|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
7.3.2015 17:12:27   
gale77
Da li vto moze biti uspesna i sa niskim AMH. Moja sestra je krenula u postupak, ali bas smo se bedacli.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
8.3.2015 9:44:35   
Štetica
Gale naravno da moze da uspe vto,mozda ce dobiti manji broj jajnih celija,ali dovoljnajei jedna dobrog kvaliteta.
Moj amh je bio<0,1 posle dve vto ja ostah prirodno trudna i evo ga gospodin sad spava u krevetcu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
8.3.2015 9:58:24   
gale77
Divnažo Stetice. Valjda ce i njoj uspeti.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
12.3.2015 10:41:57   
gale77
Upravo prebrojani folikuli i pet lepih i krece sa stimulacijom.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
13.3.2015 0:31:57   
Bane84
Zbog odredjenih zdravstvenih problema koje imamo i supruga i ja, ne vezanih za reproduktivno zdravlje morali smo po savetu lekara koji nas vodi , da potrazimo rasenje za potomstvo u vantelesnoj oplodnji jer drugacije nije bilo bezbedno a posle konsultacije sa profesorom Stojkovicem sudeci po mojim analizama ni moguce prirodnim putem. Hrabro smo poverili nas specifican slucaj a kome drugom nego najstručnijem čoveku svetskog nivoa profesoru Miodragu koji je vrlo jedna pazljiva i skromna licnost. Posavetovao nas je kako i sta bismo trebali da uradimo i uz dodatne konsultacije dr.Nebojse i dr. Jelene , pripremili analize i krenuli u akciju ... Ja sam bockao suprugu hormonima kako su mi sestre i pokazale. Dosla je i punkcija pripremili suprugu za salu i punktirali 9 jajnih celija od kojih se razvila dva embriona i odlucili da urade transfer za tri dana i evo cekamo rezultate .
Toliko nam se dopala cela organizacija koliko sve ide spontano bez tenzije i bespotrebnih briga sto je mnogo bitno za zene koje su u tim danima kada primaju hormone jako osetljive...Ma svo vreme boravka na klinici niko nije povisio ton od onih zlatnih sestara kojima non stop zvoni telefon , koje primaju na svaki sekund po nekoliko pitanja , koje usluzuju i nas i doktore ! Svo vreme su bile nasmejane i odgovorno ispunjavale zadatke ! Osecali smo se jako opusteno sto mislim da je mnogo mnogo bitno ! Poslao bih sve lekare i medicinske sestre na ubrzani kurs lepog ponasanja,profesionalnog ophodjenja, iskrenog osmeha prema pacijentima koji su u velikoj brizi dosli da rese problem ! Puno hvala sestrama Mariji i Ani (koje su danonocno bile sa mojom suprugom posle koplikacije izazvane puncijom) -jos ne mogu da se nacudim koju su ljubav i strpljenje imale , zauvek cemo vas pamtiti ! Doktoru Nebojsi koji je bio tu uz nas u pola noci , koji je vrlo vlro pazljiv ginekolog uvek spreman da sve podrobno objasni i umiri !user posted image !!! Ali svima svima smo beskrajno zahvalni za sve !Da ne zaboravim da napomenem da smo sreli poprilican broj zena koje su ostale trudne iz prvog pokusaja na klinici pa su dolazile na drugu vto, sto nas je dodatno ohrabrilo da cemo i mi uspeti! Preporuka svima -Spebo !Vidim da samo zene pisu na ovakvim forumima i morao sam ovo da napisem jer sam zaista neko koje vrlo obrektivan i ko uvek gleda da nadje dlaku u jajetu i neku manu ! Ovog puta nisam i mnogo sam srecan zbog toga !Javljamo se sa rezultatima obavezno - oni su stvarno ucinili sve , sad je sve u Bozijim rukama !




