|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 16:19:16   
bokicans
JMPM nas vrtic se kreci ,nas ce zvati kasnije sigurnouser posted image Jer obicno roditeljski budu isti dan za sve grupe kod nas u vrticu,

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 16:23:05   
JMPM
Hm, buni me to sto je S kasnije primljen, kada su sirili listu primljene dece. Oni koji su redovno bili primljeni, njih cetvoro, imali su roditeljski vec odavno. A nama niko nista da javi... Zato sam zbunjena.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 16:25:17   
New Mom

IZVORNA PORUKA: JMPM

NM, kada su vam javili za roditeljski?

U petak za danas.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 16:35:08   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: JMPM

Hm, buni me to sto je S kasnije primljen, kada su sirili listu primljene dece. Oni koji su redovno bili primljeni, njih cetvoro, imali su roditeljski vec odavno. A nama niko nista da javi... Zato sam zbunjena.

Mi idemo sutra na roditeljski, nisu nam javili kada je nego sam išla do zabavišta i pitala pre jedno nedelju dana, i tada mi je vaspitačica rekla kako su tek taj dan dobili raspored. Primljen je "u prvom krugu"


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 16:36:22   
JMPM
Ovaj vrtic leti ne radi, vode decu u Save Kovacevica, tako da nemam koga da pitam. Isla sam, hvala Bogu blizu je, ali dzaba kad nema nikoga da mi da info.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 16:39:28   
Lilly*
Jesi išla ujutru? I ja sam išla nekoliko puta dok ih nisam nahvatala user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 16:40:39   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: mihi

Moj mlađi sin puni 3 god. 1. oktobra, i ja nađem neki lep privatni vrtić u jednoj kući sa velikim dvorištem i krenem jednog dana, sad u avgustu s njim da vidim kakav je kako će da reaguje.... Bili smo tri sata u vrtiću, sedeo je za stolom sa decom, nije hteo da jede, vaspitačica je brisala istom maramicom nos deci kojoj curi nos (2 dečaka), odvela ih je u park oko 10 iako imaju svoje dvorište, sunce je nemilice peklo a kapu je imalo troje dece moj sin i još dva dečaka, ostali bez kapa. Tu ih je na nekom toboganu držala sat tačno. Vratismo se u vrtić i tamo me sačeka vlasnica inače psiholog po struci i kaže sledeće na privikavanje dete dolazi sa Vama. Dobro, koliko to traje, kaže traje dok on ne dozvoli da Vi odete. Ja kažem gospođo ja radim, mogu para dana ali ne i dok Miloš ne kaže da mogu da odem. Kaže to su pravila pa Vi vidite, i tako mi odustanemo od vrtića do prolećauser posted image user posted image user posted image user posted image .

Mihi druže stari, nisam te videla 1000 godina user posted image user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 16:59:11   
bokicans
IZVORNA PORUKA: JMPM

Ovaj vrtic leti ne radi, vode decu u Save Kovacevica, tako da nemam koga da pitam. Isla sam, hvala Bogu blizu je, ali dzaba kad nema nikoga da mi da info.



Poceli su danas da rade.100%

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 17:02:26   
JMPM
Onda cemo ujutro i do vrtica i do DZ po potvrdu da smo zdravi user posted image
Bokice, da li znas da li se ta potvrda negde posebno uzima pa nosi u DZ ili je imaju u DZ? Onu za podnosenje zahteva za vrtic sam nosila u stampanoj formi sa sajta u DZ da mi overe. 

< Poruku je uredio JMPM -- 29.8.2011 17:03:47 >

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 20:47:32   
bokicans
IZVORNA PORUKA: JMPM

Onda cemo ujutro i do vrtica i do DZ po potvrdu da smo zdravi user posted image
Bokice, da li znas da li se ta potvrda negde posebno uzima pa nosi u DZ ili je imaju u DZ? Onu za podnosenje zahteva za vrtic sam nosila u stampanoj formi sa sajta u DZ da mi overe. 



