|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
4.8.2014 8:54:14   
Peace*
bili smo u Vourvouru, vratili se prošle nedelje, to je raj za decu!!!

Bili smo smešteni u Sofia's house KLIK

Kad smo rezervisali, bila sam tužna što nema mesta u Kamares house (kad otvorite link videćete da ima dve kuće), jer je ona na samoj obali, ali se ispostavilo da je nama sa decom mnogo više odgovarala Sofia's.

user posted image

user posted image

user posted image

Mi smo bili skroz levo, na prizemlju, tako da su deca namestila golove od stolica pod trvetom na travnjaku ispred, i eto popodnevne zanimacije dok je sunce najjače.

user posted image
Ove krevete sam spojila u bračni, i tu su spavala deca.

user posted image
Tu smo mi spavali. user posted image

Ovo je plaža, i ta Kamares house u kojoj nije bilo mesta. Pored te kuće smo se penjali gore, ima jedno 5min hoda do Sofia's house.
user posted image

Plaža je peščana, voda čista, mirna i topla, plićak u večnost...

user posted image

Jedan dan smo iznajmili čamčić, pa to je ljudi Raj. Kakvih plaža ima... da umreš. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Letovanje 2014
4.8.2014 17:36:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca.V

Unina mama je pisala da su letovali u Rafailovicima.Mi bi smo jos jednu turu krajem avgusta,ali mi se ne daje 500e za apartman,s obzirom da smo letovali u Grckoj za 1300e uall,hotel 5*.Pa bih molila neki link ili informaciju na pp za neki normalan smestaj u Ruser posted image afailovicima.Hvala



Poslala ppuser posted image

(odgovor članu Jeca.V)
  Direktna veza do poruke: 752
   RE: Letovanje 2014
4.8.2014 19:27:19   
nata11
Klarita javi utiske obavezno. Lep provod.

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Letovanje 2014
4.8.2014 19:58:14   
gagana83
Super Peace user posted image
Sitonija je super, ima prelepe plaze, meni su se posebno dopale Karidi i Lagomandra.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Letovanje 2014
5.8.2014 8:38:45   
Peace*
Meni je Manassu lepa.
Na Lagomandri smo bili u onom "divljem" delu, gde nema ležaljki. Naboli pod drvo... ta borova šuma je zaista raj, i možeš biti na plaži ceo dan bez da umreš od vrućine.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Letovanje 2014
5.8.2014 10:46:45   
gagana83
Nismo bili na toj Manassu, Lagomandra je raj, narocito van sezone.
Dugujem vam par slika sa Kefalonije

Argostoli - glavni grad Kefalonije, tu smo bili smesteni
user posted image

user posted image

Fiskardo
user posted image

Mirtos plaza
user posted image
Podzemno jezero - pecina Melisani

user posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 5.8.2014 10:50:58 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Letovanje 2014
5.8.2014 10:50:19   
gagana83
Costa costa plaza

user posted image

Emblisi plaza
user posted image

Petani
user posted image
Antisamos plaza
user posted image
user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Letovanje 2014
5.8.2014 10:54:16   
Peace*
user posted image

Ovo je Manassu:

user posted image

user posted image

user posted image

KLIK

< Poruku je uredio Peace* -- 5.8.2014 10:55:04 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Letovanje 2014
5.8.2014 10:57:33   
gagana83
Bas lepa plaza, guglala sam malocas da vidim slike. Sitonija ima brdooo lepih plaza.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Letovanje 2014
5.8.2014 11:50:10   
vonavoj
Mi cemo sledece godine definitivno na Sitoniju,kad bi ubola neki hotel,da nas ne izadje skupo,za nas cetvoro.ihaj srece!! Mrzi me da kuvam,cimam se,ali ako je velika razlika,moracu..Nekako mi je 1000e puno,a gde je put,da se ponesu pare..user posted image
Kad bi moglo da nas izadje sve 1000e,mnogo hocuuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Letovanje 2014
7.8.2014 21:00:59   
Verolina

IZVORNA PORUKA: gagana83


Izgleda da sam se malo preracunala u vezi puta, bice da je vise od 11 sati, zapravo 13 user posted image


Ma kako ste stigli za 13 sati??? Jesi li ti sigurna? I kako ste isli? Do Lefkade pa brodom ili...?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Letovanje 2014
8.8.2014 12:17:04   
gagana83
Da, za nekih 13 sati, ali iz Krusevca.
Do Vasilikija, pa na trajekt.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Letovanje 2014
8.8.2014 12:24:44   
Meisje
Peace I ja sam bila pre jedno 5 god I odusevila se! Divno je sto gledas na Atos a posebno dole iz Sartija.. Ma cela Grcka je raj!

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Letovanje 2014
15.8.2014 9:32:38   
Anoniman
evo ja da se javim da sam jako zadovoljna ovogodisnjim izborom. izuzetno nam je prakticno ovde sa detetom, i smestaj i plaza. mesto kao mesto je bezveze ali koliko smo se prosetali i videli, definitivno nema nesto dobrih sela po tasosu, mi ovde barem imamo 2 - 3 minimarketa na minut pesacenja, ne trebaju nam kola za to.
smestaj je bas kao na slici, prostrano je, ima sto sa stolicama u sobi, a ima i jos jedan na terasi. jedan je od retkih smestaja u kom su mislili na detalje tipa da imas gde da okacis stvari, gde da ostavis sampone i slicno u kupatilu. ostavljaju nam cak i stonjak, kuhinjku krpu, mali peskiric za kuhinju, onako bas domacinski. jedina zamerka je na tv, postavljen je tako da nema sanse da se gleda, ali ionako imamo laptop pa gledamo na njemu. tu je i malo dvoriste, ljuljaske i igracke od gazdinog sincica pa se M lepo zabavlja. plaza je cista, ima plicak za decu, iako je avgust nije prevelika guzva i nije pretoplo. imamo klimu, ali nema potrebe da je ukljucujemo jer nam sunce ne udara direktno u sobu, a veceri su ionako sveze.

