|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 22:05:15   
BubaBubica
Ako ide samo kap dve, onda je najverovatnije implatacijsko krvarenje user posted image samo pozitivno, i biće sve u redu!

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
22.9.2015 22:07:32   
anitaaaaa
Nadam seuser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
23.9.2015 9:12:31   
mimilina
nisam uplasena, nego PRESTRAVLJENA. Mozda zato sto prvi put posle 3 god. imam osecaj da ima nekog pomaka od obicnih analizica krvi, mokrace i gluposti. Dosta mi je vise kucanja na pogresna vrata, kod nekih "doktorcica" koji te gledaju sa visine i ne zele da do kraja saslusaju problem, nego te otkace na brzaka, pa se ti snalazi kako znas...

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
25.9.2015 19:00:03   
katali
mimilina , nista strasno, uradices briseve i ostale analize iz krvi, samo pozitivno razmisljaj i bice sve ok.
anitaaaa, cekamo da javis rezultate, ne brini za krvarenje, i ja sam krvarila malo u pocetku, nekih 20_ak dana, samo strogo mirovanje obavezno. Znam da je tesko dok prodju ti dani, jer mi uvek mislimo na najgore, ali navijamo za veliku betu.

(odgovor članu mimilina)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
25.9.2015 19:09:12   
alex88
Anitice cekamo nestrpljivo rezultate user posted image

(odgovor članu katali)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
25.9.2015 19:49:14   
anitaaaaa
Beta 2,1 nista od mene razocarala sam se

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
25.9.2015 19:59:02   
alex88
Anita zao mi je,user posted image nepostoje prave reci utehe,isplaci se,odboluj al ne odustaj

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
25.9.2015 20:02:45   
anitaaaaa
Hvala na recima utehe hvala svima neodustajemouser posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
25.9.2015 21:41:26   
BubaBubica
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaaaaa)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
26.9.2015 10:18:01   
katali
Anitaa, zao mi je, sta god da kazem suvisno je, ali ipak ne predaj se!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
16.3.2016 12:00:43   
Red panda
Dragi ljudi,

sve Vaše postove sam pročitala, što mi je pomoglo da shvatim da nisam sama i jedina na svetu sa ovim problemom. MM i ja smo zajedno 10 godina, a 2 pokušavamo da zatrudnimo prirodnim putem. Dosta je čekanja! U Le idemo 26.03. na prve konsultacije. Uzbuđena sam kao da idem na rođenu svadbu. Pratim Vas do tada, a po povratku iz klinike podeliću utiske.


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
17.3.2016 15:28:23   
17 joka
Red panda ,ja vam zelim da sto pre krenete
puno uspeha i sreceuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Red panda)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
17.3.2016 17:03:37   
IvanaSK RR
Mnogo srece ti zelimo Red panda!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
17.3.2016 17:20:55   
Red panda
Hvala Vam lepo na toploj dobrodošlici. Lakše je kada postoji neko sa kim delimo naše probleme i razmišljanja.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
27.3.2016 22:15:49   
Red panda
Dragi ljudi,
Bili smo na prvom pregledu i konsultacijama. Utisci su nam sjajni, profesor, dr Jelena i svo osoblje su spontani, neposredni i prijatni. Culi smo divne vesti i zakazani smo za jun mesec.

Ukoliko postoji jos neko ko u narednom periodu ide u Le, nadam se da ce ostaviti svoje utiske.

(odgovor članu Red panda)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
4.4.2016 23:00:45   
enap
zdravo svima,citala sam dosta o klinici u Leskovcu i mi bismo tamo al o trosku drzave spremamo papire ,da li je vec neko bio na konsultacije ,mi nismo jos prosli komisiju,da li bi tebalo da zovem i zakazem konsultacije?

(odgovor članu Red panda)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.4.2016 17:46:23   
alex88
Enap sacekaj da prodjete komisiju,onda cekas pozivno pismo,na njemu ce pisati kad su vam zakazane konsultacije.Srecno i da sto pre udjete u postupak i bude uspesan user posted image

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
7.4.2016 23:40:48   
enap
hvala,!!!tako je danas sam pitala u Spebu i tako su mi rekli kad se prodje komisija tad oni zovu za konsultacije...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
11.4.2016 22:35:44   
Red panda
Evo mene sa novim vestima.

