|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.8.2014 16:19:40   
17 joka
Enalen, ma bravo draga user posted image user posted image odmaraj i uzivaj bice to 15 na UZ dva mala snazna srculenceta u ciju muzikicu ces se zaljubiti za citav zivot

< Poruku je uredio 17 joka -- 6.8.2014 16:21:05 >


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
15.8.2014 5:55:30   
alex88
Enalen cekamo te danas da nam kazes koliko vas ima user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 10:42:26   
Concic
Cao svima, krenula bih sa pripremama za VTO u LE pa me zanima da li je to prava odluka, kakva su Vasa iskustva sa njima, po ovome sto sam citala zakljucujem da ima zadovoljnih?user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 11:28:50   
anita
Concic zelim ti dobrodoslicu.user posted image
Ja sam svoju prvu vto radila juna ove godine u Spebu.
I mogu da ti kazem da sam prezadovoljna. Za sve njih cista desetka.
Sve sto te interesuje slobodno pitaj. Kada kreces sa pripremama?

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Concic)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 11:39:23   
Concic
Hvala Anita, pa zanima me sta mi sve treba za konsultaciju i koliko kosta ta prva konsultacija ili pregled i za koliko ti zakazu vto, koliko se ceka?

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 12:07:45   
anita

IZVORNA PORUKA: Concic

Hvala Anita, pa zanima me sta mi sve treba za konsultaciju i koliko kosta ta prva konsultacija ili pregled i za koliko ti zakazu vto, koliko se ceka?


Ja sam na konsultacije ponela sve analize koje smo do tada bili uradili. Pre toga sam konsultacije zakazala telefonom.
Na konsultacijama dr.pita sta smo radili od analiza, pregleda ih i da svoje misljenje.
Nama je rekao da ja uradim HSG a mm da ponovi spermogram kod njih jer smo imali 2 rezultata koji su bili totalno razliciti.
Pored toga sto pregleda analize tebi se radi i uz.
Mi smo konsultacije i uz platili 6500 ako se ne varam.

Informacije o ceni mozes dobiti kada zakazes konsultacije.

Kada smo uradili to sto je dr.trazio poslali smo mail-om rezultate. Na osnovu tih rezultata je doktor rekao sta nam je ciniti.

E sad vremenski koliko se ceka ti zavisi od rezultata koji su ti potrebni za vto. Da li cete istog trenutka da uradite analize, da li su tvoji brisevi ok i sl.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Concic)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 12:14:48   
Concic
Ok, znaci sve u svemu da ponesem sve sto imam, a imam sve, nego ja sam radila HSG pre godinu dana, zasto je tebi trazio HSG, nisi radila do tad ili si morala ponovo, novi?Nego reci mi, jel ti je uspesna bila vto?

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 12:25:14   
anita

IZVORNA PORUKA: Concic

Ok, znaci sve u svemu da ponesem sve sto imam, a imam sve, nego ja sam radila HSG pre godinu dana, zasto je tebi trazio HSG, nisi radila do tad ili si morala ponovo, novi?Nego reci mi, jel ti je uspesna bila vto?


Ponesi sve moguce analize koje imas. Meni je trazio HSG jer ja do tada nisam radila. A sto se tice vto bila je uspesna. Sada sam 16-a nedelja i cekam tri bebe.

Ako ti je potrebna jos koja informacija sloodno pitaj, mozda sam nesto zaoravila da ti napisem u prethodnom postu.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Concic)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 12:29:08   
Concic
Tri bebice user posted image , cestitam, pa to je super!!! A sta je bilo kod vas problem?

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 12:41:07   
anita
Hvala punoooo.
Problem kod mene AMH 0,70, jedan jajovod zapusen, drugi oskudno propusta kontrast.
Problem kod mm Asthenozoospermia, Teratozoospermia.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Concic)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 12:49:55   
Concic
Kod nas vise i ne znam sta je problem, lecim se skoro dve godine, HSG odlican, hormoni zadovoljavajuci, spermogram odlican, jedino nemam ovulaciju bez pregnyla, preraste mi folikul, ali bice sve ok! Hvala puno Anita na informacijama, ako mi zatreba jos nesto pitacu te, uzivaj u trudnoci user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 13:04:09   
anita
Bice sve ok. Samo razmisljaj pozitivno. Kada planirate da idete u Le?

