|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
27.1.2014 18:59:46   
mama micki
Ja sam tek sada ovo videla. Nismo išli avionom, već busom pa trajektom. Jeste skuplje po restoranima ali mi smo nosili nešto hrane a kupovali smo u prodavnicama još ponešto tako da nismo mnogo trošili. Meni je bilo super.
Što se tiče Pržnog mi smo bili smešteni iznad prodavnice kod čoveka iz Beograda, neki starac Ilija, nije neki smeštaj ali ima sve što je potrebno i apartman nas je koštao 12 eura dnevno za nas troje(Tea je imala 4 godine). Mi smo po ceo dan bili napolju, tako da nam to i nije bilo mnogo bitno, nikakav luksuz ali sasvim pristojno, pogled na more, klima, kupatilo, sve čisto...a u radnjama naša roba i cene približne.
IZVORNA PORUKA: Azra_


IZVORNA PORUKA: mama micki

Evo ja malo virnula u ovu temu, pa kad već pominjete grčku...mi smo prošle godine bili na Skijatosu, oduševljena sam, tako malo ostrvo a priroda je predivna, bila sam u petom mesecu trudnoće i skoro celo ostrvo pršla sam pešice. Prelepo je...ali skuplje u odnosu na Olimpsku regiju.
Bili smo u vili Makis a putovali smo preko Sabre, odlični su i povoljni.
Volela bih da vidim i Skopelos, tamo se snimao film Mama mia, tamo je tek netaknuta priroda ali smeštaj je preskup i nema ponuda u turističkim agencijama.
A Hrvatsko primorje obožavam, nadam se da ću ga u bliskoj budućnosti opet posetiti.
Crna Gora je bezveze, ali ko želi da letuje u CG prporuka je Pržno, kao da je jedno parče hrvatskog primorja prebačeno u CG, tamo smo bili 2011 i bilo je baš lepo.


Skijatos jeste lep, mada je skuplji. Pre 3 godine, uveče, u restoranu pivo 6-9e! To je ono što je muž zapamtio. Generalno, smeštaj-iste cene kao u ostatku Grčke, ali cene van toga, naročito na plažama, u barovima, restoranima dosta veće. Kako ste išli? Avionom? Ima nas entuzijasta koji smo išli autom. :-)

Za Pržno se slažem. Samo ona plažica u samom mestu je nekako skučena, uvek gužva, još kad pristanu brodići... Mesto je prelepo. Kamene kuće, palme... Ima velika ponuda smeštaja, retko koji je loš, cene veće nego u Grčkoj.


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Letovanje 2014
27.1.2014 19:08:57   
mama micki
I mi smo išli peške na većinu plažana, samo smo na bananu i onaj kukunarias išli busom. user posted image Malo ostrvce ali prelepo. Neznam kako je kad ideš kolima ali meni se čini da trajekt i nije bio nešto skup. Moram da nađem karte, čuvamo ih pa ću pisati.
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Verujem ti NM da je tako za Rodos, ja sam baš za Skiatos rekla, trajekt za Skiatos je skuplji mnogo, zvanično najskuplji trajekt na svetu, a ostrvo je jako malo, nema potrebe za kolima. Eventualno za dan dva uvek se može iznajmiti (mada zaista nema potrebe) a preko toga, busom se stiže sa jednog na drugi kraj ostrva za 20 minuta. Mi smo do večine plaža išli pešaka (bili smo smešteni na plaži na sredini ostrva), a do grada busom, oko 1,5e bila karta, stiže za 7.8 minuta.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Letovanje 2014
29.1.2014 23:01:05   
Torbica
Peace, poslala sam rezervaciju za Vurvuru (Psarogannis), dve nedelje u junu, nigde ne pisu cene dok ih ne kontaktiras, paaa, jedva cekam, nadam se da ce biti pristojne!user posted image
Inace sam popi...ela od toga sto u 90% slucajeva svih smestaja koje sam kontaktirala moze bez bebe! Samo 2+2... user posted image Mm kompletno preuzima kuhinju - restorancici i eventualno neki BBQ u dvoristu.. user posted image Pa eto, ipak cemo apartman ovaj put!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 0:07:32   
Azra_
Torbice, nadam se da ćete se lepo organizovati i da ćeš odmoriti. Ja uvek više volim apartman. Nekako, imam privatnost, skuvam sebi belu kafu, grickam noću nešto... Nikad ne kuvam, jedino tu kafu. Uvek nađemo neki lep restoran za ručak-večeru, mm donese doručak dok se mi probudimo i kao da smo u hotelu... Iznajmimo app koji više liči na stan, ne volim da sam skučena u jednoj sobi. Nekako mi app bude ˝domaći˝ ambijent. Svako različito voli... Javićeš kako je bilo ako upali rezervacija.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 8:03:15   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Torbica

Pa eto, ipak cemo apartman ovaj put!


