|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 13:36:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: lesica

Granulo sunce i mi cemo izgleda opet da se kupamo svako vece (mislim na pranje kose i brckanje u kadi,posto tusiranjac pada svako vece) E to znaci da meni pocinju muke tantalove,s obzirom da je L toliko tesko iscupati iz kade kade u nju udje user posted image


Izvuci čep iz kade, kada iscuri voda, izaći će. Ili bar moji izađu. user posted image

Moja se prvo dere kada iscuri sva voda,pa onda izadjeuser posted image



Luka sada već izlazi i bez vađenja čepa, uvek negoduje da lažem da je već 15min u kadi, rakče moje user posted image . A kada je bio mali, plašila sam ga da će ga vir povući niz slivnik. user posted image
Marku iscuri voda, a on i dalje sedi i viče "kupa!" i prska nogama u prazno user posted image , onda ga na silu čupam napolje, a sav klizi od uljane kupke, jednom ću ga ispustiti.
Jedva čekam leto, držaću ih u vodi ceo dan, valjda će im dosaditi do sledeće zime. user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 13:42:27   
lesica

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: magnetic

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: lesica

Granulo sunce i mi cemo izgleda opet da se kupamo svako vece (mislim na pranje kose i brckanje u kadi,posto tusiranjac pada svako vece) E to znaci da meni pocinju muke tantalove,s obzirom da je L toliko tesko iscupati iz kade kade u nju udje user posted image


Izvuci čep iz kade, kada iscuri voda, izaći će. Ili bar moji izađu. user posted image

Moja se prvo dere kada iscuri sva voda,pa onda izadjeuser posted image



Luka sada već izlazi i bez vađenja čepa, uvek negoduje da lažem da je već 15min u kadi, rakče moje user posted image . A kada je bio mali, plašila sam ga da će ga vir povući niz slivnik. user posted image
Marku iscuri voda, a on i dalje sedi i viče "kupa!" i prska nogama u prazno user posted image , onda ga na silu čupam napolje, a sav klizi od uljane kupke, jednom ću ga ispustiti.
Jedva čekam leto, držaću ih u vodi ceo dan, valjda će im dosaditi do sledeće zime. user posted image


Ovakva situacija je i kod nas,i jos se drzi sa strane i urla. I kad sracunam koliko traje sve to od trenutka skidanja,pa onda malo divlja gola po sobi,pa dok se okupa a to traaaaje,pa dok se iscupamo pa obucemo pa isfeniramo-to sve traje po sat i po vremena a onda mleko i pricanje price i svi rituali uspavljivanja-na kraju posle 2-2,5 sata zavrsimo i ja izmrcvarena izlazim iz sobe. A inace je dobro dete user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 13:47:07   
Anoniman
Ja to brže obavim. Ja sam jedna grozna mama! user posted image
U 19.15 - 19.30h dobiju obojica večeru, završe je do max 19.45h, onda ulazim u kupatilo sa Markom, ceo ritual sa kupanjem, mazanjem i oblačenjem traje do oko 20 - 20.05h, njega iznesem, stavim u kolica pred Noddy-ja, a Luku ubacim u kadu koju počnem da punim u momentu kada Marku počnem da oblačim bodić. Dok se Luka kupa, spremim Marku flašice za večeru i zoru, povadim iz zamrzivača šta treba za sledeći dan, izvadim Luku iz kade, obučem ga, i u 20.30h Marku dajem mleko, a Luku ili ostavim da gleda TV ili ubacim u krevet (zavisi od raspoloženja.

