|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.5.2015 16:44:58   
Maraj
Da da. Sve zene imaju slicnu ne bas istu terapiju. Zavisi od zene do zene. Od godina, stanja hormona i uopste celog organizma

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
26.5.2015 22:09:34   
anitaaaaa
Imam jos neke pitane kako se placa vantelesni na kraju ili terapiju po terapiju?kad se dobije inekcije ako idemo na vantelesni u septembu ondak u julu?dali ti daju da poneses ostalo inekcije?i dali postoji neki mogucnost proveriti dali sazrevaju jajne celije?Hvalauser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
23.6.2015 14:15:58   
katali
Gde ste devojkeee???Javite se da podelimo iskustva!!!

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
25.6.2015 13:40:40   
katali
Sto se tice placanja terapiju placas kad zavrsis sa njom, znaci zadnji rok za placanje je na dan transvera. Oni upisuju u karton sve sto primis i dobijas racun. Ne mozes dobiti terapiju u julu ako si u programu za septembar, Vec se u septembru njima javljas drugog dana ciklusa, rade ti ultrazvuk i proveravaju hormone, i ako je sve ok kreces sa terapijom. Moras biti u Leskovcu od 5. dana jer tada krecu kontrole cesto.

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
30.6.2015 22:06:15   
anitaaaaa
Hvala na odgovoru, od jula pocinje mi terapija posto su u avgustu na kolektivnom odmoru tako mi rekla maria.U julu pocinjem terapiju sa mikroginom.Evo moji rezultati
FSH 6,6 LH 2,7 PRL 9,7 Testosteron 0,7 Progesteron 0,5 Estradiol 31,0 TSH 2,37 FT4 11,5.Ja sam krvna grupa A- a moj muz je A+ ,dali zna neko dali cu morati primiti inekciju u trudnocu?
katali kako tebi naprreduje terapije kako se osecas?Jer bolno?Drzim ti fige za user posted image

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
2.7.2015 22:55:23   
katali
Bockam se vec 8 dana, nadam se sutra stop injekciji. Dr je zadovoljan kako napreduje. Nije strasno, u pocetku sam se sama bockala, a onda su uveli nove bocke i rekli kako moram da dolazim kod njih. Tako da sam zadnjih par dana svakog dana na klinici zbog terapije i stalnih kontrola. Toliko za sada od meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.7.2015 9:06:53   
nata11
Puno srece drage user posted image pa da uskoro javite lepe vesti

_____________________________





(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.7.2015 12:15:19   
alex88
Devojke srecno i bebicetno,drzim vam fige user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.7.2015 21:36:44   
anitaaaaa
Hvala devojke ja cekam menstruaciju pa krecem sa microgynonom.Katali javi novosti.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
7.7.2015 10:07:47   
Maraj
Devojke navijamo za user posted image samo pozitivne misli user posted image

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
30.8.2015 22:44:31   
anitaaaaa
Evo mene cekam menstruaciju pa drugi dan krecem sa inekcijama, gde ste dobijali inekcije u stomaku il u ruci?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.9.2015 16:47:21   
katali
Nikako da se javim, beta pozitivna, ali strogo mirovanje pa nisam dolazila ni do kompa.user posted image
Sto se tice bockanja, zavisi od toga sta primas od terapije, neke injekcije idu u stomak neke u ruku, al ne brini nije strasno, ja se sama bockala u pocetku. Srecnooooooooooo!!!

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.9.2015 0:16:02   
anitaaaaa
Bili smo juce u bolnicu dali su nam inekcije suprug će me bockati u četvrtak treba da smo u Leskovcu, kaze doktor sve je u redu, vidićemo javjam novosti

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
16.9.2015 15:46:05   
anitaaaaa
Danas su uradili transfer 3embriona. Dve sa ocenom 5 i jednu sa ocenom 4.

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
16.9.2015 23:36:40   
jess021
Anitaaaaa, navijamo za visoku betuuser posted image user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 10:17:23   
mimilina
POZDRAV DEVOJKE!!

Nova sam na forumu, procitala sam o klinici SPEBO. Isla sam na konsultacije kod dr Markovica i on mi je dao zadatak da uradim neke analize jer sam u braku 5 god. a trudnoca nikako da se desi. Tj. doslo je do trudnoce pre 3 godine, ali se zavrsilo kiretazom jer plod nije bio OK i od tad NISTA.Da li neka od vas ima slicna iskustva i posto imam 26 god, sta je najgore sto mogu da utvrde na osnovu analiza? U pitanju su OGGT test, brisevi na sve one bakterije i TORCH.user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 16:05:54   
alex88
user posted image Katali,zelim ti bezbriznu trudnocu,Anita navijamo za user posted image user posted image
Mimi ne misli na najgore,budi pozitivna,verovatno si uplasena ali to je normalno,to su osnovne analize koje traze za ispitivanje steriliteta,samo se ti opusti,odradi sta ti traze i bice bebice user posted image

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 16:13:14   
anitaaaaa
Hvala od 5dana transfera pocela sam da krvarim par kapi pa stane jedva cekam petak da uradim betu da znam na sta sam jako sam zabrinita zelim svoju bebuuser posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 16:15:20   
jess021
Mimilina, nista strasno nisu te analize. Mozda i nije lose da pronadju nesto sto pre, jer se sa terapijom sve resava, a tebi povecava sanse za trudnocu.
Anitaaaaa, sta kazu dr za to krvarenje? Nadam se da ce biti visoka beta.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 16:19:05   
anitaaaaa
Da ne stavjam vaginalno lek nego da ga pijem i da nebrinem nemora nista da znaci al nekako me to ne smiruje

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 16:20:34   
jess021
Kad treba da dobijes?
Stvarno moze biti krvarenje od implantacije, miru sto vise mozes. Nadam se da ce sve biti u redu.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 17:00:36   
alex88
Nije nista gotovo,moguce da se plod usadio pa se zato pojavilo slabo krvarenje,miruj i koristi terapiju,navijamo jako za visoku betu

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 17:17:46   
BubaBubica
Ja nisam bila na vto ali sam imala to blago krvarenje dan dva pre nego što sam trebala da dobijem i krvuckala negde do 17. nedelje, i sve je bilo u redu! user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 19:12:50   
anitaaaaa
Hvala na komentarima pozz za sve, videcemo u petak betu nadam se da su bebe tu i da su dobro. user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 21:59:08   
anitaaaaa
1oktobra mi je 28dana posto menstruaciju dobijem od 28-30dan a uvek je redovna

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here