Torbice svaka vama cast, sa troje dece u apartman user posted image
Mi se pretprosle godine premorili, sa T 2,5 god i H 11 mes. u apartmanu, trci po restoranima, sta ce ko doruckovati, rucati...glava me zabolela. Mozda bi sad i bilo lakse prosle su dve god. al se nesto ne usudjujem...mada jos cemo videti do kraja sta ce biti, posto su nam se panovi izjalovili bice dobro i ako odemo user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 9:11:16   
Peace*
Peace, poslala sam rezervaciju za Vurvuru (Psarogannis), dve nedelje u junu, nigde ne pisu cene dok ih ne kontaktiras, paaa, jedva cekam, nadam se da ce biti pristojne!user posted image


Kameras house? Ova bliža? Javi cenu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 9:12:37   
Anoniman
Ne znam da li ste videli sta je zemljotres uradio Kefaloniji. Unistio je i onu najlepsu plazu Mirto. user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 257
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 9:20:20   
Torbica
IZVORNA PORUKA: Peace*

Peace, poslala sam rezervaciju za Vurvuru (Psarogannis), dve nedelje u junu, nigde ne pisu cene dok ih ne kontaktiras, paaa, jedva cekam, nadam se da ce biti pristojne!user posted image


Kameras house? Ova bliža? Javi cenu.

Da da Kamares! Nadam se da ce biti azurni i brzo javiti. Dok ne potrosim pare sa racuna, hehe, taman je legla plata pa ako bude pristojna cena odmah placam, ne mogu vise da se drndam i trazim.
Anck, imaju jako lepe prostrane apartmane, pogledaj link na prethodnoj sto je Peace stavila. Dakle, toliko sam kukala da je mm rekao da u potpunosti preuzima kuhinju! Ja to radim cele godine, e pa, te dve nedelje necu ni da kuvam ni da perem sudove. user posted image Ili necu ni da idem, da deca kukaju za mnom a ja u kuhinji, jok....
Restorancici su ok, sednes, neko ti postavi i raskloni, sad je i ovaj najmanji u fazi da jede sam, dakle, ne hranim nikoga.
Nije sto su moja deca ali su ok kad je hrana u pitanju i uopste obroci. Tu smo ih istrenirali posteno.
Azra, javljam sve bez cenzure!

< Poruku je uredio Torbica -- 30.1.2014 9:21:08 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 9:34:28   
Didy
Torbice, super izgleda! Koji biste smeštaj uzeli? Meni se ovo potkrovlje sviđa, veranda bi me definitivno kupila.user posted image
Tašo, vi ste već bili tu ili si samo dobila preporuku?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 9:37:52   
Torbica
Ja sam trazila apartman tipa 3, a videcu da li su slobodni i sta ce mi ponuditi. Bitno mi je da ima dve sobe svakako, prihvatila bih i taj drugi sprat! Ma divno sto je na plazi, to mije zbog bebeceg spavanja bitno, i onaj lep prirodan hlad, bas mi se svidja. A i mm-u.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 9:39:14   
Peace*
Tašo, vi ste već bili tu ili si samo dobila preporuku?


Naši prijatelji su bili prošle godine, baš sam pričala sa njima pre koji dan, i i ove godine im je u opticaju kao letovanje. Proveravaju još dva smeštaja, i ako im se ne dopadne opet će ovde. Pa onda valjda vaja, letovali smo već zajedno, tako da imamo slične kriterijume.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 9:46:19   
gagana83

IZVORNA PORUKA: ksena

Ne znam da li ste videli sta je zemljotres uradio Kefaloniji. Unistio je i onu najlepsu plazu Mirto. user posted image


Videh i ja neku sliku Mirtos plaze na kojoj se vidi da je velika kolicina zemljista pala u vodu.
A onda sam videla ovaj snimak na You Tube gde plaza ne deluje osteceno, samo je brdo iznad odvaljeno.

