|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:05:02   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: anci kv

Mi ćemo u Sutomore,na provereno dok je Di još mala,kuća na plaži..


Maljevik, Crvena plaža, i prema Baru Dobre vode, Šušanj, a sama gradska sutomorska plaža za malo dijete nikako. user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:05:51   
Ana RR
Ne, bili su zajedno u apartmanu. A poslala mi je davno još jednu preporuku samo ne mogu da nađem, isto je Nea Skioni. Pokušaću da pronađem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:09:49   
anci kv
Bili smo predprošlo leto tamo,bilo je mirno, prezadovoljni smeštajem,tako da ćemo i ove godine. Vodim se time da prvi put idem sa malim detetom pa onda da idem barem na sigurno

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:10:56   
Didy
IZVORNA PORUKA: IVA 11


IZVORNA PORUKA: anci kv

Mi ćemo u Sutomore,na provereno dok je Di još mala,kuća na plaži..


Maljevik, Crvena plaža, i prema Baru Dobre vode, Šušanj, a sama gradska sutomorska plaža za malo dijete nikako. user posted image


Bili pre dve godine igrom slučaja i podsetila sam se zašto nismo godinama išli u Crnu Goru i nadam se i nećemo - prljavo, prljavo, prljavo. I plaža i more. To je ono što nam je najviše smetalo, a bilo je toga još. A ono što je bilo divno - hladovina borova koju naprosto obožavam, pogotovo zbog dece.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:12:33   
Ana RR
Ne mogu da nađem. A ovo se meni dopada klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:13:16   
anci kv
Joj kad će leto..

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:18:30   
IVA 11
Jeste Didy, mada sve ove "divlje" plaže čistije su i uređenije, voda prozirna... Ja obožavam Kraljičinu plažu, brodićem od Čanja, milina, pijesak, voda diiivna! Meni je more blizu, ali jeftinije mi je za Grčku poći, nego u svoju domovinu ljetovati... user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:20:49   
Didy
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Jeste Didy, mada sve ove "divlje" plaže čistije su i uređenije, voda prozirna... Ja obožavam Kraljičinu plažu, brodićem od Čanja, milina, pijesak, voda diiivna! Meni je more blizu, ali jeftinije mi je za Grčku poći, nego u svoju domovinu ljetovati... user posted image


E, jeste, kraljičina je divna, a more posebno lepo. Jedino što nigde hlada nema.
A cene u CG ne treba komentarisati.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:24:34   
anci kv
Cene?uf,nimalo naivno

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:35:16   
gagana83
Torbice, mi smo bili u Jerisosu prosle godine na par dana nakon Tasosa.
Plaza je stvarno ogromna, voda topla i lepa, na plazi nije onaj najsitniji pesak, vec sitan sljunak, ja to najvise volim, prijatno za noge a opet ne poneses pola plaze sa sobom u sobu.
E sad, mi kad smo bili, bilo je talasa pa je voda bila malo prljava ali kazu da se to reeetko desava tamo, nasi kumovi tamo letuju godinama i kazu da je ovo bilo prvi put da je voda bila prljava.
Mesto je poprilicno veliko u odnosu na vecinu letovalista u Grckoj, ima veliko setaliste pored plaze.
Mesto kao mesto meni je ruzno, ali je plaza bas bas lepa i to setaliste pored plaze vredi svaku paru.
Blizu je Sveta Gora, i ostrvo Amuljani sa prelepim plazama.
Naci cu neke slike pa cu postaviti.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:35:31   
adulence
Ja sam prosle godine bila u Cg sjajno smo se proveli i bas sam bila prijatno iznenadjena sa cenama,do duse mi smo bili u septembru i cene su bile manje visr kao i u bg-u...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:41:31   
Torbica

IZVORNA PORUKA: gagana83

Torbice, mi smo bili u Jerisosu prosle godine na par dana nakon Tasosa.
Plaza je stvarno ogromna, voda topla i lepa, na plazi nije onaj najsitniji pesak, vec sitan sljunak, ja to najvise volim, prijatno za noge a opet ne poneses pola plaze sa sobom u sobu.
E sad, mi kad smo bili, bilo je talasa pa je voda bila malo prljava ali kazu da se to reeetko desava tamo, nasi kumovi tamo letuju godinama i kazu da je ovo bilo prvi put da je voda bila prljava.
Mesto je poprilicno veliko u odnosu na vecinu letovalista u Grckoj, ima veliko setaliste pored plaze.
Mesto kao mesto meni je ruzno, ali je plaza bas bas lepa i to setaliste pored plaze vredi svaku paru.
Blizu je Sveta Gora, i ostrvo Amuljani sa prelepim plazama.
Naci cu neke slike pa cu postaviti.

Hvala ti puno. Zvuci kao Toroni plaza, najsitniji sljunak! Jupi, stavi par slikica kad nadjes. Pozdrav

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:43:17   
adulence
Torbi i moja jako dobra drugarica godinama tamo letuje i obozava Jerisos

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:49:04   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Taj apartman u kom smo mi bili, kraj jula početak avgusta, mislim da je bio 600e 10 dana za nas četvoro odraslih. Jeste ogradjeno, ali plaža nije, od te dve koje su pored ali su privatne i jedna je skroz pusta a na drugoj sam za deset dana videla ukupno 5 ljudi...user posted image tako da mir je što se toga tiče, a kao jednim polouostrvcem je odvojena od grada...baš zavučena lepo.

to je ok cena, samo ne znam koliko bi deca placala, a stvarno izgleda kao san snova... bas mi se dopalo.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 22:53:48   
Mara1986
Da vas pitam... ja trebam da se porodim Bože zdravlje u aprilu dali mislite da je pametno ići sa tako malom bebom na more npr. u septembru?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 23:00:11   
gagana83
Jeste, slicno kao u Toroniju.

user posted image
Ovo je malo setaliste, a levo na slici se vidi jos jedno, veliko setaliste.

user posted image

user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 23:12:32   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Mara1986

Da vas pitam... ja trebam da se porodim Bože zdravlje u aprilu dali mislite da je pametno ići sa tako malom bebom na more npr. u septembru?