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 13:49:02   
lesica
user posted image Svaka cast na organizaciji.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 13:50:45   
Anoniman
Ma, kada vidim da je 18.45h ja umrem od sreće što je kraj dana, jer tada već počenm lagano da se vučem po kuhinji i spremam večeru, već tada sam mrtva umorna, i gledam kako da završim stvar što brže. user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 14:01:03   
minavb
Kako su mi slatke te vaše pričice o kupanju.user posted image
Ja Vanju kupam svako veče. Obožava da se kupa. u 20:15 stavim mleko u grejač i spremim stvari za kupanjac. Skinem ga, on mi pobegde go i pravo otrči do kupatila. Ranije trčao u dnevnu sobu da se popiški na parket, ali mu to više nije zabavno. Onda se brčkamo, prskamo, umivamo, brojimo prste, kockice na pločicama... čep smo izgubili pa nam voda curi. Onda on ustane da piški, malo se još glupira i vadim ga napolje. Ponekad legne u kadu kad vidi da hoću da ga vadim, hteo bi još da se brčka. Posle ide sušenje i borba oko pelene, uobičajene zezancije.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 14:19:07   
magnetic
I ja sam sebe uhvatila kako sa osmehom citam ove postoveuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 14:22:53   
Anoniman
Pre neko veče sam Marku rekla "Sad će bebo leto pa ćemo se kupati u bazenu i na Dunavu, valjda se nećeš osipati na pesak i Dunav!" a on iz dreke zanemeo, gleda me, valjda je pomislio "Šta je leto? Šta je bazen? Šta je Dunav?" user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 14:25:18   
minavb

IZVORNA PORUKA: Tash

gleda me, valjda je pomislio "Šta je leto? Šta je bazen? Šta je Dunav?" user posted image

"Dunav ladan",to je pomisliouser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.3.2012 14:34:38   
Anoniman
Ma otkud ladan! user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 285
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
19.3.2012 11:49:06   
lajla

IZVORNA PORUKA: Tash

Ja to brže obavim. Ja sam jedna grozna mama! user posted image
U 19.15 - 19.30h dobiju obojica večeru, završe je do max 19.45h, onda ulazim u kupatilo sa Markom, ceo ritual sa kupanjem, mazanjem i oblačenjem traje do oko 20 - 20.05h, njega iznesem, stavim u kolica pred Noddy-ja, a Luku ubacim u kadu koju počnem da punim u momentu kada Marku počnem da oblačim bodić. Dok se Luka kupa, spremim Marku flašice za večeru i zoru, povadim iz zamrzivača šta treba za sledeći dan, izvadim Luku iz kade, obučem ga, i u 20.30h Marku dajem mleko, a Luku ili ostavim da gleda TV ili ubacim u krevet (zavisi od raspoloženja.




Organizacija,svaka castuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
19.3.2012 13:49:01   
Anoniman
E sad sam usavršila. Ubacim ih odjednom, izvadim Luku, dam mu peškir, sam se briše i oblači user posted image (malo pomažem), a odmah vadim i Marka, njega ja sređujem. Časkom sve gotovo. user posted image

(odgovor članu lajla)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
19.3.2012 13:51:29   
lesica
user posted image Koja si ti carica! Svaka cast!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
19.3.2012 13:54:47   
Anoniman
Ma još Marka da naučim da se sam briše, maže, stavi pelenu i obuče, i milina. user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 289
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
19.3.2012 17:28:35   
lajla
user posted image user posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 15:40:45   
peca
Ne, svako drugo vece

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 15:54:16   
Mama 78
Mi juce preskocili kupanje zbog nosica,nismo uspeli da je uspavamo do 12h,svaki put kad smo joj presvlacili pampers,ona jadnica misli ide na kupanje,pa mlati rukicama i cichiuser posted image .Tako da necu vise da preskacem,kad voli dete vodu!

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 15:59:19   
Sanchy
Svako dete uglavnom voli da se kupa ali svakodnevno kupanje nije preporucljivo time se skida spoljasnji zastitni omotac koze pa su i alergije i ekcemi cesci...inace deci koja vec imaju ekcem preporucuje se samo dva do tri puta nedeljno kupanje...

