|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 16:31:56   
jovicaa
evo ga nas smestaj od prosle godine KLIK
leptiric ovo deluje zanimljivo.. kolike su otprilike bile cene?
i da li je dvoriste ogradjeno?


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 17:00:27   
Leptiric123
Taj apartman u kom smo mi bili, kraj jula početak avgusta, mislim da je bio 600e 10 dana za nas četvoro odraslih. Jeste ogradjeno, ali plaža nije, od te dve koje su pored ali su privatne i jedna je skroz pusta a na drugoj sam za deset dana videla ukupno 5 ljudi...user posted image tako da mir je što se toga tiče, a kao jednim polouostrvcem je odvojena od grada...baš zavučena lepo.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 19:29:18   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

http://karavitsi.gr/?page_id=117


evo to je link, pa mozete pogledati ali fenomenalno mesto za porodicu sa decom...


Mi smo svracali do ove vile pretprosle godine(trazili smo smestaj na licu mesta), dvoriste bas lepo izgleda i gazda je ponudio lepu cenu ali nam se plaza nije svidela pa smo zavrsili u Toroniju.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 19:43:35   
Leptiric123
Ne znam nama se npr baš plaža svidela jer je pusta i mirna, a nekoliko dana smo išli i obilazili ostale plaže na sitoniji...kako kome, zavisi od onoga šta zeliš. user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 19:49:25   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ne znam nama se npr baš plaža svidela jer je pusta i mirna, a nekoliko dana smo išli i obilazili ostale plaže na sitoniji...kako kome, zavisi od onoga šta zeliš. user posted image

Mi nismo ni isli skroz do plaze, iz daleka mi nije delovala nesto, ne znam. Dvoriste je pun pogodak,a i lokacija.
Ma ja sam naopaka, meni se ni Neos Marmaras nije svideo, a uglavnom se svima svidja user posted image
A svakako treba obilaziti plaze na Sitoniji kad si vec tamo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 20:26:43   
Torbica
A moja cera od nepunih 6 leta vice, mama hocu pescanu plazu! user posted image Tako mala a vec zna sta hoce! Obrazlaze ona to kulama od peska....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 20:40:44   
Didy
IZVORNA PORUKA: Torbica

A moja cera od nepunih 6 leta vice, mama hocu pescanu plazu! user posted image Tako mala a vec zna sta hoce! Obrazlaze ona to kulama od peska....


user posted image Pa ispuni joj želju onda. user posted image
Torbice, ja jako volim peščane plaže i meni je to jedan od važnijih faktora, ali sam ove godine odlučila da neću ništa da imam sa hranom i spremanjem i da hoću da se odmorim za sve pare, tako da sam sebično odlučila da deci uskratim peščane kule zarad svoje guzice.user posted image Nek prave peščane kule na Dunavu, ionako ih vodimo celo leto.

< Poruku je uredio Didy -- 8.2.2014 20:41:37 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 20:45:37   
Torbica
Didy, slazem se za spremanje. U slucaju da uzmemo apartman mm preuzima kompletnu pricu a ja sa decom. Zato sam toliko uprla u Aristoteles.. A sa druge strane, uzasno m je vazno da nasa plaza bude ok jer necu sa njih troje stalno da se seljakam i nosam hranu i igracke i onu bolumentu na naduvavanje, bez toga nikud... I sad jos i mala zapela za pescanu plazu, blago majci!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 20:52:29   
Didy
Torbice, kaže mm da su deca njegove šefice nosila one gumene papuče po plaži, što znači da nije baš prijatno. A ona kaže da nigde nije videla čistije more i da je njoj bilo super. Ako ti je plaža prioritet, nemoj onda Aristoteles. Definitivno nije plaža kakvu ima većina grčkih primorskih mesta - peščana s dugim plićakom. Meni odgovara što nije gužva, što su tu samo gosti hotela. Videćemo kako će nam biti.

