|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 16:08:06   
New Mom
Nama je patronažna bukvalno prvi dan po izlasku iz porodilišta skratila noktiće, a onda nekog 14.dana ponovo. Kupila sam one bebi makazice i pre par dana probala da odsečem noktiće dok je sisala, ali nisam baš nešto vešta, sve sam u grču da je ne povredim slučajno njima, pa nisam baš nešto značajno odsekla. Probaćemo ponovo za koji dan.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 16:12:44   
maslinica
ja petru grickam..pokusala sam onim makazica, nije islo i set_im se kako mi je rekla u porodilistu cimerka da je ona grickala starijoj i da ce izgrickat bebi, ja sam ju gledala, kontam svasta li zena prica. i kad sam skontala da makazicama ne ide, ja probala da gricnem, superisk, dok dojim ja lepo sredim sve noktice. nikad nije izgreban i ne nosi rukavicice.

< Poruku je uredio maslinica -- 12.6.2010 16:16:07 >

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 16:15:08   
Iwana87
Ja sam oduvek koristila grickalicu za sebe pa tako sad i za njega,cim smo izasli iz bolnice kupili smo set za noktice ali samo grickalicu koristim,i nema problema,sa makazicama stvarno nebih smela.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 16:16:15   
New Mom
Ja bih se bojala da joj grickam noktiće, nije mi higijenski. Kažu da tako možeš svašta da bebi preneseš, oni posle njih stavljaju u svoja usta.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 16:25:11   
maslinica
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja bih se bojala da joj grickam noktiće, nije mi higijenski. Kažu da tako možeš svašta da bebi preneseš, oni posle njih stavljaju u svoja usta.

sta znam, nisam na to tako gledala, a lepo mu sve sredim. na grickalici pise koristiti od 6meseci, pa ja nisam ni pokusala.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 16:36:08   
micketta
ja joj secem nokte na spavanju user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 16:43:58   
liliana
Ja joj seckam noktiče dok spava. Prvo mi je bila frka-sad-čas posla. Kada sam jedne prilike čula od neke žene da bebi gricka nokte svojim zubima-ja sam se zblanula; bez uvrede, ali meni to ni malo nije higijenski, jer iz sopstvenih usta možemo preneti bebi milion bakterija! Ja ne dozvoljavam da je iko i ljubi po ručicama-upravo iz istih razloga, jer ona svoje ručice stavlja u usta.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 17:02:18   
gagins
Ja mojim klincima seckam noktice sa makazicama za nas,one iz bebi kompletica meni nisu nizasta,ne mogu nista da odsecem.Lepo uzmem makazice za nas,okrenem onaj zaobljeni deo ka spolja i napred!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 17:03:59   
Snelle
Ja seckam bebi nokte makazicama za bebe. One moraju malko da se iskose da bi se bebi uhvatio noktić inače slaba vajda. U početku me je bilo strah, a onda sam se opustila i  krenula i sad nema stajanja user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Skraćivanje noktiju
12.6.2010 17:36:10   
lanajelena
ja mojima secem sa decijim makazicama...morala sam da kupim novi komplet jer stare makazice koristim za obrve user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Skraćivanje noktiju
13.6.2010 13:45:08   
Anck Su Nmaun
One makazice sa zaobljenim vrhom su Sruser posted image   strasno...  beba se rodila sa dugim noktima i jos u porodilistu sam trazila mm da ih donese ono ne bi ni dlaku preseklo!

Ja koristim grickalicu, i secem joj nokte kad zaspe jer ovako je treba nahvatati  jer je stalno razmahana user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Skraćivanje noktiju
13.6.2010 23:19:48   
sneza24
Ni meni se ne svidjaju te makazice pa sam uzela neku malu grickalicu iz mog seta koju nisam koristila pa mu time secem nokte.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Skraćivanje noktiju
8.8.2010 21:00:21   
magnolija
U pocetku sam Vuku sekla noktice makazicama kad zaspi, ali redovno bi se budio, pa me je to nerviralo. Tako ja jednom legla kraj njega i pokazala mu kako secem sebi nokte, pa onda isekla i njemu. Samo je gledao zainteresovano. Pri kraju mu malko dosadi pa se pobuni, ali izgura nekako.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Skraćivanje noktiju
9.8.2010 0:10:43   
Mivica
Od prvog puta sečem grickalicom. Pokušala sam prvi put dok je spavao, ali se odmah probudio, tako da mu, evo, već skoro tri godine sečem nokte u budnom stanju, i to bez ikakvih problema.