Dogovor je bio da se javim 1dc. Kako je to danas, pozvala sam kliniku i rekla svoj broj kartona. Sestra me je pozvala za 15 minuta i diktirala mi je sta mi je ciniti u narednom periodu. Od sutra, 2dc, pocinjem da pijem kontraceptivne pilule Microgynon. Pijem 21 dan za redom, svakoga dana u isto vreme. Nakon toga pravim pauzu od 7 dana. Potom nastavljam sa novom kutijom Microgynona, narednih 21 dan. U maju idemo na izlet u Le, na pregled i dalji dogovor. U medjuvremenu imamo spisak analiza iz krvi koje moramo da obavimo.

Nadam se da ce nekome znaciti ovi podaci, ukoliko se odluci za Spebo.

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
14.4.2016 11:38:42   
Sanast
Pozdrav svima.. :) Red panda, mozda cemo se druziti i upoznati. Mi smo zakazali VTO za JUN mesec takodje. Ali kako je meni ciklis krajem meseca cekam da mi krene aprilska meca da krenem da pijem pilule koje si napisala. I meni su rekli da pijem 2 meseca a posle prvog meseca idemo na kontrolni pregled kod doktorke. Malo sam uplasena. Sve analize smo vec uradili od ranije posto se setkamo od doktora do doktora ali kada sam otisla i LE prvi put sam osetila imam poverenja u njih i da zelim tu da uradim VTO. Prva nam je, nadam se da ce biti i uspesna. Pozdrav. Zelim uspeh svima :)

(odgovor članu Red panda)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
14.4.2016 17:20:20   
Red panda
Sanast, dobrodosla!
Sledecu UZ je zakazan za 24.05. Nadam se da ce i kod tebe ici sve kako treba i da cemo se iz Le vratiti sa bebama u stomaku. Mozda onaj period od 15-ak dana provedemo zajedno. Pisem kad budem imala neke vesti.


Pozdrav

(odgovor članu Sanast)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
25.4.2016 13:28:48   
Sanast
Pozdrav pandice,

i ja sam dobila terapiju. Nesto se malo razlikuje ali mislim da je to zbog tajminga. Iste kontrac. tablete pijem 21 dan od 29.04. do 19.05., a onda nastavljam da pijem duplu dozu sledecih 7 dana. U ciklusu koji usledi posle toga se druzimo u Leskovcu i rade mi VTO. U medjuvremenu, sve sto nedostaje treba uraditi od analiza. Ja nemam puno toga tako da po mojim procenama to ce biti u ciklusu koji usledi pocetkom juna... od nekog 05. juna cu biti u Leskovcu neko vreme. Mozda nam se poklapa vreme pa se vidimo.

Puno srece :) Cmokic.

(odgovor članu Red panda)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
23.5.2016 15:12:47   
Red panda
Draga Sanast,

možda ćemo stvarno imati priliku da se upoznamo i zajedno radujemo. Suta mm i ja idemo u Le , na UZ, po inekcije i da dogovorimo tačno vreme za jun. Sve tražene analize smo poslali tako da smo završili sa tim delom. Javljam sve kako je prošlo i šta se radi sledeće. user posted image

Navijam za nas!!!

(odgovor članu Sanast)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
23.5.2016 17:09:58   
Sanast
Pozdrav,

ja sam skroz pozitivna i verujem u kme kme ishod :).

Javni sta se desava. Ja sam bila proslog petka na UZ. Do cetvrtka jos pijem antibejbi i cekam ciklus te planiram da cu u ned ili pon ponovo doci u LE na UZ po terapiju. Tada ces tebi vec poceti da prate situaciju.

Jesi li se snasla za prenociste i da li imas neku preporuku? Mozes mi pisati i na pp. Hvala. Pozdrav

(odgovor članu Red panda)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
24.5.2016 23:40:53   
17 joka
Sanast i Oabduce user posted image user posted image srecno i bebicetnooouser posted image javljajte kako napredujete

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanast)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here