Ja sam je u sredu uzela,imaju kod njih,Samo kazes treba ti potvrdsa za vrtic i to je touser posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 21:35:17   
JMPM
Hvala za infoooooo user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 22:12:13   
Iwana87
Mi u cetvrtak krecemo.Definitivno je nama teze nego njima.Ja samo na to mislim.Vise cu da poludim.Prvo smisljam sta mi treba,drugo ja krecem od cetvrtka da radim i jbg ne mogu da ga vodim  ja na privikavanje sto mi je najgore od svega.Da bar mogu ja da budem pored njega bilo bi mi lakse ovako,user posted image I sad samo mislim,kako ce da prihvati vaspitacice,kako ce da zaspi,kako ce da jede,a sta ako ne vide kad se ukaki,ooo,znam da smara i da se svi verovatno isto osecaju na pocetku ali mene ovaj vrtic poremeti skrozuser posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Idemo u vrtić!
29.8.2011 23:41:27   
pepeljuga
I mi krecemo u cetvrtak i ja se osecam kao neki psiho, ne mogu da se pomirim s tim da cu ga ostaviti nekom nepoznatom user posted image On je drustveno i veselo dete i znam da je bolje za njega da bude sa decom nego sa babama (da ne pominjem da sam izludela ovih mesec i po dana koliko su ga one cuvale jer sve rade po svom i nerviraju me) ali tako sam tuzna jer mislim da niko ne ume da se brine o njemu kao ja, a i hocu ja da budem sa svojom bebicom ceo dan, smrc, smrc user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Idemo u vrtić!
30.8.2011 7:35:54   
mihi
Lilly user posted image sad vidim da tvoja devojčia puni godinu, sretan Vam rođendan dana, bože kad pre, ljubi Vas Mihi.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Idemo u vrtić!
30.8.2011 8:52:10   
Dora
I mi u četvrtak krećemo u jaslice. I srećna sam i frka mi je. Imam i đaka prvaka i bebu za jaslice, ne znam šta me čeka ovih dana...
Inače, jaslice smo dobili regularno, ne preko veze jer je treće dete. I još neću plaćati ništa za nju, jer je treće dete! user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Idemo u vrtić!
30.8.2011 8:57:33   
Didy
Dora, pa to je odlično što ne plaćate vrtić za treće dete!user posted image Ja sam to bila skroz smetnula s uma.
Ja imam jednu dilemu, možda da me iskusne mame posavetuju. Da li da dete šaljem u vrtić sad kad se porodim (ide već godinu dana) ili da ga ostavim kod kuće, pošto će i mm biti na godišnjem tad. Jedni mi savetuju da ga ne šaljem u vrtić da ne bi doneo viruse i preneo bebi, drugi mi savetuju da je bolje da ide kako bismo mi imali više mira da se uhodamo sa bebom prvih dana. Osećanja su mi podeljena, mozak slabo radi, pa me zanimaju vaša iskustva i mišljenja.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Idemo u vrtić!
30.8.2011 9:13:11   
Dora
Ne znam šta da ti kažem...ja sam slala decu u vrtić kad se Sara rodila, i nisam je nikad izolovala, deca su dolazila kod nas, mi smo išli kod druge dece...čak su i bolesni bili blizu nje. Ona nije ni malo bolešljiva, bila je samo jednom bolesna. Ima jak imunitet. Međutim, nisu sva deca ista, ali šteta je da jedno dete koje je već išlo u vrtić sad sedi kući zbog bebe...
Bebu uvek možeš zaštititi, izolovati, postoji asepsol (mojima sam prskala ruke kad bi došli kući i umivala sam ih, čistila im noseve) i to su te mere predostrožnosti. Ali ako tvoj muž ide na posao, ako će dete da se druži sa drugom decom, zar nije to isto ili bar slično kao i kad ide u vrtić? Ne znam, to ti je više pitanje sreće.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Idemo u vrtić!
30.8.2011 9:19:37   
Didy
Ma, nisam ni ja Stefana nikad čuvala nešto preterano, niti čuvala pod staklenim zvonom. Asepsol nikad nisam ni koristila. I ja sam bliže tome da on ide u vrtić, a s druge strane mi ga pomaloi žao jer je celog leta išao, bez pauze. Ne znam ni kako će reagovati kad vidi da mm i ja ostajemo kod kuće sa bebom, a on ide u vrtić svako jutro.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Idemo u vrtić!
30.8.2011 9:26:28   
Dora
Pa ako ide u vrtić, otkud će znati da vi ostajete sa bebom? Bolje je da misli da tvoj muž radi, a da ti ostaješ sa bebom. Bilo bi jako gadno da misli da oboje ostajete kući...Najbolje je da ide u vrtić koliko ide, pa kad vidiš da se smorio, da bi ostao kući-da ga ostaviš nedelju-dve da bude kući. Tako sam ja radila kad su bili manji, kad sam mogla...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Idemo u vrtić!
30.8.2011 23:00:26   
mamajanja
Molim vas mame ako mozete da mi kazete sta da spakujem u ranac posto mi se niko ne javlja u obdanistu i da mi kazete sta su vama rekli kad od prilike da budete u obdanistu. posto je mila primljena u jasle kasnije mi nismo bili na roditeljskom koji je odrzan u junu -kakva glupost- nista ne znam,

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Idemo u vrtić!
30.8.2011 23:08:50   
Didy
Mamajanjo, možda bi pomoglo da napišeš u kojem mestu živite, jer pretpostavljam da se razlikuje od mesta do mesta. Kod nas trebaju zepice, komplet presvlaka (sve ono što ima na sebi, spakovati rezervno u ranac), 3 čiste pelene ako ih nosi (kod nas su tražili da napišeš ime na njih). Ostalo nije toliko bitno, čućeš sutra ako treba još nešto. Kod nas se ne nose kremice, ubrusi, vlažne maramice i sl. već plaćamo 400 dinara mesečno za to.
Ako je detetu sutra prvi dan u jaslicama, verovatno će ostati sat ili dva, tako da i ako ništa ne poneseš, snaći će se. Srećno!

< Poruku je uredio Didy -- 30.8.2011 23:09:38 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mamajanja)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 10:34:32   
*Alexx*
Beograd, Voždovac: nose se 3 pelene sa imenom deteta svaki dan, 2 pakovanja vlažnih maramica, Pavlovićeva, pakovanje plastičnih čaša, flašica ako je dete koristi, preobuka, patofne (one ostaju u ormariću). Poneti karton i potvrdu da dete može u vrtić.
Od sutra kreće navikavanje 17-oro dece, ukupno 24-oro u grupi.

Meni je frka user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 10:48:13   
Ana RR
Alexx, već je vreme za vrtić???

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 10:49:41   
bokicans
Jao ljudi ,povraća mi se od treme,stomak me boli.user posted image Nađa već plače,mogu da zamislim sta ce bit ujutru i večerasuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 10:51:09   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Alexx, već je vreme za vrtić???


Već, draga - ima dve pune godine (moram da promenim ticker user posted image ). Fine su vaspitačice, lep je vrtić, on je društven, znam da će mu biti dobro, ali se mnogo gadno osećam. Jbg.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Ime za decaka
adria111

Da li vam se dopada ime Viktor?

Da (54%)

Ne (46%)


Ukupan broj glasova: 168

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here