|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
28.10.2010 19:07:58   
MASHKA
krvarenje mi je skroz prestalo 20 dana posle porođaja a rana od epizotomije zarasla i konci ispali tačno mesec dana posle!

(odgovor članu mama na kub)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.11.2010 14:52:03   
Irena79
smrdi kao sam djavo! doduse samo dok je krv, posle kad predje na onu kako vi kazete zuckastu tecnost, ja je zovem kao limfa onda ne smrdi. normalno je da smrdi, mada sam se i ja tripovala da nesto nije u redu jer mi je smrdelo kao crkotina. sva sreca sve je ok!sad sam u 5 ned posle porodjaja i dalje curka, malo ali dosadno... nadam se da nece biti 2,5 mes kao kod jedne od vas:(

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.1.2011 22:26:37   
jovicaa
ja jo uvek pomalo krvarim a napunila sam 6 nedelja... bilo je prestalo na cak 5 dana i sada opetuser posted image user posted image user posted image user posted image a nije kao menstruacija

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.1.2011 22:27:29   
bebablue
jovicaa, lohije hoce tako...

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.1.2011 2:38:39   
jovicaa
zle lohijeuser posted image a ja se zabrinula vec.. mislim mnogo mi to deluje vec

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.1.2011 9:17:21   
ivaj
IZVORNA PORUKA: jovicaa

ja jo uvek pomalo krvarim a napunila sam 6 nedelja... bilo je prestalo na cak 5 dana i sada opetuser posted image user posted image user posted image user posted image a nije kao menstruacija


Isto tako je i meni bilo,nemoj da brines.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.1.2011 23:58:36   
jovicaa
jbt i koliko je trajalo ivaj??

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.1.2011 23:59:20   
jovicaa
inace meni lohije nisu smrdele, vise su imale miris na pokosenu travu ili tako nesto.. user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
19.1.2011 16:39:03   
ivaj
IZVORNA PORUKA: jovicaa

jbt i koliko je trajalo ivaj??


Sest,sedam nedelja sigurno.Jos kao prestane pa se posle par dana pojavi par kapi.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.1.2011 9:25:40   
bojanica7
ivaj user posted image

proslo cetiri nedelje od porodjaja, vec nekoliko dana samo braon i zuckasto, al mi se juce pojavilo nekoliko kapi krvi, al vidim da se to desava i vama pa necu da panicim user posted image a inace, bas malo curi i ne smrdi, bar ne nesto primetno (doduse zapusen mi je nos vec dve nedelje user posted image )

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
1.2.2011 20:09:28   
jovicaa
tako i meni 7 nedeljauser posted image
i onda par dana nista, pa mendza original... uzasuser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
2.2.2011 22:03:17   
Kvini
Meni je trajalo ravnih 40 dana, i nije smrdelo.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
5.2.2011 15:09:18   
mellani
Evo ja još krvarim a uskoro će 40 dana,čak mi se čini da se sad malo pojačalo pred kraj?user posted image

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
6.2.2011 16:24:12   
vukosava
IZVORNA PORUKA: jovicaa

ja jo uvek pomalo krvarim a napunila sam 6 nedelja... bilo je prestalo na cak 5 dana i sada opetuser posted image user posted image user posted image user posted image a nije kao menstruacija


jovice, ja isto, isto je proslo 7 nedelja...

< Poruku je uredio vukosava -- 6.2.2011 16:25:54 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
6.2.2011 18:24:32   
jovicaa
jao vukosava divaaaaan ti je avatar!!! stavi bebicine slikeeee
to je normalno vuki, ne brini

< Poruku je uredio jovicaa -- 6.2.2011 18:25:10 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
21.2.2011 12:36:44   
vukosava
hvala

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Lohije
24.2.2011 15:04:14   
gabrijelaaa
danas mi je 6. dan od porodjaja...jedva cekam da se zavrsi ovo sa lohijama...ali jako sam se zabrinula jer mi je juce jako malo curkalo,i sinoc mi je samo od jednom jako puno iscurelo...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Lohije
24.2.2011 15:08:45   
*Alexx*
Gabrijela, sve je to normalno. Tek si 6. dan, imas jos fore dok ne prestanu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Lohije
24.2.2011 21:41:42   
mellani
Trajalo je tačno 40 dana.user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Lohije
24.2.2011 21:45:59   
jovicaa
ja sam krvarila i krvarila cak 7 nedelja mislim, posle par dana sam dobila jednu menstruaciju koja je trajala 10 dana, pa za 2 nedelje drugu koja je trajala 2 nedelje.. bila kod gina sve je ok... tako da cuti i trpi, sta da ti kazemuser posted image

(odgovor članu mellani)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Lohije
26.2.2011 14:45:29   
gabrijelaaa
uhhhh...dobro ipak od osobe do osobe je,nema nista tacno koliko traje,meni je posle prve trudnoce trajalo nesto dugo ili se meni bilo oduzilo...otp. 40 dana...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Lohije
28.2.2011 11:15:38   
mysunshine
meni je proslo 19 dana od porodjaja, normalno sam krvarila, pa, je onda krvarenje prestalo i izlazile su samo smrdljive lohije, naravno da sam se istripovala da nesto nije u redu. I onda je to trajalo nekoliko dana i vec jedno, 5 dana imam krvarenje, normalno, kao treci-cetvrti dan menstruacije, cista krv, klasicnog mirisa. Rece mi patronazna da se to krvarenje vraca, mada, ja nemogu da se otmem utisku da sam mozda dobila prvu menstruaciju. Sta mislite, kolike su sanse za to? Nemam sad vremena da idem kod ginekologa, jer dojim, a nema ko da mi pripazi dete, a i verujem da nije nista opasno. Ima li ko sa slicnom situacijom?user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Lohije
28.2.2011 15:18:13   
gabrijelaaa
meni uopste ne smrde lohije...user posted image
nema nikakvog mirisa...
jako mi je cudno sto u toku celog dana ni trunke,i onda mi uvece samo ljuljne...jel to normalno?nije mi bilo tako nakon prvog porodjaja..user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu mysunshine)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Lohije
28.2.2011 17:02:43   
yeeca
Meni je krvarenje prestalo sedmi dan, a sada posle mesec dana jos uvek po malko curka, nesto kao sluz, cisto da ima necega user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Lohije
28.3.2011 15:14:22   
SareniVrabac
ja se taman pre 3-4 dana ponadala da su mi stale lohije i danas opet krene neka krv...mada sad mi izgleda kao menstruacija... ne znam da li je rano da vec dobijem prvi ciklus?

(odgovor članu yeeca)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here