Zašto da ne,bebac će taman malo da poraste. Što manje,to lakše

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 23:13:33   
gagana83
user posted image
Deo sa suncobranima i lezaljkama - pivo je bilo tu negde oko 4-5e user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 23:15:42   
Didy
IZVORNA PORUKA: Mara1986

Da vas pitam... ja trebam da se porodim Bože zdravlje u aprilu dali mislite da je pametno ići sa tako malom bebom na more npr. u septembru?


Mislim da ne može da škodi, već samo da prija i detetu i vama. Što je manje dete, to je lakše - gde ga postaviš, tu je, ne može da ode, pobegne, opušteniji si na plaži s te strane. Onda hrana - dete će verovatno i dalje sisati ili biti na mleku, eventualno ćete početi s kašicama - ne morate previše da se opterećujete hranom. Put će sigurno prespavati, pogotovo ako idete noću verovatno će se tek na odredištu probuditi. Ja bih bebicu već s dva meseca vodila.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 23:23:27   
Torbica
IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: Mara1986

Da vas pitam... ja trebam da se porodim Bože zdravlje u aprilu dali mislite da je pametno ići sa tako malom bebom na more npr. u septembru?


Mislim da ne može da škodi, već samo da prija i detetu i vama. Što je manje dete, to je lakše - gde ga postaviš, tu je, ne može da ode, pobegne, opušteniji si na plaži s te strane. Onda hrana - dete će verovatno i dalje sisati ili biti na mleku, eventualno ćete početi s kašicama - ne morate previše da se opterećujete hranom. Put će sigurno prespavati, pogotovo ako idete noću verovatno će se tek na odredištu probuditi. Ja bih bebicu već s dva meseca vodila.



Hehe, ja sam se porodila 29.6 i u septembru smo isli na Tasos kolima, bebac od dva meseca. Ma nismo ga oset_ili. A i sa drugo dvoje slicno, cera je prvi put imala 4 meseca a sin 5. I svake godine dva puta, svim mogucim prevozima. Potpisujem ovo sto kazu zene, sto manje-to lakse. user posted image

Gagana, hvala ti! Obozavali smo Toroni, ova plaza je predivna!
Adulence user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 8.2.2014 23:30:22 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 23:28:03   
nina26
Torbice, ovde sam bila, hotel je fantastican, imas i apartmane, plaza je koliko se secam lepa, samo sto je hotel na vrhu pa tako ides liftom, ali to nije onaj list kao u Aristotelusu. Klopa je extra, ogroman bazen....

http://www.bluebayhotel.com.gr/accomodation.php

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Letovanje 2014
8.2.2014 23:47:34   
gagana83
Torbice, nema na cemu :)
Ako vam se svidela plaza u Toroniju, svidece vam se i u Jerisosu sigurno.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Letovanje 2014
9.2.2014 0:02:56   
mtajcica83
Jel moze neko da mi da preporuku za neki hotel u Barseloni, nevezano za ljetovanje.Modovi izvinite sto sam off nisam znala gdje drugo da postavim pitanje?

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Letovanje 2014
9.2.2014 0:26:52   
Azra_
Anči, meni je to isto zapalo za oko, ali sam se nešto raspitivala i rekoše mi da se do prve dostupne plaže ide kroz neku pustu šumu, stazom i da nije baš blizu. Odustala sam zato.

U vezi letovanja sa bebom. Kod nas se npr.situacija po pitanju putovanja bitno razlikuje kada je dete bilo beba(do nekih godinu dana) i posle toga. Bio je gadna beba. Vrištao, nosali ga, nije imao mira nigde i nikako, osim u autu. Spavanje katastrofa! Sada, sa dve godine, on i dalje loše spava, ali je preko dana(previše) razumno dete. Možeš sa njim kao sa odraslim. Kaže da neće u vodu, ok. MM i ja odemo, kupamo se, on nam blizu, gledamo ga, maše nam... Hoće u vodu, važi. Mislim, mnogo mi je lakše da ispunim zahtev kad znam šta hoće, a pri tom su ti zahtevi sasvim realni, a ne da vrišti 24h, a ja ne znam zašto. Tada sam bila ubeđena da je bolestan, gladan...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Letovanje 2014
9.2.2014 23:56:40   
Ana RR
Evo žene, idealno mesto za odmor, srediću vam nešto preko veze user posted image klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Nutrino letnja igra – Otvori, zatvori, spo...
Vreme je da ponovo aktivirate svoje sive moždane ćelije! Nutrino i Ringeraja vas pozivaju da otkrijete parove i trenirat...
Sećam se da si mi bebe ti prvi put okupala...
Pamtim naša putovanja uključujući scenu kad sa ukradenim kukuruzom u naručju iz njiva utrčavaš u auto i zabezeknutom tat...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here