|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 22:48:47   
Jole84
Glava me otkida,pijem 2 dana user posted image
Bocka noćas u 1,tako da sam stala sa pivdžanima user posted image

Ne ide da nabrojim a nekog da izostavim,moje omiljene ringerajke znaju da su omiljene user posted image
Trula fora,a user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Omiljene osobe na RR
11.6.2013 23:23:33   
zivka
Ja sam mali ispala iz fazona ali stvarno volim RR i s dosta ringerajki sam postala prijatelj. Zao mi je sto ne svracam cesce...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Omiljene osobe na RR
27.9.2013 19:35:38   
lilihip

IZVORNA PORUKA: bea83

Što RR spoji teško se razdvojiuser posted image


user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Omiljene osobe na RR
27.9.2013 19:44:08   
17 joka
mnogo je njih koje su mi prirasle za srce, koje kao da poznajem ceo zivot cudo su zene RR-jkeuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 1:20:06   
Verolina
Na slovo na slovo...K, kao "Ko se trudi , ostane trudan"...user posted image

I, naravno, Dzej zvani Jole i Buzda zvani Bea i jos nekolicina Sundjer Bobovauser posted image user posted image
Upoznala sam ih mnogo, selektovala manjinu, ali ta manjina je bombasticna.user posted image Cekam da munem kao frendove Joleta, Natu, Serpi i Dacu, ali fejs tu fejs...kad im se prikazem, nece moci da mi dozivotno odoleuser posted image
Volela bih da upoznam Maslacka. Ona je moj omiljeni pametni lik na forumu. I Ninu 26 sa kojom bih caskala do zore pod cebetom i sa kafom. Nina je moj glas zdravog razuma. I na kraju kod mojih Sosa, Sandre i Mene na strudle s makEm.user posted image
RR ume da da mnogo, ali bogami ume i da otkine podosta zivaca, samo sto ono dobro uvek odnese prevagu. I za ovo sto mi je dao, ja cu mu biti dozivotno zahvalna.

< Poruku je uredio Verolina -- 21.4.2014 1:23:09 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 8:21:00   
serpica
Postoji jedna osoba na RR koja mi svakodnevno dize raspolozenje,zao mi je samo sto ne mogu da je upoznam licno pa da uzitak bude potpunuser posted image
Verka i tebe mnoge vole samo se plase da to kazuuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 10:50:26   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: Verolina


I na kraju kod mojih Sosa, Sandre i Mene na strudle s makEm.user posted image



Znas da te zelim user posted image


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 12:36:41   
Verolina

IZVORNA PORUKA: serpica

Postoji jedna osoba na RR koja mi svakodnevno dize raspolozenje,zao mi je samo sto ne mogu da je upoznam licno pa da uzitak bude potpunuser posted image
Verka i tebe mnoge vole samo se plase da to kazuuser posted image

Ha ha ha ha...Serpi, ko li je to kod tebe na prvom mestu? Bri?user posted image
Soso, budi , bre, malo manje pohotnauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 12:40:27   
anci kv
ja volim šerpiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Vuče me na jug nema šta

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 12:53:05   
Verolina
Svi vole Serpi. Ona je notorna dobricinauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 14:42:40   
Janncica

IZVORNA PORUKA: Verolina

Svi vole Serpi. Ona je notorna dobricinauser posted image


user posted image i ja je volEm,ne kuckamo se i ne znamo,ali po njenim postovima,stavovima nekako ima moje veliko postovanje.
Verka takodje. Veoma jaka licnost,sa cvrstim stavovima. user posted image
Tu je i Jole84,Dunja RR,Ana RR,Torbica,Nina26,Maslacak15,volim da ih vidim ovde.
One moje iz drugarice iz tromesecja sam vec pisala. user posted image user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 14:55:56   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 15:02:49   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: 17 joka

mnogo je njih koje su mi prirasle za srce, koje kao da poznajem ceo zivot cudo su zene RR-jkeuser posted image user posted image

potpisujemuser posted image
ne zelim da nabrajam da slucajno ne bih nekog izostavila!
veliki user posted image za drugarice koje su mene naveleuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 15:29:26   
nina26

