|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
16.5.2010 20:43:18   
*Alexx*
Kad se samo setim, mislim da sam potrošila šleper mrežastih uložaka user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.5.2010 8:15:00   
micketta
trajalo mi je 35 dana
juce u kupatilu imam sta i da vidim... ja dobila menstruaciju!! ajoj, odem do radnje i potpuno zaboravila koje uloske koristim user posted image sad cu bas da je pratim i proucavam jer kazu da je skroz drugacija pre trudnoce i nakon porodjaja, sto bi meni apsolutno odgovaralo he he


_____________________________

zna baba

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.5.2010 10:22:47   
mejvis
Micketta, jel dojiš???

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.5.2010 14:17:54   
micketta
da.

rece mi dr da menstruacija moze da dodje i odmah, ali i ne, sve dok beba sisa... user posted image




_____________________________

zna baba

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.5.2010 14:55:07   
maslinica
a joj micketa, pa kud vec...:)
pa zar je moguce, meni se polako zaustavlja...jedva cekam da to prodje...ako ce odmah novo curkanje...ubicu se majke mi:)

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.5.2010 17:29:03   
mejvis
Jao, nadam se da i ja neću da budem baksuz da dobijem odmah nakon 6 nedelja....user posted image ....jedva čekam da se rešim ivuh mrežastih uložaka, samo mi fale obični odmah posle!!??
A seks, nije ga bilo ne pamtimuser posted image .... i sada još menstruciju da čekam da prodjeuser posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.5.2010 19:39:22   
ana77
Ja sam relativno kratko krvarila (mozda 2 nedelje) ali mi se vuklo ono braon i smrdljivo user posted image punih 40 dana, a bogami i malo jace. Taman sam krenula da se zabrinjavam kad je prestalo... Valjda nece user posted image tako skoro, da danem malo dusom... Mada, realno, 9 meseci smo se odmarale od ulozaka, vreme je da to sve nadoknadimo user posted image !

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.6.2010 15:04:14   
New Mom
Ja sam krvarila 2 nedelje i još nedelju dana vuglila neke braonkaste zaostatke. I pre dva dana bilo sve stalo. A danas sam opet prokrvarila, i to baš, baš. Kontam da je zbog današnjeg stresa...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.6.2010 17:51:01   
Anck Su Nmaun
Nema vise krvarenja a evo danas mesec dana  ali se oteglo ovo s uloscima da me ubija ..ja i kad dobijem ulozak nosim samo prvi dan ...  samo da ih se vise otarasim user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.6.2010 17:53:51   
lanajelena
ja sam krvarila do pre dve nedelje i znate sta danas mi se opet pojavilo neko braonkasto krvarenje nece valjda vec da me zgrabiuser posted image ...poludecu stvarno ne trpim uloske

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
21.6.2010 22:57:19   
Anck Su Nmaun
Taman rekoh gotovo je kad opet krvv.. ne puno al dovoljno da moram da vratim uloske user posted image nikao da prodje konacno grrrrrrrrrrrr

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
22.6.2010 20:07:04   
vbjb
Porodila sam se pre 12 dana, taman mi se smanjilo krvarenje i preslo u ono braonkasto, kad malopre ja u wc ono pun ulozak krvi a kad sam sela na wc solju poceli da ispadaju neki ogromni ugrusci jedva sam ustala posle pet minuta. Jel ovo ok ili da idem kod dr?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
22.6.2010 20:44:14   
mejvis
Idi kod doktora!

Meni je tako bilo- smanjilo se krvarenje a posle odjednom ispao ugrušak.  Ispostavilo se na UZ da sam imala ugrušak u materici, nije bio veliki ali je postojala mogućnost da se povećava jer se tu krv gomila.
Na kraju sam dobila injekciju estrogena i više nije bilo problema! Sem menstruacije koju sam dobila nakon 6 nedelja od porodjaja, ja mislim, od tog estrogena koji sam primila.

Bitno da nemaš temperaturu ali svako krvarenje tog tipa nakon nedelju dana od porodjaja je razlog za uzbunu i da se ode kod doktora!

(odgovor članu vbjb)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
22.6.2010 20:53:32   
jacikaci
Ali,nikako se ne plaši, to nije ništa nenormalno!
Imala sam maltene istu situaciju, uglavnom se to desava sa prvim detetom jer onda zena više lezi,pa krv ne moze da otiče.
Ne brini, polako, biće ok. user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.8.2010 11:35:39   
B_Angel
Ja sam se porodila pre dve nedelje, ide mi sveza krv kao menstruacija nema uopste braonkastog iscedka kao sto bi trebalo. Malo sam se uplasila jer mi sa prvim detetom uopste nije bilo tako. Ne ide mi u velikoj kolicini, niti me boli sta..desi se da neide po ceo dan pa ljusne sve odjednom. Brine me da li je to normalno 

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.8.2010 18:59:57   
magnetic
Sutra ce biti pet nedelja kako sam se porodila,a krvarenje mi jos uvek traje.Doduse koristim sada samo dnevne uloske ali je iscedak par dana bio braon,pa opet crven.Vidim da ima zena kojima je i duze trajalo.Verovatno ce i meni curkati jos neko vreme s tim da sam ja 7 dana nakon porodjaja dobila inekciju za suzavanje materice,14 dana nakon porodjaja su mi prepisali iste te inekcije koje se uzimaju oralno u kapima,23 dana su utvrdili da se materica konacno skupila i da nema ostataka posteljice,ali eto lohije su jos uvek tu.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu B_Angel)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.8.2010 12:51:10   
bebablue
IZVORNA PORUKA: magnetic

Sutra ce biti pet nedelja kako sam se porodila,a krvarenje mi jos uvek traje.Doduse koristim sada samo dnevne uloske ali je iscedak par dana bio braon,pa opet crven.Vidim da ima zena kojima je i duze trajalo.Verovatno ce i meni curkati jos neko vreme s tim da sam ja 7 dana nakon porodjaja dobila inekciju za suzavanje materice,14 dana nakon porodjaja su mi prepisali iste te inekcije koje se uzimaju oralno u kapima,23 dana su utvrdili da se materica konacno skupila i da nema ostataka posteljice,ali eto lohije su jos uvek tu.

