|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
7.8.2011 20:20:48   
lajla
I prvi put i drugi put je to bilo oko nove godine....tako da ce moja Tea dobiti brata za rodjendanuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
7.8.2011 23:40:38   
milia
Na 8 mart. Eto, za poklon, a posle sam sa prvim detetom zaglavila u bolnici zbog njene alergije, Nisam ni znala da sam trudna, a nismo ni pokusavali u svoj toj zbrci, dok nisam shvatila da ne dobijam...

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
8.8.2011 12:52:26   
goda
Na prvi rodjendan moje cerke. Nisam mislila da ce bas iz prve da uspe ali eto uspelo je. user posted image Nisam ni verovala da sam u drugom stanju dok mi nije izostala menstruacija i opet nisam verovala jer mi je test pokazao negativno(menstruacija zna nekad da zakasni),tada sjednem i preracunam plpdne dane i shvatim da sam taj dan imala ovulaciju,i da sam u drugom stanju 100%.

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
8.8.2011 13:24:20   
gagić
Dva dana pred Božić! Nisam ni znala da sam trudna, svaki dan sam očekivala da dobijem i ajd reko da pogledam u kalendarčić (u kome vodim evidenciju) kad ono vidim kasni mi 6 dana user posted image . Čim je svanulo poslala sam mm da kupi test u apoteci i on je pokazao da sam user posted image

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
8.8.2011 13:55:57   
lanajelena
Prvi put 26.05 posle neke zurke...drugi put 18.07 na moru user posted image   (i to pod dejstvom alkohola user posted image user posted image )

< Poruku je uredio lanajelena -- 8.8.2011 13:56:52 >

(odgovor članu gagić)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
8.8.2011 14:19:05   
bojana86

IZVORNA PORUKA: vukosava

15. marta 2010 popodne
a poslednji put sam imala 3.3.
znala sam odmah 1. aprila cim mi kasni da sam user posted image


Citam i nemogu da vjerujem.... znaci bukvalno sve isto,samo sto je 2009 godina u pitanju i isto cim nisam 1. Aprila dobila znala sam da sam user posted image ,i test mi to potvrdio 07.04. bile Blagovjesti!!!


_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
8.8.2011 15:16:40   
vukosava

IZVORNA PORUKA: bojana86


IZVORNA PORUKA: vukosava

15. marta 2010 popodne
a poslednji put sam imala 3.3.
znala sam odmah 1. aprila cim mi kasni da sam user posted image


Citam i nemogu da vjerujem.... znaci bukvalno sve isto,samo sto je 2009 godina u pitanju i isto cim nisam 1. Aprila dobila znala sam da sam user posted image ,i test mi to potvrdio 07.04. bile Blagovjesti!!!



Meni bio Veliki Petak kad sam saznala. Show koja podudarnost!

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
8.8.2011 15:33:23   
bojana86
O svasta,bas velika podudarnost..... user posted image

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
21.2.2012 23:07:13   
Bebilina
Prvi put 22.12 ostala trudna, test radila 13.01, drugi put 07.11 ostala trudna, test radila 23.11 user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
23.2.2012 7:48:13   
JellKo
Kod nas grejna sezona počinje 15. oktobra, i sjecam se da je bio 9. oktobar...meni bilo hladno brrrrrrrrrr. Kazem svom dragom - hajde da se mi malo zagrijemo i onako u hodu (posto nismo ni bili kod kuce), napravimo user posted image . Test sam uradila na dan očekivane M i bio je user posted image .

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
12.5.2012 17:46:11   
Figaro88
5 decembra 2008,test radila 20 decembra.I ovaj mesec mi je ovulacija bila 5,a test cu raditi 20,sinoc sam razmisljala o tome,jos da rezultati budu istiuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu JellKo)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
12.5.2012 20:37:00   
cockic
da prvi put mi je jedino cudno sto sam imala a bila trudna jer sam oko 20 jula
imala ciklus a ostala trudna mada bio je nesto traljav kao da ga nisam ni imala.
tako da datum zaceca ne znam

a drugi put sam ostala trudna 15,16 ili 17 maja.to su mi bili ovulacioni dani jer su
meni ovulacije bolne pa znam da je imam user posted image

cak sam se iznednadila da sad posle porodjaja sam pre nego da dobijem imala
ovulaciju nekih dve nedelje pre ciklusa.kazu da ih nema neko vreme posle porodjaja
ali izgleda da je ja imam opet.tako da moram da budem sad mnogooo oprezna user posted image
tj.ne ja nego muzuser posted image

posto za sad nerazmisljamo o trecem nikakouser posted image mozda za jedno 3-4-5 goduser posted image

opet ja odluta u drugu temu,sta cu kad mi je sve to povezano

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
13.5.2012 0:06:24   
sneza24

IZVORNA PORUKA: sneza24

pa kako smo ja i mm pokusavali vec 5-6 meseci tako da su mi u decembru bili plodni dani od 10 do 14 i mi smo svako vece imali odnose a i doktorka mi je rekla da sam najverovatnije ostala trudna oko 14.12. tako da neznam tacno koji je datum bio.


Ni sad u ovoj trudnoci neznam kad sam tacno ostala trudna.Jednostavno ne mogu da povezem u svojoj glavi kad je to moglo da se desi jer smo oboje radili,ja samo prvu smenu a mm drugu tako da se desavalo da ja odavno zaspem dok on dodje ili dodje kasno a ja moram pre 5 da ustanem za posao tako da i nismo nesto cesto imali odnose.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
13.5.2012 14:11:05   
madre
26. septembra 2009.godine, a test sam radila 15. oktobrauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
13.5.2012 14:18:49   
ana77
Prvi put 13. 6. 2009., a ovaj put 5. 1. 2012. :) :) :)!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
17.5.2012 17:44:55   
purplish
U prvoj trudnoci, sretan dan je bio 19. septembar, a test tj testove (taj prvi put ni test nisam znala kako treba "uraditi", imala sam nekoliko nevazecih testova user posted image ) sam radila 15. oktobra.

Drugi put sam zazeljela za Novu godinu da se bebica "zakaci", i stvarno je tako i bilo, jer i po terminu i po ultrazvuku ovulacija mi je bila 1.1.2012 user posted image . Pozitivan test sam docekala za pravoslavnu N.G.

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
19.5.2012 16:51:53   
jovana13
Prvi put 27.05 2009 a test radila 15.06. Drugi put 3.12.2011, test sam radila 18.12...

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu purplish)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
10.10.2012 8:07:43   
sandrina 85
Zadnja M 09.04.2012. a ostala sam trudna po mojoj proceni 25.04. ako ne tada onda ne znam tacno, jer do tog datuma nismo imali odnose par dana, e sad moguce je da je nedelju dana pre jer je beba na UZ veca za nedelju dana user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li znate kada ste TAČNO ostale trudne?
10.10.2012 16:02:32   
jole82
05.05.2012. subota....znam jer je to bio jedini put te nedelje, posle cetvorodnevnog prvomajskog rostiljanja user posted image
Bili smo oboje na odmoru i po radnim listama i u glavama user posted image
Muckali za svoju dusu...taj mesec nisam ni merila BT..resili da pravimo pauzu od ciljanih odnosa i eto desi se user posted image posle 2 godine user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 119
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here