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Concic)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 13:10:36   
Concic
Zvacu popodne da zakazem, kad dodjem sa posla, pa videcu sta ce da mi kazu!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 13:54:22   
anita
Javni sta su ti rekli.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Concic)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 14:00:14   
Concic
Hocu user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.9.2014 18:32:21   
17 joka
Concicuser posted image srecno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Concic)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
23.9.2014 10:40:15   
anita
Concic sta bi.
Jel ima nekih novosti? Jesi zvala kliniku?

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
24.9.2014 1:12:16   
Beba 22
Moze li neko posto sam nova ovde da mi kaze par informacija :
1. Koliko dugo se bocka , da li je bolno i kakve su sve procedure u klinici Spebo do samog transfera?
2. Koliko je potrebno dana biti u Le pre transfera posto zivim u Bg pa da bih znala jer mi je zakazano zA decembar ali mi nisu nista jos objasnili konkretno?
3 .Pocinjem sa mikroginonom u oktobru pa ne zanima kakva su iskustva i gde ste nabavljali daljy terapiju?
HVALA VAM PUNO! Malo sam udavila ali se nadam da ce mi neko odgovoriti👏😘

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
24.9.2014 6:45:30   
anita

IZVORNA PORUKA: Beba 22

Moze li neko posto sam nova ovde da mi kaze par informacija :
1. Koliko dugo se bocka , da li je bolno i kakve su sve procedure u klinici Spebo do samog transfera?
2. Koliko je potrebno dana biti u Le pre transfera posto zivim u Bg pa da bih znala jer mi je zakazano zA decembar ali mi nisu nista jos objasnili konkretno?
3 .Pocinjem sa mikroginonom u oktobru pa ne zanima kakva su iskustva i gde ste nabavljali daljy terapiju?
HVALA VAM PUNO! Malo sam udavila ali se nadam da ce mi neko odgovoriti👏😘


Bebo dobrodosla user posted image
Na osnovu mog iskustva u klinici Spebo pokusacu da ti pomognem i odgovorim na tvoja pitanjauser posted image
1. Bockanje vremenski zavisi od toga kako ti reagujes na terapiju koja ti se odredi.
Da li je bolno sve zavisi od tvog praga bola.
Mene su boce neke peckale a neke malo i bolele ali to nije nista strasno da taj bol ne moze da se izdrzi. Kad pomislis koji cilj imas ispred sebe nakon svega toga taj bol se brzo zaboravi.
2.Kada krenes sa bockanjem prvo bockanje je na klinici i tog dana ce ti doktor reci za koliko dana trebas da dodjes na kontrolu. Tako da i to koliko ces boraviti u Le zavisi od toka same terapije.
3. Ja sam isto pila mikroginon koji sam kupila u apoteci a ostalu terapiju sam uzimala kod njih na klinici.

Tu sam ukoliko te jos nesto interesuje.


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Beba 22)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
24.9.2014 10:39:52   
Beba 22
Hvala Anita! Nadam se da cemo sve imati uspeha ... Kod mene je amh0,54 pa se nadam da cemo uspeti!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
24.9.2014 11:24:52   
anita
Beba bice sve OK user posted image . Samo pozitivno razmisljaj.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Beba 22)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
24.9.2014 12:12:51   
17 joka
Bebo,uspecete naravno user posted image a mi navijamo jako user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
30.9.2014 17:39:00   
Enalen
Nisam vas zaboravila, samo sam okupirana svim i svacim, pa ne stizem da pisem...

Concic, Bebo, srecno! najbitnije je da budete sto opustenije i da razmisljate pozitivno. Psiha je cudo, a u svemu ovome igra jako veliku ulogu. Doktori ce uraditi svoje, a onda je sve do vas...smejte se to vise i verujte u pozitivan ishod.

Boravak u Le obicno traje 10 do 15 dana, ali kao sto je Anita vec rekla, sve je individualno. Ja Sebo preporucujem svima, nikada ne bih otisla na drugo mesto. Jako mi je zao sto sam u Bg pa ne mogu kod njih da vodim trudnocu, inace bih bez razmisljanja tako postupila.
Meni je uspelo iz 2. puta, a ceka nas jos 16 eskimcica, za sledeci put ;)

Inace, sad vidim da se nisam ovde javila, SORRY GUYS...1 beba je u pitanju. Taman da se naviknem, pa sledeci put ubacujemo 3 kom opet :)

Ljubim vas sve

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
30.9.2014 18:03:49   
17 joka
Elena, bravo za tebe i bebicuuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.10.2014 10:07:59   
alex88
user posted image Enalen,bas smo razmisljale o tebi i cekale da se javis.

(odgovor članu Enalen)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here