|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
7.2.2012 11:52:39   
malenac76
meni su bile izmedju 14 i 17dc ..najcesce 15 ili 16dc
samo ti prati dobro da ne porani malo user posted image  ako ti dr kaze na kojoj strani je vodeci folikul poslije seks podigni guzu i malo nagni na tu stranu gdje je O i tako lezi 20 min

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
7.2.2012 12:00:50   
zvoncica79
Pilence, DIVNOOOOOOO!!! Zelim ti lepu i laku trudnocu od srca! Takodje i svim ostalim devojkama da ubrzo ugledaju svoje user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
7.2.2012 12:07:32   
ivannna
poslusacu te malenac,hvala na savetima!
dizem ja noge svaki put ali nisam znala da ipak treba na stranu gde je vodeci folikul

znaci bicu vredna ovih dana!user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
7.2.2012 12:09:41   
malenac76
pa da ..malo nagnes guzu na tu stranu da spermici odmah lete prema tom jajovodu user posted image sila gravitacije user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
7.2.2012 12:10:13   
zvoncica79
Aleks, odgovorila sam ti na pp...
Samo da ohrabrim sve zenice koje cekaju svojeuser posted image da sam i ja svoje ugledala posle sest meseci HSG-a i posle operacije mm varikocele-o ovom drugom delu pisem u temi varikocela-cim stignem...Zelim svim zenicama da ubrzo ugledaju svoje crtice i viisoku betu!

(odgovor članu zvoncica79)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
7.2.2012 19:48:34   
little_one
Zvoncice, cestitam ti od srca!

Ivanna, i meni je ranije bila ovulacija, cak puno ranije nego sto sam ocekivala jer su meni uzasno dugi ciklusi....samo ti muckaj barem svaki drugi dan.....mi smo tako...a bazalna temperatura ti mozda ne bude bas tacna...meni je skocila temperatura od antibiotika i pala tek kad sam prestala sa njima...sretno i nadam se da ces biti na narednom posteru trudnica....user posted image

(odgovor članu zvoncica79)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
8.2.2012 9:25:28   
ivannna
little one-vidim ja da mi je temperatura nesto malo veca nego obicno,dobro si mi rekla,a i FF mi je vec oznacio ovulaciju ali sad shvatam da su ipak antibiotici krivi za to,meni jos uvek malo curka krv,posle HSG-a i juce a danas malcice,da li smem onda danas da krenem u akciju?

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
8.2.2012 10:28:44   
malenac76
ako te nista ne pecka dole i bolucka mozete da muckate..malo sukrvice ne smeta..a mozete jos dan da sacekate pa od sutra akcija user posted image  vidi kako se budes osjecala

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
8.2.2012 10:35:42   
ivannna
nista me nije peckalo ni posle hsg-a pa ni sad,j8edino sto od jutros imam neki osecaj u donjem stomaku,kao da mi se priblizava ovulacija,ali valjda je to dobar znak , sutra idem kod dotora na kontrolu i na ultrazvuk pa cu taman znati u kojoj su fazi moji folikuli

a nije mi jasno -ipak se mi izlazemo rengenu...kako to moze da uzice na sve= hmmm user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
8.2.2012 10:39:00   
malenac76
ivana ne brini ..ne utice..na kraju krajeva rodimo se sa svim folikulima koje cemo ikad imati i jc koje cemo proizvesti ..kad ides na rengen ionako se sve "ozraci" tako da kazem ... ipak je tijelo savrseno ima nacina da se zastiti inace se ne bi radjale sa rezervom folikula za cijeli zivot user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
8.2.2012 10:43:11   
ivannna
pa jeste,u pravu si! ipak smo mi zene nesto posebno!
moj doca kaze superiorna bica! nego sta!user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
8.2.2012 11:03:33   
malenac76
pa naravno user posted image  samo se ti opusti i smuckajte bebce ovaj ciklus user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
8.2.2012 20:25:51   
Merilyn
Ja sam se upravo vratila sa HSGa i jaaaako sam srećna!user posted image
Oba jajovoda su mi bila začepljena ali sada više nisu! Sve je prohodno i spremno! user posted image
Sada još samo da ugledam te user posted image i onda sam mirna! user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.2.2012 10:37:09   
jelenka
Caos svima. ja do sada nisam bila na ovoj temi ali me neki crv gricka pa me zanima da li bih mozda trebala da uradim HSG s obzirom da vec dve godine ne ostajem trudna a ostajala sam trudna i imam iza sebe dva spontana.