(odgovor članu Meisje)
  Direktna veza do poruke: 764
   RE: Letovanje 2014
15.8.2014 23:02:31   
Misha i Ljisha
Ksena a gde ste to bili?
Zanima me mame da li moze da se letuje ovako u poslednji cas u Grckoj 10 dana za recimo 400 evra? Ne racunam u tu cenu put i hranu. Znaci mislim samo na smestaj za mene mm i D

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Letovanje 2014
16.8.2014 0:15:45   
Dada81
Jao,koliki post napisah i odlogovao meuser posted image
Tash ,Gagana divno ,prelepo stvarno.Vi Tash super i smestaj imali.A Gagana viste bas daleko otisli,svaka cast,ali je rajski,stvarno.
MLJ,mi smo bili u hotelu Anastasia Hanioti,tako i ukucaj kada nadjes vrem.Nas je ''kupila''gostoljubivost gazde hotela,da je mm hteo dati nasem sinu ime po njemuuser posted image Covek(gazda) se zove Kostas,lepa porodica,nemas nista sam njima,a tu su uvek na raspolaganju ,kada tebi treba.
Mi smo to isto tako,avanturisticki,ja jos i bila trudna,David 3 god. Covek pomogao mm da unosi stvari,dovezli zajedno auto,jer se mi parkirali kod glavnog puta da trazimo smestaj.Dogovorili se sa njim za cenu,za 7 dana,nije bilo vise od 200 e. I diivna pescana plaza Kasandra,neka 3 km odatle.
Treba menjati mesta letovanja i videti nesto novo,ali i ja bih se vratila,najvise zbog takve ljubaznosti.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Letovanje 2014
16.8.2014 0:19:38   
Azra_
M i Lj, da pogledaš neke last minut ponude po agencijama? Možda upali. U principu, vama treba neki studio, birajte neko ne posebno popularno mesto sa nižim cenama i možda biste uspeli. Recimo da za 30e dnevno nađete studio, a za put vam ostane 100e(ako idete kolima).

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Letovanje 2014
16.8.2014 6:58:49   
Misha i Ljisha
Azra ja nadjoh ponude sinoc za 80 evra 10 nocenja u apartmanima last minute sve ne verujem ocima da to moze da ide toliko jeftinouser posted image . Mi smo bili u Pefkohoriju i Possidiju. Possidi mi je predivan i opet sam nasla nesto pristojno u possidiju ali kao sto rece Dada malo bih menjala odrediste. Ne znam kako je na recimo na drugom prstu. Ne bih isla dalje od Halkidikija zbog duzine putovanja zbog D. To je ipak nekako najblize a najlepse. Olimpik bič i Paralia i taj Solunski deo mi se ne svidja iskreno i ne bih tu, pa mi je Halkidiki nekako ok. Mm pregura taj put za 10 deset sati. Tako da je to taman Dunjin san user posted image . Moja D ne voli duga putovanja, jedva predjemo 50 km sa njom u kolima i vec krene da šizi oce van sedista. Tako da mi je zbog toga Halkidiki ok.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Letovanje 2014
16.8.2014 8:25:46   
Anoniman
Milj, bili smo (tehnicki jos uvek jesmo) na Tasosu, Golden beach, apartmani exadas.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 769
   RE: Letovanje 2014
16.8.2014 13:18:57   
Azra_
M i Lj, i ja volim da promeni mesto letovanja. Ali i letovanje u mestu gde si već bio ima svojih prednosti. Nema onog perioda adaptacije, pronalaženja prodavnica, dobrog mesta na plaži i sl. Ako ubodeš nešto povoljno, pa i da je isto mesto, baš te briga! Pakuj se i idite na brčkanje!

Obrati pažnju, cena 80e za 10 dana je verovatno cena po osobi!

< Poruku je uredio Azra_ -- 16.8.2014 13:21:14 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Letovanje 2014
18.8.2014 8:43:25   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ksena a gde ste to bili?
Zanima me mame da li moze da se letuje ovako u poslednji cas u Grckoj 10 dana za recimo 400 evra? Ne racunam u tu cenu put i hranu. Znaci mislim samo na smestaj za mene mm i D



Kraj juna, manji app (bračni krevet sa kuhinjom, terasom), ima mesta ladno za krevetac, bio je 45eur dan i u cenu je uključen doručak,

KLIKNI

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Letovanje 2014
18.8.2014 8:45:01   
Peace*
Ja pročitala samo prvi post, tek sad vidim da ti se Solunski deo ne dopada. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Letovanje 2014
18.8.2014 9:17:39   
Anoniman
Milj, sad kad padnu cene krajem avgusta verovatno mozete naci za te pare. pogledaj i na booking.com

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 773
   RE: Letovanje 2014
19.8.2014 0:28:30   
Azra_
Mi smo kao trebali od 1.09. na letovanje(inače uvek idemo početkom septembra). Dete nam 1,5 godinu nije imalo temperaturu, čak se ne sećam ni da je bio uopšte nešto posebno slinav i sl, i evo jutros se žali na grlo, u toku dana dobio temperaturu, nikakav je. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Letovanje 2014
19.8.2014 0:32:42   
Anoniman
Azra do 1. ce on da ozdravi, nemoj da brines, ima vremenauser posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here