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 16:02:47   
Doogie
po preporuci iz porodilista, mi je kupamo svaki drugi-treci dan. cenim da ce dok malo poraste poceti vise da voli da se kupa, a tada ce i doci leto i neizbezno znojenje pa cemo je kupati cesce. sada joj samo operemo guzu kad se ukaki (svaki put). a ima i bas puno kosice pa nam je i frkica da se ne prehladi nocu sa mokrom kosom, ok kapica, ali kosica je ipak mokra ispod. tako da nam za sada, za nju ovako malu (dva meseca) odgovara ritam od dva-tri puta nedeljno.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 16:15:00   
bea83
mi se kupamo svaki dan i uživamo u tomeuser posted image kupam ga sama uglavnom ali navikla sam i nije mi problem,to nam je kao neki ritual svako vece,prvo ga skinem u bodic,on batrga nogicama 10tak minuta,ciči i uživa,radimo vežbice i onda kupanje,posle mackanje,klopa i komauser posted image ne koristim puno hemije,samo mu oprem krofnice(a bogami ima ih poprilično),pišu i guzu sa sebamed sapunom

(odgovor članu Doogie)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 16:30:24   
peca
Bea to je super, mozda bi i ja Jovanu kupala svako vece kad bi mogla sama to da odradim user posted image

Ali na leto kad budem mogla u kupatilu da je kupam, (posto nemam grejanje u istom, a cini mi se da je hladno tamo da se kupa) bice mi mnogo lakse, pa cemo se i mi kupati svaki dan user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 16:39:53   
Lilla
Mi se i dalje kupamo svako 3-i dan, ali ga svakodnevno pljackam na lavabou, bez obzira da li se ukakio ili ne. Pranje guze, nogu i ruku, ispod miski itd. nekad tako operemo i kosu ako nam nije leprsava. A kupanjac, u pocetku ga bilo strah pa je cijelo vrijeme dok lezi u kadici ili mene ili mm drzao za prst i nije skidao pogled sa nas. Sad je skroz druga prica. Kad ga kupamo u kadici on se prcaka i lovi patkice koje mu ubacim u vodu i sav srecan skici i grokce. Sad smo poceli da se kupamo u kadi. Naspem u kadu vodu i ulje, napravim pjenu, ubacim ribice i patkice a onda i njega. Samo mu cuvam glavu da ne potone i da mu ne udje voda u usi. Nije se bas skroz oslobodio, ali zadnji put je poceo da juri pjenu i da se bacaka nogama i rukama po vodi. Svidja mu se. Od iduce sedmice sam planirala da se pocnemo kupati svako drugo vece jer vec postaje toplo a i veci je, pa mu koza nije jednako osjetljiva kao kad je bio skroz mali. Potrazit cu u radnjama ono cudo sto se stavi oko vrata da djeca ne potonu u vodi pa cu probati da mu stavim to i pustim ga da se prcaka i oslobadja, da ne bude kao mama. Matora kobila a ne zna da pliva i strah je vode, pih...

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 16:57:34   
peca
A u koliko sati kupate bebe, i jel to uvek u isto vreme ?

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 17:03:57   
cockic
peco ja moju cocu niti kupam svaki dan dok je ovako varljivo vreme,jer
koliko god da zagrejem meni deluje hladno zamislim sebe kad bi se polivala
u sobi smrzla bi se.
doduse ja volim jako vrucu vodu za kupanje kad je ovakvo vreme.sivaksto sve
mislim da je jako hladnouser posted image

i kad je kupam to kod nas ne moze da bude isto vreme jer neki put bude ranije
dok je mali u vrticu jer par puta smo sa njim kao da pomaze on sve zivo izgazi
po krevetu sta sam htela da joj obucem user posted image
tako da posle setnje kad znam da vise necu da je izvodim ja je okupam i u 14h.
mada sve zavisi danas mi dolazi i mama pa cu sa njom oko 18-18:30h.
a mali mi je kod sveki do 19h pa onda njega na kupanje jer se on valja svuda
po podu i moram svako vece.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
30.3.2012 17:05:50   
Lilla
Kazu da je najbolje kupati bebe pred spavanje, pa i mi tako radimo. Upravljam se po njegovom "satu" user posted image Ako spava u 22 8kao ovih dana, kupam ga oko 21. Dok se sredimo poslije, popijemo flasicu taman bude vrijeme za spavanjac. Kako on pomjera vrijeme spavanja tako i ja pomjeram kupanje, tako bar za sad dok je jos mali, kasnije cu da ga "dresiram" i uvedem obroke, kupanje i spavanje u doredjeno vrijeme. Tako sam bar planirala, pa vidjet cemo da li ce mi poci za rukom.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here