NAŽALOST BETA TEST SMO URADILI DEVETOG DANA OD TRANSFERA I BILA JE 0,6 A POTOM JE SUPRUGA DANAS -DESETOG DANA OD TRANSFERA DOBILA MENSTRUACIJU :(((((((user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
13.3.2015 0:40:22   
dijana1*
Bane procitala sam vasu pricu. jako mi je zao user posted image
Nadam se da ce te vi i vasa supruga uskoro ugledati user posted image .
Srecnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bane84)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
13.3.2015 1:17:54   
dunja RR

Bane, žao mi je .. prošla sam kroz to. Odbolujte, pa skupite snage i vere, i pokušajte opet. Želim vam svu sreću user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
13.3.2015 13:03:50   
jess021
Bane, iskreno mi je zao. Sve znam kako vam je, ja sma trudna nakon treceg pokusaja vto, tako da nakon nekog vremena opet krenite na vto i bice sve ok. Pozdrav za supruguuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
17.3.2015 16:26:38   
Caciki
Zdravo,zanima me da li je neko završio kompletan proces VTO u Beogradu,koliko je vremena potrebno da na adresu stigne rešenje iz Nemanjine?? Mi smo 4.decembra prošli drugostepenu i sada čekamo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.4.2015 17:40:53   
katali
Zdravo svima,
Vidim da dugo niko ne pise na ovoj temi, nadam se da ste tu negde. Hajde da razdrmamo temu, uspavala nam se. Ja sam u programu za VTO juna meseca. Da li ima jos clanica za navedeni termin?
Javite se da caskamo.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.4.2015 19:20:56   
Maraj
O katali super pa to je bas blizu. Jesi li bila do sad u Leskovcu?

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
30.4.2015 11:41:28   
alex88
Katali srecno user posted image .U pravu si jeste se tema uspavala,nekada je bila bas ziva,nadam se da ce opet oziveti

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
30.4.2015 14:41:53   
katali
Prvo sam zakazala konsultacije kod prof.Stojkovica. Iz analiza koje sam imala predlozio je kao najbolje resenje VTO. Nije bio za to da probamo inseminaciju. Sa Nebojsom smo se dogovorili da to bude jun mesec. SAd sam u fazi prikupljanja svi potrebnih analiza.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
1.5.2015 18:25:19   
maka...
Drage moje,ne znam koliko me se secate.Zelim da sa vama podelim divne vesti JA SAM TRUDNA i to potpuno prirodno.
Da vam ispricam nasu pricu.
Ja 30,mm 32 godine..10 godina borbe i razocarenja,12 godina zajedno.
2006. vanmatericna trudnoca odstranjen levi jajovod
2008 otkriven hydrosalpinx na desnom jajovodu.
2010. spaljena ogromna ranica i stalni problem sa mikoplazmom i ureaplazmom.
Od 2010 problem sa stitnom zlezdom,cas hipotireoza cas hipertireoza,stalna terapija.
Mart 2013 prva ICSI u Spebu,beta 0.
Oktobar 2013 druga ICSI u Spebu,beta 0.
Nakon tolikih razocarenja oko oba neuspeha poslali mail u Prag gde smo hteli trecu da uradimo.Napisali su nam da prvo moram da odem na operaciju da skinem taj jajovod jer hydrosalpinx smeta i sprecava zacece i nije im bilo jasno kako se neko usudio da mi uopste radi VTO SA HYDROSALPINX user posted image
U decembru 2013. me privatno operise najbolji strucnjak,madjionicar u oblasti laparoskopije doktor Luka Andjelic i umesto da ga odstrani on ga je osposobio za prirodnu trudnocu.Po njegovim recima ja sam medicinsko cudo i prvi put se susreo sa takvim slucajem jer uglavom posle par godina takav jajovod postane skroz neupotrebljiv a moj je bio skroz vitalan i zdrav sem fimbrija gde mi je napravio novi otvor.Hvala mu do neba.Dao nam je sansu 50% ili bi se u suprotnom opet slepio i onda bi me cekala oparacija da se skine pa tek onda Vto
Sredinom 2014 radjena prohodnost i nekim cudom prohodan 100%.Svim lekarima kojima sam rekla za operaciju rekli su mi da nema nista od toga.
Nakon toga smo se puno okrenuli veri,molili se,postili,pricescivali,isli po manastirima,dobili Lozu sa Hilandara,osvestanu traku sa pojasa Presvete Bogorodice,citali nam molitvu pod Ostrog Slava Mu i Milost i napokon nakon 10 godina borbe ugledali dve crtice i to potpuno prirodno bez lekara,bez terapije.
Ovo je Bozija nagrada za sve sto smo prezivelI,Ne mozemo dovoljno da se zahvalimo na poklonu koji nam je dao.Svi su nas otpisali.
Drage moje verujte,molite se,trazite i dace vam se.Trudite se da zivite po Bozijim pravilima i trudite se da budete sto bolji ljudi.Nagrada ce kad tad doci,nemojte nikada odustati.
Nadam se da ce bar nekome moja prica pomoci i dati snage da se bori za najlepsi poklon koji covek moze da dobije.