https://www.youtube.com/watch?v=t8PeBOrzhJc
Ja sam kontaktirala vlasnika vile gde cemo biti smesteni, kaze covek da nije toliko strrasno kao sto se prica. Konkretno u Argostoliju su sve kuce su napravljene da mogu da se bore od zemljotresa, koji je cesta pojava u ovom delu Grcke, stetu imaju stare kuce u mestu Liksuri i to na krovovima ili kuce po selima koje nisu izgradjene po propisima.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 9:47:48   
Didy
Meni je prirodna hladovina neprevaziđena za decu, jer njih ispod suncobrana nema šanse da zadržiš. Ai meni je nekako prijatnije, svežije, prozračnije... Biće vam super!user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Letovanje 2014
30.1.2014 12:51:19   
Anoniman
da, odvalila se ta zemlja i pala u more i pokvarila inace predivnu boju te vode. ali do leta se mozda to i sredi. na srecu, tamo stvarno grade po propisu jer su i ranije imali neke razorne zemljotrese. ne znam sta se desilo na putu izmedju liksurija i argostolija, ali se sad moze ici samo vodom i oko 1300 ljudi je naslo skloniste na jednom brodom posto ne mogu biti u svojim kuca. a malo su mi bili smesni stanovnici starackog doma koji je unisten, pa su ih prebacili u neku kao halu, sve krevet do kreveta, krcato i pitaju neku babu kako im je, a ona kaze "odlicno! bolje nam je nego u starackom"

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Letovanje 2014
6.2.2014 22:03:00   
Torbica
E pa, nijedne godine nam se nije ovako uznedalo..... stigao mejl da su u Kamares House zauzeti u junu svi apartmani... user posted image Nisam pametna...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Letovanje 2014
6.2.2014 22:26:04   
Torbica
I na kraju balade, vracam se na prvobitnu ideju, Hotel sto je Didy preporucila, Aristoteles Beach. Zovem ih sutra. I mm se slozio, a i ipak je all.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Letovanje 2014
6.2.2014 22:32:07   
jole82
Torbi ne bih da mračim...al ako misliš na hotel onaj sto ima most sa stepenicama i liftom do plaže...?


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Letovanje 2014
6.2.2014 23:06:52   
Torbica
IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Torbi ne bih da mračim...al ako misliš na hotel onaj sto ima most sa stepenicama i liftom do plaže...?


user posted image ma mi smo ti porodica Tarana! Cemo da se vozikamo ako treba. E, a moram da nazovem, jer ako ne treba tamo da idemo, bice zauzeto! Proucili smo na YouTube, pa nekako i nije tako strasno! Jos cu da prolandram sutra i konacno zavrsim sa ovim, ma nikada nam se nije tako oteglo.... I ne mracis, kakvi. Bolje mi je i lift do plaze nego da bijem glavu sta cu za rucak, jer su 90% PP, a i to mi je bitno. A ne bismo sad nesto jako skupo jer bismo kidnuli malo i u septembru, pored ovoga.user posted image
Videcu i onaj Jenny Serpicin, i to je ok, jedino sto uvek biram nesto na plazi, a on je na nekih 150m...

< Poruku je uredio Torbica -- 6.2.2014 23:08:41 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 11:25:42   
Torbica
Sad sam bistrila oko ovog pitanja Hotel/apartman i definitivno je prevagnuo Hotel. Cak finansijski i nije neka velika razlika. Evo taj Aristoteles sa All Inc za nas 5, u apartmanu (dve sobe, kada) izadje 1579 E za 13 noci/14 dana. A to sto se do plaze spusta liftom, izes ga, necu peske ici. Ionako smo bez ikakvog opterecenja, to ce nam biti jedina aktivnost tamo. Cekam da me zovu, sajt izbacuje da ima slobodan apartman. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 11:30:25   
jole82
Ja nisam odsela u hotelu..al smo se nešto motali tuda..bas u kompleksu..tako da ne znam kako je unutra...al znam kakva je plaza...desilo se 2010 da lift nije radio pa su svi silazili peske..al kratko je to trajalo...stepenice su da te zabole noge...mi smo bas tad hteli da konacno i sidjemo do te plaže jer odozgo izgleda fenomenalno...ali kad sidjes---kamenjar neki uski sa raspalim daskama (vidi se na prvoj slici) dok dodjes do plaže ...a plažu smo nazvali Černobil...uzas boziji kakav je plićak...tu su neke ploče koje imaju alge po sebi i ima i ježeva..kod suncobrana su bili matorci ..bilo je i decice..nije da nije..a ovamo mladi pijani česi...mnogo bolje izgleda odozgo nego kad se spustiš...ako ste kolima...super!!! idide bilo gde drugde na plazu meni je baš bila tužna kad smo sišli i zapuštena...eto zadnji put sam sišla dole 2012 ....možda su nešto promenili ..al fotke koje kače agencije sigurno su starije od 5-6 godina ako ne i više..ja sam dole od 2008...i kad smo gledali posle na netu slike suncobrani svi iste boje skockani u vinklu...a ono mi što gledamo iz godine u godinu sve raspadnutije....
A pošto imam rodjaku u Polihronu i dž apartman ceo septembar godinama smo išli na prvi prst..tako da sve plaže i sa jedne i druge strane prsta znam napamet..
Evo ti moje fotke isto odozgo...toliko sam se smorila dole da nismo ni slikali i sad mi je zao sto ne mogu da ti dočaram o čemu pričam
2010
user posted image
2011
user posted image

