|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 15:16:45   
Torbica
IZVORNA PORUKA: nata11

Torbice ja sam doduse gledala jos pre mesec dana ali Euroturs je imao fine hotele na Halkidikiju, e sad neznam gde biste vi. (nadam se da sam smela da napisem to user posted image )

Draga, problem nam je trece dete, Hoteli primaju samo 2+2 user posted image A mozes da napises sta god, bicu ti zahvalna.
Jole, Didy, verujem obema ali nisam pametna sta da uradim. Najzad, ova zenica iz agencije ce mi poslati par ponuda pa cu se malo strpeti, mozda i nadje nesto! Hvala svima user posted image
E, a u Vurvuruu ostao samo trokrevetni slobodan, da po.....is!

< Poruku je uredio Torbica -- 7.2.2014 15:20:47 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 15:22:30   
superm
mislim da ima hotela koji primaju troje dece

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 15:25:39   
nina26
Torbice, definitivno stoji sve sto rece Jole za tu plazu.

Ja bih vam preporucila hotel Alexandar u Krio Pigiju, mi smo se tu vencali, a i prijatelji su mi bili tu 2 puta sa troje dece, i jako su zadovoljno. Hotel je na samoj plazi, koja je psecana, ima i bazen, mini bar, i mislim da postoji all in. Raspitaj se mozda ti bude i to odgovaralo.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 16:01:33   
Torbica
IZVORNA PORUKA: nina26

Torbice, definitivno stoji sve sto rece Jole za tu plazu.

Ja bih vam preporucila hotel Alexandar u Krio Pigiju, mi smo se tu vencali, a i prijatelji su mi bili tu 2 puta sa troje dece, i jako su zadovoljno. Hotel je na samoj plazi, koja je psecana, ima i bazen, mini bar, i mislim da postoji all in. Raspitaj se mozda ti bude i to odgovaralo.

Divan je Hotel! Preko bookinga je rasprodat, videcu koje agencije ga rade. Hvala ti.
Superm, npr za Tursku je to uobicajeno, ali za Grcku troje dece... tek poneki. I onda naravno - da ti se svidi i da je cena ok. Mi smo izdvojili oko 1500 E i gledam da se uklopim u tu cenu. A mm je uporan, sta ti fali da platimo apartman 500 a ostalih 1000 jedemo gde i sta hocemo. user posted image

Sabra radi ovaj Aleksandar, maksimalno 4 osobe u Familly room, 2 odrasla i 2 deteta ili 3 odrasla i 1 dete... user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 7.2.2014 16:12:48 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 16:19:02   
superm
Mozda je tvoj muz u pravu... uporedi cene

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 16:30:14   
serpica
Torbice a sto ne vidis onaj hotel gde mi idemo,mi smo cak 3 odraslih i 3 dece u istoj sobi,dobro,bebca ne racunaju uopste ali opet to mu izadje na isto nas 5-oro je u jednoj sobi cetvorokrevetnoj. Siviri,kasandara,hotel jany all usluga za 300e..mislim da je to super povoljno,pogledaj koja agencija iz bg ga ima jer je ovo niska agencija i njihov je hotel

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 16:32:13   
Anoniman
malo kasnim sa ubacivanjem u pricu, ali mislim da su u tom hotelu sa stepenicama boravili i nasi prijatelji kad im je sin imao oko godinu dana. izabrali su all inc varijantu, ali se ispostavilo da to ne ukljucuje lezaljke i suncobrane na plazi. i isto tako, lift vozi samo do 7 ili 8 sati uvece.

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 16:34:51   
Anoniman
serpice, vama se stvarno Siviri dopao kao mesto? user posted image mislim, na sred plaze ima onu cev sto izbacuje otpadnu vodu i sem te jedne ulice pored mora nema nista, a tu je uvek strahovita guzva (mi smo, doduse, bili u avgustu)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 16:54:39   
serpica
ksena ja nisam bila nikad u Siviriju cula sam za tu cev ali kazu ljudi da ne izbacuje otpad vec je to kao neki kanal,a ima i druga plaza sa leve strane,mala i mirna.Iskreno da ti kazem nisam imala bas neki izbor a ovo mi odgovora i zbog broja 3 odrasla i 3 deteta u istoj sobi to retko gde moze,a imam i hranu jer ne bih stigla da kuvam za sve iskreno,ne treba mi neko desavanje na moru idem malo da se odmorim a deca da se iskupaju.Bilo je dana kad smo isli i na bolja mesta,ove godine ovako a za sledecu videcemo
idemo 4.jula pa cu videtei sto se tice guzve

< Poruku je uredio serpica -- 7.2.2014 16:57:22 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 16:55:18   
nina26
Ksenci, ne mraci, Siviri ima super plazuuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 17:00:05   
serpica

IZVORNA PORUKA: nina26

Ksenci, ne mraci, Siviri ima super plazuuser posted image




jel ovo stvarno il cu se pokajemuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 17:46:13   
Anoniman
ne znam, od svih mesta na kojima smo bili, mislim da nam je Siviri najgore, cudno mesto. Ima relativno siroku pescanu plazu, i nije toliko lose more unutra, nije ni mnogo prljavo (mislim ono da se vidi), ali sama pomisao da ima taj bioloski otpad na sredini...otkud znam...i samo ta ulica pored plaze je malo normalnija, sve ostalo je jako cudno, cudan izlaz na glavni put...nemam pojma. mi se nikad tamo ne bismo ponovo vratili, ali videla sam da ima jako puno ljudi i to sa decom. tad, u avgustu, su prvi kupaci dolazili na plazu u 8 ujutro, a guzve je bilo do 8 - 9 uvece user posted image i stvarno mi nije jasno sta svi ti ljudi tamo nalaze.