sve se plasim da mi nisu zapuseni j.pa da zbog tok nema bebe,mada mi dr nije predlozio vec sam trebala na IUI ovog meseca ali mi nije na vreme receno za pregnil tako da samo pokusali prirodno pa sad cekam.user posted image user posted image

(odgovor članu Merilyn)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.2.2012 10:40:47   
branki*
pa,ako si bez problema ostajala trudna,ne verujem da je problem u zapusenim jajovodima.jesu radili neke analize posle spontanih,briseve,hormone...?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelenka)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.2.2012 13:44:29   
jelenka
radila sve i svasta sve mi je uredu osim sto sam imala dvorogu matericu i to su mi sredili histeroskopijom jer sam imala pregradu zbog tog nisam mogla izneti trudnocu do kraja. ali posle tog nikako da ostanem trudna pa mi je palo na pamet da su mi se zapusili kanali neznam vise sta da radim niti da mislim.

hvala branki na odgovoru.user posted image



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.2.2012 18:44:04   
m@j@25
jajovodi mogu da se zapuse, ne mora da znaci ako je ostajala trudna da su prohodni

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
10.2.2012 18:59:49   
Anoniman
evo da se zvanicno upisem upisem u ovu temu.
ovo nam je sledeca analiza koju treba da radimo. najverovatnije u martu, posto sad ne mogu da stignem da uradim briseve, dobijem rezultate i odem na hsg jer mi ciklus traje 8 dana.
javljam se kad uzmem uput da potvrdim. user posted image

(odgovor članu m@j@25)
  Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
10.2.2012 19:36:36   
degu
Jeee Pčelka, konačno user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
10.2.2012 19:38:22   
Anoniman
cek da dobijem uput, pa cu da pocnem da kukam kad ce da prodje. user posted image

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.2.2012 15:15:50   
ivannna
juce sam se tako iznervirala!user posted image
u ponedeljak sam radila hsg i ginekolog i rengenolog su mi rekli da je sve prohodno i nalaz doktora je bas bio super
odem ja sinoc kod mog privatnog ginekologa samo sto se nisam slognula-gleda on onaj snimak 5 minuta...cuti...mrsti se...a ja samo cekam sta ce da kaze,kao nije bas zadovoljan snimkom,i sto se radilo sa kateterom,a i cini mu se da na jednom jajovodu ima priraslica,ali da je u svemu nalaz uredan,pa sta sad da mislim?
koliko sam posle hsg-a bila srecna u tom trenutku sam se toliko ubedacila da se ne secam uopste puta do kuce...

da li to znaci da sam imala neke priraslice pa da ih je taj kontrast otklonio?
kako mogu da se toliko razlikuju misljenja doktora?
uhhh,bas sam se bila iznervirala,sada sam ok

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.2.2012 15:18:57   
hanka
IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

evo da se zvanicno upisem upisem u ovu temu.
ovo nam je sledeca analiza koju treba da radimo. najverovatnije u martu, posto sad ne mogu da stignem da uradim briseve, dobijem rezultate i odem na hsg jer mi ciklus traje 8 dana.
javljam se kad uzmem uput da potvrdim. user posted image



Pcelka user posted image


Ivana razlikuju se,to nije nista novo.Pretpostavljam da je mislio da su snimci,kao snimci lose uradjeni,sto se tice priraslica na jednom mislim da to i nije tako strasno a drugi ti je ok.Nalaz ti je dobar

< Poruku je uredio hanka -- 11.2.2012 15:21:26 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.2.2012 10:10:46   
malenac76
pceliceeee jejjjjjj ..ma cim te produvaju ima da bude user posted image user posted image

ivana i kod mene se nisu slagali sa citanjem nalaza ... bolje ne razbijaj glavu sa tim ..ako kontrast izlazi iz jajovoda to je dobar nalaz..ja sam kile zivaca izgubila zbog toga a bezze

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.2.2012 10:15:54   
branki*
ivana,pa nije bas da se razlikuju misljenja,obojica su ti rekli da je nalaz uredan,to je vaznouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
13.2.2012 19:43:25   
ivannna
hanka,malenac,branki u pravu ste!
bitno je da je ona poslednja recenica-nalaz uredan -tu,ostalo je nebitno!

kako mi zene pravimo problem tamo gde ga nema,e,bas sam luda!user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here