I okolo nemaš NIŠTA...taj hotel je na magistrali u brdu..tako da ako ste osudjeni samo na hotel smorićete se...
Al verujem da ne može da mi se veruje za plažu i plićak..evo i ja sad kad gledam fotke ne izgleda tako...ali jeste :(

< Poruku je uredio jole82 RR -- 7.2.2014 11:34:23 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 12:01:05   
Torbica
Jole! user posted image user posted image Hvala ti puno! Stvarno deluje... uh! Al ajd sad, toliko su oprecne informacije da nemam reci. Stvarno nisam pametna. Danas sam pronasla u Vurvuruu predivan apartman na plazi, cak ni put ga ne deli od plaze.... Ali opet, meni je taj all jako primamljiv! Kolima idemo ali ne bih da ne mozemo na svoju plazu, to nikako, i zbog bebeceg spavanja.... Upucacu se majke mi, hehehe! user posted image

Potraga se nastavlja, izgleda nam je sudjen apartman i mm kao sef kuhinje plus restorancici... Iz iste agencije je taj Vurvuru, pa cu rezervisati... samo da je slobodan. user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 7.2.2014 12:09:05 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 12:08:38   
Didy
Mi smo već uplatili, pa šta nam bude. Nas je ohrabrila preporuka ljudi koji su bili smešteni tu prošlog leta, oni su bili oduševljeni. I kažu da im deca nisu htela ni na jednu drugu plažu, par puta su otišli na neke druge, pa su se uglavnom tu kupali. E, sad, ne znam, meni definitivno ne vredi više da lupam glavu jer je kod nas to već svršena stvar.
Torbice, i meni je all presudio.user posted image
S druge strane, potpuno mi odgovara što nema ništa u blizini jer kad ideš s dvoje dece na odmor, ti ništa osim plaže i hotela ni ne stigneš da vidiš, plus sam ja neko koga smaraju tezge, šetališta, gužva i ostalo. Aprijatelji koji idu s nama kažu da je Kalitea s ogromnom peščanom plažom na 2 km, pa ako nam se ova plaža baš ne svidi, ići ćemo tamo jer idemo autima.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 13:22:49   
nata11
Torbice ja sam doduse gledala jos pre mesec dana ali Euroturs je imao fine hotele na Halkidikiju, e sad neznam gde biste vi. (nadam se da sam smela da napisem to user posted image )

_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 14:35:42   
jole82
Torbi..ja narvno nikog ni ne nagovaram niti odgovaram..to je moje vidjenje stvari..al da mi se ne svidja ne svidja mi se...a nisam neko zakeralo kad je more u pitanjuuser posted image mislim ja na halkidikiju letujem duugo.rekoh već ustvari i sve sam obišla..Što reče Didy Kalitea vam je blizu ..tamo je malo gužva (bar pre 2 god nisamo dva dana zaredom nasli da se parkiramo...i od kad idem svake godine nas sve vise ima..tj Srba...a ja idem u septembru kad je i praznije...ova rodjaka mi priča da je full u sezoni koliko ljudi ima) Kalithea je bas lepa i dugačak je plićak zbog malaca..al valja se kolima do dole spustiti jer je ogromna nizbrdica pa penjanje baš neće biti lako sa sve opremom kanticama i lopaticama...a možete i do Afitosa baš zadjete u mesto i pratite table ima neka plaža piše ne mogu sad da se setim kako se zove...uglavnom pratite strlice i stižete...ima i kafića a možete i solo i lepo je mnogo..
I mi ćemo ove godine s Teicom na Halkidiki...pa cemo prepodne biti na nekoj od bližih plaža Hanioti, Polihrono... malo ćemo da se gužvamo...i oko 11 se bogme povlačimo zbog sunca..svi smo beli ko sireviuser posted image ... njoj je spavanjac oko 1-3, ručamo i posle toga u kola i idemo na drugu stranu prsta do uveče..Siviri, Posidi ili ćemo na kraj ove strane do plaže Ksenije...tamo ima mesta koliko voliš i lepa je plaža...
Mislim navodim sve ovo..da možete ako vam se ne svidi plaža (možda je i središe malo od 2011) pre podne tu a posle ručka palite dalje..user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 14:48:06   
superm
idemo na zapadnu obalu kasandre... ne znam sta da ocekujem. nea skioni

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Always nastavlja borbu protiv menstrualnog...
Brend Always je do sada donirao preko 70.000 uložaka Prijateljima dece Srbije u borbi protiv menstrualnog siromaštva



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here