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu magnolija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Skraćivanje noktiju
9.8.2010 0:13:36   
Jeca*
mi smo do skoro bez ikakvih problema, sad ne da nokte ni za živu glavu. Muke mučim. Trenutno baš ima kandže, ne nokte i ne da mi da mu pridjem. Ja se naljutim cak i pokusam na silu, ali jak je, ne da, bojim se da ga ne povredim. Uopste ne znam kako sad da mu isecem nokte, danima se mucim user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Skraćivanje noktiju
9.8.2010 0:22:56   
Mivica
Jeco, probaj kao neku igru. Kada Boris nije dobre volje, onda brojimo na prste ili mi on predlaže koji sledeći nokat da odsečemo, ne sečemo po redu, ili razgovaramo o nečem  totalno nevezanom za to-ispitujem ga nešto i tako mu skrenem pažnju. Ili, npr. dok gleda crtaće?

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Skraćivanje noktiju
9.8.2010 0:27:19   
Lu
Jeco, kad spava da probaš?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Skraćivanje noktiju
9.8.2010 0:38:04   
Jeca*
sve sam pokušala....
sad mu je fora da dodje do mene, pokaže mi rukice i kaže: mama vidi, jepi notki....a oni katastrofa user posted image user posted image  ali čim me vidi sa grickalicom od ruke iza ledja i bezi. Ma ne da nikako, ne znam sta mu je odjednom

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Skraćivanje noktiju
25.9.2010 20:58:10   
Nensi*
Ja Vuku secem noktice makazicama za bebe dok sisa user posted image
A sto mu rastu nokti,bukvalno moram svaki drugi-treci dan..

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Skraćivanje noktiju
25.9.2010 21:10:32   
anajid
Joj i Andriji rastu kao blesavi,secem mu svakih par dana,isto makazicama za bebe,odleicne su!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Skraćivanje noktiju
25.9.2010 21:15:00   
minnica
Mi isto koristimo makazice za bebe. Moram da joj skraćujem noktiće svaki drugi dan jer hoće da se izgrebe po licu kad je nervozna ili pospana. Problem je što se otima ako nije baš izuzetno raspoložena, a nekad moram da to radim dok spavauser posted image .

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Skraćivanje noktiju
25.9.2010 21:20:24   
goda
Ja sečem noktiće Ani dok doji ili dok spava i to grickalicom. Ni sebi ne znam da odsečem makazicama pa njoj nisam ni pokušavala. Sad su počeli da joj rastu noktići i na nogicama (do skoro su se sami gulili) a ona golicava i sve se gica i pocikuje ne da odseći za živu glavu (to ne mogu dok spava),pa nekako svaki put kad je presvalačim ja odsečem po jedan- dava i tako. Na rukicama nisam sekla gotovo 2 meseca jer su otpadali sami. To što se malo zagrebe nije strašno prestane za pola sata. I sad se grebe sa odsečenim noktima ali brzo nestane ogrebotina najviše za sat vremena.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Skraćivanje noktiju
6.10.2010 10:44:55   
Jeca*
E kupila sam ovu grickalicu (patkicu)

KLIK

Možda će ga to naterati da sečemo nokte u budnom stanju user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Skraćivanje noktiju
6.10.2010 14:14:07   
Anoniman
Super jeuser posted image Gde mogu da se nadju,svidja mi se ovaj pingvin user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Skraćivanje noktiju
6.10.2010 14:17:35   
Jeca*
Lilly drogerije. Ja se odusevila. kosta....290din

u lillyju prekoputa beogradjanke imaju sve tri vrste

< Poruku je uredio Jeca RR -- 6.10.2010 14:18:34 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here