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
1.5.2015 18:37:04   
jess021
Maka, cestitke od srca!! Zelim ti laku i skolsku trudnocu.
Divna prica!!


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu maka...)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
1.5.2015 18:52:17   
nata11
Cestitamuser posted image

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
1.5.2015 19:49:55   
Maraj
Maka cestitke! user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
1.5.2015 19:56:09   
alex88
Maka cestitam user posted image user posted image ,divna pricauser posted image

(odgovor članu maka...)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
2.5.2015 13:41:09   
katali
Cestitam!!!user posted image user posted image user posted image
Daj Boze da imamo jos svezih trudnica!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.5.2015 22:59:37   
anitaaaaa
Cao svima evo nase price ja 23 godine a moj muz 38god.U braku smo 4 godine u jedno pokusavamo od samog pocetka da dobijemo bebu.Ja otisla na redovnu pregled moja ginekologa kod mene sve u redu i savetovo da mm ode na spermogram i spermokulturu kad ono nema ji nednu spermu .Dobili uput za Vma udadili su mu biopsiju testisa i nasli su mu sperme a klinika ne zamrzava.Kad otisli kod dr da nam da savet za dalje kad kaze on jedino dr Stojkovic vam moze jedino pomoci, stigli mi kuci drugi dan nazvala ja kliniku u Leskovac.Zakazali nam konsultaciju ,savetovao dr da jede suncukret.I zakazao u februaru spermogram,mi otisli nisu mu nadjeni.I dobili drugi datum za punkciju i biopsiju.Uradili su oba i dobili odgovor da sa nasli dovojno.Dobili smo papir koji analize da uradimo i zakazali vantelesni za septembar nadamo seuser posted image

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.5.2015 7:01:34   
Maraj
Anitaaa samo hrabro. Bice to sve ok. Vazno da su nasli spermice biopsijom. Leto ce ocas da protrci i eto tebi septembra i user posted image

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.5.2015 20:09:29   
katali
Anitaaaa, vazno je da postoji resenje, bice sve ok!!! Septembar ce brzo. Meni u februaru zakazali za jun , i evo jos malo, blizu smo!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
15.5.2015 20:58:07   
anitaaaaa
Hvala Maraj i katali.Katali javi kako je bilo i lepe vesti drzim ti fige i user posted image

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
15.5.2015 21:04:04   
anitaaaaa
katali, sta imas od terapije?jer svako ima istu terapiju?i kad se pocinje dobijati terapija?hvala

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
19.5.2015 14:57:43   
katali
Nemaju svi istu terapiju, individualno je. Ja idem bez kontracepcije. Pijem za sada bromokriptin jer mi je prolaktin bio povisen , i pijem eutirox zbog povecanog tsh. Sada je sve ok. tsh je 2, a prolaktin 10. Uzimam terapiju i dalje, sve ostalo je ok. Cekam ciklus u junu, i onda pocinjem sa stimulacijom.

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here