IZVORNA PORUKA: Verolina

Na slovo na slovo...K, kao "Ko se trudi , ostane trudan"...user posted image

I, naravno, Dzej zvani Jole i Buzda zvani Bea i jos nekolicina Sundjer Bobovauser posted image user posted image
Upoznala sam ih mnogo, selektovala manjinu, ali ta manjina je bombasticna.user posted image Cekam da munem kao frendove Joleta, Natu, Serpi i Dacu, ali fejs tu fejs...kad im se prikazem, nece moci da mi dozivotno odoleuser posted image
Volela bih da upoznam Maslacka. Ona je moj omiljeni pametni lik na forumu. I Ninu 26 sa kojom bih caskala do zore pod cebetom i sa kafom. Nina je moj glas zdravog razuma. I na kraju kod mojih Sosa, Sandre i Mene na strudle s makEm.user posted image
RR ume da da mnogo, ali bogami ume i da otkine podosta zivaca, samo sto ono dobro uvek odnese prevagu. I za ovo sto mi je dao, ja cu mu biti dozivotno zahvalna.


Bas si me dirnula u srce pravo, a mene je tesko dirnutiuser posted image

Serpi, potpisujemuser posted image Nisam ovde pisala, a trebala sam, da mi je ladno poslala neke tabletice za dete, i to nije htela da mi uzme novac, sta vise reci o ovoj zeni ??? user posted image

Jancci, nema te zeno nigdeuser posted image

P.S. Nego Verka, kakva ti je to glupost na pocetku posta ' ko se trudi, ostane trudan' ? Vecu nebulozu nisam cula odavno user posted image


_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 15:32:06   
Verolina
A pa ta izreka je uzrok sve vece popularizacije foruma proteklih mesec danauser posted image
Ako ako...sve u korist foruma.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 15:41:37   
nina26

IZVORNA PORUKA: Verolina

A pa ta izreka je uzrok sve vece popularizacije foruma proteklih mesec danauser posted image
Ako ako...sve u korist foruma.user posted image


da ne idemo u off, nista te ne razumem, ali kapiram da nisi ti onda to izjavila, tako da jedan veliki ------------, za tu izjavu, jer ima ovde zena koje se bore kao lavovi da postanu majke, i jako je ruzno to uopste izjavitiuser posted image ne znam, kako mi je to samo promaklo !

izvinjavam se za offuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 15:44:08   
Verolina
Otkud cu ja to izjaviti. Toliki Belzebub nisam!
Pa ne mozes sve da propratis.
Zato su drugi videliuser posted image

< Poruku je uredio Verolina -- 21.4.2014 15:48:53 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 16:06:28   
Leptiric123
Kakve ste...ja sad placem....mene niko ne voli :-\

Ja volim Verku moju milu,Anci kv nju voli moj mm :-), ja volim Nininog mm i Sosinog :-) ma sve se volemo :-) kako god okrenes

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 16:10:25   
Verolina
user posted image
Ti si u mom hot izboru. Doduse imas to postporodjajno stomace, al' ce se stesesuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 16:20:24   
Leptiric123
Vidi se da moramo na kafu...to se odavno stersalo.Sad sam hot hot :-) bicu ti jos vise hot :-)

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 16:28:29   
Verolina
user posted image
Moment...uskoro...

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 16:45:57   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Verolina

user posted image
Moment...uskoro...


Je l' to ono ljubičasto čudo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 16:51:44   
Verolina
Jesteuser posted image . A ja se psihicki pripremam kao da treba da udjem u Luvruser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 17:02:41   
Ana RR
user posted image bogami, posle onakve spoljašnosti ko zna šta te čeka unutra user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Omiljene osobe na RR
21.4.2014 17:05:04   
serpica

IZVORNA PORUKA: Verolina

Svi vole Serpi. Ona je notorna dobricinauser posted image




Jaooo user posted image user posted image user posted image hvala vam zenice i ja volem vas sve user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here