|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
23.3.2013 15:06:28   
Moiraina
Da, i nama je puno značilo za uspostavljanje rutine. A moji još i obožavaju da se kupaju, gledam ovog malog kad ga spuštamo u kadu, još nije ni dotakao vodu, a već se smeje i ciči od sreće user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
23.3.2013 15:16:47   
mam@
ja moju bebu kupam svako vece,jer obozava da se kupauser posted image

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
2.4.2013 7:18:14   
Misha i Ljisha
jel znate gde mozda ima ovo da se kupi??

http://www.youtube.com/watch?v=SEMzf8tPtBs&feature=youtu.be

(odgovor članu mam@)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
25.11.2013 22:38:51   
Sanchy
KLIK....e Lj.super je ovo ali ,na zalost nemam pojma ,uopste to nisam videla kod nas a bas dosta cunjam po radnjama,i mene bi interesovalo ako je neko negde video..ja tek sad videh da si ti to pisala u aprilu,o o ouser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 25.11.2013 22:41:31 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
25.11.2013 22:53:15   
vikiveki
I ja moje kupam svako veče mada nekad i preskočimo kada se uspavaju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
25.11.2013 22:54:21   
Torbica
Mi isto svaki dan, sve po redu, svo troje. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
25.11.2013 23:01:10   
vikiveki
Joj Torbice u istoj smo situaciji, kad počne kupanje, to bude kao na pokretnoj traci,samo se smenjuju jedno za drugimuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
26.11.2013 7:20:07   
mama micki
Joj ja imam problem...do pre dva meseca sve je bilo u redu, posle kupanja nije htela da izađe iz vode, pljeskala i rukama i nogama i baš je volela da se kupa a sada kako je prinesem kadici odmah počne da plače. Šta je moglo da se promeni toliko? Neznam šta da radim, probala sam sa patkicama i igračkama ali ništa. Zato se sada kupamo svako drugo, treće veče.user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
26.11.2013 7:39:16   
adulence
Svaki dan se kupamo,samo kosicu ne peremo svaki dan

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
26.11.2013 9:40:35   
serpica
I mi se kupamo svaki dan nekako mi se cini da lepse i brze zaspi kad je okupan,devojcice tusiram svako vece ali kosu peremo dva puta nedeljno

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
26.11.2013 18:05:15   
Noelia


Hej M&Lj! user posted image
Da li si do sada mozda nasla taj rekvizit sto ima beba na snimku?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
3.12.2013 11:31:40   
nonni
svaki dan ih kupam, to nam je rutina, bez toga nece da spavaju user posted image

(odgovor članu Noelia)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
3.12.2013 13:08:47   
jovicaa
mi kako kad. guzu i noge maksimu obavezno svaki dan, a guzu uglavnom svaki put kada kaki. kupanje ono skroz od glave do pete svaki drugi dan, uglavnom.
a aleksa tusiramo svaki dan, mozda se desilo da preskocimo par puta sad zato sto je hladno, ali to bas retko.
obojica uzivaju u kupanju.
samo se aleks malo buni kada peremo kosu, a peremo je uglavnom 2 puta nedeljno

< Poruku je uredio jovicaa -- 3.12.2013 13:09:33 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nonni)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
4.1.2014 23:06:45   
dijana1*
Svako vece i jednog i drugog. Cini mi se da lepse spavaju a i svidja mi se ta rutina. user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
5.1.2014 11:44:47   
bea83
Svaki dan od kad se rodio, čak i kad sam jedno veče htela da preskočim jer sam ga već kupala u toku dana on nije hteo da ode u krevet bez kupanja user posted image Inače kupanje podrazumeva još uvek punjanje kade i baškarenje u njoj bar 15 minutauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
5.1.2014 11:55:48   
ivaMark
Svake veceri: kupanje i pranje kose. Ona se znoji dosta a kosa joj je duga i gusta pa mogu da zamislim kakao bi izgledala da joj ne operem kosu, mali Masnokosic user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2014 20:13:19   
Sesilija 83
Evo i drugu bebu kupamo svako vece, i to mi je kao neki red rutina,a i ona vremenom shvati da posle toga ide sisanje i spavanje...
I prva cerka ima skoro 2 godine i trazi svako vece da se pupa u badi(kupa u kadi) posle toga solja mleka i spavanje,sad nam je malo teze dok uhvatimo red... mala evo jos spava a sinoc je u ovo vreme vec sikila i zaspala...tako da starija ceka da sredimo bebu pa se posle kupa sa tatom...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.1.2016 14:04:29   
Maraj
L ima 3,5 meseca i kupamo ga svako vece. Preskocili smo samo par puta kada je primao vakcine. Inace operem mu guzu svaki put kad kaki. Ne znam jer ok to kupanje bebe svako vece. Doduse on i voli da se kupa. Jedva ceka da ga skinemo i bucnemo u vodu. Na pocetku je plakao kada ga vadimo iz vode. Al setih se da je neko od rodbine ranije rekao da bebe sticu imunitet redjim kupanjem. Ne znam da l da krenemo sa preskakanjem. Problem nam je i kosica. On ima povecu kosicu koja se tokom dana ulepi. Kako da je ne perem. Guza mi nije problem jer mu perem svaki dan cim se ukaki

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.1.2016 21:29:35   
branki*
Ja dve bebe,nijednu nisam kupala svako vece.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.1.2016 21:36:29   
Anoniman
maraj mi se kupamo svako vece, sa Unom nisam, ali sa Norom tako radim, i vidim da joj je to rutina kupanje mlekce dremka, presvlacenje i spavanje...

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 395
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.1.2016 21:44:28   
emicaa
Mi od početka svako drugo veče,ljeti svako veče jer se baš puno znoji ali uglavnom je samo istuširam ali ona nije više beba user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.1.2016 21:54:29   
amelia
Ja ga nikad nisam kupala svaki dan nama je rutina svaki drugi dan. Mada bih volela da ga kupam svaki dan ali da je malo toplije u stanu.

< Poruku je uredio amelia -- 12.1.2016 21:55:15 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.1.2016 22:01:55   
bebilule
Mi veceras preskocili radi vakcine. Zaspao i nisam ga htjela buditi. Ionako sam ga cijeli dan mucila oblogama. Ali nisam mogla odoliti pa sam ga malo mokrom pelenom izbrisala user posted image .
Sve nesto mjerkam kadu, mislim da cu uskoro banjicu preseliti u kupatilo. Ne nosa mi se vise voda po sobi.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.1.2016 22:08:10   
milicicak
Mi se od pocetka kupamo svaki dan. U pocetku smo je prali sapunom svaki drugi dan, pa onda upjanom kupkom svaki dan. Mini bubi je bas prijala ta rutina.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.1.2016 23:13:07   
choopa choops
Ne. Svaki drugi, treći dan. Sve zavisi. Kad se ukaki operem joj guzu pod česmom. Tako sam sa svo troje. Vidim da je mnogima ruina tuširanje pa spavanje, moji kad se okupaju spremni su za izlazak, oči kao klikeri, ni s od spavanja bar dva, tri sata poslijeuser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here