< Poruku je uredio Didy -- 8.2.2014 20:57:33 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:16:16   
Torbica
Hvala ti Didy! Zbog bebca bi bas bilo nezgodno, tesko bi on hteo nekakve papuce. On cim vidi vodu, skida sve sa sebe, jedino podnosi onu pelenu za vodu kad je bazen u pitanju!
Nasla sam u Jerisosu neke lepe apartmane, divna duga pescana plaza i evo izgleda da cemo spojiti dve smene, 20 nocenja. Agencija je, jel smem okaciti? user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:21:20   
adulence
Na prethodnim stranama su kacili...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:22:46   
Moiraina
Mi ćemo i ovo leto u apartmane, a za kasnije ćemo videti. Mi smo ovu priču završili pre mesec dana, dali smo depozit i to je to (to mi je ogromno olakšanje jer svake godine proučavam šta ćemo i gde ćemo do iznemoglosti, pa se na kraju ono najbolje uglavnom rasproda). Prošle godine smo isto bili u apartmanima i nije mi bio neki problem za hranu (dobro, mali je bio još beba), kombinovali smo restorane i kuvanje. Prošle godine smo poneli nešto hrane odavde, sada mi ne pada na pamet, jer su cene slične. Jedva čekam jun user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:23:38   
Didy
Valjda smeš, i ja sam kačila na prethodnim stranama linkove agencija za konkretan smeštaj.
Mi smo bili u Šušnju u Crnoj Gori pre dve godine, Sofija je imala 11 meseci. Tamo su baš kamenčine i po plaži i u vodi, svi su nosili papuče, i veliki i mali, jedino moja deca nisu. Sofija je PUZALA po tom kamenju, svi su joj se čudili. I to puzala munjevitom brzinom, dok se okreneš, ona je već kod vode, tako da se ja ne bojim za moje, imaju iskustvo s kamenitim plažama.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:26:54   
Didy
Mi nikad nismo bili u varijanti all inclusive i to je presudilo, priznajem. Da probamo i to čudo.user posted image A npr. ovi apartmani što je Leptirić stavila su mi lepi, ali je meni puno 600 evra dati samo za smeštaj kad ovde all inclusive za nas 4 izađe 890 evra.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:27:07   
Torbica
http://www.travelland.rs/sr/item/elisabet-apartmani-jerisos-leto-2014/1644#.UvaRnrQllOz
Modovi, korigujte me ako treba. user posted image
Mi smo cesto isli All, nekoliko puta Turska, Egipat.. Milina Bozija, stvarno je spas...
Ali sad bismo u Grcku definitivno. A tu je sa cenama ipak drugacije. Mada, mi smo u septembru platili malo vise od 2000E za Tursku. Egipat je u proseku bio oko 1500E, ali sad sa trecim detetom nam se ipak menjaju stvari, u smislu da gledamo dva puta da odemo pa da bude neka pristojna cena. I sad nam je oko 1500 ok..

< Poruku je uredio Torbica -- 8.2.2014 21:30:39 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:40:19   
anci kv
Mi ćemo u Sutomore,na provereno dok je Di još mala,kuća na plaži..

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:43:28   
Torbica
Kod nas su opcije - Grcka, Turska, Egipat, Tunis... CG nije.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:47:04   
Didy
IZVORNA PORUKA: anci kv

Mi ćemo u Sutomore,na provereno dok je Di još mala,kuća na plaži..


Moj deda ima vikendicu u Sutomoru, ja sam tamo bukvalno odrasla. user posted image Anči, u kom delu vam je smeštaj?
Inače, ni mi više nećemo u CG. Neću da kažem nikada jer smo pre dve godine opet bili iako smo rekli nikada, ali nadam se da više nećemo.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:47:29   
anci kv
Povedite i nas..user posted image user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:48:00   
Ana RR
Torbice, pogledaj ovo Po preporuci moje drugarice koja je udata za grka, letovali su tamo i oduševljeni su. Vila je na samoj plaži. Mogu ti skinuti neke njene slike pa ti poslati u pp.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:52:00   
anci kv
Kuća je kod diskoteke Malibu i to ćemo pred sezonu,onda je još mirno

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 21:53:27   
Torbica
Ana user posted image , hvala ti. Odmah sam se poradovala a u opisu soba - dva ili tri kreveta! user posted image
Nekako Tasa i Djole spavaju zasebno, ne bih njih zajedno u krevet. Bebac svakako ide u prenosivi. Tako da trazimo nesto sa 4 kreveta.

< Poruku je uredio Torbica -- 8.2.2014 21:55:00 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:01:00   
Ana RR
Pazi, oni su bili sa njenim roditeljima i sestrom, znači bilo je njih 6 odraslih i bebac.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:02:47   
Didy
IZVORNA PORUKA: anci kv

Kuća je kod diskoteke Malibu i to ćemo pred sezonu,onda je još mirno


To je fini kraj. Moji su na skroz drugom kraju. Pozdravite mi Sutomore! user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:03:36   
Didy
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pazi, oni su bili sa njenim roditeljima i sestrom, znači bilo je njih 6 odraslih i bebac.


Možda su uzeli 2 trokrevetna?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here