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 18:18:28   
Torbica
Moja kuma je bila u septembru u Siviriju, predivna pescana plaza, bila je u novom apartmanu i odusevljena je morem. Slike su joj bas lepe! Nije mi spominjala nikakvu cev, mozda ljudi i ne znaju za tu cev user posted image
Mi volimo Sitoniju obisli smo je uzduz i popreko i sto se plaza tice nama je Toroni predivna, pa Lagomandra, Kalamitzi, Karidi, ma ima ih bas, cela obala nam je lepa i zapadna i istocna. Imam fore do sajma turizma, i sad vec je suzen izbor... A posle sajma, kom obojci, kom opanci...

< Poruku je uredio Torbica -- 7.2.2014 18:31:19 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 18:49:52   
nina26

IZVORNA PORUKA: serpica


jel ovo stvarno il cu se pokajemuser posted image


Serpi,ja sam tamo isla samo na plazu, i ostajali smo do 9h..e sad Ksenci je bila tamo bas na odmoru,pa joj se mozda nije svidelo ovako kao mestoo.mada i ja kad sam prolazila nisam videla stvarno nista posebno,mada je meni plaza super bilauser posted image

al'sam ti pomoglauser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 18:50:03   
MASHKA
Torbice toplo preporučujem Vurvuru i Psarogiannis!user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 19:00:23   
Torbica

IZVORNA PORUKA: MASHKA

Torbice toplo preporučujem Vurvuru i Psarogiannis!user posted image

Slala sam im rezervaciju pre neke tri nedelje i ceo jun im je zauzet.... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 21:08:30   
jole82
Slažem se sa ninomuser posted image dobra mi je plaža u Siviriju...možda da odsedam tamo bi me smorilo 15 dana...al da se izbleji do pola 9- 9 uveče je super...i da Kiropigi ima super onu hotelsku plažu...jednom sam iz one kamp uvale plivala do plaže hotela..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 21:26:57   
Didy
Mi ove godine prvi put idemo na Halkidiki, pa ćemo verovatno malo i švrćkati okolo. A Aristoteles je renoviran 2012. Nadam se da su i plažu malo uredili.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Letovanje 2014
7.2.2014 22:15:57   
Torbica
Nadjoh na YouTube popodne snimak Aristoteles plaze izbliza i ima lep pescani deo, pored onog kamenitog...user posted image A one ploce su stvarno grozne, cim se sidje...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 16:01:03   
Leptiric123
Za Halkidiki mogu da vam preporucim prelepu vilu za porodicu sa decom, ima svoju plazu, u Neos Marmarasu je, na samom ulazu u grad, bukvalno 500 metara od grada, ali odvojena je malo od guzve i jako lepa. Od smestaja do plaze nema ni 20m, ima svoj kafic mali gde se moze popiti pice u toku dana i prelepo dvoriste...user posted image

Nasla sam je na nekom grckom sajtu, vec sam bila tamo sa mm, a ove godine cemo nadam se svo troje tamo...user posted image

ako nekoga zanima mogu naci mail od vlasnika ili web stranicu pa da kontaktirate.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 16:02:17   
Leptiric123
http://karavitsi.gr/?page_id=117


evo to je link, pa mozete pogledati ali fenomenalno mesto za porodicu sa decom...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 16:03:27   
jovicaa
hajde stavi web stranicu... i mi cemo mozdaaaa eventualno na halkidiki ove godine. prvo moramo da zamenimo kola, pa ako uklopimo sve to.. mozda odemo septembra negde.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 16:07:31   
Leptiric123
Eto nasla sam, nisu bile visoke cene koliko se secam, smestaj je ekstra i jako je cisto, redovno se odrzava, gazda je bas prijatan covek...bio je plan da idemo i na medeni mesec tamo medjutim nismo mogli jer sam bila mnooogooo trudna i otekla...

Jedva cekam da ponovo odem tamo. Blizu su plaze Vurvuru i ove druge poznate, blizu je Porto Caras, a isli smo i na drugu stranu u Sarti, plaze Orange, Qavarotriqes i jos par lepih ne mogu se setiti imena svih plaza.Ima svoja parking mesta, sve je ogradjeno bas kao na slici kao neka mala oaza, ima internet, tv...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 16:15:01   
Torbica
Leptiric, bas je lepa vila. Plaza je sljunkovita koliko vidim. Bili smo u Neosu u junu prosle godine i meni licno je pravi slatki morski gradic. Kuca Dioskuri na Paradiso plazi. Hvala na predlogu! Jovice, ajd linkuj i ti onaj smestaj sa Sikie, ako imas. Pozdrav
A za ovaj Aristoteles sam kao vreme - cas bih cas ne bih a mm kaze - kako god zelis. Valjda mi je zato i tesko da prelomim. Smestaj na plazi je nesto naj naj, pa kad vidim ovakve vile, huh, prodje me zelja za onim. Inace uopste nisam neodlucna, ili hocu ili necu, nemam pojma koji mi je...Kaze mm, daj preseci vise tu agoniju user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 16:20:07   
Leptiric123
Jeste torbice, i tako je bukvalno ni pola metra kad se udje u vodu samo onaj deo gde kao talasi zapljuskuju i onda je sve onaj beli sitan pesak lepi, i plićak je baš baš daleko kad se ode...ima nekog drveća na plaži tj u dvorištu iznad koje pre podne pravi hladovinu a popodne je osnčano skroz ali imaju svoje lezaljke i suncobrane koji se ne doplaćuju. Lezaljke mogu da se stave i u dvorište gore pa da budeš kao na travi ispod palme...user posted image imaju i roštilj, uveče smo roštiljali user posted image i baš je tiho uveče nema buke prelepo za odmor stvarno...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here