|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
28.7.2014 6:28:18   
alex88
user posted image Lalo i da nam se uskoro javis kao user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
28.7.2014 12:20:50   
Enalen
drzimo figeeeeeeeee zauser posted image user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
28.7.2014 13:22:19   
alex88
Enalen navijamo jako da i kod tebe budu user posted image

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
28.7.2014 13:57:12   
Enalen
hvala aleks, draga...al onda navijajte za user posted image , ne za user posted image user posted image user posted image mi mnooooooooogo zelimo devojcicuuser posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
28.7.2014 21:22:10   
alex88
hehhehh,da uspe i da je zivo i zdravo a user posted image ili user posted image ,svejedno je,volecete ga isto!

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2014 10:32:37   
anita
Enalen, Mirjanam kako ste danas?

user posted image user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2014 14:47:33   
17 joka
Lalo, srce mi je puno, ja znam da cete uskoro uspetiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2014 15:05:53   
Enalen
Ja cu definitivno u cetvrtak da uradim betu..samo da ne dobijem dotleuser posted image bolucka me stomak povremeno, pa se plasim da nije user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2014 15:08:16   
17 joka
Elenan user posted image
user posted image za veliku betu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2014 15:17:43   
Enalen
user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
31.7.2014 14:16:55   
Enalen
E, jos jedna trudnoca zahvaljujuci ovoj klinici!!!user posted image user posted image

Nebojsa, Ivana, Ana, Aleksandra i ostale moje.... HVALA VAM!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Enalen -- 31.7.2014 14:18:33 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
31.7.2014 14:29:19   
anita
Enalen cestitam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
31.7.2014 14:54:30   
Enalen
user posted image hvala, draga! sad prelazim s tobom na trudnicke teme!user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: anita

Enalen cestitam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
31.7.2014 15:03:05   
anita
Jesi javila muzicu ili mu spremas iznenadjenje.
Kada ides na uz?
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
31.7.2014 15:30:25   
Enalen
jaoo, muz je pozvan da hitno dodje s posla "da me vodi kod lekara jer me boli stomak" Mukica, a kola ostavio u servis, ja nisam ni znala user posted image
A kad je usao, ja u bade mantilu i uvezbala facu da se ne smejem..on se pogubio, dusa, pa kao da me utesi slozio neku facu...Kaze mi samo "pa ljubavi..." a ja nisam mmogla vise da izdrzim i razgrnem mantil, a na stomaku pise " TATA, TU SMO! :) :) "
10 sekundi je gledao u zbunu, a onda poceo da me grli, ljubi, smeje se i psuje u isto vreme user posted image

Sve dokumentovano na kameri, btw! user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
31.7.2014 18:48:04   
nata11
Enalen odlicna si user posted image

_____________________________





(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
31.7.2014 19:28:44   
alex88
user posted image user posted image divna si,cestitam i ovde i uzivajte u trudnoci

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
31.7.2014 22:20:49   
efes
Enalen, kolika je bila beta I DA li si bila krajem Aprila u leskovcu. Mi smo bili pre 2dana name uz DA iskoristimo pre odmora

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
31.7.2014 22:32:11   
superm

IZVORNA PORUKA: Enalen

jaoo, muz je pozvan da hitno dodje s posla "da me vodi kod lekara jer me boli stomak" Mukica, a kola ostavio u servis, ja nisam ni znala user posted image
A kad je usao, ja u bade mantilu i uvezbala facu da se ne smejem..on se pogubio, dusa, pa kao da me utesi slozio neku facu...Kaze mi samo "pa ljubavi..." a ja nisam mmogla vise da izdrzim i razgrnem mantil, a na stomaku pise " TATA, TU SMO! :) :) "
10 sekundi je gledao u zbunu, a onda poceo da me grli, ljubi, smeje se i psuje u isto vreme user posted image

Sve dokumentovano na kameri, btw! user posted image

Super prica...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
1.8.2014 14:27:11   
Enalen
hehe, zao mi sto ne mogu da okacim video da vam pokazem samo tu scenu user posted image Sinoc mi jeuser posted image sve po spisku kad je dosao sebi, kaze da sam ga bacila u ludilo nije ceo dan mogao da se opasulji sta se zaista desava. Hehehe...

Efes, nisam bila u aprilu, a drugi deo poruke te nisam bas razumela... Beta mi je juce bila 1008, 13. dan od transfra 2 blastociste.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
3.8.2014 20:10:04   
efes
И мени је била слична бета тако да ... радуј се дупло
user posted image user posted image


(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.8.2014 19:42:37   
Enalen
jao, divno! daj boze!!!
znate li jel se nekom pojavio spotting u 6. nedelji?
malopre videh crticu bledo braon na ulosku i na papiru posle, bas bledo onako. inace imam svaki dan par puta blage bolove vec 7 dana... uz mi zakazan tek 15.8. bas me je uhvatila panika sad

(odgovor članu efes)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.8.2014 12:29:18   
17 joka
Enalen, koristis li Utrogestan?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.8.2014 14:44:56   
Enalen
e ovako.. jutros beta 8902 user posted image primila sam pregnil 1500 i progesteron depo, ponovo u poneeljak primam. laknulo mi je!!! ne idemi nista od jutros, stomak samo tezak, ne boli...jedino guza odvaljuje od boca user posted image

< Poruku je uredio Enalen -- 6.8.2014 14:45:16 >

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.8.2014 16:00:12   
alex88
Samo se ti opusti,bice sve u redu,brzo ce 15,zaboravices na bolove guze kad cujes kako kuckaju mala user posted image user posted image

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here