Ja ne krvarim, ali juce mi se pojavilo malo krvi, ali to je bilo to, kasnije u toku dana nista, sada je samo zuckasto i vrlo malo ga ima. Nisam dobijala injekcije, niti pila bilo sta, jos uvek nisam bila na kontroli (ne mozes zakazati pa to ti je), ali hocu privatno da odem, ali curkanje bilo kog vida nikako da stane, kako da odem na pregled, ako mi nesto curka?


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.8.2010 13:36:49   
pepeljuga
meni je krvarenje jedva krenulo user posted image , tek drugi dan malcice, i bas mi je sporo islo i trajalo punih sedam nedelja, cak i pored ergotil kapi (tj. one zamene, kako se vec zove, never mind) koje sam pila. nije ni bilo obilno, samo se tako oteglo na sedam nedelja a i posle nesto malo... smucili su mi se ulosci za ceo zivot user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
7.9.2010 16:56:06   
Crvenkapa85
meni su lohije trajale 6 nedelja i nakon njih sam redovno dobila......al sam zato posle prvih nedelju dana zaglavila sa bebom u bolnicu jer sam imala temperaturu 40 sa recima da je to zbog mastitisa....a meni grudi kao dinje bile,mleko sikljalo napolje,kakav crni mastitis i upala dojki....primala sam novalgetol za temperaturu i koliko mi se cini neke droge hahaha ja ih tako zovem...zaklela bi se da je pisalo metadon.....i nakon 3 dana tih bockanja ispao mi je jedan krvav cep dok sam se tusirala....kontam ja da je meni nesto bilo ostalo od porodjaja definitivno....

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.9.2010 10:12:18   
Anoniman
Ja uopšte ne krvarim. Povremeno po koja kap... Ali dobijem odlive. Ne znam dal je to normalno. Po nekada nakon dojenja dobijem užasne odlive, ok, to kontam, dojenje kontrahuje matericu. Juče... haos. Ponela sam Marka u AS jajetu od stana do auta, i od auta do sveki, sve je to po 10 koraka, i nakon toga sam imala užasne odlive. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.9.2010 12:12:14   
Podrum Š.
kontam da se to još sve čisti, a verovatno fizički napor koji je direktno vezan za taj deo tela uzrokuju jače krvarenje.
Veoma slična sam i ja... dok dojim, čim duže stojim (peglanje), čučnem da uradim nešto.... curi.
Inače - ništa

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.9.2010 12:50:19   
Anoniman
Ne spominji peglanje, eno mašu mi pelene sa štrika. user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
21.9.2010 16:04:34   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Tash

Ne spominji peglanje, eno mašu mi pelene sa štrika. user posted image
Ja sva sretna ispeglala sve što mi se našlo, dočekala mamu sa "nemaš ništa za peglanje", tek će ona, mašina je upravo završila user posted image ... i tako ukrug.
Nego, da ne odemo baš off, pun mi više vate, uložaka i sl. Ima li kraja??? Nadam se da ću posle biti mirna 10 meseci  (kao posle prvog porođaja) user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
23.9.2010 17:16:47   
Anoniman
ne znam o cemu se radi,prestalo mi je krvarenj tj ono braon pre 10 dana i kad su dva misteriozna konca ispala krvarenje je opet pocelo?jel to ok?

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
26.9.2010 16:05:18   
mama na kub

IZVORNA PORUKA: magnetic

Sutra ce biti pet nedelja kako sam se porodila,a krvarenje mi jos uvek traje.Doduse koristim sada samo dnevne uloske ali je iscedak par dana bio braon,pa opet crven.Vidim da ima zena kojima je i duze trajalo.Verovatno ce i meni curkati jos neko vreme s tim da sam ja 7 dana nakon porodjaja dobila inekciju za suzavanje materice,14 dana nakon porodjaja su mi prepisali iste te inekcije koje se uzimaju oralno u kapima,23 dana su utvrdili da se materica konacno skupila i da nema ostataka posteljice,ali eto lohije su jos uvek tu.

Ja sam se porodila pre 13 dana. Drugi dan nakon porodjaja sam dobila 1 inekciju, treci dan jos 1 inekciju za skupljanje materice, a kod kuce da 3 dana pijem te iste kapi. Posle 7 dana sam bila na kontrolnom ultra zvuku i tek tada su mi radili bris lohija. Kazu mi na uz da je sve dobro, ali da se materica ne skuplja brzinom kojom bi doktori hteli.Kazu sve je dobro, a radi mi bris i da dodjem opet sledece nedelje??? Na uz je velicina materice 7,2...zna li ko da li je to normalno,odnosno kolike je prosecne velicine materica, da li se to uopste zna?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here