamrzivac, da opet pravim kad pojedemo.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Zimnica
24.8.2017 7:08:45   
emicaa
Degu koliko teglica?Ja bih mozda sad samo dvije-tri 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Zimnica
16.9.2017 8:39:50   
minnica
Tri dana sam se bavila paprikama. Stavila sam pečene u zamrzivač i sveže iseckane na kockice za razna jela. Napravila sam i šarenu rezanu salatu (kupus, šargarepa, zeleni paradajz i crvena paprika).

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Zimnica
16.9.2017 8:49:16   
Duškić
Da Bog pozivi moju mamu!
Zimnicu je spremila svu, dzemove, slatko, ajvar, paradajz , cepkanu, barenu papriku, e da i tu sarenu salatu...jos tursiji kad joj odnesem burence.
Sadi ogromnu bastu.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Zimnica
16.9.2017 9:05:17   
krin 40
E Duškić tako je i kod mene samo ne mama(umrla je) nego svekrva.Svake godine pa i ove.Nema šta nam nije apremila

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Zimnica
16.9.2017 9:40:07   
Tatjana.87
I kod mene je mama zadužena za zimnicu. Ove godine kaže sve iz bašte ostavlja za unuka i krompir i šargarepu,da jede neprskano zdravo kada počne da klopa user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Zimnica
16.9.2017 9:56:01   
krin 40
Ja dok sam živela u kući sam je ostavljala sa zadovoljstvom.U stanu..kada ne bude imao ko da mi je ostavi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Zimnica
16.9.2017 11:33:00   
Dragce86
U stanu ne mogu ali zato odeo kod moje mame na selo i pravimo ajvar, tako smo prosle godine a tako planiramo i za koji dan ove :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Zimnica
16.9.2017 11:40:04   
krin 40
To je super kada se ima gde.Meni dok je sveki živa nema brige.Ali šta da se radi.Toliko ljudi i u stanu sprema

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Zimnica
16.9.2017 18:34:00   
branki*
brat moj i snaja kupili plac u okolini,nasadili povrca,vocnjak vec ima,tako da sam tamo spremala dzem od sljiva,tj moja mama,ali sam ja ucestvovala i ajvar sam pravila,tj pomagala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Zimnica
16.9.2017 20:32:55   
Tatjana.87
Danas sam bila kod mame celo dvoriste na papriku mirom mirise prosto me omamila user posted image
Jedva cekam da malo odstoji pa da krenem u akciju copkanja user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Zimnica
16.9.2017 20:37:54   
krin 40
Blago vama.Kad ja budem krenula za neku god da pečem u stanu..haos

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Zimnica
16.9.2017 21:07:36   
Tatjana.87
Moja baka pece na terasi (inace ima Parkinsonovu bolest drhti strasno) ali niko bolji od nje i bori se hehe i voli to
Odlazila je kod sestre i svaki dan pokupi po kilu dve kajsija pa skuva ja usla u spajiz pre neki dan a ono malih teglica pa vecih,
kaze i sama bilo joj tako lakse ona mukica sve kuvala po malo user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Zimnica
16.9.2017 21:11:05   
krin 40
Svaka joj čast

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Zimnica
18.9.2017 19:50:49   
Dragce86
Jadna bakica, legenda je! Tako i moja mama, nema od cega nije napravila i deo ostavlja njoj a deo meni :) Nista bez mame!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Zimnica
18.9.2017 19:56:16   
krin 40
Ništa..a tek kada "osu" shvatiš koliko ti nedostaju i sve na njih podsećauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Zimnica
30.9.2017 7:42:02   
branki*
mame naseuser posted image moja je stavljala paprike barene u tegle i onu somborku i ima i za mene.svekrva je stavljala kisele krastavce,imam 14 tegli.tako da ove godine sam ok prosla,dzem od sljiva,barene paprike,ljute paprike,malo ajvara i kiseli krastavci.jos kiseli kupus koji planiram prvi put i to je to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Zimnica
2.10.2017 17:49:17   
lesica
user posted image za mame naše.
Al' došlo vreme da mama dobije od svog deteta zimnicu user posted image Nek ona meni bude dobra, a ima ko će spremiti i za nju.

elem, meni je ostalo još recimo turšiju i kupus da stavim, i malidžano da napravim, i to je to za ovu godinu. Ostalo je poslagano u podrumu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Zimnica
2.10.2017 17:53:06   
emicaa
Les zar ti jos nisi gotova 🙀
Ja sam preksinoc svoju tursiju zavrsila,nista vise necu praviti.Jos se dvoumim oko kupusa ali vjerovatno necu ni njega.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Zimnica
2.10.2017 18:03:54   
lesica
user posted image

Nisam user posted image

Mislim jesam, ali nisam potpuno. Biće tu još ponešto za pripremiti.
I moram negde da nađem one mikro crne lukove, moram njih da ukiselim, mm je umislio da je to krucijalni dodatak burgerima iz Mekića, te eto... Ako kome bude trebao kiseli luk...

< Poruku je uredio lesica RR -- 2.10.2017 18:11:17 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Zimnica
2.10.2017 18:08:10   
milicicak
Jao, les, sto ja mrzim taj ukiseljeni luk user posted image moja mama to pravi svake godine
Ni ja nisam zavrsila sa zimnicom. Ostala je tursija i kupus.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Zimnica
2.10.2017 18:12:57   
lesica
Jaoo mani me, da bar to jede kao čovek, ali jok, to mu isključivo služi da secka i dodaje na meso i onda se oduševljava kako je to to user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Zimnica
2.10.2017 18:14:39   
milicicak
Pa nek pravi sam user posted image al mora sam i tegle da opere user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Zimnica
9.11.2017 21:15:30   
lesica
Žene, moje podrumče user posted image

user posted image

user posted image

Da se hvalim malo, kad je finito sve.
Ispod polica su burići i kantice sa još nekim turšijama, kupusom...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Zimnica
9.11.2017 21:16:31   
emicaa
Les rekoh ti vec da zlatne ruke imas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here