|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 15:17:02   
Anoniman
Pa i ja se to pitam, to neki lud dr (ili luda)?! Ne verujem da je zbog giniprala dr resila da joj promeni datum porodjaja! glupost! user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 15:30:38   
nina83
Ne devojke, nije ona meni zbog Gyniprala resila da promeni termin, vec mi Gynipralom odrzava trudnocu, posto sam jos pre dve ned. imala kontrakcije i beba mi je vec oko mesec dana spustena u karlici.
A Gynipral se pije najkasnije do 37. ned. jer tada je vec dozvoljen porodjaj, tj. beba se vise ne smatra nedonoscetom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 16:05:17   
Anoniman
Ih, Nince, pa ja imam kontrakcije odavno a i beba mi se vec uveliko namestila, pa mi niko nije rekao da mi se termin pomera zbog toga... Ma, Nince bre, samo opusteno i lagano, ne sekiraj se i miruj, kao i ja... Vise mirujem, mada me nekad uhvate neki pundravci za spremanjem kuce user posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 16:12:34   
nina83
Trinny, draga, ne sekiram se ja, vec vam objasnjavam da mi je ginekolog dao da pijem lek za odrzavanje, da se ne bi porodila mesec i vise dana ranije, sto ne bi bilo u redu.
Cim prekinem s njim, porodicu se, a prekinucu kad vec nije riskantno za bebu.
Ne vidim sta je tu toliko cudno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 16:20:14   
gagana83
IZVORNA PORUKA: nina83

Trinny, draga, ne sekiram se ja, vec vam objasnjavam da mi je ginekolog dao da pijem lek za odrzavanje, da se ne bi porodila mesec i vise dana ranije, sto ne bi bilo u redu.
Cim prekinem s njim, porodicu se, a prekinucu kad vec nije riskantno za bebu.
Ne vidim sta je tu toliko cudno.

To sto ces verovatno ranije da se porodis ne znaci i da ti se menja termin porodjaja,on ostaje isti

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 16:27:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: nina83

Trinny, draga, ne sekiram se ja, vec vam objasnjavam da mi je ginekolog dao da pijem lek za odrzavanje, da se ne bi porodila mesec i vise dana ranije, sto ne bi bilo u redu.
Cim prekinem s njim, porodicu se, a prekinucu kad vec nije riskantno za bebu.
Ne vidim sta je tu toliko cudno.

To sto ces verovatno ranije da se porodis ne znaci i da ti se menja termin porodjaja,on ostaje isti



E pa to ja isto hocu da kazem, termin je isti.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 16:27:31   
nina83
Pa zvanicni termin se ne menja, ali se najverovatnije necu tada poroditi, vec par nedelja ranije.. Zato sam napisala da se pomera termin, u smislu da cu se ranije poroditi.. Sta je tu toliko cudno, i dalje ne razumem..

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 16:31:46   
Anoniman
Ninceeeeeeeeee, nikad se ne zna koliko ces da guras trudnocu, to niko pa ni lekari ne mogu da ti kazu. Pa ja sam pila do 7-og meseca partusisten i verapamil, koji su inace isti kao i ginipral, pa se nisam porodila kad sam prestala da pijem... ma bre, Nince opusti se i ocekuj svoju bebicu, bez obzira na bilo sta!Cim udjemo u 9 mesec, svaki momenat mozemo da se porodimo!

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 16:38:07   
gagana83
Ma Nina,nije nista cudno nego se ocigledno nismo razumeleuser posted image

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 16:49:21   
BINCE
Pa zvanicni termin se ne menja, ali se najverovatnije necu tada poroditi, vec par nedelja ranije.. Zato sam napisala da se pomera termin, u smislu da cu se ranije poroditi.. Sta je tu toliko cudno, i dalje ne razumem..
               DRAGA  oicgledno se nisI dobro izrazila.....i meni je dokt.rekla da mi je teRmin 21.09    al,da ce beBica sig.doci prije termina jer je velika i posteljic Vec sazrela....al,to ne znaci da se mijenja termin poroda....icM udjemo u 36-tu sedmicu mozemo da oceukjemo porod,al nasi gin.uvijek stavljaju termin na 40-tu sedmicu...nadam se da smo se sada dobro sporazumile  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 16:58:10   
Anoniman
Nince, jel sad lakse? user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 17:08:24   
BINCE
NINA NAM JE SAdA LJUTA NESTO......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 17:09:44   
Anoniman
Jaoj, izgleda, a stvarno nismo to hteli! Ninceeeeeeeeeeeeeeee user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 17:13:29   
gagana83
Ma ne verujem da je ljuta,verovatno nije on-line,RR nam je malo prebacila pa pise da su prisutni i neki korisnici koji to nisu,nemoguce je da ima ovoliko aktivnih korisnikauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 17:15:17   
Anoniman
Pa sto ne bi, Gagana, nedelja je! user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 17:15:42   
Anoniman
Ninaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 17:21:13   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Trinny

