|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko još broji sitno?
3.8.2009 16:01:06   
Markovicka
Cestitke! Dobrodoslica Dusanu buciki na ovaj svet!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ko još broji sitno?
8.8.2009 18:09:59   
Anoniman
Ej, curke, Cici samo sto nije... nema je nesto pola dana, da joj nije krenulo, pa je otisla vec u bolnicu? Zna li neko nesto?

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ko još broji sitno?
8.8.2009 18:11:53   
Anoniman
ooooo, Suzi svaka cast, tek sad videh! Nadam se da si ok! Ajd sad negde opis... user posted image

(odgovor članu suziQ)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ko još broji sitno?
8.8.2009 19:57:31   
cici78
Tu sam, tu samuser posted image , nego do sad sam setala, naravno sa pauzama, sad me bas boli u krstima, nego ovo dete bas tvrdoglavo, ja sam svoje dane odradila, sad je on na potezu...mozda veceras bude nesto, mada sumnjam...javljam sveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ko još broji sitno?
9.8.2009 11:41:48   
Anoniman
Sta li nam je sa Cici? 

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ko još broji sitno?
9.8.2009 11:50:11   
dacca
Svima vam drzim palceve i zelim da projete na najbezbolniji i najljepsi nacin! Punoooooo srece user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ko još broji sitno?
10.8.2009 5:05:52   
cici78
Sad je vec skoro 5h, oko 3 i 15 (prilikom odlaska u wc) primetila sam sukrvicu na papiru i desetak minuta nakon toga krenule su kontrakcije prvo u nepravilnim razmacima a sad tacno na 10 min. Mm jos spava, ja sam se spremila za polazak. Izmedju kontrakcija nemam bolova ali kad stegne-stegne. Danas sam svakako trebala da se javim u Front...mislim da ce me zadrzati. I nisam stigla da naucim mm kako da vam javi. Budite mi pozdravljene i drzite mi fige!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ko još broji sitno?
10.8.2009 7:18:47   
Rina
Cici user posted image user posted image user posted image Samo hrabro!! 

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ko još broji sitno?
10.8.2009 7:22:17   
dunja RR
srecno Ciciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ko još broji sitno?
10.8.2009 7:50:37   
Anoniman
Cici, sve najbolje, bices ti kako valja! Jedva cekamo vesti! user posted image

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ko još broji sitno?
10.8.2009 8:34:32   
marince1
Cici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ko još broji sitno?
22.8.2009 17:25:09   
cici78
Drage moje, evo tek sad uspevam da ugrabim par slobodnih minuta dok mi bebac spava i da vam javim da sam se porodila 10.08 u 16 i 30 i dobila predivnog decaka Matiju. Sve je proslo kako treba mada imam dosta veliku ranu od epiziotimije i tesko mi je, jos me boli, ne mogu da sedim. Imala sam i epidural ali sam dosta kasno primljena u porodiliste (ne svojom krivicom; cak su me sa prvog pregleda vratili kuci a ja imala kontrakcije na 10 min, kreteni). Samim tim (kad sam se drugi put javila u Front oko 15 i 30, kontrakcije su vec bile na 5 min i manje) bila sam otvorena 6 ili vise prstiju i tek posle prijema i ostalih propratnih peripetija dobila epidural (sto je bilo jako kasno) tako da mogu da kazem da sam njegovo dejstvo tek osetila prilikom sivenja, to me nista nije bolelo. Sve u svemu nije bilo toliko strasno, zao mi je samo sto je moglo proci i lakse ali i da je duplo vise bolelo vredelo bi. Pisacu ovih dana u drugim temama samo da se malo oporavim. Svima hvala na podrsci koja mi je mnogo znacila. Kiss

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ko još broji sitno?
22.8.2009 17:36:16   
afrodita
Bravo cici78 Cestitam, neka je ziv i zdrav Matija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ko još broji sitno?
22.8.2009 17:39:26   
marince1
user posted image user posted image user posted image  Divno Cicic,cesitam!!!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ko još broji sitno?
22.8.2009 18:56:03   
Anoniman
Jaoj, Cici, svaka cast, cestitam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ko još broji sitno?
22.8.2009 20:06:51   
BINCE
cici cesitamo  user posted image user posted image user posted image kako je bebica kako se ti osjecas...kolko je tezak bebac bio??/

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ko još broji sitno?
22.8.2009 20:42:16   
Anoniman
Cici cestitam na bebici!!!user posted image user posted image user posted image
Samo budi strpljiva, uskoro ces se potpuno oporavitiuser posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ko još broji sitno?
22.8.2009 23:35:12   
Anoniman
Cici, cestitam i ja!user posted image user posted image user posted image bas sam se pitala sta je sa tobom, otvorili smo ti posebnu temu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ljubi Matiju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ko još broji sitno?
24.8.2009 12:41:53   
cici78
Hvala vam puno user posted image user posted image  Miljana kad gledam ovu slicicu tvoje bebe kao da gledam mog Matiju, tako su nam slicne bebe. Jeste da su sve bebe nalik jedna drugoj ali ovo... Uskoro cu postaviti slicicu pa ti proceni...ma preslatki su nam. Sve vas ljubim, pisem kad nadjem koji slobodan momenat.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ko još broji sitno?
24.8.2009 13:03:31   
Skoki
Cici, bravo user posted image user posted image user posted image
Cestitamo ti od srca, i da uzivas u svom bebcu!!!!

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 11:11:16   
nina83
Iako mi je termin zvanicno bio 1.10., sad se pomerio na 11.09., jer do tad treba da pijem Gynipral, a dok. kaze da onda mogu da ocekujem porodjaj..
Je l ima neka od vas iskustva s ovim lekom? Koliko dana nakon uzimanja leka ste se porodile?

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 11:20:52   
Anoniman
Toliko ti se termin pomerio?! Da to nije malo previse?

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 11:25:14   
nina83
Pa tad ulazim u 37. ned., pa je kao ok..
Juce kad me dok. videla na kontroli, rekla je da s obzirom koliki mi je stomak, mozda ni sad ne bi bilo preranouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 11:27:26   
Anoniman
Sale nikad nije previse! Ajd slikaj stomacic, da vidimo koliki je to po njoj stomak, pa da mozes i sad da se porodis! 

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 15:11:11   
BINCE
nina nesto mi je to cudno...ja sam dans punih 37 sedmica,a termin mi je tek 21.09......nesto mi to nije jasno...kako ti je tako termin odredio dokt.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here