Pa sto ne bi, Gagana, nedelja je! user posted image

Skoro 200 clanova i 17000 gostijuuser posted image
A Ninina poslednja aktivnost je zabelezena u 16:30h. Komotno bih mogla da radim kao tajni agentuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 17:24:33   
Anoniman
Kukuuuuuu, bezte ljudi, nesto ce nam razotkriti nas tajni agent! user posted image
Salim se naravno!
pa, ovaj ne znam sta bih ti rekla, nigde nema Guppy, Ane... da nam razotkriju misteriju!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 18:55:41   
nina83
Evo me, curkeuser posted image  Nisam ljuta, nego malo odem da se ispruzim, pa se vratim, oticu mi nogeuser posted image
Nismo se razumele, ociglednouser posted image
Iskreno, kako god, samo da doguram 37., a posle vec bi i mogla, jer jedva cekamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ko još broji sitno?
30.8.2009 19:01:55   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

Ma ne verujem da je ljuta,verovatno nije on-line,RR nam je malo prebacila pa pise da su prisutni i neki korisnici koji to nisu,nemoguce je da ima ovoliko aktivnih korisnikauser posted image



Moguće, moguće user posted image


IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Trinny

Pa sto ne bi, Gagana, nedelja je! 

Skoro 200 clanova i 17000 gostiju
A Ninina poslednja aktivnost je zabelezena u 16:30h. Komotno bih mogla da radim kao tajni agent




IZVORNA PORUKA: Trinny

Kukuuuuuu, bezte ljudi, nesto ce nam razotkriti nas tajni agent! 
Salim se naravno!
pa, ovaj ne znam sta bih ti rekla, nigde nema Guppy, Ane... da nam razotkriju misteriju!





To znači da rastemo i napredujemo!!! Bravo za RR tim user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ko još broji sitno?
31.8.2009 8:56:52   
Anoniman
Bravo i ja kazem! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ko još broji sitno?
1.9.2009 19:11:02   
vrabac
nama je pocelo odbrojavanje 11.09. je termin, sve je spremno , kese za porodiliste spakovane, bebicine stvari oprane, opeglane user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ko još broji sitno?
2.9.2009 7:40:26   
Anoniman
E, a mm i ja smo rezervisali stvari u Aksi, i necemo ih preuzeti sve dok se ja ne porodim i ne saopstim im tu vest iz bolnice!
Vrabac, znaci ti bi trebalo da si prva na redu, jel? Uh, ustvari Rina nam je pre tebe! Da li ce danas otici na one pachalinke? user posted image

(odgovor članu vrabac)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ko još broji sitno?
2.9.2009 8:23:43   
prolece
kako ste, žene? usitniste, a? user posted image evo, i mene polako za vama.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ko još broji sitno?
2.9.2009 8:35:04   
Anoniman
Ja sam zivi dokaz, kada sam prestala da pijem tablete(34. sedmica, na svoju ruku), izgurala sam do 2 dana prije termina. Negdje sam vec pisala da samo 10 od 100 zena zaista MORA da pije te tablete. Opusti se, sigurno se neces ranije poroditi. I ako krene ranije, nece zbog tableta. Pih, mrzim Ginipral!!!


IZVORNA PORUKA: nina83

Trinny, draga, ne sekiram se ja, vec vam objasnjavam da mi je ginekolog dao da pijem lek za odrzavanje, da se ne bi porodila mesec i vise dana ranije, sto ne bi bilo u redu.
Cim prekinem s njim, porodicu se, a prekinucu kad vec nije riskantno za bebu.
Ne vidim sta je tu toliko cudno.

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

koje vam je najlepse
pisuljica

za deckica:

Matija (22%)

Uros (28%)

Andrija (29%)

Stefan (22%)


Ukupan broj glasova: 105

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here